18:45 | FT | Malmo FF 2 : 0 Olympiakos |
18:45 | FT | FC Basel 1 : 0 Liverpool |
18:45 | FT | Arsenal 4 : 1 Galatasaray |
18:45 | FT | Apoel FC 1 : 1 Ajax |
15:15 | FT | Al Ain 2 : 1 Al Hilal |
13:00 | FT | APOEL U19 0 : 0 Ajax U19 |
13:00 | FT | Sweden U17 0 : 0 Ukraine U17 |
13:00 | FT | Latvia U17 0 : 1 Greece U17 |
18:45 | FT | Aberdeen 2 : 2 St Mirren FC |
16:30 | FT | GAIS 0 : 1 Degerfors IF |
13:00 | FT | FC Poltava 0 : 1 FC Sumy |
13:30 | FT | Botswana 1 : 0 Zimbabwe |
12:00 | FT | Kitchee SC 1 : 2 Erbil |
11:00 | FT | Ulisses 1 : 4 FC Urartu |
11:00 | FT | Mika 2 : 0 Gandzasar |
14:15 | FT | Vejgaard BK 1 : 2 Vejle BK |
14:15 | FT | BK Marienlyst 1 : 2 Skive IK |
18:45 | FT | Millwall 1 : 3 Birmingham |
18:45 | FT | Watford FC 2 : 1 Brentford |
18:45 | FT | Brighton 1 : 1 Cardiff City |
18:45 | FT | Leeds United 0 : 0 Reading |
19:00 | FT | Fulham 4 : 0 Bolton |
18:45 | FT | Grimsby Town 0 : 1 Southport |
18:45 | FT | Braintree Town 1 : 1 Barnet |
11:00 | FT | WIT Georgia 2 : 1 Gagra |
11:00 | FT | Chiatura 2 : 0 Dinamo Batumi |
13:00 | FT | Siofok 2 : 2 Cegledi VSE |
16:00 | Ssp | Szolnoki MAV 0 : 0 Mezokovesd SE |
18:45 | FT | St Patrick's 3 : 1 Bohemians |
19:00 | FT | Shamrock Rovers 3 : 0 UCD |
18:30 | FT | Albinoleffe 0 : 0 Arezzo |
10:00 | FT | Benfica B 1 : 1 Santa Clara |
15:00 | FT | Chaves 0 : 3 Uniao Madeira |
17:00 | FT | Portimonense 2 : 0 Porto B |
19:30 | FT | Olhanense 1 : 3 SC Farense |
11:00 | FT | Anzhi-2 FC 1 : 0 Taganrog |
12:00 | FT | FC Sochi 2 : 3 Chernomorets |
14:00 | FT | Afips 0 : 1 FC Armavir |
12:00 | FT | Duzyurtspor 1 : 0 BAKspor |
12:00 | FT | Pazarspor 0 : 1 Bandirmaspor |
17:00 | FT | Goztepe 3 : 0 Altay Izmir |
15:15 | FT | Malkiya 0 : 2 Al-Riffa |
15:00 | FT | Kazma 5 : 1 Al Sahel |
17:25 | FT | Al Arabi 4 : 1 Al-Nasr |
14:30 | FT | Al Khaboora 1 : 0 Saham |
16:00 | FT | Dhofar FC 2 : 2 Fanja SC |
14:30 | FT | AL Gharafa 1 : 5 Qatar SC |
16:15 | FT | Al Nasr SC 0 : 0 Al Wasl FC |
16:00 | FT | JS Kabylie 0 : 1 JS Saoura |
13:00 | FT | Pyramids FC 1 : 1 El Gounah |
15:15 | FT | Ismaily SC 2 : 1 Petrojet FC |
17:30 | FT | Zamalek 0 : 0 El Daklyeh |
16:00 | FT | FUS Rabat 1 : 0 Olympic Safi |
01:00 | FT | FAS 2 : 2 UES |
01:00 | FT | Atletico Marte 0 : 0 Aguila |
01:00 | FT | Dragon 0 : 0 Alianza |
01:06 | FT | Club Leon 1 : 3 Monterrey |
01:30 | FT | Atlas FC 2 : 1 Queretaro |
00:00 | FT | Club Puebla 1 : 2 Pumas UNAM |
02:45 | FT | Club Tijuana 0 : 0 Cruz Azul |
00:00 | FT | Boca Unidos 0 : 0 CA Colon |
00:00 | FT | Rivadavia 1 : 1 CA Huracan |
22:30 | FT | Icasa 1 : 0 Luverdense EC |
22:30 | FT | Vila Nova 1 : 5 Ceara SC |
22:30 | FT | EC Bahia 2 : 0 Cesar Vallejo |
01:00 | FT | Emelec 1 : 0 Goias |
00:00 | FT | Manta 2 : 4 Barcelona SC |
00:15 | FT | El Nacional 0 : 0 LDU Quito |