18:00 | - | Simba SC - : - Al Ahly |
18:00 | - | Benfica - : - Chaves | H2H |
15:00 | 36' | FK Tuzla City 0 : 1 Sarajevo | H2H |
18:30 | - | Sepsi - : - CFR Cluj |
16:00 | FT | Watanga 2 : 1 BEA Mountain |
13:00 | FT | Besiktas 1 : 1 Karagumruk |
13:00 | FT | Skeid 1 : 4 Kjelsas IL |
11:00 | FT | Ekenas IF 2 : 2 KaPa |
11:00 | FT | PEPO 2 : 4 JIPPO |
12:00 | FT | VPS Vaasa 5 : 1 FC Jaro |
14:30 | 50' | Klubi 04 2 : 0 SalPa |
15:00 | 32' | IFK Mariehamn 0 : 0 FC KTP |
15:00 | 34' | Ilves Tampere 1 : 0 AC Oulu |
17:30 | FT | Japan U16 2 : 1 Wales U16 |
14:00 | 78' | FK Egnatia 1 : 0 FK Kukesi | H2H |
13:00 | FT | Lushnja 4 : 3 FK Vora |
12:30 | FT | FK Gabala 0 : 1 Neftchi Baku |
15:00 | 26' | Kapaz PFK 0 : 1 Qarabag Agdam | H2H |
18:00 | FT | SV Kematen 2 : 1 SV Telfs |
11:00 | FT | Zaqatala 0 : 1 MOIK Baku |
18:30 | FT | Waasland U21 1 : 1 Eupen U21 |
14:30 | FT | Dugopolje 0 : 0 NK Dubrava |
14:30 | 49' | Solin 0 : 0 FC Jarun Zagreb | H2H |
14:00 | 78' | HB Koge (W) 0 : 1 Kolding (W) |
13:00 | FT | Millwall 1 : 1 West Bromwich |
15:00 | 33' | Hull City 0 : 0 Stoke City | H2H |
15:00 | 33' | Gateshead FC 1 : 0 Rochdale | H2H |
15:00 | 35' | Oxford City 1 : 0 Wealdstone | H2H |
15:00 | 35' | Solihull Moors 1 : 0 Barnet | H2H |
15:00 | 35' | Woking 0 : 1 Eastleigh | H2H |
15:00 | 35' | York City 0 : 1 Chesterfield | H2H |
14:00 | 77' | Blansko 0 : 2 TJ Start Brno | H2H |
14:00 | 76' | Uhersky Brod 1 : 1 Zlin II | H2H |
15:00 | 34' | Derby County 0 : 0 Blackpool | H2H |
15:00 | 33' | Stevenage 0 : 0 Bolton | H2H |
15:00 | 35' | Barrow 2 : 0 Grimsby Town | H2H |
15:00 | 37' | Bath City 1 : 0 Weymouth | H2H |
15:00 | Pst | Banbury United 0 : 0 Hereford FC |
15:00 | 33' | Buxton FC 1 : 1 Chester FC | H2H |
15:00 | 32' | Darlington 1883 0 : 0 Chorley | H2H |
15:00 | 36' | Farsley 0 : 0 Southport | H2H |
09:15 | FT | Ujezd Praha 4 0 : 4 SK Steti |
09:30 | FT | FC TVD Slavicin 1 : 1 Batov |
14:30 | 51' | Bjelovar 3 : 0 Grobnican | H2H |
13:00 | FT | Burnley U21 1 : 3 Crewe U21 |
15:00 | 34' | Poole Town 0 : 0 Totton | H2H |
12:00 | FT | Greve 3 : 0 AB Tarnby |
13:00 | FT | Bronshoj BK 2 : 0 Gørslev IF |
13:00 | FT | Naestved II 1 : 3 Herlev IF |
12:30 | FT | Hedensted IF 3 : 2 Dalum IF |
13:00 | FT | B 1909 0 : 3 OKS |
12:00 | FT | VRI 2 : 6 Viby IF |
12:00 | FT | Hellerup IK 4 : 2 FA 2000 |
13:00 | FT | Aarhus Fremad 0 : 1 Skive IK |
13:00 | FT | Esbjerg fB 4 : 2 FC Roskilde |
14:00 | FT | Thisted FC 0 : 1 Brabrand IF |
13:00 | FT | Lisen (W) 4 : 1 Teplice (W) |
12:00 | FT | Avarta 0 : 1 Ishoj IF |
12:00 | FT | Holbaek BI 1 : 0 IF Lyseng |
12:00 | FT | Holstebro BK 1 : 0 Naesby BK |
12:15 | FT | Vejgaard BK 0 : 0 Vanlose IF |
13:00 | FT | SfB-Oure FA 0 : 0 VSK Arhus |
13:00 | FT | Silkeborg KFUM 1 : 1 BK Frem |
18:30 | - | Cholet - : - Red Star | H2H |
18:30 | - | Dijon FCO - : - Nimes | H2H |
11:00 | FT | FK Raca 2 : 0 FK Podkonice |
14:00 | 79' | FC Malacky 1 : 0 SFK Sered | H2H |
18:30 | FT | Sion II 1 : 2 FC Naters |
19:00 | FT | Thun II 2 : 1 FC Muri |
19:15 | FT | Munsingen 0 : 1 FC Solothurn |
19:15 | FT | Rotkreuz 0 : 0 FC Koniz |
19:00 | FT | Tuggen 3 : 1 FC Balzers |
19:00 | FT | YF Juventus 4 : 0 Gossau |
19:15 | FT | FC Uzwil 1 : 2 FC Linth |
19:30 | FT | Carrarese 1 : 0 Perugia |
19:45 | FT | Fermana 3 : 2 Rimini |
19:45 | FT | Gubbio 1 : 0 Sassari Torres |
19:45 | FT | Vis Pesaro 1 : 3 AS Lucchese |
19:45 | FT | Padova 2 : 1 US Pergolettese |
14:00 | 79' | FK Jelgava 0 : 1 FS Metta/LU | H2H |
18:30 | FT | VfB Hilden 1 : 2 SF Hamborn |
18:30 | FT | HEBC 2 : 0 USC Paloma |
13:30 | FT | Asti 2 : 1 Derthona FBC |
13:30 | FT | Vado FC 2 : 3 Chisola |
13:30 | FT | Portogruaro 0 : 3 AC Mestre |
14:30 | 46' | Virtus Bolzano 1 : 0 AC Este | H2H |
13:30 | FT | Tivoli 0 : 2 Roma City |
14:00 | FT | Matera 0 : 1 Rotonda Calcio |
15:00 | FT | Angri Calcio 0 : 3 Martina |
13:30 | FT | Siracusa 0 : 0 Ragusa |
14:00 | FT | ASD San Luca 0 : 0 Trapani |
15:00 | FT | Sancataldese 0 : 0 Canicatti |
17:00 | FT | CS Hunedoara 1 : 1 FC Buzau |
10:00 | FT | Dinamo U19 0 : 0 Fakel U19 |
18:00 | - | Kloetinge - : - Hoek | H2H |
13:00 | FT | Cukaricki 2 : 0 Novi Pazar |
13:00 | FT | ACS Ghirod 0 : 0 Cetate Deva |
14:00 | 78' | NK Rogaska 2 : 0 NK Bravo | H2H |
16:00 | FT | Barbadas 2 : 1 Alondras |
16:00 | FT | CSD Arzua 1 : 2 UD Somozas |
11:30 | FT | Ceares 0 : 1 L'Entregu CF |
16:15 | FT | Llanes 2 : 1 Real Titanico |
16:15 | FT | Praviano 1 : 0 CD Tuilla |
16:00 | FT | CD Bezana 1 : 2 UD Samano |
10:45 | FT | Tona 4 : 1 UE Castelldefels |
11:00 | FT | Prat 1 : 2 UE Olot |
11:00 | FT | Vilafranca 0 : 0 Grama |
15:00 | 34' | Rapidenca 0 : 0 Mollerussa | H2H |
15:00 | FT | Ceuta II 1 : 0 Puente Genil |
15:00 | FT | CD Llosetense 0 : 2 Alcudia |
15:00 | FT | Mercadal 3 : 1 CD Manacor |
11:30 | FT | Arroyo CP 1 : 1 CF Trujillo |
19:00 | FT | Cirbonero 0 : 0 CD Cortes |
11:00 | FT | Casalarreina 1 : 2 CD Alfaro |
15:30 | FT | CD Caspe 4 : 0 Carinena |
15:30 | FT | CD Ebro 3 : 1 Utrillas |
15:30 | FT | CDJ Tamarite 2 : 2 Fuentes |
16:00 | FT | UD Fraga 4 : 0 CF Illueca |
12:00 | FT | Lunds BK 1 : 0 FC Rosengard |
13:00 | FT | Torns 1 : 0 Torslanda |
15:00 | 34' | FBK Karlstad 0 : 0 Taby | H2H |
13:00 | FT | Enkoping SK 3 : 1 FC Gute |
18:00 | Ssp | Boden BK 0 : 0 Gottne IF |
18:30 | FT | Sleipner 1 : 0 Nacka Iliria |
12:00 | FT | Enskede IK 0 : 1 Nykoping |
12:00 | FT | Smedby AIS 0 : 0 IF Sylvia |
13:00 | FT | BK Astrio 2 : 0 IK Tord |
12:00 | FT | Osterlen 1 : 1 Nosaby IF |
15:00 | 33' | Montalegre 0 : 1 Limianos | H2H |
16:00 | FT | KCCA FC 4 : 1 Busoga United |
13:00 | FT | Airtel Kitara 0 : 0 Bul FC |
16:30 | FT | Sonacos 0 : 0 ASC Jaraaf |
16:30 | FT | US Goree 2 : 0 Casa Sport FC |
23:00 | - | ASC Kara - : - Kakadl | H2H |
10:00 | FT | Veres U19 0 : 1 Kryvbas U19 |
11:00 | FT | FK Chayka 2 : 2 Zvyagel |
12:30 | FT | Barry Town 0 : 0 Penybont |
12:00 | FT | Brno U19 1 : 3 Pardubice U19 |
16:00 | Pst | Krim (W) 0 : 0 ZNK Ljubljana (W) |
13:30 | FT | Barito Putera 0 : 0 PSIS |
18:45 | FT | Al Baten 1 : 1 Hajer |
19:00 | FT | Al Orubah 1 : 2 Jeddah |
18:00 | FT | Al Nasr SC 1 : 0 Hatta Club |
19:30 | Pst | Denbigh Town 0 : 0 Bangor City |
14:30 | Pst | Buckley Town 0 : 0 Guilsfield |
14:30 | 50' | Llanidloes 0 : 1 Chirk AAA FC | H2H |
14:30 | 49' | Trefelin 1 : 1 Goytre United | H2H |
15:00 | - | BASK - : - FK Zemun | H2H |
14:00 | 75' | Olmaliq FK 0 : 0 FC Bunyodkor | H2H |
21:00 | - | US Biskra - : - MC Oran |
22:00 | Pen | MAS Fez 5 : 2 Ittihad Tanger |
23:00 | - | Alianza - : - Aguila | H2H |
17:00 | FT | Zacapa 1 : 1 Xelaju MC |
21:45 | FT | Guastatoya 0 : 0 Coatepeque |
18:30 | FT | Erbil 0 : 0 Al Karkh |
00:00 | FT | Blooming 1 : 0 Club Aurora |
18:00 | FT | Globo FC 0 : 4 Baraunas |
00:00 | FT | LDU Quito 5 : 0 Imbabura |
14:00 | 68' | Masitaoka 0 : 0 Orapa United | H2H |
18:45 | FT | Buri 1 : 0 Al Tadamun Buri |
14:30 | FT | AS Fap 0 : 0 Yafoot FC |
15:00 | FT | Coton Sport 1 : 0 Colombe |
19:45 | FT | Manaus FC 4 : 0 Operario AM |
20:00 | - | Dikhil - : - ASAS | H2H |
00:30 | - | AC Douane - : - SNIM | H2H |
21:30 | FT | Chacaritas 1 : 0 Manta |
23:00 | FT | Tuna Luso 1 : 2 Remo |
23:00 | FT | Sao Paulo AP 1 : 3 Trem |
23:00 | - | Amazonas - : - Parintins |