14:00 | Pst | Everton 0 : 0 Liverpool |
16:30 | Pst | Brighton 0 : 0 Manchester City |
13:00 | FT | Sevilla FC 1 : 2 Celta Vigo |
15:15 | FT | Las Palmas 0 : 1 UD Almeria |
15:15 | FT | Villarreal 1 : 0 Valencia CF |
12:00 | FT | Stade Brestois 1 : 1 Lille |
14:00 | FT | Monaco 2 : 2 Lorient |
14:00 | FT | Stade De Reims 2 : 1 FC Metz |
16:05 | FT | Rennes 2 : 0 Marseille |
11:30 | FT | Juventus 0 : 0 Genoa |
14:00 | FT | Hellas Verona 1 : 3 AC Milan |
17:00 | Pst | Atalanta 0 : 0 Fiorentina |
17:00 | FT | AS Roma 1 : 0 Sassuolo |
19:45 | FT | Inter Milan 1 : 1 Napoli |
13:00 | FT | Kasimpasa 3 : 4 Galatasaray |
13:00 | FT | Hatayspor 3 : 0 Samsunspor |
17:30 | FT | Trabzonspor 2 : 3 Fenerbahce |
15:30 | FT | Chaves 1 : 2 Guimaraes |
15:30 | FT | Moreirense 1 : 0 Arouca |
18:00 | FT | Casa Pia 0 : 1 Benfica |
17:30 | FT | Cercle Brugge 4 : 0 RWDM |
17:30 | FT | Westerlo 1 : 1 KRC Genk |
11:15 | FT | FC Volendam 0 : 4 AZ Alkmaar |
13:30 | FT | Utrecht 1 : 0 NEC Nijmegen |
13:30 | FT | Heerenveen 2 : 3 Feyenoord |
15:45 | FT | Sparta Rotterdam 2 : 2 Ajax |
12:00 | Pst | Dundee FC 0 : 0 Glasgow Rangers |
12:00 | FT | FC Slutsk 1 : 1 FC Gomel |
16:10 | FT | Rudes 0 : 3 Dinamo Zagreb |
13:15 | FT | Vaduz 1 : 3 Stade Nyonnais |
13:15 | FT | FC Wil 0 : 0 Neuchatel Xamax |
16:00 | FT | AGF Aarhus 1 : 0 Hvidovre IF |
16:00 | FT | Lyngby BK 2 : 0 Viborg FF |
19:00 | FT | Steaua Bucharest 2 : 1 Sepsi |
11:40 | FT | Arka Gdynia 2 : 2 Odra Opole |
15:00 | FT | Anorthosis 0 : 1 AEK Larnaca |
13:00 | FT | Blue Waters 0 : 2 Tigers FC |
14:00 | FT | Okahandja 1 : 1 Civics |
14:00 | FT | Young Africans FC 0 : 1 UNAM |
12:00 | FT | Orgryte IS 0 : 0 Moss FK |
13:00 | FT | Valerenga 3 : 1 Tromso |
15:30 | FT | Oster IF 2 : 0 Oskarshamn |
17:00 | FT | Viking FK 2 : 0 FK Haugesund |
04:00 | FT | Solomon Islands 2 : 1 Fiji |
16:00 | FT | LISCR FC 2 : 2 Heaven Eleven |
12:45 | FT | Chelsea 4 : 2 Leicester City |
18:45 | FT | Manama 1 : 0 Al-Riffa |
13:00 | FT | FK Kukesi 2 : 0 Vllaznia |
16:00 | FT | Tirana 3 : 2 Dinamo Tirana |
15:00 | FT | Sumgayit FK 1 : 2 Sabah FK |
14:00 | FT | URSL Vise 0 : 0 Hoogstraten |
14:00 | FT | Cappellen FC 3 : 2 UR Namur |
14:00 | FT | FC Ganshoren 0 : 3 Mons |
11:50 | FT | Solin 1 : 1 Vukovar |
12:00 | FT | HB Koge (W) 3 : 1 AGF (W) |
15:00 | FT | Leeds United 2 : 0 Millwall |
13:00 | FT | Znojmo 2 : 0 Slovan Rosice |
14:00 | FT | Salford City 3 : 1 Morecambe |
14:00 | FT | FC Hlinsko 1 : 2 Velke Hamry |
13:00 | FT | Crewe U21 2 : 4 Burnley U21 |
13:00 | FT | Thisted FC 2 : 5 Esbjerg fB |
17:00 | FT | EB/Streymur 1 : 1 B68 Toftir |
12:00 | FT | Avarta 2 : 0 SfB-Oure FA |
18:30 | FT | Rouen 1 : 0 SAS Epinal |
20:00 | FT | Villefranche 0 : 2 Red Star |
18:30 | FT | FC Ingolstadt 0 : 1 SC Verl |
13:30 | FT | MFK Dubnica 0 : 5 SFK Sered |
14:00 | FT | SK Tomasov 1 : 2 Rohoznik |
13:30 | FT | Munsingen 3 : 1 FC Muri |
13:00 | FT | Eschen-Mauren 4 : 0 Gossau |
13:00 | FT | Siofok 1 : 1 FC Ajka |
13:00 | FT | Gyirmot 1 : 2 Vasas Budapest |
15:15 | FT | Ascoli 4 : 1 Lecco |
13:00 | FT | Pineto Calcio 1 : 3 Arezzo |
13:00 | FT | Ancona 1 : 1 Sassari Torres |
15:15 | FT | Gubbio 0 : 1 Perugia |
17:30 | FT | Fermana 1 : 1 Sestri Levante |
19:45 | FT | Vis Pesaro 0 : 2 Cesena FC |
13:00 | FT | Pro Sesto 0 : 1 Triestina |
17:30 | FT | Alessandria 0 : 1 Renate |
19:45 | FT | Monterosi FC 1 : 0 Crotone |
14:00 | FT | SV Porz 1 : 2 FC Hennef 05 |
14:15 | FT | FC Hurth 0 : 1 Hohkeppel |
14:00 | Pst | SV Straelen 0 : 0 KFC Uerdingen |
14:00 | FT | SW Essen 0 : 1 SF Baumberg |
14:30 | FT | VfB Hilden 4 : 1 VfB Homberg |
15:00 | FT | Fola Esch 0 : 3 Petange |
13:00 | FT | Balzan FC 2 : 0 Gudja United |
15:15 | FT | Gzira United 2 : 1 Mosta FC |
13:00 | FT | CSF Balti 1 : 0 FC Milsami |
11:15 | FT | MVV Maastricht 0 : 3 Roda JC |
14:00 | FT | Bologna U19 0 : 1 Empoli U19 |
12:00 | FT | Kolbotn (W) 2 : 4 Roa IL (W) |
13:30 | FT | ASD Alcione 2 : 1 Chisola |
13:30 | FT | Bra Calcio 1 : 0 Gozzano |
13:30 | FT | Vado FC 4 : 1 Pinerolo |
13:30 | FT | AC Crema 1908 0 : 1 Piacenza |
13:30 | FT | Calvina Sport 2 : 0 Varesina |
13:30 | FT | US Adriese 3 : 1 US Breno |
13:30 | FT | AC Mestre 1 : 1 AC Este |
13:30 | FT | Forli FC 1 : 0 ASD Fanfulla |
13:00 | FT | Majosi 0 : 2 MTK II |
13:00 | FT | PTE-PEAC 0 : 1 Fehervar II |
13:30 | FT | USD Latte Dolce 0 : 1 Ischia |
14:00 | FT | AS Fasano 1 : 0 FBC Gravina |
14:00 | FT | Martina 2 : 0 Team Altamura |
13:30 | Pst | Lamezia Terme 0 : 0 Ragusa |
14:00 | FT | Sancataldese 3 : 0 Akragas |
12:00 | FT | Drita FC 2 : 2 FC Gjilani |
15:30 | FT | Leixoes 1 : 1 CD Mafra |
13:00 | FT | Karcagi 0 : 3 Cigand SE |
13:00 | FT | Hatvan 0 : 0 Diosgyor II |
13:00 | FT | REAC 1 : 1 Senyo Carnifex |
13:00 | FT | Csornai 1 : 0 Balatonfuredi |
13:00 | FT | Kelen 1 : 1 Zalaegerszeg II |
13:00 | FT | Soproni VSE 1 : 0 Gyor II |
13:00 | FT | Dorogi FC 0 : 0 Gyirmot II |
13:00 | FT | Fuzesgyarmati 0 : 5 ESMTK |
13:00 | FT | Cegledi VSE 0 : 7 Vasas II |
14:00 | FT | FC Khimki 1 : 3 Neftekhimik |
16:30 | FT | FC Kamaz 2 : 1 Dynamo Mkh |
15:00 | FT | Tekstilshchik 1 : 1 Kaluga |
12:30 | FT | FK Novosibirsk 0 : 0 FC Ufa |
13:00 | FT | Quick '20 3 : 2 SV Oss 20 |
13:30 | FT | Meerssen 4 : 2 OJC Rosmalen |
19:00 | FT | Napredak 1 : 0 Radnicki Nis |
14:00 | FT | Trebatice 1 : 2 Gabcikovo |
14:00 | FT | Trstice 3 : 1 FC Pata |
14:00 | FT | TJ Imel 1 : 2 Nafta Gbely |
12:00 | FT | NK Rogaska 0 : 0 NS Mura |
14:00 | FT | NK Celje 2 : 1 NK Radomlje |
16:30 | FT | NK Maribor 3 : 1 Luka Koper |
13:00 | FT | CD Leganes 4 : 0 CD Mirandes |
11:30 | FT | Lenense 1 : 1 Urraca |
16:00 | FT | Castro FC 1 : 0 UD Samano |
17:00 | FT | CD Laredo 1 : 1 SD Torina |
11:30 | FT | Prat 2 : 0 L'Hospitalet |
15:00 | FT | levante B 0 : 1 Elche B |
15:30 | FT | Muleno 2 : 1 UCAM Murcia B |
11:30 | FT | Arroyo CP 1 : 3 CD Calamonte |
11:30 | FT | Moralo CP 2 : 0 Don Alvaro |
16:00 | FT | Jerez CF 2 : 1 CF Trujillo |
15:30 | FT | Alesves 2 : 3 Huarte |
16:00 | FT | Cirbonero 1 : 1 FC Bidezarra |
15:30 | FT | Calahorra II 0 : 1 CD Alfaro |
16:00 | FT | La Calzada 0 : 0 SD Oyonesa |
16:00 | FT | Casalarreina 1 : 1 CD Arnedo |
16:00 | FT | River Ebro 1 : 3 CD Anguiano |
16:00 | FT | CA Vianes 1 : 0 Racing Rioja |
15:30 | FT | CD Belchite 2 : 1 Utrillas |
14:15 | Pen | AIK Fotboll 3 : 4 Djurgardens IF |
15:30 | FT | FC Luzern 2 : 2 Servette FC |
14:00 | FT | Ticino 2 : 1 FC Bulle |
15:00 | FT | Servette II 1 : 1 SC Cham |
13:00 | FT | Umraniyespor 2 : 0 Adanaspor |
14:30 | FT | SC Mirandela 2 : 3 Camacha |
15:00 | FT | Dumiense 2 : 0 Maritimo B |
15:00 | FT | Limianos 0 : 3 FC Tirsense |
15:00 | FT | Ribeirao 0 : 1 Montalegre |
15:00 | FT | SC Vila Real 2 : 0 Brito SC |
15:00 | FT | Lamelas 0 : 2 Amarante |
15:00 | FT | Tomar 0 : 2 Sertanense |
15:00 | FT | Barreirense 4 : 1 Real |
15:00 | FT | Vasco Gama 1 : 0 Serpa |
13:00 | FT | OFK Beograd 4 : 1 Kolubara |
15:00 | FT | Hostert 4 : 0 Avenir |
16:30 | FT | ASC Jaraaf 2 : 0 US Goree |
12:00 | Pst | Aalesund (W) 0 : 0 Avaldsnes (W) |
14:00 | FT | FK Skopje 3 : 0 Ohrid Lote |
14:00 | FT | FK Sasa 1 : 0 FK Bashkimi |
14:00 | FT | Novaci 2 : 2 Pobeda Prilep |
14:00 | FT | Barry (W) 3 : 0 TNS (W) |
16:10 | FT | Celtic (W) 2 : 1 Rangers (W) |
19:00 | FT | Braga B 2 : 1 Felgueiras |
14:00 | Pst | Krim (W) 0 : 0 Radomlje (W) |
15:00 | FT | Caldas SC 1 : 2 Amora FC |
18:00 | FT | Frigg 5 : 3 Eidsvold TF FC |
13:30 | FT | PSIS 0 : 2 Persis Solo |
15:15 | FT | Mes Rafsanjan 2 : 2 Zob Ahan |
15:30 | FT | Malavan FC 1 : 0 Sanat Naft |
17:30 | FT | Havadar SC 0 : 1 Esteghlal |
07:00 | FT | FK AKAS 1 : 1 Irtysh |
17:30 | FT | Azam FC 2 : 1 Young Africans |
11:30 | FT | Krabi FC 1 : 0 Kasetsart FC |
14:00 | FT | Jedinstvo Surcin 0 : 0 BASK |
14:00 | FT | Zvezdara 1 : 1 FK Sindjelic |
14:00 | FT | Borac Sajkas 1 : 2 Naftagas |
15:30 | FT | Covadonga 4 : 0 CD Cayón |
16:30 | FT | Zamora CF 1 : 1 Villalbes RC |
15:30 | FT | Izarra 2 : 1 Mutilvera |
15:30 | FT | UD Barbastro 1 : 1 San Juan |
16:00 | FT | Terrassa FC 4 : 1 CE Europa |
16:00 | FT | Marbella FC 1 : 0 Mar Menor |
16:00 | FT | RB Linense 1 : 1 San Roque |
16:00 | FT | Aguilas 0 : 2 CD El Palo |
16:00 | FT | Numancia 3 : 0 CD Mensajero |
14:00 | FT | Kechnec 3 : 1 FK Gerlachov |
14:00 | FT | Sokol Lubotice 5 : 1 Rudnany |
14:00 | FT | FK Cana 4 : 1 Raslavice |
14:00 | Pst | Sabinov 0 : 0 OSK Pavlovce n/U |
22:00 | FT | RSB Berkane 2 : 0 FUS Rabat |
14:00 | FT | FC Langenthal 3 : 1 FC Linth |
20:30 | FT | CS Sfaxien 0 : 1 US Monastir |
17:00 | FT | Guastatoya 1 : 1 Xelaju MC |
23:00 | FT | Atlas FC 1 : 2 Monterrey |
18:30 | FT | Al Najaf 1 : 0 Al-Kahraba FC |
21:00 | FT | Tauro FC 1 : 2 Herrera |
15:00 | FT | Dreams FC 2 : 2 Samartex |
15:00 | FT | Nsoatreman 1 : 0 Medeama SC |
15:00 | FT | Karela FC 3 : 2 Real Tamale |
21:00 | Pen | Sao Paulo FC 5 : 6 Novorizontino |
19:00 | Pen | Retro FC Brasil 4 : 4 Nautico PE |
21:00 | Pen | Marcilio Dias 3 : 5 Brusque |
22:30 | FT | Criciuma 2 : 1 Hercilio Luz |
19:00 | FT | Goiania 2 : 3 Atletico GO |
20:00 | FT | Fortaleza 3 : 0 Maracana |
22:30 | FT | Maringa 2 : 0 Coritiba FC |
19:00 | FT | America RN 0 : 0 ABC Natal |
23:00 | FT | El Nacional 0 : 1 Emelec |
19:30 | Pst | Cerro 0 : 0 Cerro Largo |
14:00 | Pst | BDF XI 0 : 0 Tafic FC |
14:30 | FT | Holy Ghost 2 : 0 BDF XI |
18:30 | Pen | Al Shahaniya 6 : 5 Al-Waab SC |
13:30 | Pst | US Panda 0 : 0 Blessing FC |
11:15 | FT | FC Deren 7 : 0 Erchim FC |
15:00 | FT | JAC FC 1 : 1 AS Police FC |
19:00 | FT | Godoy Cruz 1 : 0 CA Tigre |
19:45 | FT | Amazonas 3 : 1 Operario AM |
16:00 | FT | SOAR Coyah 1 : 0 Kaloum Star |
16:15 | Pst | SLIFA Mount Aureol 0 : 0 Luawa |
16:15 | Pst | Kallon 0 : 0 Real Republicans |
21:00 | FT | Limon 3 : 2 Escorpiones |
21:00 | FT | AD Carmelita 1 : 3 Cofutpa |
21:00 | FT | Luverdense EC 0 : 1 Cuiaba |
20:00 | FT | ASA Arapiraca 2 : 0 CSE |
13:00 | Pen | Tuna Luso 6 : 3 Sao Francisco PA |
18:30 | FT | Caete 0 : 2 Aguia de Maraba |
20:00 | FT | Paysandu 3 : 1 Bragantino PA |
23:00 | FT | Oratorio 1 : 1 Santos Macapa |
19:30 | Pst | Genus 0 : 0 Porto Velho EC |
19:30 | FT | Porto Velho EC 2 : 2 Genus |
19:30 | FT | Urena SC 2 : 1 Real Frontera |