18:45 | FT | Monaco 2 : 1 Valencia CF |
18:45 | FT | Apoel FC 1 : 1 Astana FC |
18:45 | FT | Partizan 2 : 1 BATE Borisov |
18:45 | FT | Bayer Leverkusen 3 : 0 Lazio |
17:00 | FT | Anderlecht 1 : 0 Dynamo Kiev |
14:00 | FT | Lebanon 2 : 3 Iraq |
15:00 | FT | Jordan (W) 2 : 2 Morocco (W) |
18:45 | FT | Swansea City 3 : 0 York City |
18:45 | FT | Wolverhampton 2 : 1 Barnet |
18:45 | Pen | Luton Town 8 : 9 Stoke City |
18:45 | AET | Aston Villa 5 : 3 Notts County |
18:45 | FT | Walsall 2 : 1 Brighton |
18:45 | FT | Portsmouth FC 1 : 2 Reading |
18:45 | FT | Hull City 1 : 0 Rochdale |
18:45 | FT | Bury FC 1 : 4 Leicester City |
19:00 | Pen | West Bromwich 5 : 3 Port Vale |
18:45 | AET | Barnsley FC 3 : 5 Everton |
18:00 | FT | Tours FC 2 : 0 Sochaux |
18:00 | Pen | Bourg-Peronnas 5 : 4 Nancy |
18:00 | Pen | CA Bastia 1 : 4 AJ Auxerre |
18:00 | FT | Dijon FCO 2 : 0 FC Metz |
15:00 | FT | MFK Karvina 0 : 0 Varnsdorf |
16:00 | FT | Silkeborg IF 0 : 0 HB Koge |
15:30 | FT | Seinajoen JK 1 : 0 KuPS |
15:30 | FT | VPS Vaasa 3 : 1 FC Lahti |
15:30 | FT | KaaPo 1 : 6 Narpes Kraft |
15:30 | FT | Viikingit 7 : 1 Myllypuro |
12:15 | FT | Imereti Khoni 0 : 0 Zugdidi |
13:00 | FT | Ischia 2 : 3 Fidelis Andria |
16:00 | AET | SV Blerick 1 : 5 Capelle |
18:00 | AET | HSC 21 2 : 1 Excelsior Maassluis |
18:00 | FT | Hoek 0 : 1 EVV Echt |
18:00 | Pen | USV Hercules 5 : 6 Noordwijk |
18:00 | FT | VV Dubbeldam 1 : 4 VV DOVO |
18:00 | FT | WKE 3 : 0 GVVV |
18:00 | FT | TEC VV 0 : 1 VV Berkum |
18:00 | FT | Excelsior '31 10 : 2 VV SCM |
18:00 | FT | Groene Ster 0 : 2 ACV |
16:00 | FT | Leixoes 2 : 0 Porto B |
16:00 | FT | Penafiel 1 : 0 Varzim |
16:00 | FT | Olhanense 1 : 0 Atletico CP |
16:00 | FT | Braga B 1 : 0 CD Aves |
14:30 | FT | Shkupi Skopje 1 : 1 Turnovo |
14:00 | FT | Zenit Izhevsk 3 : 0 FC Kamaz |
14:00 | FT | FK Tambov 1 : 0 Arsenal Tula |
16:00 | FT | Sokol 1 : 0 Gazovik Orenburg |
15:00 | FT | Karelia 0 : 2 Domodedovo |
14:00 | FT | FC Krasnodar-2 1 : 0 Afips |
14:00 | FT | Angusht 0 : 0 Chernomorets |
18:45 | FT | Dunfermline 3 : 1 Dundee FC |
18:45 | AET | East Fife 1 : 3 Motherwell FC |
18:45 | FT | Ross County 2 : 0 Ayr United |
18:45 | FT | Hibernian FC 1 : 0 Stranraer |
17:00 | FT | Hammarby (W) 1 : 1 AIK (W) |
17:00 | FT | Umea (W) 2 : 2 Pitea IF (W) |
16:00 | FT | Al Qadsia 3 : 0 Al-Jaish SC |
15:00 | FT | Istiqlol 4 : 0 Pahang |
17:15 | FT | Al Kuwait 6 : 0 Kitchee SC |
17:50 | FT | Al Hilal 4 : 1 Al-Duhail SC |
14:40 | FT | Saba Qom 1 : 0 Padideh FC |
09:30 | FT | Thespa Kusatsu 0 : 1 Gifu |
12:00 | FT | Qo'qon 1912 0 : 1 Olmaliq FK |
13:30 | FT | Buxoro FK 2 : 1 Andijon PFK |
17:00 | FT | USM Alger 2 : 1 ES Setif |
20:30 | FT | Pasaquina 1 : 1 Aguila |
21:00 | FT | Dragon 2 : 0 Chalatenango |
00:00 | FT | UES 0 : 0 Atletico Marte |
01:00 | FT | Isidro Metapan 2 : 3 FAS |
00:00 | FT | Cruz Azul 1 : 0 Atlante |
02:00 | FT | Venados FC 1 : 0 Pachuca FC |
02:00 | FT | Lobos BUAP 0 : 1 Club Puebla |
00:00 | FT | Atlas FC 2 : 0 Murcielagos |
02:00 | FT | Club Tijuana 4 : 3 Necaxa |
19:00 | FT | Petrolero 2 : 1 Real Potosi |
22:30 | FT | Paysandu 1 : 2 Fluminense |
22:30 | FT | Ceara SC 0 : 3 Sao Paulo FC |
01:00 | FT | Cruzeiro 2 : 3 Palmeiras |
01:00 | FT | Corinthians 1 : 2 Santos FC |
01:00 | FT | Vasco da Gama 1 : 1 Flamengo |
22:00 | FT | EC Vitoria 1 : 1 Oeste FC |
00:30 | FT | ABC Natal 2 : 2 Criciuma |
00:15 | FT | Goias 0 : 2 Brasilia FC |
00:15 | FT | CA Tigre 2 : 5 CA Huracan |
01:00 | FT | Sport Recife 4 : 1 EC Bahia |
23:30 | FT | Monagas SC 2 : 1 Tucanes |
23:30 | FT | Caracas FC 1 : 1 Aragua FC |