18:45 | FT | Juventus 1 : 0 Monaco |
18:45 | FT | FC Porto 3 : 1 Bayern Munich |
16:30 | FT | Lyon 2 : 0 SC Bastia |
16:30 | FT | Genoa 2 : 0 Parma FC |
00:30 | FT | USA 2 : 0 Mexico |
13:00 | FT | Italy U18 1 : 0 Turkey U18 |
11:00 | FT | FC Urartu 1 : 3 Mika |
12:00 | FT | Ararat II 8 : 1 Gandzasar II |
15:30 | FT | Jablonec 2 : 0 Sparta Prague |
16:00 | FT | Viktoria Plzen 2 : 1 Teplice |
18:45 | FT | Birmingham 2 : 2 Blackburn |
18:45 | FT | Derby County 4 : 0 Blackpool |
18:45 | FT | Halifax Town 0 : 2 Eastleigh |
18:45 | FT | Welling United 2 : 1 Wrexham |
18:45 | FT | Rochdale 2 : 4 Swindon Town |
18:45 | FT | Walsall 5 : 0 Crawley Town |
18:45 | FT | York City 2 : 1 Morecambe |
15:30 | FT | KuPS 2 : 1 FC Lahti |
15:30 | AET | PK-35 Vantaa 1 : 2 HJK Helsinki |
12:00 | FT | Atromitos 3 : 0 OFI Crete |
15:00 | FT | Chaves 1 : 2 Portimonense |
15:00 | FT | Tondela 2 : 1 Benfica B |
15:00 | FT | Trofense 0 : 1 SC Farense |
15:00 | FT | Maritimo B 0 : 1 Santa Clara |
15:00 | FT | Braga B 1 : 0 Oriental |
15:00 | FT | CD Aves 0 : 0 Olhanense |
14:00 | Pen | Turnovo 4 : 5 Teteks Tetovo |
14:00 | FT | Chernomorets 5 : 0 Angusht |
15:00 | FT | Afips 3 : 0 Taganrog |
11:00 | FT | FC Sochi 2 : 3 Anzhi-2 FC |
15:00 | FT | Luka Koper 1 : 0 NK Domzale |
15:00 | FT | NK Maribor 2 : 3 NK Celje |
16:45 | FT | Manisaspor 1 : 1 Galatasaray |
11:30 | FT | Warriors 0 : 1 Bengaluru FC |
15:00 | FT | Al-Nahda 4 : 1 Salam Zgharta |
15:00 | FT | Al Jazeera 1 : 0 Al Hadd |
12:00 | FT | South China AA 3 : 1 Pahang |
12:00 | FT | Global FC 4 : 1 Yadanarbon |
13:00 | FT | Istiqlol 2 : 0 Al Qadsia |
13:30 | FT | Al-Wahda 1 : 1 Al Wihdat |
14:00 | FT | Nejmeh Beirut 1 : 1 Al-Riffa |
15:45 | FT | Al Kuwait 0 : 1 Al-Jaish SC |
16:00 | FT | Erbil 2 : 3 Ahal |
11:00 | FT | Zhetysu 1 : 2 FC Atyrau |
12:00 | FT | Tobol 0 : 2 FK Aktobe |
13:00 | FT | Astana FC 1 : 1 Ordabasy |
10:30 | FT | Jeju United 2 : 1 Gwangju FC |
13:40 | FT | Al-Oruba 1 : 4 Fanja SC |
14:50 | FT | Al-Seeb 1 : 4 Al Suwaiq |
16:15 | FT | Dhofar FC 4 : 0 Sur SC |
16:00 | FT | Al-Faisaly 2 : 1 Al Raed |
17:00 | FT | ES Setif 1 : 0 JS Kabylie |
13:00 | FT | Smouha SC 0 : 1 Zamalek |
16:00 | FT | Al Ahly 5 : 0 Pyramids FC |
17:30 | FT | AmaZulu 2 : 0 Polokwane City |
21:00 | FT | Coatepeque 1 : 0 Xelaju MC |
21:15 | FT | Halcones 2 : 2 Marquense |
01:00 | FT | CD Motagua 3 : 0 CD Victoria |
01:00 | FT | Danubio 1 : 2 Sao Paulo FC |
20:00 | FT | CA Huracan 3 : 1 Cruzeiro |
20:30 | FT | The Strongest 1 : 0 Emelec |
22:45 | FT | River Plate 3 : 0 San Jose |