Football Live, Soccer Live, Livescore, Results, Standings, FootLive.
footlive.com




Today
    12:00
    FT
    Tajikistan0 : 0SyriaFinished
    11:30
    FT
    Tottenham1 : 1LiverpoolH2HFinished
    14:00
    FT
    Chelsea3 : 0BurnleyH2HFinished
    14:00
    FT
    Crystal Palace1 : 1BournemouthH2HFinished
    14:00
    FT
    Everton1 : 0Stoke CityH2HFinished
    14:00
    FT
    Leicester City2 : 1Swansea CityH2HFinished
    14:00
    FT
    Southampton1 : 1SunderlandH2HFinished
    14:00
    FT
    Watford1 : 3ArsenalH2HFinished
    16:30
    FT
    Hull City0 : 1Manchester UnitedH2HFinished
    12:30
    FT
    West Bromwich0 : 0MiddlesbroughH2HFinished
    15:00
    FT
    Manchester City3 : 1West HamH2HFinished
    14:00
    FT
    Barnsley4 : 0Rotherham UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Birmingham3 : 0Norwich CityH2HFinished
    14:00
    FT
    Blackburn0 : 1FulhamH2HFinished
    14:00
    FT
    Brentford1 : 1Sheffield WednesdayH2HFinished
    14:00
    FT
    Bristol City3 : 1Aston VillaH2HFinished
    14:00
    FT
    Cardiff City0 : 1ReadingH2HFinished
    14:00
    FT
    Huddersfield Town1 : 0WolverhamptonH2HFinished
    14:00
    FT
    Ipswich Town1 : 0Preston North EndH2HFinished
    14:00
    FT
    Nottingham Forest3 : 1Leeds UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Wigan Athletic0 : 1Queen's Park RangersH2HFinished
    16:30
    FT
    Newcastle United2 : 0BrightonH2HFinished
    12:30
    Ssp
    Swindon Town0 : 0Bristol RoversH2HSuspended
    14:00
    FT
    Bradford City1 : 1Oldham AthleticH2HFinished
    14:00
    FT
    Charlton Athletic1 : 1BoltonH2HFinished
    14:00
    FT
    Chesterfield1 : 3MillwallH2HFinished
    14:00
    FT
    Coventry City1 : 1Northampton TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Port Vale3 : 1Scunthorpe UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Rochdale1 : 1WimbledonH2HFinished
    14:00
    FT
    Sheffield United2 : 1Oxford UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Shrewsbury Town2 : 3GillinghamH2HFinished
    14:00
    FT
    Southend United0 : 2Fleetwood TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Walsall3 : 3Bury FCH2HFinished
    14:00
    FT
    Accrington Stanley2 : 3MorecambeH2HFinished
    14:00
    FT
    Barnet0 : 1Carlisle UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Blackpool0 : 1Plymouth ArgyleH2HFinished
    14:00
    FT
    Cambridge United0 : 3Luton TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Cheltenham Town2 : 0Crewe AlexandraH2HFinished
    14:00
    FT
    Crawley Town1 : 3Nottingham CountyH2HFinished
    14:00
    FT
    Doncaster Rovers4 : 1Yeovil TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Exeter City0 : 1PortsmouthH2HFinished
    14:00
    FT
    Grimsby Town5 : 2StevenageH2HFinished
    14:00
    FT
    Hartlepool United2 : 2Newport CountyH2HFinished
    14:00
    FT
    Leyton Orient1 : 2Mansfield TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Wycombe Wanderers0 : 2Colchester UnitedH2HFinished
    11:15
    FT
    Dagenham & Redbridge3 : 0WrexhamH2HFinished
    14:00
    FT
    Aldershot Town2 : 0North Ferriby UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Barrow2 : 1Braintree TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Chester City4 : 0Sutton UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Eastleigh2 : 0Solihull MoorsH2HFinished
    14:00
    FT
    Gateshead1 : 1Boreham WoodH2HFinished
    14:00
    FT
    Guiseley1 : 4BromleyH2HFinished
    14:00
    FT
    Macclesfield Town1 : 2Lincoln CityH2HFinished
    14:00
    FT
    Maidstone United1 : 4Forest Green RoversH2HFinished
    14:00
    FT
    Southport1 : 1Tranmere RoversH2HFinished
    14:00
    FT
    Torquay United2 : 1Dover AthleticH2HFinished
    14:00
    FT
    York City4 : 1WokingH2HFinished
    12:00
    FT
    Sunderland U233 : 0Southampton U23H2HFinished
    12:05
    FT
    Manchester Utd U231 : 1Chelsea U23H2HFinished
    13:00
    FT
    Stoke City U230 : 1Blackburn Rovers U23H2HFinished
    14:00
    FT
    Altrincham2 : 4Curzon AshtonH2HFinished
    14:00
    FT
    Boston United1 : 1Kidderminster HarriersH2HFinished
    14:00
    FT
    Darlington 18833 : 4Alfreton TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Fylde3 : 2Halifax TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Harrogate Town3 : 1Nuneaton TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Salford City3 : 2Gainsborough TrinityH2HFinished
    14:00
    FT
    Stalybridge Celtic1 : 3Gloucester CityH2HFinished
    14:00
    FT
    Tamworth5 : 1Bradford PAH2HFinished
    14:00
    FT
    Telford United0 : 0Stockport CountyH2HFinished
    14:00
    FT
    Worcester City0 : 1ChorleyH2HFinished
    14:00
    FT
    Bath City2 : 1East Thurrock UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Chelmsford City2 : 0Oxford CityH2HFinished
    14:00
    FT
    Concord Rangers0 : 1Maidenhead UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Dartford2 : 0Hungerford TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Eastbourne Borough0 : 0Ebbsfleet UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Gosport Borough0 : 1Bishop's StortfordH2HFinished
    14:00
    FT
    Hemel Hempstead Town2 : 4Poole TownH2HFinished
    14:00
    FT
    Margate3 : 1Weston-super-MareH2HFinished
    14:00
    FT
    St Albans City3 : 1WhitehawkH2HFinished
    14:00
    FT
    Truro City FC1 : 1Welling UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Wealdstone2 : 4Hampton & RichmondH2HFinished
    16:00
    FT
    Lazio0 : 1JuventusH2HFinished
    18:45
    FT
    Napoli4 : 2AC Milan2H2HFinished
    16:00
    FT
    Inter Milan1 : 1PalermoH2HFinished
    18:45
    -
    Cagliari- : -AS RomaH2H
    18:45
    2'
    Crotone0 : 0GenoaH2H1st Half
    18:45
    3'
    Sampdoria0 : 0AtalantaH2H1st Half
    18:45
    1'
    Sassuolo0 : 0PescaraH2H1st Half
    18:45
    -
    Torino- : -BolognaH2H
    18:45
    1'
    Udinese0 : 0EmpoliH2H1st Half
    18:30
    FT
    Avellino1 : 1Brescia CalcioH2HFinished
    18:30
    FT
    Bari1 : 2CittadellaH2HFinished
    18:30
    FT
    Benevento2 : 0SpalH2HFinished
    18:30
    FT
    Frosinone2 : 0Virtus EntellaH2HFinished
    18:30
    FT
    Hellas Verona4 : 1LatinaH2HFinished
    18:30
    FT
    Pro Vercelli1 : 1Ascoli PicchioH2HFinished
    18:30
    Pst
    Ternana Calcio0 : 0PisaH2HPostponed
    18:30
    FT
    Vicenza Calcio0 : 2Carpi FCH2HFinished
    15:30
    FT
    Novara Calcio2 : 2TrapaniH2HFinished
    14:30
    FT
    Catania3 : 1Juve StabiaH2HFinished
    14:30
    FT
    Akragas1 : 1Vibonese CalcioH2HFinished
    14:30
    FT
    Catanzaro0 : 3Cosenza CalcioH2HFinished
    14:30
    FT
    Fondi3 : 1RegginaH2HFinished
    14:30
    FT
    Melfi1 : 0CasertanaH2HFinished
    14:30
    FT
    Monopoli1 : 2LecceH2HFinished
    18:30
    14'
    Messina0 : 0SiracusaH2H1st Half
    18:30
    17'
    Taranto1 : 0MateraH2H1st Half
    14:30
    FT
    Renate2 : 1OlbiaH2HFinished
    14:30
    FT
    Arezzo2 : 2Calcio ComoH2HFinished
    14:30
    FT
    GIANA Erminio2 : 1CarrareseH2HFinished
    14:30
    FT
    Lupa Roma2 : 2PistoieseH2HFinished
    14:30
    FT
    Viterbese0 : 0CremoneseH2HFinished
    16:30
    FT
    AS Livorno1 : 0Racing RomaH2HFinished
    16:30
    FT
    Lucchese1 : 1PiacenzaH2HFinished
    16:30
    FT
    Pontedera1 : 1Robur SienaH2HFinished
    16:30
    FT
    Prato2 : 2TuttocuoioH2HFinished
    16:30
    FT
    Pro Piacenza0 : 1AlessandriaH2HFinished
    14:30
    FT
    Lumezzane2 : 0TeramoH2HFinished
    14:30
    Pst
    Sambenedettese0 : 0Calcio PadovaH2HPostponed
    14:30
    FT
    Sudtirol2 : 0FanoFinished
    16:30
    FT
    Pordenone1 : 1GubbioH2HFinished
    16:30
    FT
    Santarcangelo3 : 1AC FeralpiSaloH2HFinished
    16:30
    FT
    Venezia1 : 0ForliH2HFinished
    18:30
    FT
    Ancona1 : 1MantovaH2HFinished
    18:30
    FT
    Bassano Virtus2 : 1AC ReggianaH2HFinished
    18:30
    FT
    Modena0 : 0ParmaH2HFinished
    16:15
    FT
    Eibar1 : 0Valencia CFH2HFinished
    16:15
    FT
    Osasuna0 : 2Real SociedadH2HFinished
    18:15
    FT
    Real Madrid2 : 1Celta VigoH2HFinished
    20:15
    FT
    CD Leganes0 : 0Atletico MadridH2HFinished
    16:15
    FT
    Deportivo Alaves0 : 0Sporting GijonH2HFinished
    16:15
    FT
    Las Palmas5 : 1Granada CFH2HFinished
    18:15
    33'
    Athletic Bilbao0 : 1BarcelonaH2H1st Half
    20:15
    -
    Villarreal- : -Sevilla FCH2H
    17:00
    FT
    Girona FC3 : 1Elche CFH2HFinished
    17:00
    FT
    Real Oviedo2 : 0UD AlmeriaH2HFinished
    17:00
    FT
    Reus Deportiu1 : 1CD MirandesH2HFinished
    19:00
    FT
    CD Lugo3 : 3Real ZaragozaH2HFinished
    17:00
    FT
    Levante2 : 0AD AlcorconH2HFinished
    17:00
    90'
    SD Huesca1 : 1Gimnastic TarragonaH2H2nd Half
    17:00
    FT
    UCAM Murcia1 : 1CordobaH2HFinished
    20:30
    -
    Cadiz CF- : -Real MallorcaH2H
    16:30
    FT
    Jumilla FC2 : 0ExtremaduraH2HFinished
    17:00
    FT
    RB Linense3 : 1Atletico SanluquenoH2HFinished
    18:00
    FT
    Recreativo Huelva0 : 0Real JaenH2HFinished
    19:30
    FT
    CF Villanovense1 : 0Real MurciaH2HFinished
    10:15
    FT
    La Roda1 : 1UD MelillaH2HFinished
    16:00
    FT
    Poli Ejido0 : 3Granada CF BH2HFinished
    17:00
    83'
    Merida AD2 : 2La Hoya LorcaH2H2nd Half
    18:00
    HT
    Atletico Mancha Real0 : 1San Fernando CDH2HHalf Time
    18:00
    45'
    Cordoba B1 : 2FC CartagenaH2H1st Half
    16:00
    FT
    Atletico Saguntino0 : 1CE SabadellH2HFinished
    16:30
    FT
    Atletico Baleares2 : 1Real Mallorca BH2HFinished
    17:30
    FT
    Prat1 : 0EldenseH2HFinished
    18:00
    FT
    Hercules CF1 : 3Barcelona BH2HFinished
    10:00
    FT
    CD Ebro2 : 0UE LlagosteraH2HFinished
    15:30
    FT
    Villarreal B1 : 1GavaH2HFinished
    17:00
    FT
    Espanyol B0 : 1Valencia CF BH2HFinished
    18:00
    HT
    CD Alcoyano0 : 1CornellaH2HHalf Time
    18:00
    HT
    L'Hospitalet0 : 0CF BadalonaH2HHalf Time
    14:00
    FT
    Zamudio1 : 3Athletic Bilbao BH2HFinished
    16:00
    FT
    Gernika4 : 1NavalcarneroH2HFinished
    16:00
    FT
    Socuellamos2 : 1BarakaldoH2HFinished
    16:00
    FT
    Toledo1 : 0Sestao RiverH2HFinished
    17:00
    FT
    Leioa3 : 0UD SanseH2HFinished
    18:00
    FT
    Real Union1 : 0Real Madrid CastillaH2HFinished
    10:00
    FT
    CF Fuenlabrada2 : 1UD LogronesH2HFinished
    10:00
    FT
    Rayo Majadahonda3 : 2Arenas de GetxoH2HFinished
    10:00
    FT
    SD Amorebieta1 : 1CD MensajeroH2HFinished
    16:00
    FT
    Real Sociedad B2 : 2AlbaceteH2HFinished
    15:00
    FT
    CD Lealtad0 : 0ArandinaH2HFinished
    18:00
    FT
    Palencia0 : 3IzarraH2HFinished
    18:15
    FT
    Burgos3 : 4Caudal DeportivoH2HFinished
    10:00
    FT
    Celta Vigo B1 : 1Racing SantanderH2HFinished
    10:00
    FT
    Osasuna B0 : 1Coruxo FCH2HFinished
    10:00
    FT
    Real Valladolid B1 : 2BoiroH2HFinished
    16:00
    FT
    CD Tudelano0 : 1SomozasH2HFinished
    16:00
    FT
    Pontevedra CF3 : 0MutilveraH2HFinished
    16:30
    FT
    Racing Ferrol0 : 1GuijueloH2HFinished
    13:30
    FT
    1. FC Koln2 : 0DarmstadtH2HFinished
    13:30
    FT
    Augsburg0 : 2WolfsburgH2HFinished
    13:30
    FT
    Borussia Dortmund2 : 1Mainz 05H2HFinished
    13:30
    FT
    Eintracht Frankfurt1 : 0Schalke 04H2HFinished
    13:30
    FT
    Hamburger1 : 1IngolstadtH2HFinished
    13:30
    FT
    Hertha Berlin2 : 1FreiburgH2HFinished
    15:30
    FT
    Hoffenheim2 : 2RB LeipzigH2HFinished
    11:00
    FT
    Greuther Furth3 : 2Erzgebirge AueH2HFinished
    11:00
    FT
    Karlsruher SC0 : 01860 MunchenH2HFinished
    11:30
    FT
    Arminia Bielefeld4 : 4Union BerlinH2HFinished
    11:30
    FT
    Dynamo Dresden1 : 0St PauliH2HFinished
    11:30
    FT
    Eintracht Braunschweig6 : 1NurnbergH2HFinished
    12:00
    FT
    Chemnitzer0 : 1Sportfreunde LotteH2HFinished
    12:00
    FT
    Erfurt3 : 0Fortuna KolnH2HFinished
    12:00
    FT
    Hansa Rostock1 : 1FSV FrankfurtH2HFinished
    12:00
    FT
    Holstein Kiel3 : 0ZwickauH2HFinished
    12:00
    FT
    Jahn Regensburg0 : 2AalenH2HFinished
    12:00
    FT
    Preussen Munster1 : 0Mainz 05 IIH2HFinished
    12:00
    FT
    SG Sonnenhof3 : 0Hallescher FCH2HFinished
    12:00
    FT
    SV Wehen1 : 2PaderbornH2HFinished
    11:30
    FT
    Carl Zeiss Jena4 : 0Union FurstenwaldeH2HFinished
    12:05
    FT
    SV Babelsberg 032 : 0Lokomotive LeipzigH2HFinished
    11:00
    FT
    FC Schonberg3 : 1FSV Wacker NordhausenH2HFinished
    11:30
    FT
    Auerbach0 : 0Berliner AK 07H2HFinished
    11:30
    FT
    Budissa Bautzen3 : 1NeustrelitzH2HFinished
    11:30
    FT
    Viktoria Berlin4 : 1FSV LuckenwaldeH2HFinished
    11:00
    FT
    Garching2 : 2MemmingenH2HFinished
    12:00
    FT
    Ingolstadt II1 : 1SV Schalding Heining2H2HFinished
    12:00
    FT
    Seligenporten5 : 1Bayern HofH2HFinished
    12:00
    FT
    Unterhaching5 : 0SchweinfurtH2HFinished
    12:00
    FT
    Wacker Burghausen1 : 2FV IllertissenH2HFinished
    11:00
    FT
    Buchbach2 : 5Nurnberg IIH2HFinished
    13:00
    FT
    1860 Munchen II0 : 0Bayern Munich IIH2HFinished
    12:00
    FT
    Ahlen1 : 3Viktoria KolnH2HFinished
    12:00
    FT
    SC Verl2 : 2WuppertalerH2HFinished
    12:00
    FT
    Schalke 04 II2 : 0SprockhovelH2HFinished
    12:00
    FT
    Elversberg3 : 0Kaiserslautern IIH2HFinished
    12:00
    FT
    Pirmasens1 : 0Stuttgart IIH2HFinished
    12:00
    FT
    Waldhof Mannheim2 : 0HomburgH2HFinished
    11:00
    FT
    Hannover 96 II2 : 2TSV HavelseH2HFinished
    12:00
    FT
    Germania Egestorf2 : 3SV MeppenH2HFinished
    12:00
    FT
    Lubeck1 : 1SV Drochtersen/AsselH2HFinished
    12:00
    FT
    St Pauli II2 : 2VfL Wolfsburg IIH2HFinished
    12:00
    FT
    Etsv Weiche Flensburg3 : 1OldenburgH2HFinished
    13:00
    FT
    Lupo-Martini5 : 2SV EichedeH2HFinished
    13:00
    FT
    VfV Hildesheim1 : 1LSK HansaH2HFinished
    09:00
    FT
    Bayer Leverkusen U190 : 0Wuppertaler U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Borussia Dortmund U192 : 2VfL Bochum U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Duisbourg U191 : 31. FC Koln U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Schalke 04 U196 : 0Preussen Munster U19H2HFinished
    09:00
    FT
    ROT Weiss Essen U192 : 4Oberhausen U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Hoffenheim U192 : 5Bayern Munich U19H2HFinished
    09:00
    FT
    SC Freiburg U191 : 1Ingolstadt U19H2HFinished
    10:00
    FT
    Mainz 05 U191 : 3Kaiserslautern U-19H2HFinished
    11:00
    FT
    Greuther Furth U193 : 2Karlsruher SC U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Osnabruck U190 : 0RB Leipzig U19H2HFinished
    10:00
    FT
    Hannover 96 U192 : 0Carl Zeiss Jena U19H2HFinished
    10:30
    FT
    Hamburger SV U194 : 2Werder Bremen U19H2HFinished
    12:00
    FT
    Hertha BSC Berlin U196 : 3St Pauli U19H2HFinished
    15:00
    FT
    Dijon4 : 2LyonH2HFinished
    18:00
    FT
    Caen2 : 0BastiaH2HFinished
    18:00
    FT
    Metz2 : 0AngersH2HFinished
    18:00
    FT
    Montpellier1 : 1RennesH2HFinished
    18:00
    FT
    Nancy0 : 2GuingampH2HFinished
    18:00
    FT
    Nice1 : 1LilleH2HFinished
    13:00
    FT
    Bordeaux1 : 0NantesH2HFinished
    15:00
    FT
    Saint-Etienne0 : 0ToulouseH2HFinished
    18:45
    2'
    Monaco0 : 0Paris Saint GermainH2H1st Half
    13:00
    FT
    Red Star0 : 0Le HavreH2HFinished
    14:00
    FT
    Celtic Glasgow4 : 1AberdeenH2HFinished
    14:00
    FT
    Hamilton1 : 0Ross CountyH2HFinished
    14:00
    FT
    Inverness CT2 : 1St JohnstoneH2HFinished
    14:00
    FT
    Motherwell0 : 0Dundee FCH2HFinished
    14:00
    FT
    Partick Thistle1 : 2HeartsH2HFinished
    14:00
    FT
    Ayr United1 : 1St MirrenH2HFinished
    14:00
    FT
    Dundee United2 : 2Raith RoversH2HFinished
    14:00
    FT
    Dunfermline0 : 1Queen of the SouthH2HFinished
    14:00
    FT
    Falkirk1 : 0DumbartonH2HFinished
    14:00
    FT
    Hibernian4 : 0Greenock MortonH2HFinished
    14:00
    FT
    Albion Rovers0 : 4Alloa AthleticH2HFinished
    14:00
    FT
    East Fife1 : 2Brechin CityH2HFinished
    14:00
    FT
    Queen's Park FC1 : 0LivingstonH2HFinished
    14:00
    FT
    Stenhousemuir2 : 2AirdrieoniansH2HFinished
    14:00
    FT
    Stranraer1 : 0PeterheadH2HFinished
    14:00
    FT
    Arbroath5 : 3Stirling AlbionH2HFinished
    14:00
    FT
    Clyde5 : 3CowdenbeathH2HFinished
    14:00
    FT
    Edinburgh City1 : 2Berwick RangersH2HFinished
    14:00
    FT
    Forfar Athletic3 : 2Elgin CityH2HFinished
    14:00
    FT
    Montrose2 : 2Annan AthleticH2HFinished
    15:00
    FT
    Tondela0 : 1BelenensesH2HFinished
    17:15
    FT
    Estoril1 : 3BragaH2HFinished
    19:30
    FT
    Nacional Madeira1 : 3BenficaH2HFinished
    15:00
    FT
    Boavista2 : 2ChavesH2HFinished
    15:00
    FT
    Moreirense0 : 1MaritimoH2HFinished
    17:00
    86'
    Sporting Lisbon2 : 1PortoH2H2nd Half
    19:00
    -
    Vitoria Setubal- : -AroucaH2H
    19:15
    -
    Rio Ave- : -FeirenseH2H
    10:15
    FT
    Aves1 : 2Benfica BH2HFinished
    15:00
    FT
    Academica1 : 0Uniao MadeiraH2HFinished
    15:00
    FT
    Academica Viseu2 : 1Vitoria Guimaraes BH2HFinished
    15:00
    FT
    Freamunde3 : 1Porto BH2HFinished
    15:00
    FT
    Olhanense2 : 3AD FafeH2HFinished
    15:00
    FT
    Portimonense2 : 1Sporting CovilhaH2HFinished
    16:00
    FT
    Braga B3 : 0FamalicaoH2HFinished
    16:00
    FT
    Leixoes3 : 0VarzimH2HFinished
    16:00
    FT
    Penafiel2 : 1Cova PiedadeH2HFinished
    18:00
    HT
    Santa Clara0 : 0Gil VicenteH2HHalf Time
    16:30
    FT
    Willem II0 : 0Roda JCH2HFinished
    17:45
    FT
    Feyenoord4 : 1ExcelsiorH2HFinished
    17:45
    FT
    Heerenveen1 : 0PEC ZwolleH2HFinished
    18:45
    FT
    Twente3 : 1Sparta RotterdamH2HFinished
    10:30
    FT
    PSV Eindhoven0 : 0GroningenH2HFinished
    12:30
    FT
    ADO Den Haag1 : 1Heracles AlmeloH2HFinished
    12:30
    FT
    Go Ahead Eagles0 : 3AjaxH2HFinished
    14:45
    FT
    AZ Alkmaar2 : 0NEC NijmegenH2HFinished
    12:30
    FT
    Achilles 292 : 3MVV MaastrichtH2HFinished
    16:00
    FT
    Lokeren2 : 1Mouscron-PeruwelzH2HFinished
    18:00
    FT
    Sint-Truiden1 : 2KV KortrijkH2HFinished
    18:00
    FT
    Westerlo1 : 2KV MechelenH2HFinished
    18:30
    FT
    KV Oostende2 : 1Waasland-BeverenH2HFinished
    12:30
    FT
    Club Brugge2 : 2Standard LiegeH2HFinished
    16:00
    FT
    Anderlecht2 : 2KAA GentH2HFinished
    18:00
    HT
    KRC Genk0 : 0Zulte WaregemH2HHalf Time
    17:00
    FT
    Deinze1 : 3Lommel UnitedFinished
    17:00
    FT
    Torhout 1992 KM0 : 4TubizeFinished
    17:30
    FT
    Patro Eisden0 : 6Dessel SportFinished
    17:30
    Pen
    Sprimont Comblain9 : 8TurnhoutPen: 7-6
    18:00
    FT
    Zwarte Leeuw1 : 4Royal AntwerpFinished
    14:00
    AET
    Bocholt4 : 2KSV OudenaardeAfter ET
    14:00
    FT
    Helson Helchteren1 : 2Eendracht AalstFinished
    14:00
    FT
    KFC Oosterzonen3 : 2St. GilloiseFinished
    14:00
    FT
    Londerzeel SK1 : 2RoeselareFinished
    14:00
    FT
    Meux4 : 5CapellenFinished
    14:00
    FT
    Racing Charleroi0 : 2SW Harelbeke FCFinished
    14:00
    Pen
    Rebecq4 : 6Oud-Heverlee LeuvenPen: 3-5
    14:00
    FT
    Sint-Niklaas0 : 1Sporting HasseltFinished
    14:00
    FT
    Waremme2 : 8LierseFinished
    13:00
    FT
    Shirak2 : 2AlashkertH2HFinished
    15:00
    FT
    Ararat0 : 0PyunikH2HFinished
    13:00
    FT
    Banants4 : 1GandzasarH2HFinished
    14:00
    FT
    Sturm Graz3 : 1SCR AltachH2HFinished
    16:30
    FT
    SV Mattersburg1 : 1SKN St. PoltenH2HFinished
    16:30
    FT
    Wolfsberger AC5 : 0Admira WackerH2HFinished
    14:30
    FT
    Rapid Wien0 : 0Red Bull SalzbourgH2HFinished
    17:00
    90'
    SV Ried1 : 1Austria WienH2H2nd Half
    15:30
    FT
    Admira Wacker II1 : 1SC ParndorfH2HFinished
    14:00
    FT
    FC Hard3 : 3FC DornbirnH2HFinished
    14:00
    FT
    Wacker Innsbruck II3 : 1SCR Altach IIH2HFinished
    15:00
    FT
    Anif-Salzburg II2 : 1KufsteinH2HFinished
    15:00
    FT
    VfB Hohenems0 : 2SV GrodigH2HFinished
    15:00
    FT
    SC Schwaz0 : 3WorglH2HFinished
    13:00
    FT
    Gorodeya2 : 0Granit MikashevichiH2HFinished
    14:00
    FT
    FC Vitebsk1 : 1Slavia MozyrH2HFinished
    15:30
    FT
    FC Minsk0 : 1Neman GrodnoH2HFinished
    12:00
    FT
    FC Slutsk1 : 1Dinamo MinskH2HFinished
    17:00
    FT
    BATE borisov2 : 1Belshina BobruiskH2HFinished
    14:00
    FT
    Dnepr Mogilev2 : 2FC LidaH2HFinished
    14:00
    FT
    FC Orsha2 : 0FC SlonimH2HFinished
    14:00
    FT
    FC Oshmyany1 : 3Zorka BDUH2HFinished
    15:00
    FT
    Luch Minsk2 : 1FC GomelH2HFinished
    14:00
    FT
    FC Baranovichi5 : 0Khimik SvetlogorskH2HFinished
    14:00
    FT
    Gomelzheldortrans0 : 0Smolevichi-STIH2HFinished
    15:00
    FT
    Tarpeda0 : 1FC SmorgonH2HFinished
    15:30
    FT
    Krupa na Vrbasu3 : 0Sloboda TuzlaH2HFinished
    15:30
    FT
    Metalleghe-BSI1 : 1Olimpic sarajevoH2HFinished
    15:30
    FT
    Radnik Bijeljina0 : 0SarajevoH2HFinished
    17:30
    FT
    NK Celik Zenica1 : 1ZeljeznicarH2HFinished
    18:00
    FT
    Zrinjski Mostar2 : 1NK VitezH2HFinished
    15:00
    FT
    Mladost Doboj Kakanj3 : 1Siroki BrijegH2HFinished
    14:00
    FT
    Dunav Ruse3 : 0Cherno More VarnaH2HFinished
    16:00
    FT
    Botev Plovdiv2 : 1NeftohimikH2HFinished
    18:15
    FT
    CSKA Sofia2 : 0Lokomotiv GornaH2HFinished
    16:00
    FT
    Levski Sofia4 : 0FC VereyaH2HFinished
    18:15
    35'
    Lokomotiv Plovdiv1 : 0Ludogorets RazgradH2H1st Half
    17:00
    FT
    Osijek2 : 0HNK CibaliaH2HFinished
    19:00
    FT
    Rijeka2 : 0Slaven BelupoH2HFinished
    17:00
    FT
    Lokomotiva zagreb0 : 2Hajduk SplitH2HFinished
    15:00
    FT
    Dugopolje4 : 1HNK GoricaH2HFinished
    15:30
    FT
    Imotski0 : 2NK SesveteH2HFinished
    15:30
    FT
    NK Lucko2 : 2NK ZagrebH2HFinished
    15:30
    FT
    Novigrad0 : 0SibenikH2HFinished
    15:30
    FT
    Rudes1 : 0SolinH2HFinished
    15:00
    FT
    Doxa1 : 3AELH2HFinished
    16:00
    FT
    Anagennisi Deryneia2 : 2Omonia NicosiaH2HFinished
    16:00
    FT
    Apollon Limassol0 : 0Aris LimassolH2HFinished
    17:00
    FT
    Anorthosis0 : 0Nea SalamisH2HFinished
    15:00
    Pst
    Ethnikos Achnas0 : 0AEK LarnacaH2HPostponed
    15:00
    FT
    Karmiotissa0 : 0AEZ ZakakiouH2HFinished
    17:00
    90'
    Apoel FC2 : 0Ermis AradippouH2H2nd Half
    16:00
    FT
    Brno1 : 0SlovackoH2HFinished
    15:00
    FT
    Dukla Prague0 : 2Sparta PragueH2HFinished
    15:00
    FT
    Pribram0 : 1Slovan LiberecH2HFinished
    17:30
    63'
    Viktoria Plzen1 : 1Slavia PragueH2H2nd Half
    08:15
    FT
    Pardubice1 : 1Banik SokolovH2HFinished
    15:00
    FT
    Banik Ostrava2 : 1Frydek MistekH2HFinished
    15:00
    FT
    FC MAS Taborsko3 : 2TrinecH2HFinished
    15:00
    FT
    Graffin Vlasim0 : 1Sigma OlomoucH2HFinished
    15:00
    FT
    Prostejov0 : 1VarnsdorfH2HFinished
    16:00
    FT
    Opava1 : 1Usti nad LabemH2HFinished
    08:15
    FT
    Viktoria Zizkov3 : 0VitkoviceH2HFinished
    08:15
    FT
    Slavia Prague U213 : 2Viktoria Plzen U21H2HFinished
    11:00
    FT
    Fotbal Trinec U210 : 4Brno U21H2HFinished
    12:00
    FT
    Teplice U214 : 0Vysocina Jihlava U21H2HFinished
    08:30
    FT
    Ceske Budejovice U192 : 0Karvina U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Banik Ostrava U193 : 3Brno U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Sigma Olomouc U194 : 0Slovacko U19H2HFinished
    11:00
    FT
    Opava U190 : 1Sparta Prague U19H2HFinished
    11:00
    FT
    Pardubice U190 : 1Pribram U19H2HFinished
    12:15
    FT
    Slavia Prague U194 : 0Hlucin U19H2HFinished
    12:30
    FT
    Fastav Zlin U190 : 3Mlada Boleslav U19H2HFinished
    12:00
    FT
    Vysocina Jihlava U191 : 0Teplice U19H2HFinished
    10:00
    FT
    SonderjyskE1 : 1Esbjerg fBH2HFinished
    12:00
    FT
    OB Odense0 : 1AC HorsensH2HFinished
    14:00
    FT
    AaB Aalborg2 : 1AGF AarhusH2HFinished
    16:00
    FT
    Brondby IF1 : 1FC KobenhavnH2HFinished
    18:00
    45'
    Viborg FF0 : 0FC MidtjyllandH2H1st Half
    11:45
    FT
    FC Fredericia1 : 2Nykobing FCH2HFinished
    11:45
    FT
    FC Helsingor1 : 2Naestved BKH2HFinished
    11:45
    FT
    Fremad Amager5 : 0Skive IKH2HFinished
    11:00
    FT
    VSK Arhus0 : 1Aarhus FremadH2HFinished
    12:00
    FT
    Brabrand IF2 : 1Jammerbugt FCH2HFinished
    13:00
    FT
    Odder1 : 0Vejgaard BKH2HFinished
    12:00
    FT
    Dalum IF2 : 2FC SydvestH2HFinished
    12:00
    FT
    Middelfart4 : 1Neasby BKH2HFinished
    11:00
    FT
    Greve1 : 0BK MarienlystH2HFinished
    11:00
    FT
    Fredensborg BI1 : 2AvartaH2HFinished
    11:00
    FT
    HIK1 : 2BK FremH2HFinished
    13:00
    FT
    B 93 Copenhagen1 : 2Holbaek BIH2HFinished
    13:00
    FT
    Bronshoj BK0 : 0Hvidovre IFH2HFinished
    13:00
    FT
    Nomme Kalju FC3 : 3Flora TallinnH2HFinished
    15:45
    FT
    Sillamae Kalev0 : 0Tallinna InfonetH2HFinished
    10:00
    FT
    FC Maardu2 : 1Tallinna KalevH2HFinished
    10:00
    FT
    Vandra Vaprus0 : 0K-Jarve JK JarveH2HFinished
    10:00
    FT
    Tulevik Viljandi5 : 0Nomme Kalju IIH2HFinished
    13:00
    FT
    HIFK3 : 1Seinajoen JKH2HFinished
    13:00
    FT
    Inter Turku0 : 1Ilves TampereH2HFinished
    13:00
    FT
    RoPS3 : 0FC LahtiH2HFinished
    15:30
    FT
    HJK Helsinki1 : 0KuPSH2HFinished
    15:30
    FT
    IFK Mariehamn0 : 0VPS VaasaH2HFinished
    15:30
    FT
    JJK Jyvaskyla1 : 3Ekenas IFH2HFinished
    15:30
    FT
    FC Jaro3 : 2TPSH2HFinished
    15:30
    FT
    FC KTP1 : 4AC OuluH2HFinished
    15:30
    FT
    Jazz Pori1 : 0Haka ValkeakoskiH2HFinished
    15:30
    FT
    KPV Kokkola0 : 2GrIFKH2HFinished
    13:30
    FT
    Dila Gori2 : 1Sioni BolnisiH2HFinished
    13:30
    FT
    Kolkheti 1913 Poti1 : 0Saburtalo TbilisiH2HFinished
    13:30
    FT
    Lokomotivi Tbilisi2 : 1Guria LanchkhutiH2HFinished
    13:30
    FT
    Shukura Kobuleti1 : 3Spartaki TskhinvaliH2HFinished
    13:30
    FT
    Zugdidi0 : 2Dinamo BatumiH2HFinished
    15:00
    FT
    Torpedo Kutaisi0 : 3Chikhura SachkhereH2HFinished
    15:30
    FT
    Budaorsi SC0 : 0Vac FCH2HFinished
    15:30
    FT
    Cegledi VSE3 : 2MosonmagyarovariH2HFinished
    15:30
    FT
    Dorogi FC0 : 1Nyiregyhaza SpartacusH2HFinished
    15:30
    FT
    Soroksar5 : 0Csakvari TKH2HFinished
    15:30
    FT
    Szeged 20111 : 0SiofokH2HFinished
    15:30
    FT
    Varda SE0 : 2BekescsabaH2HFinished
    16:30
    FT
    Balmazujvaros FC0 : 0Zalaegerszeg TEH2HFinished
    17:00
    90'
    Kozarmisleny SE2 : 1Soproni VSEH2H2nd Half
    17:00
    FT
    Puskas Akademia3 : 1SzeolH2HFinished
    17:00
    81'
    Szolnoki MAV0 : 0Cigand SEH2H2nd Half
    17:00
    FT
    Breidablik2 : 1StjarnanH2HFinished
    17:00
    90'
    IBV Vestmannaeyjar1 : 1Throttur ReykjavikH2H2nd Half
    18:00
    HT
    Fjolnir Reykjavik0 : 0FylkirH2HHalf Time
    18:00
    HT
    IA Akranes2 : 0Vikingur ReykjavikH2HHalf Time
    18:00
    HT
    Vikingur Olafsvik0 : 1FH HafnarfjordurH2HHalf Time
    14:00
    FT
    Leiknir Faskrudsfjordur2 : 4HuginnH2HFinished
    14:00
    FT
    Thor Akureyri3 : 1FjardabyggdH2HFinished
    16:00
    FT
    HK2 : 3KA AkureyriH2HFinished
    18:30
    FT
    Bray Wanderers2 : 2Derry CityH2HFinished
    18:45
    FT
    Sligo Rovers2 : 1Galway FCH2HFinished
    18:15
    FT
    Cobh Ramblers0 : 0ShelbourneH2HFinished
    17:00
    89'
    UCD2 : 3Limerick FCH2H2nd Half
    15:00
    FT
    Hapoel Haifa1 : 0Bnei YehudaH2HFinished
    16:00
    FT
    Hapoel Raanana0 : 1Maccabi Petah TikvaH2HFinished
    17:10
    FT
    Bnei Sakhnin1 : 0Maccabi HaifaH2HFinished
    18:00
    FT
    Hapoel Tel Aviv0 : 0Hapoel Beer ShevaH2HFinished
    17:15
    78'
    Beitar Jerusalem0 : 1Ironi Kiryat ShmonaH2H2nd Half
    18:00
    HT
    FC Ashdod1 : 2Maccabi Tel AvivH2HHalf Time
    10:00
    Pst
    FC Okzhetpes0 : 0FC AstanaH2HPostponed
    12:00
    FT
    FK Jelgava2 : 0BFC DaugavpilsH2HFinished
    14:00
    FT
    FK Ventspils2 : 0FS Metta/LUH2HFinished
    14:00
    FT
    Spartaks Jurmala2 : 1Rigas FSH2HFinished
    10:00
    FT
    JFK Saldus0 : 2JDFS AlbertsH2HFinished
    13:00
    FT
    FK Smiltene/BJSS1 : 3SK BabiteH2HFinished
    13:00
    FT
    FK Tukums 20001 : 1RTUH2HFinished
    13:00
    FT
    Valmieras FK2 : 3Rezekne FAH2HFinished
    13:00
    FT
    FK Jekabpils JSC1 : 8Skonto RigaH2HFinished
    13:00
    FT
    Preilu BJSS0 : 2AFA OlaineH2HFinished
    15:00
    FT
    FK Ogre2 : 4FK AudaH2HFinished
    15:30
    FT
    Zalgiris Vilnius4 : 1Suduva MarijampoleH2HFinished
    12:00
    FT
    FK Lokomotyvas6 : 2FBK KaunasH2HFinished
    13:00
    FT
    FK Silas8 : 0FK Minija KretingaH2HFinished
    14:00
    FT
    FK Silute0 : 2FK Dainava AlytusH2HFinished
    16:00
    FT
    FK Panevezys1 : 0Vilniaus VytisH2HFinished
    14:00
    FT
    FK Dziugas Telsiai2 : 1FK Krazante KelmeH2HFinished
    15:00
    FT
    FK Palanga0 : 0FK Banga GargzdaiH2HFinished
    16:00
    FT
    Hegelmann Litauen4 : 2FK Trakai-2H2HFinished
    15:00
    FT
    Rumelange0 : 2UNA StrassenH2HFinished
    14:00
    FT
    Kaerjeng2 : 3RosportH2HFinished
    14:00
    FT
    RM Hamm Benfica0 : 1PetangeH2HFinished
    16:00
    FT
    Racing FC Union1 : 0Jeunesse CanachH2HFinished
    16:30
    FT
    Dudelange1 : 0Mondorf-les-BainsH2HFinished
    17:30
    59'
    Differdange1 : 0Jeunesse EschH2H2nd Half
    14:30
    FT
    Pelister Bitola3 : 0RabotnickiH2HFinished
    14:30
    FT
    Shkupi Skopje0 : 0RenovaH2HFinished
    14:30
    FT
    Sileks1 : 1Makedonija GjPH2HFinished
    14:30
    FT
    Vardar5 : 1BregalnicaH2HFinished
    14:30
    FT
    Shkendija3 : 1Pobeda PrilepH2HFinished
    16:30
    FT
    St Andrews1 : 3Floriana FCH2HFinished
    18:30
    FT
    Hamrun Spartans1 : 1Gzira UnitedH2HFinished
    14:00
    FT
    Ungheni2 : 1Dinamo-AutoH2HFinished
    15:00
    FT
    FK Decic Tuzi1 : 3FK Bokelj KotorH2HFinished
    15:00
    FT
    FK Rudar Pljevlja1 : 1FK Zeta GolubovciH2HFinished
    17:30
    64'
    OFK Petrovac0 : 0FK Jedinstvo Bijelo PoljeH2H2nd Half
    14:00
    FT
    Ballinamallard1 : 2CliftonvilleH2HFinished
    14:00
    FT
    Crusaders FC2 : 1PortadownH2HFinished
    14:00
    FT
    Linfield FC1 : 1Dungannon SwiftsH2HFinished
    14:00
    FT
    Armagh City4 : 0Knockbreda FCH2HFinished
    14:00
    FT
    HW Welders2 : 2PSNIH2HFinished
    14:00
    FT
    Larne FC2 : 0Lurgan CelticH2HFinished
    14:00
    FT
    Warrenpoint Town3 : 1Dergview FCH2HFinished
    13:30
    FT
    Stromsgodset IF0 : 2MoldeH2HFinished
    16:00
    FT
    FK Haugesund3 : 2SK BrannH2HFinished
    13:30
    FT
    Sogndal1 : 1StabaekH2HFinished
    16:00
    FT
    Bodo/Glimt2 : 0IK StartH2HFinished
    16:00
    FT
    Rosenborg3 : 1TromsoH2HFinished
    16:00
    FT
    Viking FK2 : 2LillestromH2HFinished
    18:00
    HT
    Odds BK0 : 1ValerengaH2HHalf Time
    13:00
    FT
    Asane1 : 1SandefjordH2HFinished
    13:00
    FT
    KFUM Oslo1 : 3Sandnes UlfH2HFinished
    13:00
    FT
    Raufoss4 : 5Strommen IFH2HFinished
    13:30
    FT
    Levanger FK1 : 3Kristiansund BKH2HFinished
    16:00
    FT
    Kongsvinger1 : 0RanheimH2HFinished
    16:00
    FT
    Mjondalen IF3 : 0Bryne FKH2HFinished
    16:00
    FT
    Ullensaker Kisa8 : 3IL HoddH2HFinished
    10:30
    FT
    Harstad IL2 : 1FK SenjaH2HFinished
    14:00
    FT
    Kjelsas IL2 : 2Grorud ILH2HFinished
    12:00
    FT
    Alta IF0 : 0Ullern IFH2HFinished
    13:00
    FT
    Finnsnes IL2 : 0Follo FKH2HFinished
    12:00
    FT
    Brattvag0 : 1NybergsundH2HFinished
    14:00
    FT
    Brumunddal2 : 1Gjovik-LynH2HFinished
    14:00
    FT
    Byasen1 : 0ElverumH2HFinished
    14:00
    FT
    Honefoss BK5 : 1TynsetH2HFinished
    15:00
    FT
    HamKam2 : 2Molde IIH2HFinished
    11:00
    FT
    Fyllingsdalen1 : 3FriggH2HFinished
    13:00
    FT
    Floro SK7 : 0forde ilH2HFinished
    13:00
    FT
    Nest-Sotra4 : 2Lysekloster ILH2HFinished
    14:00
    FT
    FK Vidar2 : 2Fana ILH2HFinished
    13:00
    FT
    Lorenskog IF1 : 3Egersunds IKH2HFinished
    12:00
    FT
    Baerum SK0 : 2Tonsberg FKH2HFinished
    14:00
    FT
    Flekkeroy IL2 : 5AskerH2HFinished
    14:00
    FT
    Fram Larvik0 : 1Orn HortenH2HFinished
    14:00
    FT
    Notodden FK5 : 2Pors GrenlandH2HFinished
    16:00
    FT
    Moss FK2 : 2Kvik Halden FKH2HFinished
    13:30
    FT
    Pogon Szczecin1 : 1Cracovia KrakowH2HFinished
    16:00
    FT
    Gornik Leczna0 : 2JagielloniaH2HFinished
    18:30
    FT
    Arka Gdynia1 : 1Zaglebie LubinH2HFinished
    13:30
    FT
    Lech Poznan2 : 0Piast GliwiceH2HFinished
    16:00
    FT
    Lechia Gdansk1 : 2LKS NiecieczaH2HFinished
    16:00
    FT
    Ruch Chorzow0 : 2Legia WarszawH2HFinished
    15:00
    FT
    Olimpia Grudziadz1 : 0Pogon SiedlceH2HFinished
    15:30
    FT
    Zaglebie Sosnowiec2 : 1Gornik ZabrzeH2HFinished
    16:00
    FT
    GKS Katowice2 : 0Znicz PruszkowH2HFinished
    18:00
    FT
    MKS Kluczbork1 : 2Sandecja Nowy SaczH2HFinished
    15:00
    FT
    Chojniczanka Chojnice3 : 3Wisla PulawyH2HFinished
    15:00
    FT
    Wigry Suwalki6 : 0Stal MielecH2HFinished
    16:00
    FT
    Chrobry Glogow1 : 1Miedz LegnicaH2HFinished
    17:00
    FT
    Bytovia Bytow1 : 1GKS TychyH2HFinished
    15:00
    FT
    Odra Opole2 : 1Gryf WejherowoH2HFinished
    15:00
    FT
    Olimpia Elblag6 : 1Warta PoznanH2HFinished
    15:00
    FT
    Olimpia Zambrow0 : 0Radomiak RadomH2HFinished
    15:00
    FT
    Polonia Bytom0 : 4Legionovia LegionowoH2HFinished
    15:00
    FT
    Stal Stalowa Wola0 : 0Rozwoj KatowiceH2HFinished
    18:00
    FT
    Kotwica Kolobrzeg2 : 2Siarka TarnobrzegH2HFinished
    17:00
    75'
    MKS Polonia Warszawa1 : 1GKS BelchatowH2H2nd Half
    09:00
    FT
    Gornik Zabrze U190 : 4Arka Gdynia U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Gwarek Zabrze U193 : 1Slask Wroclaw U19H2HFinished
    10:00
    Pst
    Lech U190 : 0Baltyk U19H2HPostponed
    10:00
    FT
    Lechia Gdansk U194 : 1Piast Gliwice U-19H2HFinished
    10:00
    FT
    Wroclaw Academy U192 : 3Warta Poznan U19H2HFinished
    14:00
    FT
    Salos Szczecin U-190 : 0Gryf Slupsk U-19H2HFinished
    10:00
    FT
    Stal Mielec U193 : 1Neptun Konskie U-19H2HFinished
    12:00
    FT
    SMS Lodz U191 : 1Motor Lublin U19H2HFinished
    12:00
    FT
    Wisla Krakow U190 : 1LKS Lodz U19H2HFinished
    15:30
    FT
    ACS Poli Timisoara1 : 1CFR ClujH2HFinished
    18:00
    FT
    Pandurii0 : 1Steaua BucharestH2HFinished
    18:00
    HT
    Astra Giurgiu0 : 0FC VoluntariH2HHalf Time
    08:00
    FT
    CS Afumati1 : 1SepsiH2HFinished
    08:00
    FT
    CS Mioveni1 : 0Unirea TarlungeniH2HFinished
    08:00
    FT
    Luceafarul Oradea0 : 1Juventus BucurestiH2HFinished
    08:00
    FT
    Rapid Suceava4 : 1CS BalotestiH2HFinished
    08:00
    FT
    Soimii Pancota0 : 9Olimpia Satu MareH2HFinished
    12:00
    FT
    CF Braila4 : 1ASU PoliH2HFinished
    09:30
    FT
    FC Brasov3 : 0Dunarea CalarasiH2HFinished
    10:00
    FT
    Gazovik Orenburg1 : 1Rubin KazanH2HFinished
    12:30
    FT
    Tom Tomsk0 : 1CSKA MoscowH2HFinished
    15:00
    FT
    Zenit St. Petersburg3 : 0FC Amkar PermH2HFinished
    14:00
    FT
    FC Ural1 : 1Arsenal TulaH2HFinished
    16:15
    FT
    FC Krasnodar1 : 2Lokomotiv MoscowH2HFinished
    16:15
    FT
    Terek Grozny2 : 1RostovH2HFinished
    18:30
    19'
    Anzhi0 : 1Spartak MoscowH2H1st Half
    10:00
    FT
    Yenisey2 : 1FK TambovH2HFinished
    13:00
    FT
    Tyumen1 : 3SKA EnergiaH2HFinished
    14:00
    FT
    Dynamo Moscow0 : 1FK TosnoH2HFinished
    14:00
    FT
    Sokol1 : 1Sibir NovossibirskH2HFinished
    15:00
    FT
    Fakel Voronezh1 : 2Mordovia SaranskH2HFinished
    15:00
    FT
    Neftekhimik1 : 4Kuban KrasnodarH2HFinished
    15:00
    FT
    Shinnik Yaroslavl2 : 0KhimkiH2HFinished
    15:00
    FT
    Volgar Astrakhan2 : 1Spartak NaltchikH2HFinished
    16:00
    FT
    Baltika Kaliningrad1 : 2Spartak-2 MoscowH2HFinished
    07:00
    FT
    Tom Tomsk U211 : 3CSKA Moscow U21H2HFinished
    10:00
    FT
    Ural U213 : 0Arsenal Tula U21H2HFinished
    14:00
    FT
    Anzhi U212 : 1Spartak Moscow U21H2HFinished
    16:00
    FT
    Krasnodar U211 : 3Lokomotiv Moscow U21H2HFinished
    08:00
    FT
    Terek Grozny U212 : 2FC Rostov U21H2HFinished
    14:00
    FT
    Biolog-Novokubansk1 : 0Mashuk KMVH2HFinished
    13:00
    FT
    Metallurg Lipetsk1 : 0KalugaH2HFinished
    14:00
    FT
    Zenit Penza1 : 1Torpedo MoscowH2HFinished
    16:00
    FT
    Energomash2 : 0VityazH2HFinished
    13:00
    FT
    FK Kolomna3 : 3TekstilshchikH2HFinished
    15:00
    FT
    Dolgoprudny2 : 0Dynamo-2 MoscowH2HFinished
    15:30
    FT
    Dnepr Smolensk2 : 2Znamya TrudaH2HFinished
    10:00
    -
    FC Chita- : -Dynamo BarnaulH2H
    17:00
    FT
    Partizan4 : 0RadH2HFinished
    18:00
    FT
    Backa Palanka1 : 0Borac CacakH2HFinished
    18:00
    FT
    Javor Ivanjica0 : 0CukarickiH2HFinished
    18:00
    FT
    Radnicki Nis2 : 0Mladost LucaniH2HFinished
    18:00
    FT
    Vozdovac0 : 0NapredakH2HFinished
    15:00
    FT
    Novi Pazar1 : 4Crvena ZvezdaH2HFinished
    18:00
    HT
    Vojvodina2 : 0Spartak SuboticaH2HHalf Time
    17:00
    FT
    MFK Ruzomberok4 : 0Zemplin MichalovceH2HFinished
    17:00
    FT
    Podbrezova1 : 1Zlate MoravceH2HFinished
    17:00
    FT
    Spartak Trnava0 : 0Slovan BratislavaH2HFinished
    17:00
    FT
    MSK Zilina4 : 0As TrencinH2HFinished
    17:00
    FT
    Spartak Myjava1 : 0Tatran PresovH2HFinished
    14:30
    FT
    Lipany4 : 2FK HaniskaH2HFinished
    14:30
    FT
    Liptovsky Mikulas1 : 0Partizan BardejovH2HFinished
    14:30
    FT
    Rimavska Sobota1 : 1Lokomotiva ZvolenH2HFinished
    14:30
    FT
    Spisska Nova Ves2 : 1FK PopradH2HFinished
    14:30
    FT
    STK Samorin0 : 0Fomat MartinH2HFinished
    17:30
    FT
    FC Nitra2 : 0MSK Zilina BH2HFinished
    14:30
    FT
    FK Pohronie0 : 4SeredH2HFinished
    14:30
    FT
    MFK Skalica0 : 0Slovan Bratislava BH2HFinished
    14:30
    FT
    Svaty Jur1 : 3Spartak Trnava BH2HFinished
    18:15
    FT
    Olimpija Ljubljana0 : 1Luka KoperH2HFinished
    15:00
    FT
    NK Aluminij0 : 3NK Rudar VelenjeH2HFinished
    18:15
    34'
    NK Celje0 : 0NK MariborH2H1st Half
    14:00
    FT
    Djurgardens IF2 : 1Gefle IFH2HFinished
    14:00
    FT
    Kalmar FF0 : 1IFK NorrkopingH2HFinished
    13:00
    FT
    AIK Fotboll0 : 0Hammarby IFH2HFinished
    13:00
    FT
    BK Hacken3 : 1Ostersunds FKH2HFinished
    13:00
    FT
    Jonkopings Sodra1 : 0ElfsborgH2HFinished
    15:30
    FT
    GIF Sundsvall0 : 1Malmo FFH2HFinished
    15:30
    FT
    IFK Goteborg2 : 0Helsingborgs IFH2HFinished
    15:30
    FT
    orebro SK3 : 2Falkenbergs FFH2HFinished
    15:00
    FT
    Dalkurd FF2 : 1SyrianskaH2HFinished
    13:00
    FT
    Atvidaberg FF3 : 2Degerfors IFH2HFinished
    15:00
    FT
    Assyriska FF2 : 2Angelholm FFH2HFinished
    14:00
    FT
    Oskarshamns AIK2 : 0FC HollvikenH2HFinished
    14:00
    FT
    Utsiktens BK2 : 1Oster IFH2HFinished
    15:00
    FT
    Husqvarna FF1 : 0Landskrona BoISH2HFinished
    15:00
    FT
    Kristianstad FF4 : 1MjallbyH2HFinished
    15:00
    FT
    Qviding FIF2 : 0Prespa BirlikH2HFinished
    14:00
    FT
    Carlstad United1 : 3Vasalund IFH2HFinished
    12:00
    FT
    Team ThorenGruppen3 : 1IK BrageH2HFinished
    13:00
    FT
    BK Forward1 : 2NykopingH2HFinished
    14:00
    FT
    Akropolis IF5 : 1Enskede IKH2HFinished
    14:00
    FT
    Vasteras SK3 : 3UmeaH2HFinished
    15:00
    FT
    Sleipner0 : 1IF BrommapojkarnaH2HFinished
    15:45
    FT
    Lugano1 : 1Lausanne-SportH2HFinished
    18:00
    FT
    Sion3 : 1VaduzH2HFinished
    11:45
    FT
    Grasshopper Zurich4 : 1Young BoysH2HFinished
    11:45
    FT
    St. Gallen3 : 0LuzernH2HFinished
    14:00
    FT
    FC Thun0 : 3BaselH2HFinished
    15:45
    FT
    Wohlen1 : 3WilH2HFinished
    17:00
    FT
    Schaffhausen1 : 3FC ZurichH2HFinished
    13:00
    FT
    FC Le Mont1 : 1WinterthurH2HFinished
    13:00
    FT
    Servette1 : 1ChiassoH2HFinished
    14:00
    FT
    Breitenrain0 : 1United ZurichH2HFinished
    14:00
    FT
    Cham1 : 1BavoisH2HFinished
    14:00
    FT
    Koniz2 : 2Sion IIH2HFinished
    14:30
    FT
    Bruhl2 : 1TuggenH2HFinished
    14:30
    FT
    Stade Nyonnais2 : 1FC Basel IIH2HFinished
    15:30
    FT
    Kriens2 : 0YF JuventusH2HFinished
    15:30
    FT
    La Chaux-de-Fonds2 : 1Rapperswil-JonaH2HFinished
    12:00
    FT
    Old Boys3 : 0FC Zurich IIH2HFinished
    16:30
    FT
    Kasimpasa1 : 1AdanasporH2HFinished
    18:45
    FT
    Akhisar Belediyespor1 : 3GalatasarayH2HFinished
    18:45
    FT
    Gaziantepspor1 : 0TrabzonsporH2HFinished
    16:30
    FT
    Bursaspor0 : 2Istanbul BasaksehirH2HFinished
    16:30
    FT
    Karabukspor3 : 0RizesporH2HFinished
    18:45
    4'
    Fenerbahce0 : 0KayserisporH2H1st Half
    18:45
    4'