19:00 | FT | Burnley FC 1 : 3 Chelsea |
19:00 | FT | Bordeaux 4 : 1 Monaco |
16:00 | FT | Penafiel 1 : 3 Belenenses |
18:00 | FT | Braga 3 : 0 Boavista |
18:15 | FT | Benfica 2 : 0 Pacos Ferreira |
19:00 | FT | Arouca 1 : 1 Estoril |
16:00 | FT | KAA Gent 3 : 1 Zulte Waregem |
18:00 | FT | Westerlo 2 : 2 Anderlecht |
10:30 | FT | AZ Alkmaar 1 : 3 Ajax |
12:30 | FT | Utrecht 2 : 1 Willem II |
17:00 | FT | FC Gomel 1 : 0 FC Minsk |
18:00 | FT | Siroki Brijeg 2 : 1 NK Vitez |
17:00 | FT | NK Zagreb 1 : 2 Osijek |
13:00 | FT | FC Wil 5 : 2 FC Schaffhausen |
17:30 | FT | FC Chiasso 1 : 0 FC Lugano |
17:00 | FT | FC Rostov 0 : 2 FC Krasnodar |
15:00 | FT | Brondby IF 2 : 0 SonderjyskE |
17:00 | FT | Randers FC 0 : 2 OB Odense |
13:00 | FT | Shirak 1 : 0 Mika |
13:00 | FT | FC Urartu 3 : 0 Ararat |
12:45 | FT | Ljungskile SK 0 : 0 GAIS |
16:20 | FT | GIF Sundsvall 5 : 1 Oster IF |
15:00 | FT | AO Chania FC 1 : 1 Ergotelis |
17:00 | FT | RCD Espanyol 0 : 0 Genoa |
19:00 | FT | Valencia CF 2 : 1 AC Milan |
18:30 | FT | Barcelona 6 : 0 Club Leon |
16:00 | FT | AS Avellino 2 : 0 Venezia |
18:30 | FT | Pisa 2 : 1 Carpi FC |
18:30 | Pen | Pescara 6 : 5 Renate |
18:45 | FT | Trapani 1 : 2 Cremonese |
18:45 | FT | Perugia 2 : 0 FeralpiSalo |
18:45 | Pen | Frosinone 1 : 3 Calcio Como |
18:45 | Pen | Crotone 3 : 4 Casertana |
19:00 | AET | Bologna FC 1 : 2 L'Aquila |
19:00 | FT | SSC Bari 2 : 1 Savona FBC |
16:30 | AET | RB Leipzig 2 : 1 SC Paderborn |
15:00 | FT | Varnsdorf 0 : 0 FK Pardubice |
15:00 | FT | Znojmo 1 : 3 Graffin Vlasim |
11:00 | FT | FC Roskilde 2 : 2 Vejle BK |
13:00 | FT | Viborg FF 0 : 0 Skive IK |
15:30 | FT | VPS Vaasa 0 : 1 Seinajoen JK |
15:30 | FT | PK-35 Vantaa 2 : 0 JIPPO |
15:30 | FT | AC Oulu 2 : 1 HIFK |
15:30 | FT | Viikingit 0 : 3 FC KTP |
18:30 | FT | Sochaux 0 : 2 ESTAC Troyes |
18:45 | FT | Sligo Rovers 1 : 1 Dundalk |
18:45 | FT | UCD 1 : 1 Athlone Town |
13:00 | FT | Skonto Riga 4 : 3 FC Jurmala |
14:00 | FT | Kaerjeng 2 : 0 Hostert |
16:30 | FT | Qormi FC 1 : 0 Naxxar Lions |
18:30 | FT | Mosta FC 1 : 0 Valletta FC |
14:00 | FT | FC Saxan 1 : 0 FC Bălți |
16:00 | FT | Alta IF 2 : 3 Baerum SK |
16:00 | FT | Strommen IF 0 : 3 Bryne FK |
16:00 | FT | IL Hodd 4 : 0 HamKam |
17:00 | FT | Tromso 4 : 2 Nest-Sotra |
13:30 | FT | Stabaek 1 : 3 Odds BK |
16:00 | FT | SK Brann 3 : 1 Rosenborg |
16:00 | FT | Bodo/Glimt 1 : 1 Sandnes Ulf |
16:00 | FT | Sarpsborg 08 0 : 2 Molde |
17:00 | FT | Lillestrom 2 : 1 Valerenga |
15:00 | FT | Oriental 1 : 0 Beira Mar |
15:00 | FT | Leixoes 2 : 1 Benfica B |
16:00 | FT | Atletico CP 2 : 2 Chaves |
17:30 | FT | Trofense 2 : 2 Tondela |
15:30 | FT | KF Shkendija 5 : 2 Turnovo |
13:00 | FT | Gazovik Orenburg 5 : 0 Volga |
15:00 | FT | Sokol 1 : 1 Tom Tomsk |
15:30 | FT | Radnicki 1923 0 : 0 Napredak |
17:00 | FT | Trencin 4 : 2 FC Kosice |
18:00 | FT | ND Gorica 4 : 0 NK Radomlje |
13:00 | FT | Orebro SK 4 : 2 AIK Fotboll |
15:30 | FT | Elfsborg 2 : 0 Kalmar FF |
17:00 | FT | Djurgardens IF 4 : 0 Mjallby |
11:45 | FT | FC Sion 2 : 3 FC Basel |
11:45 | FT | FC Thun 3 : 1 St. Gallen |
14:00 | FT | Vaduz 0 : 2 Young Boys |
11:00 | FT | Ratchaburi FC 1 : 0 Tot SC |
21:30 | FT | Santa Tecla 2 : 1 Aguila |
18:00 | FT | Coatepeque 3 : 1 Guastatoya |
22:00 | FT | CD Motagua 2 : 0 Platense FC |
18:15 | FT | Quilmes AC 2 : 2 Godoy Cruz |
00:30 | FT | Blooming 1 : 0 Petrolero |
19:00 | FT | Palmeiras 1 : 2 Sao Paulo FC |
19:00 | FT | Coritiba FC 0 : 1 Flamengo |
19:00 | FT | Cruzeiro 3 : 0 Santos FC |
19:00 | FT | EC Vitoria 0 : 0 Chapecoense |
19:00 | FT | Gremio 2 : 0 Criciuma |
21:30 | FT | Botafogo 2 : 0 Fluminense |
18:30 | FT | Olmedo 1 : 2 Mushuc Runa |
21:45 | FT | Barcelona SC 3 : 1 LDU Loja |
16:00 | FT | San Simon 1 : 0 FBC Melgar |