15:00 | FT | Everton 0 : 1 West Bromwich |
17:15 | FT | Villarreal 1 : 0 Malaga CF |
19:30 | FT | Rennes 1 : 0 Angers |
19:00 | FT | Guingamp 2 : 4 Bordeaux |
19:00 | FT | FC Nantes 2 : 1 Lorient |
19:45 | FT | Carpi FC 1 : 3 AS Roma |
14:00 | FT | Empoli FC 1 : 2 Frosinone |
17:00 | FT | Chievo Verona 1 : 1 Sassuolo |
19:45 | FT | Juventus 1 : 0 Napoli |
18:00 | FT | Fenerbahce 3 : 1 Kasimpasa |
14:00 | FT | Konyaspor 1 : 1 Ankaraspor |
20:30 | FT | Benfica 1 : 2 FC Porto |
16:15 | FT | Moreirense 2 : 3 Belenenses |
19:00 | FT | Cambuur 0 : 2 Utrecht |
18:45 | FT | Roda JC 0 : 1 FC Twente |
19:45 | FT | Dundee FC 2 : 0 St Johnstone |
15:00 | FT | Hamilton 0 : 0 Dundee United |
06:15 | FT | Sydney FC 1 : 2 Perth Glory |
14:00 | FT | Osijek 0 : 0 NK Istra 1961 |
16:45 | FT | FC Chiasso 1 : 2 FC Aarau |
16:45 | FT | FC Wil 3 : 0 FC Le Mont |
18:30 | FT | Targu Mures 0 : 1 Pandurii |
18:30 | FT | Astra Giurgiu 2 : 2 CFR Cluj |
17:00 | FT | AEL 4 : 0 Doxa Katokopias |
15:00 | FT | Anzhi 1 : 4 FC Krasnodar |
12:00 | FT | Turkey U17 1 : 0 Norway U17 |
15:00 | FT | Norway U19 2 : 3 Poland U19 |
15:10 | FT | Hajer 1 : 0 Al Fateh |
12:00 | FT | FK Kukesi 2 : 2 Teuta Durres |
12:00 | FT | Tirana 2 : 0 Bylis Ballsh |
09:00 | FT | Al Misfat 0 : 2 Al-Wahda |
12:00 | FT | Teshrin 3 : 0 Al Nidal |
12:00 | FT | Al Wathba 1 : 1 Foutoua |
13:00 | FT | ENAD FC 0 : 2 Karmiotissa |
15:00 | FT | Teplice 2 : 0 Pribram |
17:20 | FT | Slavia Prague 2 : 0 Brno |
15:00 | FT | Reading 0 : 0 Burnley FC |
15:00 | FT | Blackburn 0 : 2 Hull City |
15:00 | FT | Brighton 3 : 2 Bolton |
15:00 | FT | Wrexham 2 : 0 Bromley |
15:00 | FT | Woking 0 : 1 Guiseley |
15:00 | FT | Rochdale 0 : 1 Millwall |
15:00 | FT | Coventry City 6 : 0 Bury FC |
15:00 | FT | Wimbledon 4 : 1 Luton Town |
15:00 | FT | York City 2 : 1 Notts County |
15:00 | FT | Chorley 2 : 0 Worcester City |
15:00 | FT | Corby Town 2 : 0 Tamworth |
13:00 | FT | FC Lahti 2 : 2 IFK Mariehamn |
12:15 | FT | Seinajoen JK 1 : 0 PS Kemi |
12:15 | FT | VPS Vaasa 0 : 2 KuPS |
19:00 | FT | AJ Auxerre 2 : 2 Nancy |
19:00 | FT | Dijon FCO 2 : 2 Sochaux |
19:00 | FT | Paris FC 0 : 0 Nimes |
19:00 | FT | Creteil 2 : 2 Tours FC |
13:00 | FT | FC Metz 0 : 1 Le Havre |
19:00 | FT | Lucon FC 5 : 2 Colmar |
19:00 | FT | Avranches 0 : 0 SAS Epinal |
19:00 | FT | CA Bastia 0 : 0 Frejus |
19:00 | FT | Dunkerque 1 : 1 AS Beziers |
19:30 | FT | RC Strasbourg 2 : 0 Sedan |
17:30 | FT | St Pauli 1 : 0 RB Leipzig |
13:00 | FT | LSK Hansa 2 : 2 TSV Havelse |
13:00 | FT | SC Verl 2 : 0 1. FC Koln II |
13:00 | FT | Atromitos 0 : 0 Veria FC |
17:30 | FT | AEK Athens 1 : 0 Olympiakos |
14:30 | FT | Bekescsaba 0 : 1 Ferencvaros |
19:30 | FT | Pescara 1 : 1 Vicenza Calcio |
14:00 | FT | AS Avellino 1 : 1 SSC Bari |
14:00 | FT | Cesena FC 2 : 1 Perugia |
14:00 | FT | Crotone 1 : 1 Pro Vercelli |
14:00 | FT | Virtus Lanciano 2 : 1 Modena |
14:00 | FT | Latina Calcio 1 : 3 Cagliari |
14:00 | FT | Virtus Entella 4 : 0 Trapani |
14:00 | FT | Pistoiese 2 : 1 Lupa Roma |
16:30 | FT | Ancona 0 : 0 Carrarese |
16:30 | FT | AC Prato 0 : 0 AS Lucchese |
16:30 | FT | Arezzo 1 : 0 Savona FBC |
19:30 | FT | Pisa 2 : 1 Santarcangelo |
14:00 | FT | Cuneo 2 : 2 Bassano Virtus |
14:00 | FT | Sudtirol 0 : 0 Padova |
14:00 | FT | Lumezzane 1 : 3 Renate |
19:30 | FT | Calcio Catania 0 : 0 Lecce |
13:30 | FT | Livorno U19 1 : 3 Torino U19 |
11:00 | FT | Napoli U19 2 : 0 Empoli U19 |
13:30 | FT | Lazio U19 2 : 1 Latina U19 |
15:00 | FT | Qormi FC 0 : 2 Valletta FC |
19:00 | FT | RKC Waalwijk 0 : 1 FC Emmen |
19:00 | FT | Jong PSV 2 : 2 FC Volendam |
19:00 | FT | SC Telstar 4 : 2 Jong Ajax |
19:45 | FT | Portadown 2 : 1 Linfield FC |
19:45 | FT | Crusaders FC 1 : 1 Glenavon |
19:45 | FT | Ballymena 0 : 2 Coleraine FC |
17:30 | FT | Ards FC 0 : 3 Cliftonville |
15:00 | FT | Porto B 1 : 2 Famalicao |
15:00 | FT | CD Aves 1 : 0 Olhanense |
15:00 | FT | Chaves 1 : 0 Freamunde |
15:00 | FT | Varzim 3 : 2 Atletico CP |
15:00 | FT | CD Mafra 1 : 0 Braga B |
08:15 | Pen | Tom Tomsk 7 : 6 SKA Khabarovsk |
15:00 | FT | Dunfermline 3 : 2 Ayr United |
15:00 | FT | East Fife 2 : 1 Arbroath |
15:00 | FT | Elgin City FC 1 : 0 Clyde FC |
17:00 | FT | UD Almeria 0 : 2 CD Lugo |
15:00 | FT | Celta Vigo B 1 : 0 Guijuelo |
17:00 | FT | Toledo 1 : 0 La Roda |
16:45 | FT | FC Thun 2 : 1 FC Lugano |
19:00 | FT | Vaduz 1 : 1 Young Boys |
16:30 | FT | Denizlispor 0 : 2 Adanaspor |
11:30 | FT | Cankaya FK 2 : 2 Yomraspor |
14:30 | FT | Newtown 0 : 6 The New Saints |
11:30 | FT | Padideh FC 0 : 0 Saba Qom |
10:45 | FT | Gol Gohar 3 : 1 Sanat Naft |
10:45 | FT | Machine Sazi 1 : 1 Paykan FC |
12:30 | FT | Al-Baqa'a 2 : 0 That Ras |
15:15 | FT | Al Arabi 0 : 2 Al Qadsia |
13:45 | FT | Khaitan 4 : 0 Al Sahel |
13:45 | FT | Al Salmiyah 4 : 1 Yarmouk |
16:15 | FT | Al-Nasr 0 : 1 Al Sulaibikhat |
13:45 | FT | Al-Arabi 1 : 0 Al-Duhail SC |
12:30 | FT | Al Jeel 0 : 0 Ohud Medina |
12:40 | FT | Al Baten 2 : 1 Al Orubah |
12:55 | FT | Al Hazm 1 : 1 Al Nahdha |
16:40 | FT | Al Mojzel 1 : 0 Dhamk |
12:40 | FT | Al Draih 0 : 2 Al Nojoom |
13:00 | FT | Al Taee Hail 0 : 1 Al Riyadh |
13:20 | FT | Al Watani 0 : 0 Al Feiha |
13:35 | FT | Al Dhafra 2 : 1 Al Fujairah |
16:15 | FT | Al Wahda 1 : 0 Al Nasr SC |
15:00 | FT | CR Belouizdad 2 : 2 MC Oran |
14:00 | FT | USM Blida 1 : 1 RC Arba |
15:00 | FT | RC Relizane 1 : 0 JS Kabylie |
14:00 | FT | US Chaouia 2 : 0 OM Arzew |
14:00 | FT | AS Khroub 2 : 2 Paradou AC |
14:00 | FT | JSM Bejaia 0 : 1 MC Saida |
15:00 | FT | MAS Fez 0 : 0 Ittihad Tanger |
22:00 | FT | Santa Tecla 8 : 0 Pasaquina |
01:00 | FT | FAS 0 : 0 Alianza |
21:00 | FT | CD Marathon 2 : 0 Juticalpa |
23:00 | FT | Cruz Azul 2 : 1 Queretaro |
03:30 | FT | Coras FC 2 : 0 Lobos BUAP |
04:00 | FT | Murcielagos 1 : 0 FC Juarez |
00:15 | FT | Quilmes AC 2 : 4 CA Colon |
19:00 | FT | Ituano FC 1 : 0 Oeste FC |
19:00 | FT | Palmeiras 1 : 2 CA Linense |
19:00 | FT | Macae 2 : 1 America RN |
21:30 | FT | Resende FC 0 : 1 Botafogo |
19:00 | FT | Feirense FC 1 : 0 Colo-Colo |
19:00 | FT | Figueirense 0 : 2 Criciuma |
19:00 | FT | Anapolis 1 : 1 Aparecidense |
23:15 | FT | Cerro Porteno 1 : 2 Rubio Nu |
17:30 | FT | Ayacucho FC 0 : 3 FBC Melgar |
20:00 | FT | Aucas 3 : 1 CD River Plate |
19:00 | FT | KAS Eupen 3 : 1 KSK Heist |
19:00 | FT | KMSK Deinze 0 : 0 ASV Geel |