19:45 | FT | Levante 2 : 1 SD Eibar |
19:30 | FT | Toulouse FC 1 : 6 Marseille |
20:30 | FT | Braga 0 : 1 FC Porto |
19:00 | FT | Willem II 2 : 2 FC Twente |
10:40 | FT | Alashkert 0 : 1 Pyunik |
09:30 | FT | Avangard Kursk 1 : 1 Afips |
13:00 | FT | Skive IK 0 : 0 FC Fredericia |
14:00 | FT | IL Hodd 2 : 0 Baerum SK |
14:00 | FT | Viborg FF 1 : 1 AGF Aarhus |
12:10 | FT | Portugal (W) 0 : 3 Japan (W) |
13:00 | FT | Germany (W) 2 : 0 China (W) |
13:00 | FT | Croatia (W) 0 : 0 Poland (W) |
13:30 | FT | Brazil (W) 2 : 0 Sweden (W) |
15:00 | FT | Denmark (W) 1 : 4 France (W) |
15:30 | FT | Italy (W) 3 : 2 Scotland (W) |
18:00 | FT | Norway (W) 1 : 0 Iceland (W) |
18:00 | FT | Belgium U17 1 : 2 Norway U17 |
10:00 | FT | Serbia U18 0 : 0 Romania U18 |
19:45 | FT | Juventus 1 : 2 Fiorentina |
18:00 | Pen | Stade Brestois 2 : 4 AJ Auxerre |
20:00 | FT | US Concarneau 1 : 2 Guingamp |
14:15 | Pen | Busaiteen 4 : 5 Muharraq |
16:30 | FT | Al Hadd 2 : 0 Al-Riffa |
05:00 | FT | Gamba Osaka 2 : 2 FC Tokyo |
15:45 | FT | Al Raed 2 : 1 Hajer |
15:45 | FT | Al-Faisaly 2 : 0 Al Orubah |
13:00 | FT | Elbasani 0 : 1 Apolonia Fier |
17:30 | FT | TSV Hartberg 1 : 1 SV Horn |
17:00 | FT | Brno 0 : 0 Banik Ostrava |
09:15 | FT | FK Pardubice 0 : 1 Varnsdorf |
17:00 | Pen | FC Copenhagen 5 : 4 Randers FC |
19:30 | FT | Esbjerg fB 4 : 2 AaB Aalborg |
19:45 | FT | Fulham 1 : 5 AFC Bournemouth |
14:00 | FT | HJK Helsinki 2 : 0 FC Lahti |
19:00 | FT | AC Ajaccio 0 : 1 Creteil |
19:00 | FT | Angers 0 : 0 Niort FC |
19:00 | FT | Nimes 2 : 0 Gazelec Ajaccio |
19:00 | FT | Sochaux 2 : 1 Tours FC |
18:00 | FT | Dunkerque 2 : 0 US Boulogne |
19:00 | FT | Frejus 4 : 1 SAS Epinal |
19:00 | FT | Amiens 2 : 0 US Colomiers |
19:00 | FT | Red Star 2 : 0 Colmar |
19:00 | FT | FC Istres 2 : 3 Paris FC |
17:30 | FT | Xanthi 3 : 0 OFI Crete |
16:00 | FT | Lamia FC 2 : 1 Aps Zakynthos |
14:30 | FT | Soproni VSE 0 : 2 Bekescsaba |
19:45 | FT | Galway FC 1 : 2 Derry City |
19:45 | FT | Dundalk 1 : 0 Longford Town |
19:45 | FT | Lecce 1 : 0 Juve Stabia |
19:00 | FT | SC Telstar 0 : 3 VVV Venlo |
19:00 | FT | FC Emmen 2 : 3 TOP Oss |
18:00 | FT | FK Senica 3 : 1 FC Kosice |
09:30 | FT | Kitchee SC 2 : 1 TSW Pegasus |
12:00 | FT | Saba Qom 1 : 0 Rah Ahan FC |
13:00 | FT | Zob Ahan 4 : 1 Saipa FC |
09:00 | FT | Ordabasy 1 : 1 Irtysh |
10:00 | FT | FK Aktobe 1 : 1 FC Atyrau |
14:05 | FT | Al Fahaheel 1 : 0 Al-Nasr |
14:05 | FT | Al-Shabab SC 1 : 1 Al Sahel |
16:35 | FT | Kazma 0 : 2 Al Jahra |
16:35 | FT | Al Tadhamon 0 : 2 Yarmouk |
12:45 | FT | Perak FA 0 : 0 Kelantan FA |
14:50 | FT | Al-Nahda 0 : 0 Al-Oruba |
15:45 | FT | Fanja SC 0 : 2 Dhofar FC |
15:00 | FT | AL Gharafa 3 : 1 Al Khor SC |
14:00 | FT | MC Oran 0 : 0 USM Alger |
14:00 | FT | RC Arba 3 : 1 ASO Chlef |
15:00 | FT | JS Kabylie 1 : 0 MC El Eulma |
17:00 | FT | ES Setif 5 : 2 ASM Oran |
23:00 | FT | Lobos BUAP 1 : 1 Altamira FC |
18:30 | FT | Sao Benedito 1 : 3 Itapipoca |
02:45 | FT | Juan Aurich 2 : 0 San Jose |
00:00 | FT | Barnechea 0 : 1 Cobreloa |
07:00 | FT | Wolves FC 1 : 3 Mitchelton |