15:00 | FT | Chelsea 2 : 0 West Bromwich |
15:00 | FT | Stoke City 1 : 2 Burnley FC |
17:00 | FT | SD Eibar 0 : 4 Real Madrid |
19:00 | FT | Barcelona 5 : 1 Sevilla FC |
16:00 | FT | SC Bastia 0 : 0 Lyon |
19:00 | FT | Guingamp 0 : 1 Rennes |
19:00 | FT | Monaco 2 : 2 SM Caen |
17:00 | FT | Atalanta 1 : 2 AS Roma |
19:45 | FT | Lazio 0 : 3 Juventus |
19:00 | FT | KAA Gent 4 : 0 Cercle Brugge |
19:00 | FT | Lokeren 0 : 0 Westerlo |
18:45 | FT | Feyenoord 2 : 0 FC Dordrecht |
19:45 | FT | Willem II 1 : 1 Excelsior |
19:45 | FT | Ajax 4 : 1 Heerenveen |
15:00 | FT | Hamilton 3 : 0 St Mirren FC |
15:00 | FT | SV Grodig 3 : 1 Rapid Wien |
17:30 | FT | SV Ried 2 : 1 SCR Altach |
17:00 | FT | Osijek 1 : 1 NK Istra 1961 |
16:00 | FT | Zadar 0 : 1 Rijeka |
16:45 | FT | FC Wohlen 0 : 2 FC Lugano |
09:00 | FT | FC Ural 1 : 3 Rubin Kazan |
16:00 | FT | Esbjerg fB 4 : 2 Hobro IK |
10:40 | FT | Alashkert 0 : 0 FC Urartu |
12:10 | FT | Ulisses 1 : 2 Shirak |
10:40 | FT | Gandzasar 1 : 0 Ararat |
14:00 | FT | Omonia Nicosia 2 : 0 AEL |
15:00 | FT | Atletico CP 0 : 2 Maritimo |
15:00 | FT | Famalicao 4 : 0 AD Fafe |
15:00 | FT | Rio Ave 2 : 0 UD Oliveirense |
18:00 | FT | Trofense 0 : 5 Belenenses |
19:45 | FT | Benfica 4 : 1 Moreirense |
09:00 | FT | Al Wathba 1 : 2 Al-Majd |
12:00 | FT | Al-Jazeera 0 : 1 Taliya SC |
12:00 | FT | Jableh SC 0 : 3 Teshrin |
12:00 | FT | Al-Ittihad 0 : 1 Al-Jaish SC |
17:30 | FT | TSV Hartberg 3 : 1 Liefering |
19:30 | FT | SV Horn 1 : 0 SKN St. Polten |
11:00 | FT | BATE Borisov 4 : 0 FC Gomel |
16:00 | FT | Teplice 1 : 0 Dukla Prague |
16:00 | FT | Brno 1 : 0 Pribram |
19:15 | FT | Banik Ostrava 1 : 2 Jablonec |
14:30 | FT | SFC Opava 3 : 0 Banik Most |
17:00 | FT | Fastav Zlin 1 : 1 FK Kolin |
19:45 | FT | Brentford 2 : 1 Fulham |
19:45 | FT | Cardiff City 2 : 1 Reading |
15:00 | FT | Norwich City 3 : 3 Brighton |
15:00 | FT | Blackburn 2 : 1 Leeds United |
15:00 | FT | Blackpool 1 : 1 Bolton |
15:00 | FT | Woking 1 : 1 Barnet |
15:00 | FT | Wrexham 2 : 3 Altrincham |
15:00 | FT | Lincoln City 1 : 0 Dartford |
15:00 | FT | Fleetwood Town 0 : 1 Walsall |
15:00 | FT | Bury FC 1 : 3 Newport County |
15:00 | FT | Bromley 2 : 1 Sutton United |
15:00 | FT | Guiseley 2 : 3 Barrow |
19:00 | FT | AC Ajaccio 1 : 1 Angers |
19:00 | FT | Creteil 2 : 0 Nimes |
19:00 | FT | Dijon FCO 2 : 1 US Orleans |
19:00 | FT | Niort FC 1 : 1 Tours FC |
13:00 | FT | Le Havre 1 : 1 Sochaux |
19:00 | FT | Colmar 1 : 2 US Colomiers |
19:00 | FT | US Boulogne 3 : 1 SAS Epinal |
19:00 | FT | Bourg-Peronnas 2 : 0 Amiens |
19:00 | FT | CA Bastia 1 : 1 Frejus |
19:00 | FT | Avranches 2 : 4 Red Star |
10:00 | FT | Zugdidi 1 : 2 Dinamo Tbilisi |
17:30 | FT | VfL Bochum 4 : 0 VfR Aalen |
13:00 | FT | VfB Lubeck 2 : 2 TSV Havelse |
12:00 | FT | Siofok 2 : 2 Gyirmot |
12:00 | FT | Cegledi VSE 0 : 3 Bekescsaba |
12:00 | FT | Soroksar 2 : 2 Szolnoki MAV |
19:30 | FT | Frosinone 5 : 1 AS Livorno |
14:00 | FT | AS Avellino 0 : 0 Varese |
14:00 | FT | SSC Bari 2 : 1 Trapani |
14:00 | FT | Modena 2 : 0 Pescara |
14:00 | FT | Perugia 2 : 2 Ternana Calcio |
18:30 | FT | Forli FC 1 : 0 Spal |
16:00 | FT | Ancona 2 : 4 Gubbio |
18:30 | FT | AC Reggiana 4 : 0 AC Prato |
13:00 | FT | Lumezzane 3 : 2 Venezia |
14:00 | FT | Pavia 4 : 1 Cremonese |
15:00 | FT | Pro Patria 1 : 3 Alessandria |
19:45 | FT | US Catanzaro 1 : 0 Barletta |
13:00 | FT | Ischia 2 : 0 Reggina Calcio |
11:00 | FT | FC Bălți 2 : 0 FC Saxan |
19:00 | FT | Roda JC 1 : 4 Almere City FC |
19:00 | FT | VVV Venlo 4 : 2 FC Volendam |
19:00 | FT | SC Telstar 1 : 3 FC Emmen |
15:00 | FT | Glenavon 1 : 3 Cliftonville |
15:00 | FT | FK Tosno 2 : 1 Luch Energiya |
10:00 | FT | FC Sakhalin 2 : 3 Volga |
10:00 | FT | Tyumen 0 : 1 Krylia Sovetov |
13:00 | FT | Anzhi 2 : 1 Gazovik Orenburg |
15:00 | FT | Alloa Athletic 2 : 3 Falkirk |
15:00 | FT | Cowdenbeath 1 : 0 Livingston |
15:00 | FT | Arbroath 4 : 0 Clyde FC |
12:00 | FT | Rad 0 : 0 FK Vojvodina |
16:30 | FT | Trencin 3 : 1 FK Senica |
13:00 | FT | ND Gorica 1 : 0 NK Zavrc |
15:00 | FT | NK Maribor 4 : 0 Luka Koper |
17:15 | FT | Numancia 2 : 0 Real Zaragoza |
15:00 | FT | San Roque 0 : 0 La Roda |
16:45 | FT | FC Sion 1 : 3 FC Zurich |
12:00 | FT | Kayserispor 2 : 0 Alanyaspor |
16:30 | FT | Karsiyaka 1 : 0 Bucaspor |
14:30 | FT | Rhyl FC 2 : 2 The New Saints |
11:30 | FT | Zob Ahan 2 : 0 Padideh FC |
05:00 | FT | Kyoto Sanga FC 0 : 0 Gifu |
16:30 | FT | Al Jazeera 2 : 1 That Ras |
14:00 | FT | Al Ramtha 4 : 2 Al-Baqa'a |
16:30 | FT | Al Wihdat 2 : 0 Al Faisaly |
13:30 | FT | Safa SC 0 : 2 Al Ahed |
13:30 | FT | Al Ansar 2 : 1 Tripoli SC |
15:00 | FT | MO Bejaia 3 : 1 JS Kabylie |
14:00 | FT | JS Saoura 0 : 0 MC Oran |
15:00 | FT | NA Hussein Dey 3 : 0 RC Arba |
17:00 | FT | ASM Oran 0 : 0 CR Belouizdad |
17:00 | FT | MC Alger 0 : 1 USM Alger |
15:00 | FT | Wadi Degla 3 : 1 Pyramids FC |
16:00 | FT | Platinum Stars 4 : 2 AmaZulu |
21:00 | FT | Pasaquina 2 : 2 Alianza |
00:00 | FT | Dragon 1 : 2 Aguila |
01:00 | FT | FAS 0 : 1 Santa Tecla |
03:30 | FT | Club Tijuana 3 : 2 Club Leon |
23:00 | FT | Club America 1 : 2 Atlas FC |
03:00 | FT | Chiapas FC 2 : 1 Queretaro |
01:00 | FT | Coras FC 1 : 1 Altamira FC |
23:30 | FT | CA Banfield 3 : 1 Quilmes AC |
19:30 | FT | San Jose 6 : 2 Real Potosi |
23:00 | FT | EC Bahia 1 : 2 Atletico PR |
21:30 | FT | America RN 1 : 0 Nautico PE |
23:00 | FT | Vila Nova 3 : 5 ABC Natal |
18:20 | FT | Vasco da Gama 1 : 1 Icasa |
18:20 | FT | Boa Esporte 1 : 0 Oeste FC |
19:20 | FT | Santa Cruz FC 0 : 1 Avai FC |
17:45 | FT | Cienciano 0 : 1 Los Caimanes |
19:00 | FT | ASV Geel 1 : 1 RWS Bruxelles |
19:00 | FT | Roeselare 4 : 0 Patro Eisden |
19:00 | FT | Tubize 1 : 0 Racing Mechelen |