18:00 | FT | Congo 2 : 1 Burkina Faso |
18:00 | FT | Cape Verde 0 : 0 Zambia |
18:00 | FT | DR Congo 1 : 1 Tunisia |
20:00 | FT | Valencia CF 3 : 1 Sevilla FC |
19:45 | FT | Getafe CF 2 : 1 Celta Vigo |
13:00 | FT | Lyon 2 : 0 FC Metz |
16:00 | FT | Rennes 1 : 4 SM Caen |
14:00 | FT | Hellas Verona 1 : 0 Atalanta |
14:00 | FT | Parma FC 1 : 2 Cesena FC |
14:00 | FT | Juventus 2 : 0 Chievo Verona |
14:00 | FT | Sampdoria 1 : 1 SSD Palermo |
14:00 | FT | Inter Milan 0 : 1 Torino FC |
19:45 | FT | Fiorentina 1 : 1 AS Roma |
20:00 | FT | Napoli 2 : 1 Genoa |
17:00 | FT | Galatasaray 2 : 0 Rizespor |
16:00 | FT | Belenenses 0 : 0 Penafiel |
17:00 | FT | Estoril 1 : 0 Arouca |
18:00 | FT | Maritimo 1 : 0 FC Porto |
20:15 | FT | Boavista 1 : 0 Braga |
20:00 | FT | Pacos Ferreira 1 : 0 Benfica |
19:00 | FT | KAA Gent 3 : 1 KV Oostende |
11:30 | FT | Ajax 0 : 0 Feyenoord |
13:30 | FT | NAC Breda 0 : 0 Willem II |
13:30 | FT | FC Groningen 2 : 2 Utrecht |
09:00 | FT | Korea Republic 2 : 0 Iraq |
12:30 | FT | Vendsyssel 0 : 0 AaB Aalborg |
19:00 | FT | Flamengo 1 : 0 Sao Paulo FC |
16:00 | FT | Brighton 2 : 3 Arsenal |
20:00 | FT | Rochdale 1 : 4 Stoke City |
16:00 | FT | Elbasani 1 : 4 Skenderbeu |
19:00 | FT | Everton U21 3 : 3 Fulham U21 |
19:00 | FT | Bolton U21 1 : 1 Wolves U21 |
19:30 | FT | Angers 1 : 2 Stade Brestois |
17:30 | FT | Platanias 1 : 2 Ergotelis |
11:30 | FT | Modena 1 : 1 Virtus Lanciano |
15:00 | FT | Gubbio 1 : 1 Pisa |
17:00 | FT | Ascoli 4 : 1 AC Tuttocuoio |
19:45 | FT | Pro Piacenza 2 : 0 Pistoiese |
13:30 | FT | Sudtirol 1 : 1 Venezia |
13:30 | FT | Sassari Torres 1 : 0 Arezzo |
15:00 | FT | Albinoleffe 1 : 0 Pro Patria |
17:00 | FT | Mantova 1911 2 : 1 Lumezzane |
14:00 | FT | Lecce 2 : 0 Matera |
11:15 | FT | Trofense 0 : 2 Benfica B |
15:00 | FT | Atletico CP 1 : 1 Freamunde |
15:00 | FT | Academica Viseu 1 : 1 Chaves |
15:00 | FT | Braga B 1 : 2 Tondela |
15:00 | FT | Leixoes 2 : 1 Olhanense |
15:00 | FT | Oriental 1 : 0 Santa Clara |
16:00 | FT | Barcelona B 0 : 1 Osasuna |
20:00 | FT | CD Lugo 1 : 1 CD Mirandes |
16:00 | FT | Burgos 0 : 2 Real Oviedo |
16:00 | FT | Guijuelo 0 : 1 SD Compostela |
16:00 | FT | UD Logrones 3 : 1 Zamora CF |
11:15 | FT | Conquense 0 : 1 Toledo |
16:00 | FT | CD Alcoyano 0 : 0 CD Eldense |
16:00 | FT | La Roda 0 : 2 Cadiz CF |
16:00 | FT | San Roque 4 : 0 Arroyo CP |
11:30 | FT | Boluspor 3 : 1 Orduspor |
13:30 | FT | Adanaspor 3 : 1 Karsiyaka |
16:30 | FT | Antalyaspor 2 : 1 Elazigspor |
11:30 | FT | Payasspor 5 : 0 Aksarayspor |
11:30 | FT | Tuzlaspor 2 : 0 Manavgatspor |
11:30 | FT | Sekerspor 0 : 4 Kirikhanspor |
11:30 | FT | Bozuyukspor 0 : 3 Tire 1922 |
11:30 | FT | Hatayspor 2 : 1 Duzyurtspor |
11:30 | FT | Tepecikspor 0 : 2 BAKspor |
11:30 | FT | Sariyer SK 2 : 0 Pazarspor |
13:30 | FT | Al Ansar 0 : 0 Tadamon Sour |
15:00 | FT | Petrojet FC 1 : 1 ENPPI |
21:00 | FT | CS Cartagines 2 : 0 Belen FC |
20:30 | FT | Dragon 0 : 1 UES |
21:00 | FT | Guastatoya 0 : 1 Antigua GFC |
00:00 | FT | Xelaju MC 0 : 0 Marquense |
19:00 | FT | Ypiranga FC 1 : 1 Central SC |
19:00 | FT | Icasa 1 : 0 Quixada |
19:00 | FT | Maranguape FC 0 : 1 Ceara SC |
20:30 | FT | Trujillanos 0 : 1 Zamora FC |
14:00 | FT | Roeselare 1 : 1 Mons |