16:30 | - | AS Roma - : - Bologna FC |
10:30 | - | Sassuolo - : - Lecce |
18:45 | HT | Cagliari 2 : 0 Juventus | H2H |
16:30 | FT | Genoa 0 : 1 Lazio |
18:45 | FT | Atalanta 2 : 2 Hellas Verona |
16:30 | FT | Fiorentina 1 : 1 Genoa |
18:45 | FT | Inter Milan 2 : 2 Cagliari |
16:00 | Ssp | Udinese Calcio 1 : 1 AS Roma |
13:00 | FT | Sassuolo 3 : 3 AC Milan |
10:30 | FT | Napoli 2 : 2 Frosinone |
16:00 | FT | Torino FC 0 : 0 Juventus |
13:00 | FT | Lecce 1 : 0 Empoli FC |
18:45 | FT | Lazio 4 : 1 Salernitana |
19:00 | - | Lazio - : - Juventus |
12:00 | - | Modena - : - Sudtirol |
12:00 | - | Parma FC - : - Lecco |
18:30 | - | Pisa - : - US Catanzaro |
18:30 | - | Venezia - : - Cremonese |
14:15 | - | Lecco - : - Venezia | H2H |
12:00 | - | Ascoli - : - Modena | H2H |
12:00 | - | SSC Bari - : - Pisa | H2H |
18:30 | 50' | SSD Palermo 0 : 0 Parma FC | H2H |
14:15 | FT | Venezia 2 : 0 Brescia Calcio |
14:15 | FT | Lecco 1 : 0 AC Reggiana |
14:15 | FT | Parma FC 2 : 0 Spezia Calcio |
12:00 | FT | Calcio Como 2 : 1 SSC Bari |
12:00 | FT | Cittadella 0 : 0 Ascoli |
12:00 | FT | Pisa 3 : 1 FeralpiSalo |
12:00 | FT | Sampdoria 0 : 1 Sudtirol |
18:30 | FT | Modena 1 : 3 US Catanzaro |
14:30 | - | Perugia - : - Arezzo |
14:30 | - | Pescara - : - Ancona |
14:30 | - | Spal - : - Pineto Calcio |
18:45 | FT | Arezzo 1 : 1 Sassari Torres |
18:45 | FT | Vis Pesaro 1 : 0 Perugia |
16:30 | FT | Carrarese 3 : 0 Rimini |
16:30 | FT | Gubbio 0 : 0 US Pontedera |
14:15 | FT | Ancona 3 : 1 Sestri Levante |
14:15 | FT | Virtus Entella 1 : 2 Spal |
12:00 | FT | Fermana 2 : 1 AS Lucchese |
12:00 | FT | Olbia Calcio 0 : 3 Pescara |
16:30 | FT | AC Trento 1 : 0 Pro Vercelli |
16:30 | FT | Alessandria 1 : 2 Pro Patria |
16:30 | FT | Pro Sesto 2 : 1 Lumezzane |
14:15 | FT | Albinoleffe 0 : 0 Renate |
18:45 | FT | AS Avellino 1 : 0 Benevento |
18:30 | FT | Juve Stabia 1 : 1 Crotone |
16:30 | FT | Casertana 2 : 1 AZ Picerno |
08:45 | FT | Lazio U19 2 : 1 Lecce U19 |
12:30 | FT | Crotone U19 0 : 3 Napoli U19 |
11:00 | FT | Palermo U19 1 : 1 Pisa U19 |
13:00 | - | Bra Calcio - : - Vado FC |
13:00 | - | Gozzano - : - RG Ticino |
13:00 | - | USD Lavagnese - : - Asti |
13:00 | FT | ASD Alcione 2 : 1 Bra Calcio |
13:00 | FT | Asti 0 : 0 Gozzano |
13:00 | FT | RG Ticino 2 : 0 Derthona FBC |
13:00 | - | Treviso - : - APC Chions |
13:00 | FT | Luparense FC 0 : 1 Treviso |
13:00 | FT | US Adriese 5 : 0 AC Mestre |
13:00 | Ssp | Virtus Bolzano 0 : 2 Portogruaro |
13:00 | FT | AC Prato 1 : 1 ASD Fanfulla |
13:00 | Pst | Pistoiese 0 : 0 Sangiuliano City |
13:00 | - | FC Matese - : - Termoli |
13:00 | FT | Fano 1 : 0 Roma City |
13:00 | - | Martina - : - Barletta |
13:00 | FT | AS Fasano 1 : 2 Angri Calcio |
13:00 | FT | Matera 2 : 0 Fidelis Andria |
13:00 | FT | US Bitonto 2 : 0 US Palmese |
13:00 | Pst | Lamezia Terme 0 : 0 Akragas |
13:00 | FT | Licata Calcio 2 : 0 Ragusa |
12:30 | FT | Portici 1906 0 : 5 Trapani |
13:00 | FT | Ravenna (W) 0 : 6 Cesena (W) |