23:30 | FT | Peru 2 : 0 Paraguay |
20:00 | Pen | Chile 4 : 1 Argentina |
20:00 | AET | Germany (W) 0 : 1 England (W) |
16:30 | FT | FC Vitebsk 0 : 4 FC Minsk |
12:00 | FT | FC Ural 2 : 2 Tyumen |
13:30 | FT | Hobro IK 2 : 2 AC Horsens |
14:00 | FT | Karpaty Lviv 2 : 1 Vozdovac |
16:00 | FT | St. Gallen 3 : 1 SCR Altach |
16:00 | FT | Rijeka 3 : 1 Sarajevo |
16:00 | FT | FC Basel 1 : 2 1860 Munchen |
17:00 | FT | Roeselare 1 : 0 Club Brugge |
17:30 | FT | VVOG 2 : 3 Heerenveen |
08:30 | FT | Trencin 3 : 0 Slovacko |
08:30 | FT | NK Zagreb 0 : 3 NK Krka |
09:00 | FT | CSKA Moscow 0 : 2 FK Tosno |
09:00 | FT | Anzhi 3 : 1 FC Midtjylland |
09:15 | FT | Viborg FF 1 : 1 Esbjerg fB |
12:00 | FT | FC Wil 0 : 4 FC Zurich |
12:00 | FT | East Fife 0 : 3 Dunfermline |
13:00 | FT | Teplice 1 : 1 Chemnitzer FC |
13:30 | FT | Lausanne Sport 3 : 2 FC Sion |
14:00 | FT | Dynamo Moscow 2 : 2 Ajax |
15:00 | FT | Montana 2 : 1 Spartak Pleven |
15:00 | FT | ASV Geel 2 : 4 KAA Gent |
15:00 | FT | FSV Frankfurt 2 : 2 Jablonec |
15:00 | FT | Lommel United 0 : 2 Lokeren |
15:00 | FT | AJ Auxerre 2 : 3 FC Metz |
15:00 | FT | Lech Poznan 3 : 0 Apoel FC |
15:30 | FT | SV Ried 0 : 5 Mlada Boleslav |
16:00 | FT | Levski Sofia 1 : 2 Volga |
17:15 | FT | Monaco 0 : 1 Hannover 96 |
18:30 | FT | Sint-Truiden 2 : 2 Ujpest FC |
13:00 | FT | AC Oulu 1 : 0 Jazz Pori |
19:05 | FT | Drogheda Utd 1 : 2 Dundalk |
18:45 | FT | Sligo Rovers 1 : 1 Galway FC |
19:00 | FT | Finn Harps 1 : 0 Cabinteely |
17:00 | FT | Sarpsborg 08 1 : 4 Molde |
13:30 | FT | IK Start 4 : 1 Stabaek |
13:00 | FT | FC Taraz 2 : 0 Zhetysu |
14:00 | FT | FC Atyrau 0 : 0 Irtysh |
09:00 | FT | FC Seoul 1 : 1 Gwangju FC |
14:00 | FT | Johor Darul FC 2 : 1 PDRM |
14:00 | FT | Selangor FA 1 : 3 Pahang |
14:00 | FT | Terengganu FC 4 : 2 Sarawak |
14:00 | FT | Perak FA 2 : 1 ATM |
11:00 | FT | Sisaket FC 2 : 1 Chainat FC |
13:00 | FT | Chonburi FC 2 : 0 Navy FC |
09:00 | FT | Can Tho 4 : 3 Dong Nai |
12:30 | FT | Seychelles 0 : 4 Mozambique |
12:30 | FT | Comoros 0 : 0 Zimbabwe |
13:00 | Pen | Zambia 8 : 6 Namibia |
13:00 | FT | Burundi 2 : 0 Djibouti |
13:00 | FT | Kenya 0 : 0 Ethiopia |
13:00 | FT | Uganda 1 : 1 Tanzania |
13:00 | FT | Botswana 1 : 1 Lesotho |
14:30 | FT | Angola 2 : 0 Eswatini |
16:00 | FT | Gambia 0 : 1 Senegal |
00:00 | FT | Cruzeiro 2 : 0 Atletico PR |
22:30 | FT | Parana Clube 0 : 0 Criciuma |
19:30 | FT | EC Vitoria 4 : 1 EC Bahia |
19:30 | FT | ABC Natal 1 : 1 Macae |
19:30 | FT | Nautico PE 2 : 1 Oeste FC |
00:00 | FT | CRB Maceio 1 : 1 Boa Esporte |
07:00 | FT | Subiaco 1 : 0 Balcatta |
23:30 | FT | LDU Quito 1 : 0 Aucas |