19:45 | FT | Tottenham 3 : 2 Swansea City |
19:45 | FT | Stoke City 2 : 0 Everton |
20:00 | FT | Liverpool 2 : 0 Burnley FC |
18:00 | FT | Rapid Wien 1 : 0 SCR Altach |
18:00 | FT | Wolfsberger AC 1 : 2 SV Ried |
14:10 | FT | Japan (W) 1 : 2 Denmark (W) |
15:00 | FT | China (W) 0 : 0 Brazil (W) |
16:00 | FT | Sweden (W) 4 : 2 Germany (W) |
19:00 | FT | Norway (W) 1 : 2 USA (W) |
09:00 | FT | Israel U17 1 : 0 Ukraine U17 |
13:00 | FT | Serbia U18 5 : 2 Poland U18 |
19:00 | FT | Villarreal 1 : 3 Barcelona |
19:45 | FT | Lazio 1 : 1 Napoli |
19:30 | FT | SC Freiburg 2 : 1 1. FC Koln |
20:00 | Pen | US Boulogne 4 : 5 Saint-Etienne |
13:00 | FT | FK Kukesi 5 : 2 Teuta Durres |
13:00 | FT | KF Laci 1 : 0 Vllaznia |
16:00 | FT | Skenderbeu 1 : 0 Tirana |
13:00 | FT | Qarabag Agdam 3 : 0 FK Baku |
15:30 | FT | Anorthosis 0 : 0 Apoel FC |
17:00 | FT | Ermis Aradippou 1 : 1 AEL |
17:00 | AET | SonderjyskE 4 : 2 Brondby IF |
19:45 | FT | Brighton 2 : 0 Derby County |
19:45 | FT | Middlesbrough 3 : 0 Millwall |
19:45 | FT | Watford FC 1 : 0 Fulham |
20:00 | FT | Bolton 1 : 1 Reading |
19:45 | FT | Birmingham 1 : 0 Blackpool |
19:45 | FT | Gateshead FC 3 : 1 Wrexham |
19:45 | FT | Southport 1 : 0 Halifax Town |
19:45 | FT | Dartford 1 : 3 Woking |
19:45 | FT | Yeovil Town 0 : 1 Walsall |
19:45 | FT | Bury FC 1 : 0 Luton Town |
19:45 | FT | Sutton United 1 : 2 Bromley |
19:45 | FT | Chorley 2 : 2 Leamington |
19:45 | FT | Bradford PA 2 : 2 Colwyn Bay |
17:00 | Pen | Panionios 5 : 4 Iraklis FC |
16:00 | FT | Gyirmot 0 : 0 Ujpest FC |
19:30 | FT | Trapani 0 : 0 AS Livorno |
19:30 | FT | Brescia Calcio 0 : 1 Modena |
19:30 | FT | Frosinone 2 : 1 Perugia |
19:30 | FT | Cittadella 3 : 0 Varese |
19:30 | FT | Carpi FC 2 : 0 AS Avellino |
19:30 | FT | Pescara 2 : 1 Crotone |
14:00 | FT | Pavia 0 : 0 Lumezzane |
14:00 | FT | Venezia 0 : 0 Arezzo |
17:00 | FT | Renate 1 : 0 Giana Erminio |
18:00 | FT | Sudtirol 0 : 1 FeralpiSalo |
19:30 | FT | Monza Calcio 1 : 1 Cremonese |
12:00 | FT | Dinamo-Auto 4 : 0 FC Bălți |
14:00 | FT | ND Gorica 1 : 2 Luka Koper |
16:00 | FT | NK Celje 2 : 1 NK Krka |
18:00 | FT | NK Zavrc 1 : 0 NK Domzale |
18:30 | FT | Munsingen 1 : 6 FC Basel |
19:30 | FT | FC Sion 2 : 1 FC Aarau |
18:30 | FT | Galatasaray 4 : 0 Manisaspor |
01:00 | FT | CF Montréal 1 : 1 Pachuca FC |
15:00 | FT | Al-Seeb 2 : 1 Al-Arabi |
17:15 | FT | Al Taawon 1 : 0 Al Suwaiq |
14:30 | FT | Naft Tehran 1 : 1 Al Ain |
15:45 | FT | Al Sadd SC 1 : 0 Al Hilal |
13:30 | FT | Mumbai FC 1 : 1 Bengaluru FC |
13:20 | FT | Al Watani 1 : 2 Najran |
15:30 | FT | Al Shoalah 1 : 2 Abha |
17:30 | Pen | Al Fateh 5 : 4 Al Hazm |
13:00 | FT | AS Gabes 4 : 0 AS Marsa |
18:00 | FT | America PE 3 : 3 CA Porto |
23:00 | FT | Pesqueira 2 : 1 Ypiranga FC |
01:00 | FT | Inter de Lages 2 : 0 Avai FC |
22:45 | FT | Colo Colo 2 : 0 Atlas FC |
01:00 | FT | Cruzeiro 0 : 0 CA Huracan |
01:00 | FT | Internacional 3 : 2 Emelec |
00:00 | FT | Caracas FC 1 : 0 Zamora FC |