16:00 | FT | Anzhi 1 : 1 Maccabi Tel Aviv |
16:30 | FT | FC Wohlen 1 : 0 St. Gallen |
17:00 | FT | FC Eindhoven 0 : 1 Westerlo |
17:00 | FT | AaB Aalborg 1 : 0 Vendsyssel |
17:00 | FT | Achilles 29 0 : 3 Utrecht |
18:00 | FT | NK Zavrc 0 : 0 Zorya Luhansk |
18:30 | FT | East Fife 1 : 1 Exeter City |
18:45 | Ssp | Alfreton Town 0 : 0 Derby County |
18:45 | FT | Arbroath 2 : 0 Dundee United |
18:45 | FT | Athlone Town 0 : 4 Falkirk |
09:00 | FT | CSKA Moscow 4 : 1 FC Khimki |
15:00 | FT | Gyori ETO FC 0 : 1 FC Ajka |
15:00 | FT | Brno 0 : 1 Ceske Budejovice |
16:00 | FT | Rennes 1 : 2 Le Havre |
16:30 | Ssp | Akhmat Grozny 0 : 1 Sturm Graz |
16:30 | FT | Hobro IK 4 : 0 Brabrand IF |
16:30 | FT | Viktoria Plzen 3 : 2 FC Ural |
16:30 | FT | Wiener SK 0 : 4 Valencia CF |
16:45 | FT | Jablonec 0 : 0 Rapid Wien |
17:00 | FT | Roeselare 2 : 4 KV Oostende |
17:00 | FT | ASV Geel 1 : 4 KRC Genk |
17:00 | FT | SM Caen 4 : 0 Vannes OC |
17:00 | FT | AFC 34 1 : 8 AZ Alkmaar |
17:30 | FT | Dessel Sport 0 : 3 Lokeren |
18:00 | FT | Stade Brestois 0 : 1 Lorient |
19:15 | FT | HK 1 : 3 KFA Fjardabyggd |
19:15 | FT | BI/Bolungarvik 2 : 2 Haukar |
18:45 | FT | Galway FC 2 : 4 Dundalk |
14:00 | FT | AIK (W) 0 : 2 Pitea IF (W) |
18:45 | FT | Germany U19 0 : 3 Spain U19 |
23:00 | FT | Panama 1 : 1 Haiti |
03:30 | FT | USA 2 : 1 Honduras |
00:00 | FT | Costa Rica 2 : 2 Jamaica |
02:30 | FT | El Salvador 0 : 0 Canada |
10:00 | FT | Gifu 0 : 2 Tokyo Verdy |
10:00 | FT | Ehime FC 0 : 0 Tochigi SC |
10:30 | FT | Seongnam FC 1 : 1 FC Seoul |
14:00 | FT | Pahang 3 : 1 Sarawak |
14:00 | FT | ATM 0 : 4 Felda United |
14:00 | FT | PDRM 1 : 3 Kelantan FA |
11:00 | FT | Navy FC 2 : 2 Bangkok United |
23:10 | FT | CA Tigre 0 : 0 River Plate |
22:30 | FT | Goias 4 : 1 Santos FC |
22:30 | FT | Chapecoense 1 : 0 Gremio |
00:00 | FT | Palmeiras 3 : 0 Avai FC |
01:00 | FT | Internacional 1 : 2 Flamengo |
22:30 | FT | EC Bahia 2 : 0 Paysandu |
22:30 | FT | Macae 1 : 1 America Mineiro |
22:30 | FT | Mogi Mirim 2 : 1 Nautico PE |
22:30 | FT | Boa Esporte 0 : 0 EC Vitoria |
22:30 | FT | Criciuma 1 : 0 RB Bragantino |
22:30 | FT | Atletico GO 1 : 2 ABC Natal |
22:30 | FT | Oeste FC 1 : 0 Parana Clube |
00:50 | FT | Ceara SC 0 : 0 Botafogo |
21:00 | FT | Emelec 1 : 0 LDU Quito |