16:00 | FT | Watanga 2 : 1 BEA Mountain |
14:30 | FT | Strindheim IL 3 : 0 Nardo FK |
10:30 | FT | HJK Helsinki 5 : 1 TPS |
11:00 | FT | Orn Horten 4 : 0 Askollen |
13:00 | FT | Besiktas 1 : 1 Karagumruk |
13:00 | FT | Skeid 1 : 4 Kjelsas IL |
17:30 | FT | Japan U16 2 : 1 Wales U16 |
13:00 | FT | Besa Kavaje 4 : 1 Luzi 2008 |
13:00 | FT | Burreli 1 : 0 Bylis Ballsh |
13:00 | FT | Lushnja 4 : 3 FK Vora |
18:00 | FT | SV Kematen 2 : 1 SV Telfs |
18:30 | FT | Waasland U21 1 : 1 Eupen U21 |
15:30 | FT | NK Orijent 0 : 0 Vukovar |
14:30 | FT | Dugopolje 0 : 0 NK Dubrava |
14:00 | FT | Laktasi 3 : 0 Sutjeska Foca |
14:00 | FT | Varnsdorf 1 : 1 SK Lisen |
12:00 | FT | Greve 3 : 0 AB Tarnby |
13:00 | FT | Naestved II 1 : 3 Herlev IF |
12:30 | FT | Hedensted IF 3 : 2 Dalum IF |
13:00 | FT | B 1909 0 : 3 OKS |
12:00 | FT | VRI 2 : 6 Viby IF |
12:00 | FT | Hellerup IK 4 : 2 FA 2000 |
13:00 | FT | Aarhus Fremad 0 : 1 Skive IK |
13:00 | FT | Esbjerg fB 4 : 2 FC Roskilde |
14:00 | FT | Thisted FC 0 : 1 Brabrand IF |
12:00 | FT | Avarta 0 : 1 Ishoj IF |
12:00 | FT | Holbaek BI 1 : 0 IF Lyseng |
12:00 | FT | Holstebro BK 1 : 0 Naesby BK |
12:00 | FT | Vejgaard BK 0 : 0 Vanlose IF |
13:00 | FT | SfB-Oure FA 0 : 0 VSK Arhus |
13:00 | FT | Silkeborg KFUM 1 : 1 BK Frem |
15:00 | FT | PSC Pezinok 0 : 0 Domino |
15:00 | FT | Vrakuna 2 : 2 MFK Rusovce |
18:30 | FT | Sion II 1 : 2 FC Naters |
19:00 | FT | Thun II 2 : 1 FC Muri |
19:15 | FT | Munsingen 0 : 1 FC Solothurn |
19:15 | FT | Rotkreuz 0 : 0 FC Koniz |
19:00 | FT | Tuggen 3 : 1 FC Balzers |
19:00 | FT | YF Juventus 4 : 0 Gossau |
19:15 | FT | FC Uzwil 1 : 2 FC Linth |
19:30 | FT | Carrarese 1 : 0 Perugia |
19:45 | FT | Fermana 3 : 2 Rimini |
19:45 | FT | Gubbio 1 : 0 Sassari Torres |
19:45 | FT | Vis Pesaro 1 : 3 AS Lucchese |
19:45 | FT | Padova 2 : 1 US Pergolettese |
18:30 | FT | VfB Hilden 1 : 2 SF Hamborn |
18:30 | FT | HEBC 2 : 0 USC Paloma |
20:00 | FT | Bangor FC 0 : 1 Institute FC |
13:30 | FT | Asti 2 : 1 Derthona FBC |
13:30 | FT | Vado FC 2 : 3 Chisola |
13:30 | FT | Portogruaro 0 : 3 AC Mestre |
13:30 | FT | Tivoli 0 : 2 Roma City |
14:00 | FT | Matera 0 : 1 Rotonda Calcio |
15:00 | FT | Angri Calcio 0 : 3 Martina |
13:30 | FT | Siracusa 0 : 0 Ragusa |
14:00 | FT | ASD San Luca 0 : 0 Trapani |
15:00 | FT | Sancataldese 0 : 0 Canicatti |
17:00 | FT | CS Hunedoara 1 : 1 FC Buzau |
11:00 | FT | Celta-3 3 : 3 Arteixo |
11:00 | FT | Polvorin FC 4 : 2 UD Ourense |
16:00 | FT | Barbadas 2 : 1 Alondras |
16:00 | FT | CSD Arzua 1 : 2 UD Somozas |
11:00 | FT | CD Lealtad 2 : 1 Urraca |
11:00 | FT | Luarca 0 : 3 Colunga |
11:30 | FT | Ceares 0 : 1 L'Entregu CF |
16:15 | FT | Llanes 2 : 1 Real Titanico |
16:15 | FT | Praviano 1 : 0 CD Tuilla |
17:00 | Pst | CD Naval 1 : 2 CD Tropezón |
19:30 | FT | Colindres 2 : 1 UC Cartes |
23:00 | Ssp | CD Naval 0 : 0 CD Tropezón |
16:00 | FT | CD Bezana 1 : 2 UD Samano |
19:00 | FT | Urduliz FT 2 : 1 San Ignacio |
10:30 | FT | Basconia 1 : 1 SCD Durango |
10:30 | FT | Portugalete 3 : 1 Padura |
10:30 | FT | SD Beasain 1 : 1 Touring |
17:15 | FT | Silla CF 3 : 4 Patacona |
11:00 | FT | Elche B 3 : 0 Villarreal III |
11:00 | FT | Cartaya 1 : 0 CD Utrera |
15:00 | FT | Ceuta II 1 : 0 Puente Genil |
10:30 | FT | Collerense 0 : 2 Poblense |
11:00 | FT | Binissalem 1 : 2 SD Portmany |
15:00 | FT | CD Llosetense 0 : 2 Alcudia |
15:00 | FT | Mercadal 3 : 1 CD Manacor |
11:00 | FT | Arucas CF 1 : 1 Tenerife II |
11:00 | FT | Castuera 3 : 1 CD Calamonte |
11:30 | FT | Arroyo CP 1 : 1 CF Trujillo |
18:30 | FT | Pena Sport 1 : 1 Oberena |
18:45 | FT | Pamplona 1 : 2 Subiza |
10:00 | FT | Beti Onak 1 : 0 Txantrea |
10:30 | FT | Alesves 2 : 2 CD Ardoi |
19:00 | FT | Cirbonero 0 : 0 CD Cortes |
10:30 | FT | Comillas CF 0 : 2 CD Arnedo |
11:00 | FT | Calahorra II 0 : 1 CD Varea |
11:00 | FT | CD Berceo 0 : 2 CD Anguiano |
11:00 | FT | Tedeon 0 : 0 Racing Rioja |
10:00 | FT | Calamocha 0 : 0 CD Binéfar |
10:00 | FT | SD Huesca II 0 : 0 SD Borja |
11:00 | FT | CD Belchite 1 : 2 Ejea |
15:30 | FT | CD Caspe 4 : 0 Carinena |
15:30 | FT | CD Ebro 3 : 1 Utrillas |
15:30 | FT | CDJ Tamarite 2 : 2 Fuentes |
16:00 | FT | UD Fraga 4 : 0 CF Illueca |
10:30 | FT | Conquense 4 : 1 San Clemente |
11:00 | FT | Azuqueca 3 : 0 CD Torrijos |
11:00 | FT | Cazalegas 2 : 0 CF La Solana |
11:00 | FT | Toledo 3 : 2 Calvo Sotelo |
18:00 | Ssp | Boden BK 0 : 0 Gottne IF |
18:30 | FT | Sleipner 1 : 0 Nacka Iliria |
16:00 | FT | KCCA FC 4 : 1 Busoga United |
16:30 | FT | Diambars FC 0 : 0 AS Pikine |
16:30 | FT | Sonacos 0 : 0 ASC Jaraaf |
16:30 | FT | US Goree 2 : 0 Casa Sport FC |
12:00 | FT | Brno U19 1 : 3 Pardubice U19 |
13:00 | Pen | UKS Lodz (W) 0 : 0 Olsztyn (W) |
16:00 | Pst | Krim (W) 0 : 0 ZNK Ljubljana (W) |
10:00 | FT | Delhi 3 : 1 Shillong Lajong |
13:30 | FT | Dewa United 4 : 1 Persita |
18:45 | FT | Al Baten 1 : 1 Hajer |
19:00 | FT | Al Orubah 1 : 2 Jeddah |
18:00 | FT | Al Nasr SC 1 : 0 Hatta Club |
19:30 | Pst | Denbigh Town 0 : 0 Bangor City |
15:00 | Pst | Petro Luanda 0 : 0 1º de Agosto |
21:15 | FT | Jocoro FC 1 : 3 FAS |
21:30 | FT | Aguila 3 : 1 Once Municipal |
00:30 | FT | Santa Tecla 3 : 1 Dragon |
01:30 | FT | Isidro Metapan 0 : 3 Alianza |
17:00 | FT | Zacapa 1 : 1 Xelaju MC |
21:45 | 12' | Guastatoya 0 : 0 Coatepeque | H2H |
18:30 | FT | Al-Kahraba FC 1 : 0 Baghdad |
18:30 | FT | Erbil 0 : 0 Al Karkh |
22:00 | FT | Point Fortin 2 : 3 Police FC |
21:00 | Pst | CA Banfield 0 : 0 Ciudad Bolivar |
22:00 | Pen | Ferroviaria SP 1 : 3 AC Juventus |
19:00 | FT | Itapipoca 3 : 2 Pacajus EC |
23:00 | FT | Tiradentes CE 1 : 3 Icasa |
22:30 | FT | Vila Nova 3 : 0 Aparecidense |
00:30 | FT | America RN 1 : 0 Nautico PE |
00:30 | FT | Botafogo PB 4 : 0 EC Bahia |
00:30 | FT | Ceara SC 2 : 1 Itabaiana |
00:30 | FT | CRB Maceio 2 : 0 Altos |
00:30 | FT | EC Vitoria 3 : 0 Treze FC |
00:30 | FT | Maranhao 3 : 2 Fortaleza |
00:30 | FT | River AC 0 : 1 ABC Natal |
18:00 | FT | Globo FC 0 : 4 Baraunas |
18:00 | FT | Tigre II 0 : 2 Godoy Cruz II |
18:30 | Pen | Al Shahaniya 4 : 5 Al Bidda SC |
18:45 | FT | AAli 1 : 0 Bahrain SC |
18:45 | FT | Budaiya 2 : 2 Etehad Al Reef |
18:45 | FT | Malkiya 4 : 0 Qalali |
18:45 | FT | Buri 1 : 0 Al Tadamun Buri |
10:00 | FT | Mariupol (W) 1 : 1 Veres (W) |
22:30 | FT | Boavista SC 0 : 4 Botafogo |
14:00 | Pst | Foncha 0 : 0 AS Fap |
14:00 | Pst | Rangers of Bafut 0 : 0 Yafoot FC |
14:30 | FT | AS Fap 0 : 0 Yafoot FC |
13:30 | Pst | DCMP Imana 0 : 0 AC Kuya |
23:00 | FT | Cuiaba 4 : 1 Brasiliense FC |
15:00 | FT | Coton Sport 1 : 0 Colombe |
19:45 | FT | Manaus FC 4 : 0 Operario AM |
20:00 | - | Dikhil - : - ASAS | H2H |
16:30 | Pst | Luawa 0 : 0 Old Edwardians |
21:30 | 28' | Chacaritas 1 : 0 Manta | H2H |
23:00 | - | Tuna Luso - : - Remo |
23:30 | - | Penarol - : - Torque |