12:00 | FT | Georgia U17 0 : 1 Poland U17 |
13:00 | FT | France U17 1 : 3 England U17 |
19:30 | FT | Monaco 1 : 1 Stade De Reims |
19:45 | FT | Hellas Verona 1 : 1 Lazio |
18:00 | FT | Galatasaray 2 : 1 Kasimpasa |
19:45 | FT | Benfica 1 : 0 Rio Ave |
19:30 | FT | Zulte Waregem 2 : 0 KRC Genk |
16:00 | FT | FC Rostov 1 : 0 FC Ural |
10:40 | FT | Gandzasar 0 : 3 Shirak |
13:00 | FT | Japan U16 2 : 3 Belgium U16 |
12:00 | FT | Turkey U18 0 : 1 Russia U18 |
14:35 | FT | Al Khaleej 2 : 2 Al Fateh |
15:10 | FT | Najran 3 : 1 Al Shoalah |
17:00 | AET | Vejle BK 0 : 1 AaB Aalborg |
19:45 | FT | Norwich City 2 : 1 Bolton |
19:00 | FT | Clermont Foot 63 3 : 0 Nimes |
19:00 | FT | Creteil 1 : 2 Sochaux |
19:00 | FT | Dijon FCO 3 : 0 AC Ajaccio |
19:00 | FT | Le Havre 2 : 0 Arles-Avignon |
19:00 | FT | Colmar 1 : 1 Amiens |
19:00 | FT | US Boulogne 1 : 2 Lucon FC |
19:00 | FT | Paris FC 1 : 1 US Colomiers |
19:00 | FT | CA Bastia 0 : 0 Dunkerque |
10:00 | FT | Dila Gori 3 : 2 FC Rustavi |
17:30 | FT | OFI Crete 1 : 0 Xanthi |
19:45 | FT | Galway FC 3 : 0 UCD |
18:30 | FT | Gubbio 3 : 1 AC Reggiana |
19:00 | FT | FC Eindhoven 2 : 1 Jong Ajax |
19:00 | FT | WKE 0 : 3 Excelsior |
19:45 | AET | Roda JC 4 : 2 Sparta Rotterdam |
16:45 | AET | Lech Poznan 4 : 2 Jagiellonia |
14:00 | AET | Otelul Galati 2 : 3 Pandurii |
16:00 | AET | Rubin Kazan 2 : 0 Spartak Moscow |
12:00 | FT | FC Rostov U21 0 : 3 Ural U21 |
14:00 | FT | Afips 2 : 1 FC Sochi |
14:00 | FT | Taganrog 0 : 1 Mashuk KMV |
17:30 | FT | Trencin 4 : 3 MFK Ruzomberok |
16:00 | FT | NK Maribor 0 : 1 NK Domzale |
18:30 | FT | FC Koniz 0 : 3 FC Sion |
18:30 | FT | Munsingen 3 : 2 FC Wil |
18:30 | FT | SC Buochs 2 : 0 Schotz |
11:45 | FT | Altay Izmir 1 : 2 Konyaspor |
11:45 | FT | Naft Tehran 1 : 0 Padideh FC |
13:05 | FT | Esteghlal 1 : 1 Saba Qom |
13:10 | FT | Saipa FC 1 : 2 Rah Ahan FC |
05:00 | FT | Gifu 2 : 3 Oita Trinita |
14:00 | FT | Al Sareeh 1 : 2 Al Hussein |
14:00 | FT | Al Jazeera 2 : 0 Al-Baqa'a |
09:00 | FT | Tobol 2 : 0 Zhetysu |
14:30 | FT | Al Sadd SC 4 : 1 Al Khor SC |
14:30 | FT | Al Jaish 4 : 0 Al Shahaniya |
14:30 | FT | Al Shamal 2 : 3 AL Gharafa |
16:45 | FT | Al-Duhail SC 3 : 3 Al-Arabi |
17:00 | FT | MC Alger 2 : 4 JS Kabylie |
12:45 | FT | Al Masry SC 0 : 0 El Daklyeh |
22:00 | FT | CD Motagua 1 : 2 CD Vida |
01:00 | FT | Platense FC 1 : 0 CD Olimpia |
00:30 | FT | Rivadavia 1 : 2 Santamarina |
21:30 | FT | Atletico GO 3 : 1 Vila Nova |
22:15 | FT | Sao Paulo FC 4 : 2 Emelec |