16:00 | FT | Hellas Verona 2 : 2 Juventus |
18:45 | FT | Atalanta 1 : 3 AC Milan |
18:45 | FT | Torino FC 5 : 0 Cesena FC |
18:45 | FT | Inter Milan 4 : 3 Empoli FC |
18:45 | FT | Sassuolo 3 : 1 Genoa |
18:45 | FT | Napoli 2 : 4 Lazio |
18:45 | FT | AS Roma 1 : 2 SSD Palermo |
18:45 | FT | Sampdoria 2 : 2 Parma FC |
13:00 | FT | Fenerbahce 2 : 0 Kasimpasa |
16:00 | FT | Bursaspor 0 : 0 Konyaspor |
16:00 | FT | Sivasspor 1 : 1 Trabzonspor |
12:30 | AET | NAC Breda 1 : 2 Roda JC |
14:30 | FT | Sturm Graz 0 : 0 SV Ried |
16:00 | FT | BATE Borisov 1 : 0 FC Minsk |
16:30 | FT | FC Gomel 2 : 0 FC Vitebsk |
15:00 | FT | NK Travnik 2 : 0 NK Vitez |
15:00 | FT | Sarajevo 3 : 1 Sloboda Tuzla |
17:00 | FT | Osijek 3 : 2 Slaven Belupo |
15:45 | FT | FC Wil 4 : 0 Lausanne Sport |
15:45 | FT | FC Lugano 2 : 3 FC Wohlen |
15:45 | FT | FC Le Mont 0 : 1 FC Chiasso |
10:30 | FT | FC Rostov 1 : 1 CSKA Moscow |
10:30 | FT | FC Ufa 1 : 1 Rubin Kazan |
10:30 | FT | Akhmat Grozny 1 : 3 FC Ural |
14:00 | FT | Randers FC 1 : 1 Brondby IF |
14:00 | FT | Hobro IK 2 : 2 OB Odense |
14:00 | FT | GKS Tychy 0 : 3 GKS Katowice |
12:30 | FT | Alashkert 3 : 1 FC Urartu |
12:30 | FT | Gandzasar 0 : 3 Ararat |
12:30 | FT | Pyunik 3 : 2 Mika |
13:35 | FT | Ulisses 0 : 4 Shirak |
14:00 | FT | Sirius 1 : 1 AFC Eskilstuna |
14:00 | FT | IFK Varnamo 2 : 1 IK Frej |
14:00 | FT | Angelholm FF 1 : 2 Syrianska |
14:00 | FT | GAIS 4 : 1 Mjallby |
16:00 | FT | Jordan 0 : 0 Lebanon |
17:00 | FT | Bahrain 0 : 0 Oman |
22:00 | FT | Mexico 3 : 0 Guatemala |
16:00 | FT | Northern Ireland 1 : 1 Qatar |
20:00 | FT | Honduras 2 : 0 El Salvador |
16:30 | FT | Arsenal 4 : 0 Aston Villa |
16:15 | Pen | Sporting Lisbon 5 : 3 Braga |
13:30 | FT | Al-Karamah 0 : 0 Al-Wahda |
08:00 | FT | Al Nidal 5 : 1 Al Jehad SC |
15:15 | FT | Slavia Prague 1 : 3 Slovacko |
15:15 | FT | Brno 2 : 3 Jablonec |
15:15 | FT | Viktoria Plzen 5 : 2 Pribram |
15:15 | FT | Teplice 1 : 3 Hradec Kralove |
15:00 | FT | Banik Most 0 : 1 MFK Karvina |
15:00 | FT | Znojmo 3 : 2 FK Kolin |
15:00 | FT | Costa Rica U20 2 : 1 USA U20 |
14:00 | FT | Lyngby BK 2 : 2 AGF Aarhus |
14:00 | FT | Skive IK 2 : 2 FC Fredericia |
14:00 | FT | HB Koge 2 : 0 FC Roskilde |
14:00 | FT | Bronshoj BK 0 : 3 Viborg FF |
14:00 | FT | AC Horsens 2 : 2 Vejle BK |
14:00 | FT | Suduroy 3 : 2 EB/Streymur |
16:15 | FT | AB Argir 0 : 4 KI Klaksvik |
15:30 | FT | JJK Jyvaskyla 0 : 0 TPS |
15:30 | FT | PS Kemi 4 : 1 Ekenas IF |
15:30 | FT | VIFK 2 : 1 Jazz Pori |
16:00 | FT | Panachaiki 1 : 1 AEK Athens |
16:30 | FT | Debrecen 5 : 0 Gyori ETO FC |
16:00 | FT | Bekescsaba 3 : 0 Cegledi VSE |
16:00 | FT | Szolnoki MAV 2 : 3 Soroksar |
16:00 | FT | Gyirmot 2 : 2 Siofok |
14:00 | FT | BI/Bolungarvik 2 : 1 HK |
18:00 | FT | UCD 1 : 3 Sheriff YC |
14:00 | Pen | Matera 3 : 5 Calcio Como |
16:00 | Pen | Bassano Virtus 4 : 2 AC Reggiana |
13:00 | FT | Aversa Normanna 3 : 1 Ischia |
14:00 | FT | Pro Patria 0 : 2 Lumezzane |
15:00 | FT | Forli FC 0 : 0 Pro Piacenza |
15:00 | FT | Gubbio 1 : 1 Savona FBC |
16:30 | FT | Virtus Entella 2 : 2 Modena |
15:00 | Pen | Differdange 4 : 3 Dudelange |
13:00 | FT | Sogndal 2 : 0 Fredrikstad FK |
16:00 | FT | Bryne FK 2 : 1 Sandnes Ulf |
16:00 | FT | Baerum SK 3 : 2 Asane |
16:00 | FT | Honefoss BK 2 : 2 Ranheim |
16:00 | FT | FK Jerv 4 : 2 Levanger FK |
16:00 | FT | Strommen IF 2 : 1 Nest-Sotra |
13:30 | FT | FK Haugesund 0 : 2 IK Start |
16:00 | FT | Molde 6 : 1 Sandefjord |
16:00 | FT | Sarpsborg 08 0 : 1 Stabaek |
16:00 | FT | Viking FK 3 : 4 Valerenga |
18:00 | FT | Rosenborg 1 : 1 Tromso |
11:00 | FT | FC Sakhalin 0 : 3 Anzhi |
14:00 | FT | Sokol 0 : 0 FC Yenisey |
09:30 | FT | FC Chita 2 : 0 Yakutiya |
14:30 | FT | FC Khimki 1 : 0 Domodedovo |
15:30 | FT | Pskov 747 2 : 2 Solyaris |
11:00 | FT | FC Kamaz 2 : 1 Zenit Izhevsk |
13:00 | FT | FK Nosta 1 : 1 Neftekhimik |
15:00 | FT | Syzran 3 : 0 Volga Ulyanovsk |
11:00 | FT | Arsenal-2 Tula 1 : 2 Kaluga |
12:00 | FT | FK Tambov 4 : 3 FC Podolye |
13:00 | FT | FK Orel 4 : 1 Avangard Kursk |
14:00 | FT | Vityaz 3 : 0 Chertanovo |
15:00 | FT | Fakel Voronezh 1 : 0 Ryazan |
14:00 | FT | Mashuk KMV 0 : 1 Afips |
14:00 | FT | Falkirk 1 : 2 Inverness CT |
17:00 | FT | FK Metalac 3 : 1 Napredak |
15:15 | FT | Zlate Moravce 1 : 3 Trencin |
15:15 | FT | FK Senica 3 : 0 Podbrezova |
15:00 | FT | ND Gorica 4 : 0 NK Zavrc |
15:00 | FT | NK Maribor 0 : 0 Luka Koper |
15:00 | FT | NK Radomlje 0 : 1 NK Krka |
16:00 | FT | CD Tenerife 2 : 0 Real Betis |
16:00 | FT | AD Alcorcon 1 : 1 Numancia |
16:00 | FT | Barcelona B 2 : 5 CD Leganes |
16:00 | FT | Cadiz CF 0 : 1 Real Oviedo |
15:30 | FT | Elfsborg 2 : 2 Orebro SK |
15:30 | FT | Malmo FF 3 : 0 Atvidaberg FF |
10:00 | FT | Turkey U19 0 : 5 Spain U19 |
11:00 | FT | Salgaocar 2 : 0 Dempo SC |
11:00 | FT | Mumbai FC 2 : 1 Bharat FC |
04:00 | FT | Tokyo Verdy 3 : 2 Tochigi SC |
07:00 | FT | Ehime FC 3 : 0 Yokohama FC |
09:00 | FT | Gifu 1 : 1 Mito HollyHock |
07:00 | FT | FC Seoul 0 : 0 Ulsan Hyundai |
15:45 | Pen | Al Nasr SC 5 : 3 Al Shabab Dubai |
18:00 | Pen | Halcones 3 : 5 Deportivo Mictlan |
23:15 | FT | Independiente 1 : 0 CA Tigre |
21:30 | FT | Coritiba FC 1 : 2 Avai FC |
14:00 | FT | Santos FC 2 : 2 Sport Recife |
19:00 | FT | Corinthians 0 : 2 Palmeiras |
19:00 | FT | Goias 1 : 1 Gremio |
21:30 | FT | Flamengo 2 : 3 Fluminense |
21:30 | FT | Figueirense 2 : 1 Cruzeiro |
19:30 | FT | Botafogo 2 : 0 EC Vitoria |
19:30 | FT | Boa Esporte 0 : 1 Paysandu |
19:30 | FT | Criciuma 1 : 0 Atletico GO |
00:00 | FT | Luverdense EC 1 : 2 Macae |
00:00 | FT | Oeste FC 0 : 0 Mogi Mirim |
20:00 | FT | Cerro Porteno 2 : 2 Rubio Nu |
18:00 | FT | Penarol 2 : 0 Atletico Fenix |
01:00 | FT | Mexico U20 0 : 2 Mali U20 |
04:00 | FT | Uruguay U20 1 : 0 Serbia U20 |
01:00 | FT | Germany U20 8 : 1 Fiji U20 |
01:00 | FT | Nigeria U20 2 : 4 Brazil U20 |
15:00 | FT | Morocco U20 3 : 0 China U20 |
20:00 | FT | Barranquilla 1 : 2 Depor FC |
20:00 | FT | Fortaleza FC 1 : 0 Bogota FC |