16:00 | FT | Estoril 3 : 3 PSV Eindhoven |
12:45 | FT | West Bromwich 0 : 1 Arsenal |
15:00 | FT | Burnley FC 1 : 1 Aston Villa |
15:00 | FT | Liverpool 1 : 0 Stoke City |
17:30 | FT | Sunderland AFC 0 : 0 Chelsea |
19:45 | FT | Real Sociedad 3 : 0 Elche CF |
17:00 | FT | RCD Espanyol 2 : 1 Levante |
19:00 | FT | Malaga CF 1 : 2 Real Madrid |
21:00 | FT | Celta Vigo 0 : 1 SD Eibar |
19:30 | FT | Marseille 2 : 0 FC Nantes |
19:00 | FT | Rennes 2 : 0 Monaco |
19:00 | FT | Toulouse FC 2 : 3 Lorient |
17:00 | FT | Sassuolo 2 : 1 Hellas Verona |
19:45 | FT | Chievo Verona 0 : 0 Lazio |
11:30 | FT | Kasimpasa 3 : 1 Rizespor |
20:30 | FT | Guimaraes 2 : 1 Moreirense |
16:00 | FT | Belenenses 0 : 0 Arouca |
18:00 | FT | Penafiel 1 : 6 Braga |
19:30 | FT | Zulte Waregem 2 : 1 KAA Gent |
19:00 | FT | Cercle Brugge 0 : 1 KRC Genk |
19:00 | FT | FC Dordrecht 0 : 4 Willem II |
18:45 | FT | NAC Breda 1 : 5 Utrecht |
19:45 | FT | Cambuur 0 : 2 AZ Alkmaar |
15:00 | FT | SV Ried 1 : 1 Austria Wien |
17:30 | FT | SCR Altach 3 : 1 SV Grodig |
14:00 | FT | Slaven Belupo 4 : 0 Zadar |
16:00 | FT | Hajduk Split 0 : 2 NK Zagreb |
16:00 | FT | FC Wil 1 : 0 Servette FC |
10:30 | FT | Arsenal Tula 1 : 2 FC Ural |
12:45 | FT | CSKA Moscow 5 : 0 FC Ufa |
17:30 | FT | SonderjyskE 0 : 0 Esbjerg fB |
16:00 | FT | Silkeborg IF 0 : 1 OB Odense |
18:30 | FT | CSMS Iaşi 3 : 0 Pandurii |
10:40 | FT | Gandzasar 0 : 0 Mika |
12:10 | FT | Pyunik 3 : 0 Ulisses |
10:40 | FT | Alashkert 1 : 1 Ararat |
10:40 | FT | Shirak 2 : 2 FC Urartu |
15:00 | FT | Ayia Napa 1 : 1 Nea Salamis |
17:00 | FT | AEL 1 : 0 Othellos Athienou |
11:55 | FT | Al Fateh 2 : 1 Najran |
12:05 | FT | Al Shoalah 0 : 0 Al Orubah |
14:50 | FT | Al Raed 1 : 2 Al Khaleej |
16:00 | FT | Apolonia Fier 0 : 1 Vllaznia |
09:00 | FT | Al-Majd 1 : 0 Taliya SC |
12:00 | FT | Al-Jazeera 0 : 0 Teshrin |
12:00 | FT | Al Wathba 0 : 1 Al-Jaish SC |
17:30 | FT | SV Horn 0 : 1 SV Mattersburg |
19:30 | FT | TSV Hartberg 2 : 2 LASK Linz |
10:00 | FT | FK Baku 0 : 1 Keshla FK |
13:00 | FT | Neftchi Baku 0 : 0 FK Gabala |
11:00 | FT | FC Minsk 5 : 2 Dinamo Brest |
16:00 | FT | Pribram 1 : 0 Slovan Liberec |
16:00 | FT | Hradec Kralove 2 : 1 Brno |
12:00 | FT | Bronshoj BK 1 : 0 Skive IK |
15:00 | FT | Brighton 1 : 2 Fulham |
15:00 | FT | Norwich City 1 : 2 Reading |
15:00 | FT | Lincoln City 1 : 0 Southport |
15:00 | FT | Woking 1 : 0 Braintree Town |
15:00 | FT | Wrexham 3 : 1 Aldershot Town |
15:00 | FT | Coventry City 0 : 0 Walsall |
15:00 | FT | Stevenage 1 : 1 Morecambe |
19:00 | FT | Nimes 3 : 3 Le Havre |
19:00 | FT | US Orleans 1 : 1 AC Ajaccio |
19:00 | FT | Stade Brestois 2 : 2 Creteil |
13:00 | FT | Angers 0 : 3 ESTAC Troyes |
19:00 | FT | Amiens 2 : 2 CA Bastia |
19:00 | FT | SAS Epinal 1 : 2 Colmar |
19:00 | FT | Paris FC 1 : 3 US Boulogne |
13:30 | FT | Dunkerque 1 : 1 Avranches |
10:00 | FT | Sioni Bolnisi 0 : 0 Zugdidi |
13:00 | FT | St Pauli II 3 : 0 LSK Hansa |
12:30 | FT | 1. FC Koln II 0 : 1 RW Essen |
13:00 | FT | Bochum II 0 : 5 SC Verl |
13:00 | FT | Kalloni 0 : 0 Platanias |
17:30 | FT | Atromitos 2 : 0 Xanthi |
16:00 | FT | FC Fokikos 0 : 1 Iraklis FC |
15:00 | FT | MTK Budapest 3 : 2 Pecsi MFC |
14:00 | FT | Carpi FC 0 : 0 Frosinone |
14:00 | FT | Crotone 1 : 4 Modena |
14:00 | FT | AS Livorno 0 : 0 Perugia |
14:00 | FT | Trapani 3 : 2 Spezia Calcio |
14:00 | FT | Varese 2 : 3 Vicenza Calcio |
19:45 | FT | Spal 0 : 1 Pisa |
14:00 | FT | AC Prato 2 : 3 Ancona |
16:00 | FT | US Pontedera 2 : 1 Forli FC |
18:30 | FT | Ascoli 1 : 1 US Grosseto |
13:30 | FT | Cremonese 3 : 1 Arezzo |
15:00 | FT | Calcio Como 2 : 0 Lumezzane |
18:30 | FT | Lecce 4 : 1 AS Melfi |
16:00 | FT | FK Siauliai 0 : 0 FK Ekranas |
13:00 | FT | Balzan FC 1 : 3 Naxxar Lions |
15:15 | FT | Qormi FC 0 : 6 Hibernians FC |
19:00 | FT | Den Bosch 0 : 1 Achilles 29 |
19:00 | FT | De Graafschap 1 : 2 Roda JC |
19:00 | FT | VVV Venlo 1 : 0 SC Telstar |
19:00 | FT | TOP Oss 1 : 2 FC Emmen |
19:00 | FT | Helmond Sport 2 : 1 Jong PSV |
15:00 | FT | Cliftonville 7 : 0 Ballymena |
15:00 | FT | Portadown 3 : 1 Glentoran FC |
15:00 | FT | Olhanense 2 : 3 CD Aves |
15:00 | FT | Portimonense 2 : 1 Chaves |
16:00 | FT | Benfica B 0 : 2 Tondela |
12:15 | FT | Dundee FC 2 : 1 Aberdeen |
15:00 | FT | Stranraer 2 : 2 Dunfermline |
15:00 | FT | Falkirk 1 : 0 Cowdenbeath |
12:00 | FT | Jagodina 2 : 1 Radnicki 1923 |
12:00 | FT | Spartak Subotica 0 : 0 Rad |
12:00 | FT | Napredak 3 : 1 Donji Srem |
14:00 | FT | FK Vojvodina 1 : 2 Cukaricki |
15:00 | FT | Spartak Myjava 2 : 1 Trencin |
13:00 | FT | ND Gorica 1 : 2 NK Domzale |
15:00 | FT | NK Celje 3 : 0 NK Zavrc |
17:00 | FT | Osasuna 0 : 0 Girona FC |
16:00 | FT | UD Somozas 1 : 1 CD Tropezón |
17:00 | FT | SD Amorebieta 6 : 1 Toledo |
17:00 | FT | Valencia CF B 1 : 3 UE Olot |
16:45 | FT | FC Aarau 0 : 3 FC Luzern |
12:00 | FT | Boluspor 2 : 2 Kayserispor |
13:30 | FT | Ankaraspor 3 : 0 Manisaspor |
16:30 | FT | Altinordu FK 0 : 3 Karsiyaka |
14:00 | FT | Al-Baqa'a 1 : 4 Al Sareeh |
16:30 | FT | Al Hussein 1 : 1 That Ras |
13:00 | FT | Al Sahel 2 : 1 Al-Nasr |
13:00 | FT | Al Tadhamon 1 : 4 Al Qadsia |
13:00 | FT | Khaitan 0 : 1 Kazma |
13:00 | FT | Yarmouk 2 : 2 Al Fahaheel |
15:30 | FT | Al Arabi 0 : 0 Al Kuwait |
05:00 | FT | Jeju United 1 : 2 FC Seoul |
13:30 | FT | Al-Nabi Shayth 0 : 5 Al Ahed |
14:50 | FT | Al Khaboora 0 : 1 Al-Oruba |
15:15 | FT | Al-Seeb 0 : 0 Busher |
15:30 | FT | Al Wakra SC 0 : 7 Qatar SC |
14:00 | FT | RC Arba 1 : 1 ES Setif |
16:45 | FT | MC El Eulma 2 : 1 ASO Chlef |
17:00 | FT | MC Oran 1 : 1 MO Bejaia |
17:00 | FT | USM Alger 3 : 1 JS Saoura |
15:00 | FT | Sewe Sport 2 : 1 Al Ahly |
12:30 | FT | El Daklyeh 0 : 1 Petrojet FC |
12:30 | FT | Smouha SC 1 : 1 El Gounah |
17:30 | FT | Zamalek 1 : 0 Al Masry SC |
13:00 | FT | AS Marsa 1 : 0 CS Hammam-Lif |
13:00 | FT | CS Sfaxien 2 : 0 AS Gabes |
01:00 | FT | Tigres UANL 1 : 1 Pachuca FC |
00:00 | FT | Necaxa 0 : 0 Coras FC |
21:30 | FT | Criciuma 2 : 2 Sport Recife |
23:00 | FT | Flamengo 4 : 0 EC Vitoria |
18:20 | FT | Avai FC 1 : 0 Vasco da Gama |
18:20 | FT | Icasa 3 : 2 Boa Esporte |
18:20 | FT | Luverdense EC 1 : 0 Ceara SC |
18:20 | FT | Nautico PE 1 : 1 Ponte Preta |
18:20 | FT | Oeste FC 1 : 0 Joinville EC |
19:00 | FT | Roeselare 2 : 2 KSK Heist |
19:00 | FT | Tubize 1 : 1 Dessel Sport |
19:00 | FT | ASV Geel 2 : 2 Patro Eisden |