17:00 | FT | FC Milsami 0 : 2 Skenderbeu |
18:15 | FT | Young Boys 1 : 3 Monaco |
19:00 | FT | Dinamo Zagreb 1 : 1 Molde |
16:00 | FT | HJK Helsinki 0 : 0 Astana FC |
18:45 | FT | Lech Poznan 1 : 3 FC Basel |
19:05 | FT | Rapid Wien 2 : 2 Ajax |
16:00 | FT | Jablonec 0 : 1 FC Copenhagen |
15:00 | FT | Hannover 96 0 : 2 Rizespor |
15:00 | FT | Spal 1 : 0 Al Ahli Dubai |
16:15 | FT | Galatasaray 0 : 4 OGC Nice |
17:00 | FT | FC Dordrecht 1 : 2 TOP Oss |
17:00 | FT | K Lierse SK 1 : 0 Anderlecht |
17:00 | FT | Les Herbiers 2 : 0 Fontenay |
18:00 | FT | Bocholt 0 : 2 Lommel United |
18:00 | FT | Marseille 1 : 2 AS Livorno |
18:00 | FT | JVC Cuijk 2 : 2 Achilles 29 |
18:30 | FT | Bury FC 1 : 1 Blackburn |
18:30 | FT | Dundee FC 0 : 2 Everton |
18:30 | FT | Walsall 0 : 2 West Bromwich |
18:45 | FT | Cagliari 1 : 0 Real Zaragoza |
18:45 | FT | Luton Town 2 : 1 Brentford |
18:45 | FT | Port Vale 1 : 2 Bolton |
19:00 | FT | SSC Bari 1 : 1 SC Bastia |
00:00 | Pen | Chelsea 6 : 4 Barcelona |
02:05 | Pen | Club America 3 : 4 Benfica |
09:30 | Ssp | CD Mafra 0 : 0 Estoril |
14:00 | FT | Atalanta 3 : 3 Novara Calcio |
14:00 | FT | Al Ain 0 : 4 Hull City |
15:00 | FT | Lechia Gdansk 1 : 2 Juventus |
15:00 | FT | Spezia Calcio 5 : 0 Sudtirol |
16:00 | FT | Genoa 0 : 0 Pro Piacenza |
17:00 | Ssp | Patro Eisden 0 : 0 FC Eindhoven |
17:00 | FT | Lucon FC 0 : 2 FC Nantes |
17:00 | FT | Elche CF 2 : 3 MAS Fez |
17:00 | FT | FC Twente 1 : 2 Olympiakos |
17:30 | FT | Dender EH 1 : 2 Tubize |
17:30 | FT | 1. FSV Mainz 05 3 : 0 Lazio |
18:10 | FT | Rio Ave 0 : 0 Braga |
18:30 | FT | Marbella FC 0 : 1 Cordoba CF |
18:45 | FT | Gillingham FC 1 : 2 Brighton |
14:00 | FT | Al Misfat 1 : 1 Al Mohafaza |
14:20 | FT | Al-Jaish SC 2 : 0 Al-Wahda |
15:00 | FT | HB Torshavn 0 : 0 Suduroy |
15:30 | FT | Ekenas SC 0 : 0 GrIFK |
15:30 | FT | MaPS 0 : 2 BK-46 |
15:30 | FT | Kultsu 0 : 1 Klubi 04 |
17:30 | FT | VfB Lubeck 2 : 0 St Pauli II |
19:15 | FT | Throttur Reykjavik 4 : 0 HK |
15:00 | FT | FK Trakai-2 4 : 3 FK Silute |
15:30 | FT | FK Lietava 4 : 1 MRU Vilnius |
18:15 | FT | Naxxar Lions 1 : 2 Qormi FC |
17:00 | FT | Follo FK 0 : 1 SK Brann |
15:00 | FT | FK Kolomna 2 : 3 Domodedovo |
15:00 | FT | Solyaris 4 : 2 Karelia |
15:30 | FT | Pskov 747 3 : 1 Dolgoprudny |
15:00 | FT | Syzran 0 : 0 Neftekhimik |
15:00 | FT | Arsenal-2 Tula 2 : 2 Vityaz |
15:30 | FT | FK Orel 0 : 2 Chertanovo |
15:30 | FT | Ryazan 0 : 3 Zenit Penza |
14:00 | FT | Angusht 0 : 1 Afips |
17:00 | FT | Gotene IF 4 : 1 Skovde AIK |
17:00 | FT | Soderhamns 3 : 1 Selanger FK |
17:00 | FT | Orebro (W) 1 : 0 AIK (W) |
12:45 | FT | Kelantan FA 5 : 1 ATM |
17:30 | FT | Al Ahly 1 : 1 Smouha SC |
00:00 | FT | Pachuca FC 1 : 1 Atlante |
00:00 | FT | Leones Negros 0 : 0 Atlas FC |
00:00 | FT | Celaya CF 0 : 0 Club Puebla |
01:30 | FT | Venados FC 0 : 1 Cruz Azul |
22:30 | FT | EC Vitoria 0 : 0 Macae |
22:30 | FT | Santa Cruz FC 3 : 1 EC Bahia |
22:30 | FT | ABC Natal 0 : 1 Ceara SC |
00:50 | FT | Botafogo 0 : 0 Criciuma |
00:50 | FT | Atletico GO 1 : 0 CRB Maceio |
19:00 | FT | Tacuary 0 : 1 Sport Colombia |
21:00 | FT | Emelec 3 : 0 Aucas |
00:00 | FT | LDU Loja 1 : 2 Barcelona SC |
01:00 | FT | Alianza Lima 1 : 0 Cienciano |
19:30 | FT | Zulia 2 : 0 REDI Colon |