15:15 | FT | Las Palmas 0 : 1 UD Almeria |
15:15 | FT | Villarreal 1 : 0 Valencia CF |
13:00 | FT | Sevilla FC 1 : 2 Celta Vigo |
17:30 | FT | Getafe CF 1 : 0 Girona FC |
15:15 | FT | Osasuna 2 : 4 Real Madrid |
20:00 | FT | Real Sociedad 2 : 0 Cadiz CF |
20:00 | FT | UD Almeria 2 : 2 Sevilla FC |
17:30 | - | Levante - : - Elche CF |
15:15 | - | SD Huesca - : - Burgos |
13:00 | FT | CD Leganes 4 : 0 CD Mirandes |
17:30 | FT | CD Tenerife 0 : 0 SD Huesca |
15:15 | FT | SD Eibar 2 : 0 Villarreal B |
13:00 | FT | Burgos 1 : 1 Levante |
18:00 | FT | Levante 0 : 0 Andorra CF FC |
15:00 | FT | CD Teruel 2 : 4 Barcelona B |
11:00 | - | UD Ibiza - : - AD Ceuta |
11:00 | FT | Malaga CF 1 : 0 CF Intercity |
11:00 | FT | Real Murcia 0 : 0 UD Ibiza |
19:00 | FT | Merida AD 1 : 3 CD Alcoyano |
17:00 | - | Arteixo - : - CSD Arzua |
17:00 | - | Viveiro CF - : - Celta-3 |
11:00 | - | Condal - : - Llanera |
11:00 | - | Lenense - : - Ceares |
11:30 | FT | Lenense 1 : 1 Urraca |
11:00 | FT | Llanera 3 : 2 Colunga |
11:00 | FT | Llanes 0 : 1 L'Entregu CF |
11:00 | FT | Praviano 1 : 0 Condal |
16:00 | - | UD Samano - : - CD Naval |
16:00 | - | UC Cartes - : - Revilla |
15:30 | - | Velarde - : - Castro FC |
17:00 | FT | CD Laredo 1 : 1 SD Torina |
16:00 | FT | Castro FC 1 : 0 UD Samano |
17:00 | FT | Revilla 2 : 2 CD Tropezón |
16:00 | FT | Colindres 1 : 2 Solares SD |
15:45 | FT | CD Bezana 1 : 0 UC Cartes |
10:30 | FT | Basconia 0 : 0 CD Vitoria |
17:00 | FT | SD Deusto 3 : 2 SD Leioa |
16:00 | FT | Urduliz FT 0 : 2 SD Beasain |
15:30 | FT | CD Anaitasuna 2 : 0 Padura |
16:30 | - | Badalona II - : - Tona |
11:00 | - | Mollerussa - : - Prat |
11:30 | FT | Prat 2 : 0 L'Hospitalet |
11:00 | FT | Girona FC II 4 : 3 Grama |
11:00 | FT | Vilafranca 3 : 0 CF Peralada |
10:45 | FT | Tona 1 : 2 San Cristobal |
16:00 | FT | UE Olot 2 : 1 Mollerussa |
17:00 | - | Roda FC - : - Torrellano |
15:00 | FT | levante B 0 : 1 Elche B |
15:00 | FT | Patacona 3 : 2 CD acero |
11:00 | FT | Atzeneta UE 0 : 0 Silla CF |
11:00 | FT | Torrellano 3 : 1 Rayo Ibense |
11:00 | FT | CD Canillas 2 : 2 RSD Alcalá |
16:00 | FT | Villaralbo 0 : 0 SD Almazán |
18:00 | - | Conil CF - : - Cartaya |
16:00 | FT | Alcudia 2 : 2 CF Soller |
15:30 | FT | Binissalem 1 : 3 Poblense |
15:00 | FT | Mercadal 2 : 1 SD Portmany |
17:00 | - | Cieza - : - El Palmar CF |
15:30 | FT | Muleno 2 : 1 UCAM Murcia B |
17:00 | - | CD Coria - : - Arroyo CP |
16:00 | FT | Jerez CF 2 : 1 CF Trujillo |
11:30 | FT | Arroyo CP 1 : 3 CD Calamonte |
11:30 | FT | Moralo CP 2 : 0 Don Alvaro |
11:00 | FT | CD Diocesano 3 : 3 CD Azuaga |
11:00 | FT | Olivenza FC 1 : 0 CD Coria |
15:30 | - | Oberena - : - Pamplona |
15:00 | - | Subiza - : - Burlades |
15:00 | - | Txantrea - : - Alesves |
19:15 | - | Huarte - : - Beti Onak |
16:00 | FT | Cirbonero 1 : 1 FC Bidezarra |
15:30 | FT | Alesves 2 : 3 Huarte |
11:00 | FT | Beti Onak 2 : 5 Subiza |
11:00 | FT | Burlades 0 : 1 Oberena |
15:30 | FT | CD Cortes 3 : 1 Cantolagua |
15:00 | FT | Beti Kozkor 0 : 0 CD Ardoi |
19:00 | FT | Pena Sport 1 : 1 Pamplona |
17:00 | - | CD Varea - : - Tedeon |
16:00 | FT | CA Vianes 1 : 0 Racing Rioja |
16:00 | FT | Casalarreina 1 : 1 CD Arnedo |
16:00 | FT | La Calzada 0 : 0 SD Oyonesa |
16:00 | FT | River Ebro 1 : 3 CD Anguiano |
15:30 | FT | Calahorra II 0 : 1 CD Alfaro |
15:30 | FT | CD Berceo 2 : 3 CCD Alberite |
16:00 | - | Ejea - : - CD Caspe |
16:00 | - | Utrillas - : - UD Fraga |
16:30 | - | Carinena - : - Epila |
16:00 | - | Fuentes - : - CD Ebro |
15:30 | FT | CD Belchite 2 : 1 Utrillas |
18:30 | FT | AD Almudévar 0 : 0 Utrillas |
16:00 | - | Guijuelo - : - Covadonga |
16:30 | FT | Zamora CF 1 : 1 Villalbes RC |
15:30 | FT | Covadonga 4 : 0 CD Cayón |
16:00 | FT | Arandina CF 0 : 1 Guijuelo |
16:00 | - | San Juan - : - Izarra |
15:30 | FT | Izarra 2 : 1 Mutilvera |
15:30 | FT | UD Barbastro 1 : 1 San Juan |
11:00 | FT | CD Brea 0 : 2 CD Calahorra |
18:00 | FT | Utebo FC 2 : 2 Alaves B |
16:00 | FT | Terrassa FC 4 : 1 CE Europa |
11:00 | FT | CE Manresa 1 : 2 CE Andratx |
17:00 | FT | CF Badalona 3 : 1 Torrent CF |
16:00 | FT | Aguilas 0 : 2 CD El Palo |
16:00 | FT | Marbella FC 1 : 0 Mar Menor |
16:00 | FT | RB Linense 1 : 1 San Roque |
10:30 | FT | La Unión 2 : 1 Antoniano |
16:00 | FT | Manchego 2 : 1 UCAM Murcia |
11:00 | - | Ursaria - : - UD Montijo |
16:00 | - | UD Sanse - : - Numancia |
16:00 | FT | Numancia 3 : 0 CD Mensajero |
11:00 | FT | Illescas 0 : 0 UD Sanse |
11:30 | FT | Alaves (W) 1 : 1 Lleida (W) |