16:45 | FT | Estonia U21 0 : 2 Spain U21 |
13:00 | FT | Congo 2 : 3 Ghana |
08:30 | FT | Brazil U17 2 : 1 Croatia U17 |
09:00 | FT | Belgium U17 4 : 1 Cyprus U17 |
16:30 | Pen | CD Ebro 6 : 5 Real Union |
16:30 | AET | Condal 1 : 4 Arandina CF |
18:00 | Pen | CE Sabadell 3 : 5 CD Castellon |
18:30 | FT | Reus Deportiu 2 : 0 FC Asco |
18:30 | FT | Guijuelo 1 : 0 Pontevedra CF |
19:00 | FT | Real Murcia 0 : 1 Cadiz CF |
19:30 | FT | UD Melilla 0 : 1 Algeciras |
15:30 | FT | Sitra 0 : 2 Al Hala Muharraq |
15:30 | FT | Manama 3 : 3 Malkiya |
13:00 | FT | Ulisses II 1 : 2 Mika II |
15:30 | FT | NK Sesvete 1 : 0 HNK Segesta |
15:30 | FT | Dugopolje 2 : 1 Rudes |
16:00 | FT | Sibenik 1 : 0 Imotski |
17:00 | FT | Zadar 1 : 0 HNK Gorica |
15:15 | FT | Svendborg 0 : 3 Silkeborg IF |
15:15 | FT | IF Lyseng 1 : 2 Kolding IF |
15:15 | FT | Vejgaard BK 3 : 2 FC Sydvest |
15:15 | FT | Fredensborg BI 1 : 0 B 1908 |
16:30 | FT | Thisted FC 1 : 2 SonderjyskE |
15:15 | Pen | Fremad Valby 6 : 7 Hvidovre IF |
15:15 | FT | Nyborg GIF 0 : 5 Greve |
15:45 | Pen | Vejle BK 2 : 4 Hobro IK |
15:30 | FT | GrIFK 1 : 3 AIFK |
15:30 | FT | TP-47 0 : 1 FC YPA |
15:30 | FT | FK Panevezys 3 : 1 FK Silute |
18:00 | AET | ONS Sneek 3 : 2 VC Vlissingen |
18:00 | FT | RKAVV 0 : 1 Staphorst |
18:00 | FT | SC Feyenoord 2 : 1 VV UNA |
11:00 | FT | Irtysh Omsk 1 : 1 Yakutiya |
15:30 | FT | Tekstilshchik 6 : 0 Karelia |
16:00 | FT | Domodedovo 0 : 1 Solyaris |
16:00 | FT | FC Khimki 4 : 0 Pskov 747 |
13:00 | FT | FK Nosta 0 : 1 Syzran |
17:00 | FT | Linkoping (W) 0 : 2 Umea (W) |
17:00 | FT | MAS Fez 1 : 2 Olympic Safi |
21:00 | FT | Limon 1 : 0 CS Uruguay |
22:30 | FT | Ponte Preta 1 : 2 Cruzeiro |
00:00 | FT | Flamengo 3 : 0 Avai FC |
01:00 | FT | Corinthians 2 : 0 Fluminense |
01:00 | FT | Goias 1 : 0 Palmeiras |
22:00 | FT | Criciuma 1 : 0 Nautico PE |
22:00 | FT | Ceara SC 0 : 0 Paysandu |
23:30 | FT | EC Bahia 3 : 2 CRB Maceio |
00:30 | FT | Botafogo 4 : 0 Atletico GO |
00:30 | FT | Oeste FC 1 : 2 Macae |