15:00 | FT | Anzhi 1 : 0 Benfica Luanda |
17:00 | FT | Akhmat Grozny 1 : 0 Mosta FC |
09:30 | FT | Soroksar 0 : 0 Alashkert |
17:30 | FT | Dynamo Kiev 0 : 2 Malaga CF |
17:30 | FT | Viking FK 4 : 1 Bryne FK |
01:35 | FT | Mexico 2 : 0 Senegal |
02:00 | FT | Guatemala 3 : 1 Honduras |
12:00 | FT | Israel U16 1 : 1 Russia U16 |
12:00 | FT | Turkey U17 2 : 2 Sweden U17 |
19:45 | AET | West Ham United 2 : 1 Liverpool |
20:00 | FT | Valencia CF 1 : 1 Barcelona |
20:00 | FT | Sochaux 2 : 1 Monaco |
20:00 | AET | Granville 1 : 0 Bourg-Peronnas |
18:00 | AET | Bordeaux 3 : 4 FC Nantes |
18:00 | AET | ESTAC Troyes 1 : 2 Saint-Etienne |
18:00 | FT | Sarre-Union 0 : 4 Lorient |
17:45 | FT | Maritimo 3 : 1 Portimonense |
12:00 | FT | Hutteen SC 1 : 2 Al-Jaish SC |
18:00 | FT | Austria Wien 1 : 0 LASK Linz |
14:00 | FT | AEL 2 : 0 Apollon Limassol |
15:00 | FT | Apoel FC 1 : 1 Aris Limassol |
19:45 | FT | Bromley 1 : 2 Grimsby Town |
19:45 | FT | Altrincham 1 : 1 Wrexham |
15:00 | FT | HJK Helsinki 3 : 3 HIFK |
16:00 | FT | Ilves Tampere 0 : 0 RoPS |
17:15 | FT | Seinajoen JK 2 : 1 VPS Vaasa |
13:00 | Pen | Akragas 4 : 5 Foggia Calcio |
14:00 | FT | Cremonese 2 : 1 Alessandria |
19:15 | FT | Besiktas 1 : 2 Konyaspor |
14:30 | FT | Naft Tehran 0 : 2 Al Jaish |
16:15 | Pen | Al-Jazira Club 7 : 6 Al Sadd SC |
15:00 | FT | MO Bejaia 0 : 0 ES Setif |
17:00 | FT | Al Ahly 2 : 0 Zamalek |
21:00 | FT | Pasaquina 0 : 1 Aguila |
21:30 | FT | UES 1 : 0 Atletico Marte |
01:00 | FT | Dragon 3 : 2 Chalatenango |
01:15 | FT | Isidro Metapan 1 : 0 FAS |
01:15 | FT | Santa Tecla 2 : 1 Alianza |
21:30 | FT | Antigua GFC 2 : 4 Marquense |
00:30 | FT | Godoy Cruz 1 : 0 Rivadavia |
20:00 | FT | Los Andes 0 : 0 Boca Unidos |
21:30 | FT | CA Linense 2 : 2 Ponte Preta |
23:45 | FT | Oeste FC 0 : 0 Palmeiras |
19:00 | FT | Bangu 3 : 1 Friburguense |
19:00 | FT | America RN 2 : 0 Resende FC |
21:30 | FT | Botafogo 1 : 0 Macae |
23:45 | FT | Portuguesa 0 : 5 Flamengo |
22:30 | FT | EC Juventude 2 : 0 Aimore |
22:30 | FT | Novo Hamburgo 0 : 0 Gloria |
23:45 | FT | Veranopolis 0 : 1 Gremio |
22:00 | FT | Tricordiano 3 : 0 Guarani MG |
21:30 | FT | Maringa 1 : 2 Parana Clube |
22:00 | FT | PSTC 1 : 1 TCW |
22:30 | FT | Brusque 1 : 0 Camboriu |
22:30 | FT | Anapolina 0 : 3 Trindade AC |
22:30 | FT | Aparecidense 0 : 0 Itumbiara |
22:30 | FT | Atletico GO 1 : 0 Anapolis |
23:45 | FT | Goianesia EC 3 : 2 Goias |
22:00 | FT | Fortaleza 2 : 0 Icasa |
00:45 | FT | Caracas FC 2 : 1 CA Huracan |