16:00 | FT | Hull City 1 : 2 Tottenham |
16:00 | FT | Levante 2 : 1 Valencia CF |
18:00 | FT | Elche CF 2 : 2 Cordoba CF |
20:00 | FT | Villarreal 2 : 1 Getafe CF |
19:45 | FT | Granada CF 0 : 0 UD Almeria |
20:00 | FT | Marseille 3 : 1 Bordeaux |
11:30 | FT | Torino FC 0 : 1 Sassuolo |
14:00 | FT | Cesena FC 1 : 1 Sampdoria |
14:00 | FT | Napoli 3 : 3 Cagliari |
14:00 | FT | Parma FC 0 : 2 Empoli FC |
19:45 | FT | AC Milan 1 : 1 Inter Milan |
19:45 | FT | Genoa 1 : 1 SSD Palermo |
17:00 | FT | Besiktas 2 : 0 Kasimpasa |
18:00 | FT | Bursaspor 1 : 1 Fenerbahce |
17:00 | FT | KRC Genk 3 : 0 KV Mechelen |
13:30 | FT | PEC Zwolle 1 : 2 FC Twente |
15:45 | FT | Utrecht 1 : 3 Cambuur |
12:00 | FT | NK Vitez 0 : 0 NK Travnik |
12:00 | FT | Sloboda Tuzla 0 : 2 Sarajevo |
16:00 | FT | RNK Split 2 : 2 NK Zagreb |
16:00 | FT | Brondby IF 1 : 0 SonderjyskE |
13:30 | FT | Pandurii 1 : 2 FC Botosani |
16:00 | FT | CFR Cluj 4 : 0 CSMS Iaşi |
13:00 | FT | Pyunik 5 : 0 Mika |
14:00 | FT | Vieira 0 : 1 Freamunde |
14:00 | Pen | FC Vizela 6 : 4 Operario Lagoa |
15:00 | Pen | Gil Vicente 4 : 2 Varzim |
15:00 | FT | Penafiel 1 : 0 CD Aves |
19:15 | FT | Guimaraes 1 : 2 Braga |
13:00 | FT | KF Laci 3 : 0 Teuta Durres |
16:00 | FT | Elbasani 2 : 3 Tirana |
09:00 | FT | Al Misfat 0 : 3 Al-Wahda |
12:00 | FT | Hutteen SC 0 : 0 Al-Karamah |
12:00 | FT | Al Jehad SC 1 : 1 Foutoua |
12:00 | FT | Al Nidal 1 : 1 Al Mohafaza |
13:00 | FT | Sumgayit FK 1 : 1 FK Baku |
12:30 | FT | Znojmo 0 : 1 Usti nad Labem |
14:00 | FT | FC Fredericia 1 : 1 Skive IK |
14:00 | FT | Viborg FF 2 : 0 Bronshoj BK |
14:30 | FT | AGF Aarhus 1 : 0 Lyngby BK |
18:00 | FT | Vejle BK 3 : 1 AC Horsens |
19:30 | FT | ESTAC Troyes 1 : 0 Nancy |
12:30 | FT | RB Leipzig 4 : 1 St Pauli |
13:00 | FT | Goslarer SC 0 : 5 SV Meppen |
17:30 | FT | Gyori ETO FC 0 : 1 Debrecen |
13:30 | FT | Pistoiese 1 : 1 US Pontedera |
15:00 | FT | Pro Piacenza 0 : 3 Ascoli |
17:00 | FT | Pisa 0 : 1 Carrarese |
15:00 | FT | Arezzo 2 : 0 Real Vicenza |
11:30 | FT | AS Melfi 1 : 0 Casertana |
13:30 | FT | Benevento 1 : 2 Lecce |
15:00 | FT | Foggia Calcio 0 : 0 Matera |
15:00 | FT | Wiltz 71 1 : 0 Grevenmacher |
15:00 | FT | Fola Esch 4 : 0 Kaerjeng |
13:00 | FT | Naxxar Lions 1 : 1 Qormi FC |
15:00 | FT | Valletta FC 5 : 0 Mosta FC |
19:00 | FT | Jong PSV 3 : 1 RKC Waalwijk |
19:00 | FT | Jong Ajax 1 : 1 NEC Nijmegen |
12:15 | FT | Odds BK 0 : 2 Molde |
18:00 | FT | SK Brann 1 : 1 Mjondalen IF |
15:00 | FT | Tondela 1 : 0 SC Farense |
12:00 | FT | Cukaricki 0 : 3 Jagodina |
16:00 | FT | Partizan 3 : 1 Napredak |
15:00 | FT | NK Radomlje 0 : 2 NK Krka |
16:00 | FT | CD Mirandes 1 : 0 CD Leganes |
15:00 | FT | Celta Vigo B 2 : 2 Guijuelo |
16:00 | FT | UD Logrones 0 : 1 Coruxo FC |
16:00 | FT | UP Langreo 1 : 1 Real Aviles |
16:00 | FT | Zamora CF 2 : 2 UD Somozas |
16:00 | FT | Real Union 1 : 0 Socuellamos |
16:30 | FT | Sestao River 1 : 2 SD Leioa |
15:30 | FT | UE Olot 0 : 2 Hercules CF |
16:00 | FT | CD Eldense 0 : 0 Elche B |
17:00 | FT | Cornella 1 : 1 CF Badalona |
11:15 | FT | Lorca FC 6 : 1 Arroyo CP |
16:00 | FT | RB Linense 2 : 1 Cadiz CF |
16:00 | FT | Lucena 1 : 1 CF Villanovense |
16:00 | FT | FC Cartagena 1 : 1 Cordoba B |
12:45 | FT | FC Basel 3 : 0 FC Aarau |
12:45 | FT | St. Gallen 3 : 3 Vaduz |
15:00 | FT | FC Thun 0 : 1 Young Boys |
13:00 | FT | Adanaspor 0 : 2 Giresunspor |
16:30 | FT | Orduspor 1 : 4 Samsunspor |
17:30 | FT | Boluspor 1 : 2 Ankaraspor |
11:30 | FT | Payasspor 0 : 0 Erzincan SK |
11:30 | FT | Bozuyukspor 0 : 3 Çorum FK |
11:30 | FT | Cankaya FK 4 : 1 Tire 1922 |
11:30 | FT | Hatayspor 3 : 1 Altay Izmir |
11:30 | FT | Sariyer SK 2 : 1 Tepecikspor |
11:30 | FT | Aydınspor 1 : 0 Fethiyespor |
14:45 | FT | Oman 1 : 3 Qatar |
15:00 | FT | El Raja 2 : 3 Zamalek |
18:00 | FT | Al Ahly 2 : 1 Al Nasr |
13:00 | FT | FAR Rabat 1 : 1 KAC Kenitra |
17:00 | FT | CS Cartagines 2 : 0 Belen FC |
20:00 | FT | Limon 0 : 1 LD Alajuelense |
17:00 | FT | Suchitepequez 1 : 0 Halcones |
17:15 | FT | Antigua GFC 2 : 0 Guastatoya |
22:00 | FT | CD Motagua 2 : 1 Platense FC |
18:00 | FT | Pumas UNAM 4 : 2 Monterrey |
22:15 | FT | Temperley 3 : 1 All Boys |
19:00 | FT | Santos FC 0 : 1 Sao Paulo FC |
19:00 | FT | Cruzeiro 2 : 1 Goias |
19:00 | FT | Figueirense 2 : 0 EC Vitoria |
19:00 | FT | Flamengo 1 : 1 Criciuma |
21:30 | FT | Corinthians 1 : 0 Gremio |
21:30 | FT | Coritiba FC 2 : 0 Palmeiras |
21:30 | FT | Chapecoense 2 : 0 Botafogo |
16:30 | FT | LDU Quito 0 : 0 Barcelona SC |
19:00 | FT | LDU Loja 0 : 3 Olmedo |
20:00 | FT | Atletico Fenix 1 : 2 Penarol |
20:30 | FT | Trujillanos 1 : 0 Tucanes |
19:00 | FT | Cobresal 3 : 1 O Higgins |
14:00 | FT | Mons 2 : 1 Royal Antwerp |