16:00 | FT | Al Ain 4 : 2 Al Hilal |
19:00 | FT | Bayern Munich 1 : 0 Arsenal |
13:00 | FT | Ararat 0 : 1 Pyunik |
12:30 | FT | FC Minaj 1 : 3 Dynamo Kiev |
14:00 | FT | Hungary U18 1 : 1 Greece U18 |
11:00 | 22' | Hungary U16 1 : 0 Norway U16 | H2H |
12:00 | Pst | Cyprus U17 0 : 0 Montenegro U17 |
19:15 | FT | FC Porto 3 : 1 Guimaraes |
12:00 | FT | Gandzasar FC 2 : 0 Syunik |
11:00 | FT | Irevan 2 : 6 Shamakhi FK |
11:30 | FT | MOIK Baku 3 : 1 Energetik FC |
11:00 | 26' | Zaqatala 1 : 0 Araz Saatli | H2H |
18:00 | FT | Thes Sport 2 : 1 Gent II |
14:30 | FT | Prostejov 0 : 1 MFK Vyškov |
15:00 | FT | Dukla Prague 2 : 0 SFC Opava |
15:00 | FT | MFK Chrudim 1 : 1 Varnsdorf |
18:45 | FT | Alken W 5 : 4 Moldavo (W) |
14:00 | FT | Asenovets 2 : 3 Nesebar |
14:00 | FT | Sliven 1 : 2 Botev II |
14:00 | FT | Yambol 1915 4 : 0 Beroe II |
15:00 | FT | FK Kozlovice 1 : 1 FC Strani |
15:30 | FT | VG-62 1 : 3 Jazz Pori |
16:00 | FT | JS Hercules 0 : 4 OLS |
17:15 | - | NoPS - : - P-lirot Rauma |
14:30 | FT | FK Auda 1 : 0 BFC Daugavpils |
16:30 | FT | Rigas FS 2 : 0 FS Metta/LU |
16:00 | FT | Molde 1 : 2 Odds BK |
16:00 | FT | SK Brann 1 : 0 HamKam |
17:00 | FT | GrIFK II 1 : 1 Kirkkonummi |
13:00 | Pst | Drita FC 0 : 0 FC Prishtina |
13:00 | Pen | GFK Tikves 5 : 3 Shkupi Skopje |
16:00 | FT | UD Ibarra 1 : 1 Arucas CF |
17:30 | FT | FC Bavois 5 : 2 FC Luzern II |
17:30 | FT | SC Cham 3 : 2 FC Breitenrain |
17:30 | FT | SC Kriens 1 : 1 SC Bruhl |
18:00 | FT | FC Bulle 1 : 0 FC Zurich II |
18:30 | FT | Servette II 2 : 2 Ticino |
15:30 | FT | Vietnam U23 3 : 1 Kuwait U23 |
13:00 | Pst | FC Muza 0 : 0 Nkwazi FC |
13:00 | FT | Nkana 2 : 1 Konkola Blades |
13:00 | FT | Venda 0 : 1 Casric Stars |
15:30 | FT | AS Binah 0 : 0 Tambo |
11:00 | FT | Skala Stryi 4 : 0 Kremin II |
12:00 | AW | Zvyagel 3 : 0 Metallurg Z II |
14:00 | FT | FC Ural 1 : 3 FC Rostov |
18:45 | FT | Hearts (W) 1 : 0 Rangers (W) |
12:00 | FT | Persija 1 : 0 Persis Solo |
10:30 | FT | Seoul E-Land 0 : 1 FC Seoul |
15:30 | FT | Umm Salal SC 2 : 1 Al-Arabi |
17:30 | FT | Al Ahli SC 1 : 9 Al Sadd SC |
17:30 | FT | Qatar SC 0 : 3 Al Rayyan SC |
15:45 | FT | Al Qaisoma 1 : 2 Al-Faisaly |
14:00 | Pst | Banni Yas 0 : 0 Al Sharjah SCC |
14:30 | FT | FK Sindjelic 1 : 1 BASK |
14:30 | FT | Rad 1 : 0 Torlak |
14:00 | FT | Tutin 1 : 1 Mladi Radnik |
22:00 | - | ASO Chlef - : - NC Magra |
22:00 | - | JS Saoura - : - US Souf |
22:00 | - | US Biskra - : - ES Setif |
16:00 | FT | AS SONABEL 1 : 1 USFA |
16:00 | FT | ASEC-K 0 : 1 Majestic FC |
14:00 | FT | El Gounah 1 : 0 Smouha SC |
17:00 | FT | ENPPI 0 : 0 El Daklyeh |
17:00 | - | Ismaily SC - : - ZED | H2H |
22:00 | - | Erbil - : - Al Talaba | H2H |
23:15 | FT | Herrera 2 : 1 UMECIT FC |
23:30 | Pst | Miami 2 : 4 Tormenta FC |
18:40 | Pen | CA Tigre 5 : 6 Chacarita Juniors |
18:00 | Pst | Cuiaba 0 : 0 EC Vitoria |
22:00 | FT | Gremio 2 : 0 Atletico PR |
23:00 | FT | Fortaleza 1 : 1 Cruzeiro |
00:30 | FT | Flamengo 2 : 1 Sao Paulo FC |
11:30 | FT | Ahal 4 : 0 Ashgabat FC |
21:30 | FT | Cumbaya 0 : 0 Libertad EC |
13:30 | FT | BDF XI 1 : 2 Jwaneng Galaxy |
19:30 | FT | Palestino 2 : 0 Huachipato |
16:30 | FT | Stade Malien 3 : 2 Binga |
18:30 | FT | USC Kita 0 : 1 AS Korofina |
01:00 | FT | Diriangen 6 : 0 Sport Sebaco |
18:30 | FT | CA Claypole 2 : 0 Yupanqui |
14:30 | FT | JSK 1 : 1 AS Vita Club |
13:30 | Pst | FC Renaissance 0 : 0 Celeste |
12:30 | Pst | Celeste 0 : 0 Etoile de Kivu |
13:30 | Pst | DCMP Imana 0 : 0 Etoile de Kivu |
14:30 | Pst | AC Kuya 0 : 0 DCMP Imana |
11:15 | FT | Khoromkhon 4 : 1 Khovd |
13:00 | FT | Al-Zulfi 0 : 0 Al Draih |
23:00 | FT | Vila Nova 2 : 0 Cuiaba |
15:00 | FT | Adjidja FC 2 : 1 JAC FC |
15:00 | FT | Aiononvi 1 : 0 JSO |
15:00 | FT | ASVO FC 3 : 1 Aziza |
14:00 | Pst | Aigle Royal 0 : 0 Fortuna Mfou |
14:00 | Pst | Fovu Club 0 : 0 APEJES Academy |
14:00 | Pst | Les Astres FC 0 : 0 UMS de Loum |
14:00 | Pst | PWD Bamenda 0 : 0 Bamboutos FC |
14:30 | - | Asaria - : - Al-Khmes | H2H |
21:00 | FT | CD Marathon 2 : 1 CD Olimpia |
23:30 | FT | Penarol 1 : 3 Torque |