20:00 | FT | Bolivia 0 : 2 Uruguay |
20:30 | FT | Colombia 2 : 0 Peru |
21:00 | FT | Venezuela 0 : 1 Paraguay |
23:30 | FT | Chile 2 : 0 Brazil |
00:00 | FT | Argentina 0 : 2 Ecuador |
07:00 | FT | Timor-Leste 1 : 1 Palestine |
07:30 | FT | Korea DPR 0 : 0 Philippines |
12:00 | FT | Bhutan 3 : 4 Maldives |
12:00 | FT | Singapore 1 : 0 Afghanistan |
12:00 | FT | Vietnam 1 : 1 Iraq |
12:00 | FT | Myanmar 0 : 2 Lebanon |
13:00 | FT | Turkmenistan 2 : 1 India |
13:00 | FT | Syria 0 : 3 Japan |
14:00 | FT | Jordan 2 : 0 Australia |
14:00 | FT | Kyrgyzstan 2 : 2 Tajikistan |
14:30 | FT | Oman 1 : 1 Iran |
14:55 | FT | Kuwait 0 : 1 Korea Republic |
15:00 | FT | Bahrain 0 : 4 Uzbekistan |
15:30 | FT | Qatar 1 : 0 China |
16:00 | FT | Serbia U21 5 : 0 Andorra U21 |
16:30 | FT | Slovenia U21 0 : 3 Italy U21 |
17:00 | FT | Georgia U21 2 : 5 Spain U21 |
15:00 | FT | PAOK (W) 0 : 3 Orebro (W) |
12:00 | FT | Comoros 0 : 0 Lesotho |
12:30 | FT | Seychelles 0 : 1 Burundi |
13:00 | FT | Tanzania 2 : 0 Malawi |
13:30 | Ssp | South Sudan 1 : 1 Mauritania |
14:30 | FT | Mauritius 2 : 5 Kenya |
16:00 | FT | Liberia 1 : 1 Guinea Bissau |
09:00 | FT | Malaysia 3 : 1 Laos |
17:00 | FT | Nigeria 0 : 2 DR Congo |
18:45 | FT | France 4 : 0 Armenia |
01:00 | FT | Honduras 1 : 1 Guatemala |
12:00 | FT | Romania U18 2 : 1 Sweden U17 |
13:30 | FT | Greece U19 2 : 1 Russia U19 |
14:00 | FT | Latvia U19 1 : 0 Norway U18 |
13:00 | FT | Italy U20 2 : 2 Poland U20 |
16:00 | FT | Germany U20 1 : 0 Turkey U20 |
15:00 | FT | Poland U21 3 : 1 Israel U21 |
11:35 | FT | China U22 2 : 2 Egypt U23 |
13:30 | FT | Rudes 3 : 0 HNK Gorica |
13:30 | FT | NK Lucko 3 : 0 Dugopolje |
13:30 | FT | HNK Segesta 3 : 1 Imotski |
16:00 | FT | Sibenik 5 : 0 Zadar |
16:00 | FT | Georgia 4 : 0 Gibraltar |
18:45 | FT | Ireland 1 : 0 Germany |
18:45 | FT | Scotland 2 : 2 Poland |
18:45 | FT | Hungary 2 : 1 Faroe Islandes |
18:45 | FT | Romania 1 : 1 Finland |
18:45 | FT | Albania 0 : 2 Serbia |
18:45 | FT | Portugal 1 : 0 Denmark |
13:00 | FT | ACR Messina 0 : 0 Ischia |
07:00 | FT | FC Chita 0 : 1 Novokuznetsk |
15:00 | FT | Syzran 2 : 3 Zenit Izhevsk |
11:30 | FT | Yomraspor 2 : 0 Payasspor |
12:30 | FT | Derincespor 1 : 0 Cankaya FK |
16:00 | FT | Sakaryaspor 1 : 0 Kemerspor |
12:00 | FT | Kozanspor 0 : 0 Tire 1922 |
12:00 | FT | Golbasispor 1 : 1 Arsinspor |
13:00 | FT | Italy U19 1 : 1 Finland U19 |
12:30 | FT | Estonia U19 0 : 5 Serbia U19 |
16:30 | AET | Yarmouk 1 : 3 Al-Shabab SC |
18:30 | FT | KMSK Deinze 1 : 2 Roeselare |
18:30 | FT | ASV Geel 1 : 1 KSK Heist |
18:30 | FT | KAS Eupen 6 : 0 Patro Eisden |