15:00 | FT | Real Betis 1 : 0 Valencia CF |
17:15 | FT | Celta Vigo 1 : 1 Sevilla FC |
19:30 | FT | Granada CF 1 : 2 Real Madrid |
13:00 | FT | Lille 1 : 1 Rennes |
16:00 | FT | Bordeaux 1 : 4 Saint-Etienne |
14:00 | FT | Napoli 1 : 0 Carpi FC |
14:00 | FT | Frosinone 0 : 2 Juventus |
14:00 | FT | Sassuolo 2 : 2 SSD Palermo |
17:00 | FT | Atalanta 0 : 0 Empoli FC |
19:45 | FT | AS Roma 2 : 1 Sampdoria |
11:30 | FT | Rizespor 1 : 1 Eskisehirspor |
17:00 | FT | Besiktas 4 : 0 Gaziantepspor |
19:15 | FT | FC Porto 1 : 2 Arouca |
21:00 | FT | Braga 2 : 0 Estoril |
13:30 | FT | Club Brugge 1 : 0 KAA Gent |
19:00 | FT | Lokeren 0 : 1 KV Oostende |
11:30 | FT | Ajax 2 : 1 Feyenoord |
13:30 | FT | FC Groningen 2 : 0 Cambuur |
15:45 | FT | Utrecht 0 : 2 PSV Eindhoven |
18:45 | FT | FC Wil 3 : 0 FC Schaffhausen |
17:00 | FT | Anorthosis 5 : 1 Pafos FC |
13:00 | FT | Sogndal 0 : 2 Floro SK |
14:00 | FT | Gyirmot 3 : 1 Novigrad |
16:00 | FT | Anzhi 0 : 2 Dynamo Moscow |
09:00 | FT | Israel U17 0 : 0 Russia U17 |
12:00 | FT | Skenderbeu 3 : 1 FK Kukesi |
12:00 | FT | KF Laci 0 : 3 Tirana |
15:00 | FT | Teuta Durres 1 : 0 Vllaznia |
13:30 | FT | Keshla FK 0 : 1 FK Gabala |
15:00 | FT | Barnsley FC 3 : 0 Bury FC |
16:30 | FT | KuPS 0 : 2 PS Kemi |
19:30 | FT | Le Havre 0 : 2 Dijon FCO |
13:00 | FT | SC Wiedenbruck 0 : 1 SC Verl |
15:15 | FT | Veria FC 2 : 0 Kalloni |
15:15 | FT | Atromitos 1 : 0 AEK Athens |
13:00 | FT | AO Chania FC 3 : 0 Ergotelis |
13:00 | FT | Kalithea 2 : 0 AOK Kerkyra |
16:00 | FT | Lamia FC 1 : 0 AEL Larissa |
16:30 | FT | Modena 0 : 0 Cesena FC |
19:30 | FT | Trapani 2 : 2 Calcio Como |
14:00 | FT | Pisa 2 : 0 Arezzo |
14:00 | FT | Lupa Roma 1 : 2 AC Prato |
19:00 | FT | Spal 1 : 0 US Pontedera |
13:00 | FT | Padova 2 : 0 FeralpiSalo |
14:00 | FT | Alessandria 1 : 1 Lumezzane |
16:30 | FT | Matera 2 : 1 Casertana |
11:15 | FT | Famalicao 2 : 2 Gil Vicente |
15:00 | FT | Penafiel 1 : 1 Atletico CP |
15:00 | FT | Leixoes 1 : 2 Chaves |
15:00 | FT | Braga B 2 : 2 UD Oliveirense |
15:00 | FT | SC Farense 0 : 0 CD Mafra |
16:00 | FT | Benfica B 1 : 1 Varzim |
17:00 | FT | Freamunde 1 : 2 Porto B |
16:00 | FT | CD Lugo 1 : 4 CD Mirandes |
18:15 | FT | Osasuna 0 : 0 UD Almeria |
16:00 | FT | Guijuelo 1 : 0 Burgos |
15:00 | FT | Talavera CF 0 : 4 Toledo |
16:00 | FT | RB Linense 1 : 0 Algeciras |
12:45 | FT | St. Gallen 1 : 2 FC Thun |
12:45 | FT | FC Zurich 0 : 1 FC Sion |
15:00 | FT | FC Basel 3 : 0 FC Luzern |
14:00 | FT | Elazigspor 3 : 1 Denizlispor |
16:30 | FT | Samsunspor 1 : 2 Karsiyaka |
17:00 | FT | Goztepe 1 : 1 Sanliurfaspor |
11:30 | FT | Derincespor 1 : 1 Kemerspor |
11:30 | FT | Bodrumspor 4 : 0 Manisa BBSK |
11:30 | FT | Ayvalikgucu 2 : 2 Payasspor |
11:30 | FT | Kozanspor 1 : 3 Silivrispor |
11:30 | FT | Sandiklispor 1 : 2 Çorum FK |
11:30 | FT | Karagumruk 2 : 2 Bucaspor |
11:30 | FT | Keciorengucu 1 : 1 Aydınspor |
11:30 | FT | Bayrampasaspor 0 : 0 BAKspor |
11:30 | FT | Pendikspor 1 : 1 Hatayspor |
05:00 | FT | Pohang Steelers 3 : 0 Ha Noi |
10:30 | FT | FC Tokyo 9 : 0 Chonburi FC |
11:30 | FT | Saba Qom 0 : 1 Rah Ahan FC |
12:30 | FT | Al Jazeera 2 : 1 Kfarsoum |
12:40 | FT | Al Riyadh 1 : 1 Al Watani |
12:40 | FT | Al Feiha 2 : 1 Al Hazm |
13:05 | FT | Ohud Medina 0 : 0 Al Nojoom |
16:15 | FT | Al Nahdha 2 : 1 Al Baten |
16:30 | FT | DR Congo 3 : 0 Mali |
13:00 | FT | Guinea 1 : 2 Ivory Coast |
12:30 | FT | Aswan FC 1 : 1 Ismaily SC |
17:45 | FT | ENPPI 1 : 1 Misr El-Maqasha |
21:00 | FT | FAS 1 : 0 UES |
21:30 | FT | Juticalpa 2 : 1 CD Olimpia |
18:00 | FT | Pumas UNAM 1 : 1 Pachuca FC |
18:00 | FT | Leones Negros 3 : 1 Coras FC |
22:00 | FT | River Plate 5 : 1 Quilmes AC |
20:00 | FT | CA Fenix 5 : 1 UAI Urquiza |
20:00 | FT | Aimore 1 : 2 Lajeadense |
19:00 | FT | Metropolitano 2 : 2 Brusque |
21:30 | FT | Camboriu 1 : 1 Avai FC |
21:30 | FT | Rubio Nu 0 : 0 General Diaz |
20:00 | FT | Penarol 2 : 1 Cerro |
20:00 | FT | Danubio 2 : 1 Juventud |
17:00 | FT | Delfin 2 : 0 LDU Quito |
21:00 | FT | Fuerza Amarilla 2 : 1 Aucas |
14:00 | FT | Tubize 2 : 1 Royal Antwerp |