19:00 | FT | England U17 1 : 1 Guinea U17 |
20:00 | FT | Nigeria U17 2 : 0 USA U17 |
23:00 | FT | Chile U17 1 : 1 Croatia U17 |
11:45 | FT | Tottenham 0 : 0 Liverpool |
14:00 | FT | Chelsea 2 : 0 Aston Villa |
16:30 | FT | Watford FC 0 : 3 Arsenal |
14:00 | FT | Real Madrid 3 : 0 Levante |
16:15 | FT | SD Eibar 1 : 1 Sevilla FC |
20:00 | FT | Valencia CF 3 : 0 Malaga CF |
18:30 | FT | Monaco 1 : 1 Lyon |
18:00 | FT | Guingamp 1 : 1 Lille |
18:00 | FT | FC Nantes 3 : 0 ESTAC Troyes |
18:00 | FT | Stade De Reims 0 : 1 SM Caen |
18:00 | FT | Toulouse FC 1 : 2 Angers |
16:00 | FT | AS Roma 3 : 1 Empoli FC |
18:45 | FT | Torino FC 1 : 1 AC Milan |
13:00 | FT | Bursaspor 0 : 2 Antalyaspor |
16:30 | FT | Cambuur 1 : 1 AZ Alkmaar |
16:30 | FT | FC Groningen 2 : 1 Willem II |
17:45 | FT | Heracles Almelo 0 : 2 Ajax |
18:45 | FT | Utrecht 1 : 1 Roda JC |
18:45 | FT | Ross County 2 : 0 Aberdeen |
14:00 | FT | Hamilton 1 : 1 Dundee FC |
16:30 | FT | Sturm Graz 3 : 1 SCR Altach |
16:30 | FT | SV Ried 0 : 1 SV Mattersburg |
16:30 | FT | Austria Wien 2 : 1 SV Grodig |
12:30 | FT | FC Slutsk 0 : 1 Dinamo Minsk |
12:30 | FT | FC Minsk 0 : 2 Torpedo Belaz |
13:00 | FT | NK Istra 1961 2 : 1 Osijek |
15:45 | FT | FC Wil 3 : 2 Neuchatel Xamax |
11:00 | FT | CSKA Moscow 3 : 2 FC Ural |
16:00 | FT | Rubin Kazan 3 : 1 FC Ufa |
16:00 | FT | OB Odense 1 : 2 SonderjyskE |
15:00 | FT | CSMS Iaşi 2 : 1 FC Voluntari |
10:00 | FT | Mika 0 : 1 Shirak |
14:00 | FT | Ulisses 0 : 0 Gandzasar |
15:00 | FT | Apoel FC 6 : 0 AEL |
13:00 | FT | Varbergs BoIS 1 : 1 Sirius |
14:00 | FT | IK Frej 0 : 1 Angelholm FF |
14:00 | FT | Eswatini 2 : 1 Djibouti |
12:30 | FT | FC Sumy 2 : 1 MFC Mykolaiv |
19:30 | FT | Vianense 1 : 2 Benfica |
13:00 | FT | Casa Pia 3 : 1 Oriental |
14:00 | FT | Louletano 0 : 5 Chaves |
14:00 | FT | Olhanense 0 : 1 Belenenses |
14:00 | FT | Trofense 1 : 0 Santa Clara |
16:00 | AET | CD Aves 3 : 2 Moreirense |
17:00 | FT | Academica Viseu 0 : 3 Braga |
19:15 | FT | Varzim 0 : 2 FC Porto |
14:50 | FT | Hajer 1 : 2 Al Khaleej |
15:10 | FT | Al Raed 0 : 0 Al Fateh |
17:00 | FT | Al Wehda 2 : 2 Al-Faisaly |
12:00 | FT | FK Kukesi 0 : 0 KF Laci |
12:00 | FT | Terbuni Puke 0 : 2 Vllaznia |
15:30 | FT | Ravan Baku 0 : 2 Kapaz PFK |
10:30 | FT | Neftchi Baku 0 : 1 FK Gabala |
13:00 | FT | Qarabag Agdam 4 : 1 Zira FK |
13:30 | FT | FC Stadlau 0 : 1 Wiener SK |
17:00 | FT | Kufstein 0 : 0 SC Schwaz |
14:00 | FT | FC Dornbirn 2 : 2 USK Anif |
14:00 | FT | FC Hard 0 : 0 SW Bregenz |
13:00 | FT | Bansko 5 : 0 FC Vereya |
13:00 | FT | Dobrudzha 1 : 1 Dunav Ruse |
15:00 | FT | Pomorie 2 : 1 Neftohimik |
13:00 | FT | HNK Segesta 1 : 0 Dugopolje |
13:00 | FT | Imotski 2 : 2 NK Sesvete |
13:00 | FT | NK Lucko 0 : 0 Rudes |
13:00 | FT | HNK Cibalia 2 : 1 Zadar |
12:30 | FT | PAEEK 5 : 0 N-S Erimis |
12:30 | FT | AEZ Zakakiou 0 : 0 ENAD FC |
12:30 | FT | Jablonec 0 : 0 Slavia Prague |
15:00 | FT | Bohemians 1905 1 : 1 Brno |
15:00 | FT | Slovacko 2 : 1 Banik Ostrava |
13:30 | FT | Frydek Mistek 0 : 2 Znojmo |
17:00 | FT | Hvidovre IF 2 : 1 AB Tarnby |
11:00 | FT | Hellerup IK 3 : 2 Avarta |
11:00 | FT | B 1908 1 : 1 Bronshoj BK |
11:00 | FT | OB Odense (W) 8 : 0 BSF (W) |
12:00 | FT | Dalum IF 1 : 4 Neasby BK |
13:00 | FT | Svendborg 0 : 4 BK Frem |
13:00 | FT | Kolding IF 1 : 1 Brabrand IF |
14:00 | FT | Leeds United 1 : 2 Brighton |
14:00 | FT | Middlesbrough 0 : 0 Fulham |
14:00 | FT | Burnley FC 2 : 0 Bolton |
14:00 | FT | Woking 0 : 1 Wrexham |
14:00 | FT | Guiseley 1 : 1 Boreham Wood |
14:00 | FT | Aldershot Town 1 : 1 Bromley |
14:00 | FT | Barrow 1 : 1 Welling United |
14:00 | FT | Millwall 2 : 0 Swindon Town |
14:00 | FT | Walsall 1 : 2 Chesterfield |
14:00 | FT | Bury FC 0 : 0 Rochdale |
13:00 | FT | Wimbledon 2 : 5 Morecambe |
14:00 | FT | Barnet 3 : 1 York City |
14:00 | FT | Oxford City 1 : 1 Margate |
14:00 | FT | Corby Town 1 : 2 AFC Fylde |
11:00 | FT | PS Kemi 4 : 1 Jazz Pori |
11:00 | FT | Haka Valkeakoski 7 : 4 VIFK |
11:00 | FT | AC Oulu 1 : 1 JJK Jyvaskyla |
11:00 | FT | PK-35 Vantaa 0 : 0 TPS |
12:00 | FT | FC Honka 1 : 1 KPV Kokkola |
14:00 | FT | Klubi 04 0 : 3 GrIFK |
18:00 | FT | Niort FC 2 : 3 AJ Auxerre |
18:00 | FT | Bourg-Peronnas 4 : 2 Nimes |
18:00 | FT | Sochaux 0 : 0 Tours FC |
18:00 | FT | Paris FC 0 : 0 AC Ajaccio |
18:00 | FT | Red Star 0 : 1 Nancy |
18:00 | FT | Creteil 0 : 2 Stade Brestois |
18:00 | FT | Dunkerque 2 : 1 Colmar |
18:00 | FT | US Orleans 3 : 2 SAS Epinal |
18:00 | FT | AS Beziers 2 : 0 Frejus |
18:00 | FT | Les Herbiers 2 : 2 Sedan |
18:30 | FT | Amiens 0 : 0 Lucon FC |
12:00 | FT | SG Sonnenhof 2 : 0 VfR Aalen |
15:15 | FT | Panionios 2 : 0 Kalloni |
17:30 | FT | Olympiakos 4 : 0 AEK Athens |
15:00 | FT | AEL Larissa 2 : 1 Ergotelis |
16:00 | FT | Debrecen 7 : 0 Bekescsaba |
16:00 | FT | Paksi FC 1 : 0 Ujpest FC |
18:45 | FT | Dundalk 0 : 0 Galway FC |
17:30 | FT | Limerick FC 0 : 2 Derry City |
18:45 | FT | Sligo Rovers 0 : 2 Bohemians |
18:45 | FT | Waterford United 0 : 1 UCD |
13:00 | FT | Crotone 3 : 0 AS Livorno |
13:00 | FT | Novara Calcio 1 : 0 Cagliari |
13:00 | FT | Trapani 0 : 3 Pescara |
13:00 | FT | Modena 2 : 1 Ascoli |
13:00 | FT | Rimini 1 : 1 Pistoiese |
13:00 | FT | Spal 0 : 0 ACN Siena |
14:30 | FT | Lupa Roma 2 : 5 US Pontedera |
15:30 | FT | AS Lucchese 1 : 2 Ancona |
18:30 | FT | Arezzo 1 : 0 AC Prato |
13:00 | FT | Lecce 1 : 0 Ischia |
18:30 | FT | Matera 0 : 0 Benevento |
09:30 | FT | Empoli U19 4 : 0 Napoli U19 |
13:00 | FT | Latina U19 2 : 2 Lazio U19 |
12:00 | FT | Rezekne FA 3 : 0 JFK Saldus |
13:00 | FT | Qormi FC 1 : 2 Hibernians FC |
15:00 | FT | Mosta FC 0 : 2 Naxxar Lions |
12:00 | FT | FC Bălți 3 : 1 Dinamo-Auto |
18:00 | FT | VVV Venlo 1 : 2 SC Telstar |
14:00 | FT | Glenavon 3 : 1 Ballymena |
14:00 | FT | Cliftonville 3 : 0 Portadown |
14:00 | FT | Ards FC 2 : 0 Knockbreda FC |
14:00 | FT | HW Welders 3 : 0 Dergview FC |
14:00 | FT | Loughgall FC 3 : 7 Larne FC |
13:30 | FT | Sandefjord 4 : 1 IK Start |
16:00 | FT | Stabaek 1 : 4 Aalesunds FK |
11:00 | FT | Holmen IF 1 : 2 Stabaek II |
11:00 | FT | FK Senja 3 : 4 FK Lyn |
11:00 | FT | Kjelsas IL 0 : 1 Harstad IL |
11:00 | FT | Ullern IF 1 : 0 Valerenga II |
11:00 | FT | Finnsnes IL 1 : 2 KFUM Oslo |
11:00 | FT | Grorud IL 3 : 4 Skeid |
11:00 | FT | Gjovik-Lyn 7 : 1 Drammen FK |
11:00 | FT | Moss FK 7 : 1 Orn Horten |
11:00 | FT | Alta IF 2 : 2 Fram Larvik |
11:00 | FT | Notodden FK 3 : 1 Raufoss IL |
11:00 | FT | FK Vidar 0 : 0 Arendal |
11:00 | FT | Egersunds IK 2 : 2 FK Donn |
11:00 | FT | Vard-Haugesund 6 : 3 Odda FK |
11:00 | FT | Sola 1 : 1 FK Fyllingsdalen |
11:00 | FT | Eidsvold TF 2 : 0 Fana IL |
11:00 | FT | HamKam 1 : 3 forde il |
11:00 | FT | Aalesunds II 5 : 0 SK Traeff |
11:00 | FT | Nardo FK 2 : 0 Rodde FK |
11:00 | FT | Strindheim IL 2 : 1 Byasen |
11:00 | FT | Molde II 1 : 0 Floro SK |
11:00 | FT | Brumunddal 0 : 1 Elverum |
13:00 | FT | Pskov 747 0 : 1 Karelia |
14:00 | FT | FK Strogino 1 : 2 Solyaris |
16:15 | FT | Stranraer 0 : 3 Dunfermline |
14:00 | FT | Arbroath 3 : 1 Montrose FC |
11:00 | FT | Rad 0 : 3 Crvena Zvezda |
15:00 | FT | Trencin 2 : 1 Podbrezova |
12:30 | FT | SFK Sered 2 : 0 FC Nitra |
17:00 | FT | NK Zavrc 1 : 2 ND Gorica |
15:45 | FT | NK Celje 1 : 3 NK Maribor |
18:00 | FT | NK Domzale 3 : 0 NK Krka |
13:00 | FT | NK Verzej 1 : 1 NK Sencur |
16:00 | FT | CD Leganes 2 : 2 Girona FC |
14:00 | FT | Barakaldo CF 1 : 0 SD Leioa |
16:00 | FT | Espanyol B 4 : 5 CD Eldense |
16:30 | FT | Lorca FC 0 : 0 Sevilla FC B |
16:30 | FT | Marbella FC 1 : 1 Merida AD |
14:00 | FT | Malmo FF 3 : 0 Kalmar FF |
13:00 | FT | Lunds BK 1 : 2 IS Halmia |
13:00 | FT | Husqvarna FF 0 : 5 Oster IF |
18:00 | FT | Vaduz 1 : 1 Young Boys |
13:00 | FT | Sion II 1 : 1 FC Breitenrain |
14:00 | FT | Tuggen 3 : 0 SC Kriens |
16:00 | FT | Etoile Carouge 0 : 3 SC Cham |
12:30 | FT | Karabukspor 2 : 1 Karsiyaka |
15:30 | FT | Alanyaspor 3 : 2 Samsunspor |
15:30 | FT | Gaziantep FK 2 : 2 Boluspor |
12:00 | FT | Veres Rivne 0 : 0 Real Pharm |
18:45 | FT | Bala Town 1 : 0 Newtown |
07:30 | FT | Wuhan FC 0 : 0 Yanbian FC |
11:30 | FT | Padideh FC 1 : 1 Esteghlal |
12:15 | FT | Saipa FC 0 : 1 Zob Ahan |
04:00 | FT | V-Varen Nagasaki 2 : 1 Gifu |
14:00 | FT | Al Ahli Amman 1 : 0 That Ras |
16:30 | FT | Al Asalah 1 : 1 Al Faisaly |
16:30 | FT | Al Ramtha 1 : 1 Al Sareeh |
10:00 | FT | CSKA Almaty 3 : 2 Kaspiy |
11:00 | FT | Astana FC 2 : 1 Ordabasy |
11:00 | FT | FK Aktobe 3 : 2 Irtysh |
14:45 | FT | Yarmouk 0 : 3 Al Arabi |
17:10 | FT | Khaitan 0 : 3 Al Sulaibikhat |
17:10 | FT | Al Sahel 0 : 0 Al Fahaheel |
05:00 | FT | Busan IPark 0 : 1 Gwangju FC |
12:30 | FT | Al-Nabi Shayth 2 : 1 Al Ahed |
12:45 | FT | Terengganu FC 3 : 1 Kedah |
12:45 | FT | Johor Darul FC 4 : 0 ATM |
12:45 | FT | Sarawak 1 : 0 Perak FA |
12:45 | FT | Pahang 1 : 4 PKNS FC |
12:45 | FT | Penang 2 : 3 PDRM |
13:15 | FT | Dhofar FC 3 : 2 Sur SC |
14:45 | FT | Fanja SC 1 : 1 Al Khaboora |
15:30 | FT | Saham 0 : 0 Sohar SC |
12:20 | FT | Al Baten 2 : 0 Al Shoalah |
12:30 | FT | Al Hazm 0 : 2 Al Orubah |
12:35 | FT | Al Taee Hail 3 : 0 Al Feiha |
14:10 | FT | Al Watani 0 : 0 Al Nahdha |
12:20 | FT | Al Draih 1 : 1 Ohud Medina |
12:25 | FT | Al Mojzel 3 : 2 Al Nojoom |
12:35 | FT | Dhamk 0 : 2 Al Ittifaq |
13:20 | FT | Al Jeel 1 : 0 Al Riyadh |
11:30 | FT | Young Lions 2 : 1 Warriors |
11:00 | FT | Suphanburi FC 2 : 4 Navy FC |
12:00 | FT | Sisaket FC 1 : 1 Chonburi FC |
13:00 | FT | Al Fujairah 1 : 1 Al Dhafra |
16:00 | FT | Al Nasr SC 0 : 0 Al Wahda |
13:00 | FT | Uganda 2 : 0 Sudan |
13:00 | FT | South Africa 0 : 2 Angola |
13:00 | FT | Zambia 3 : 0 Mozambique |
13:30 | FT | Burundi 2 : 0 Ethiopia |
15:00 | FT | Niger 2 : 0 Togo |
15:00 | FT | Nigeria 2 : 0 Burkina Faso |
17:00 | FT | Guinea 2 : 0 Senegal |
15:00 | FT | ASM Oran 0 : 2 ES Setif |
15:00 | FT | USM El Harrach 3 : 1 RC Arba |
16:00 | FT | MC Alger 3 : 1 JS Kabylie |
15:00 | FT | RC Relizane 1 : 0 MO Bejaia |
15:00 | FT | USM Blida 2 : 1 MC Oran |
15:00 | FT | CA Batna 1 : 0 OM Arzew |
15:00 | FT | US Chaouia 1 : 3 Paradou AC |
17:00 | FT | ASO Chlef 3 : 1 MC Saida |
21:30 | FT | Antigua GFC 3 : 0 Guastatoya |
01:00 | FT | Real Espana 1 : 2 CD Olimpia |
00:00 | FT | Tigres UANL 2 : 1 Pachuca FC |
01:05 | FT | Club Leon 1 : 3 Pumas UNAM |
02:00 | FT | Chiapas FC 2 : 2 Monterrey |
02:30 | FT | Coras FC 1 : 3 FC Juarez |
03:00 | FT | Murcielagos 2 : 1 Lobos BUAP |
00:00 | FT | Celaya CF 2 : 2 Atlante |
21:30 | FT | Avai FC 1 : 3 Palmeiras |
19:00 | FT | Botafogo 4 : 0 RB Bragantino |
19:30 | FT | Mogi Mirim 0 : 2 Atletico GO |
19:30 | FT | Criciuma 3 : 0 Ceara SC |
19:30 | FT | Oeste FC 0 : 1 EC Bahia |
00:00 | FT | Paysandu 1 : 1 Macae |
18:30 | FT | Cerro 4 : 1 Juventud |
17:30 | FT | ASV Geel 2 : 2 RWS Bruxelles |
18:00 | FT | KSK Heist 1 : 6 Tubize |