16:00 | FT | Ghana 3 : 0 Guinea |
19:30 | FT | Ivory Coast 3 : 1 Algeria |
13:30 | FT | Arsenal 5 : 0 Aston Villa |
16:00 | FT | UD Almeria 1 : 0 Getafe CF |
20:00 | FT | Barcelona 3 : 2 Villarreal |
19:45 | FT | Malaga CF 1 : 0 Valencia CF |
13:00 | FT | SM Caen 1 : 0 Saint-Etienne |
16:00 | FT | Bordeaux 1 : 1 Guingamp |
20:00 | FT | Monaco 0 : 0 Lyon |
11:30 | FT | Sassuolo 3 : 1 Inter Milan |
14:00 | FT | Atalanta 2 : 1 Cagliari |
14:00 | FT | Cesena FC 2 : 1 Lazio |
14:00 | FT | Chievo Verona 1 : 2 Napoli |
14:00 | FT | Torino FC 5 : 1 Sampdoria |
19:45 | FT | AC Milan 3 : 1 Parma FC |
18:00 | FT | Galatasaray 2 : 2 Bursaspor |
16:00 | FT | Rio Ave 2 : 1 Estoril |
16:00 | FT | Academica 1 : 1 Maritimo |
18:00 | FT | Arouca 1 : 3 Sporting Lisbon |
13:30 | FT | Lokeren 3 : 3 KAA Gent |
11:30 | FT | Feyenoord 2 : 1 ADO Den Haag |
13:30 | FT | Utrecht 0 : 2 PEC Zwolle |
13:30 | FT | Vitesse Arnhem 1 : 0 Ajax |
16:00 | FT | AEL 1 : 0 AEK Larnaca |
09:00 | FT | Al-Wahda 0 : 0 Al Misfat |
12:00 | FT | Al-Karamah 0 : 0 Hutteen SC |
12:00 | FT | Al Mohafaza 3 : 0 Al Nidal |
18:00 | FT | Walsall 1 : 1 Gillingham FC |
15:15 | FT | Levadiakos 1 : 2 Xanthi |
17:30 | FT | Veria FC 0 : 2 Olympiakos |
13:00 | FT | AOT Alimos FC 0 : 2 Kalithea |
13:00 | FT | Lamia FC 1 : 0 FC Fokikos |
15:00 | FT | Spal 1 : 0 Gubbio |
17:00 | FT | US Grosseto 2 : 1 Carrarese |
13:30 | FT | Arezzo 3 : 2 Renate |
11:30 | FT | Matera 3 : 1 ACR Messina |
17:00 | FT | Barletta 1 : 1 Juve Stabia |
15:00 | FT | Valletta FC 1 : 2 Balzan FC |
13:30 | FT | MVV Maastricht 3 : 1 Roda JC |
15:00 | FT | Tondela 4 : 0 Trofense |
15:00 | FT | Chaves 1 : 0 Atletico CP |
16:00 | FT | Beira Mar 1 : 0 Oriental |
16:00 | FT | Benfica B 1 : 2 Leixoes |
16:00 | FT | Girona FC 3 : 0 AD Alcorcon |
15:30 | FT | Coruxo FC 2 : 0 Real Aviles |
16:00 | FT | UD Somozas 2 : 0 Guijuelo |
11:15 | FT | Guadalajara 0 : 0 Real Union |
15:30 | FT | SD Huesca 2 : 1 Barakaldo CF |
16:00 | FT | Toledo 1 : 1 CD Tudelano |
16:00 | FT | Elche B 0 : 2 Hercules CF |
15:00 | FT | Real Betis B 3 : 1 La Roda |
16:00 | FT | RB Linense 2 : 1 CP Cacereno |
16:00 | FT | FC Cartagena 0 : 1 Lorca FC |
16:00 | FT | UD Almeria B 2 : 0 San Roque |
11:30 | FT | Giresunspor 0 : 4 Samsunspor |
11:30 | FT | Boluspor 3 : 1 Gaziantep FK |
16:30 | FT | Altinordu FK 1 : 0 Bucaspor |
11:30 | FT | Golcukspor 3 : 1 Eyupspor |
11:30 | FT | Istanbulspor 0 : 1 Tuzlaspor |
11:30 | FT | Manavgatspor 2 : 0 Sekerspor |
11:30 | FT | Cankaya FK 1 : 0 Catalcaspor |
11:30 | FT | BAKspor 0 : 1 Bandirmaspor |
11:30 | FT | Aydınspor 2 : 0 Ofspor |
13:30 | FT | Pune FC 3 : 2 Mumbai FC |
13:30 | FT | Al Ahed 1 : 0 Salam Zgharta |
15:30 | FT | Al Hilal 3 : 0 Hottain |
16:00 | FT | Zamalek 3 : 1 Al Nasr |
14:30 | FT | FUS Rabat 1 : 0 KAC Kenitra |
21:00 | FT | AD Carmelita 3 : 0 Belen FC |
21:00 | FT | Alianza 1 : 2 Santa Tecla |
21:30 | FT | FAS 0 : 0 Pasaquina |
18:00 | FT | Coatepeque 0 : 2 Guastatoya |
18:00 | FT | Halcones 1 : 1 Suchitepequez |
23:00 | FT | Altamira FC 2 : 1 Celaya CF |
23:30 | FT | Blooming 2 : 2 San Jose |
19:00 | FT | Corinthians 3 : 0 Marilia AC |
21:30 | FT | Santos FC 3 : 0 Ituano FC |
21:00 | FT | Novo Hamburgo 2 : 2 Aimore |
19:00 | FT | URT 2 : 1 Boa Esporte |
19:00 | FT | Caldense 6 : 1 Mamore |
19:00 | FT | Tombense 0 : 1 Villa Nova MG |
21:30 | FT | Democrata GV 1 : 2 Cruzeiro |
19:00 | FT | Jacobina 0 : 0 Galicia |
21:00 | FT | Feirense FC 0 : 2 Serrano BA |
19:00 | FT | Nautico PE 0 : 0 Salgueiro |
19:00 | FT | Joinville EC 2 : 2 Avai FC |
19:00 | FT | Anapolina 0 : 1 Atletico GO |
19:00 | FT | Aparecidense 0 : 0 Itumbiara |
19:00 | FT | Caldas Novas 2 : 3 CRAC |
19:00 | FT | Icasa 4 : 3 Horizonte |
19:00 | FT | Sao Benedito 1 : 5 Fortaleza |
20:00 | FT | Zulia 2 : 2 Portuguesa FC |
19:00 | FT | O Higgins 0 : 2 Colo Colo |
16:30 | FT | LDU Quito 1 : 0 El Nacional |
17:00 | FT | Deportivo Quito 1 : 1 Emelec |