11:45 | FT | Arsenal 4 : 1 Liverpool |
14:00 | FT | Swansea City 3 : 1 Hull City |
14:00 | FT | Everton 1 : 0 Southampton FC |
16:30 | FT | Chelsea 2 : 1 Stoke City |
13:30 | FT | SC Freiburg 1 : 0 1. FC Koln |
18:00 | FT | UD Almeria 1 : 4 Levante |
18:30 | FT | Monaco 1 : 1 Saint-Etienne |
15:00 | FT | Guingamp 1 : 3 Lyon |
18:00 | FT | Lille 3 : 1 Stade De Reims |
18:00 | FT | Lorient 0 : 3 Rennes |
18:00 | FT | FC Metz 3 : 2 Toulouse FC |
10:30 | FT | AS Roma 1 : 0 Napoli |
13:00 | FT | Sassuolo 1 : 0 Chievo Verona |
13:00 | FT | Cagliari 1 : 3 Lazio |
13:00 | FT | SSD Palermo 1 : 2 AC Milan |
13:00 | FT | Inter Milan 1 : 1 Parma FC |
13:00 | FT | Atalanta 1 : 2 Torino FC |
13:00 | FT | Genoa 1 : 1 Udinese Calcio |
16:30 | FT | Fiorentina 2 : 0 Sampdoria |
19:00 | FT | Juventus 2 : 0 Empoli FC |
16:00 | FT | Rizespor 1 : 5 Fenerbahce |
15:00 | FT | Academica 0 : 0 Rio Ave |
17:00 | FT | Guimaraes 1 : 0 Arouca |
19:30 | FT | Gil Vicente 0 : 2 Braga |
15:00 | FT | Penafiel 2 : 2 Boavista |
17:00 | FT | Belenenses 2 : 0 Moreirense |
16:30 | FT | PEC Zwolle 1 : 0 Willem II |
17:45 | FT | Heerenveen 0 : 0 NAC Breda |
14:00 | FT | Inverness CT 1 : 1 Dundee FC |
14:00 | FT | Hamilton 1 : 1 St Johnstone |
15:00 | FT | Rijeka 2 : 2 Dinamo Zagreb |
17:00 | FT | Hajduk Split 1 : 2 RNK Split |
15:45 | FT | Lausanne Sport 3 : 1 FC Wil |
15:00 | FT | Targu Mures 1 : 0 CSMS Iaşi |
15:00 | FT | Astra Giurgiu 0 : 1 CFR Cluj |
10:40 | FT | Ulisses 0 : 1 Mika |
14:00 | FT | Pyunik 4 : 0 Ararat |
13:00 | FT | AEK Larnaca 1 : 0 Apoel FC |
23:00 | FT | Orlando City 0 : 1 DC United |
15:00 | FT | FC Ternopil 1 : 0 FC Poltava |
15:40 | FT | Al Khaleej 2 : 0 Al Orubah |
15:40 | FT | Al Fateh 0 : 0 Al Shoalah |
18:00 | FT | Al Taawon 0 : 1 Al Hilal |
11:00 | FT | Elbasani 0 : 4 FK Kukesi |
11:00 | FT | Vllaznia 1 : 0 Teuta Durres |
12:00 | FT | KF Laci 1 : 0 Skenderbeu |
08:00 | FT | Al-Majd 0 : 2 Al-Jaish SC |
08:00 | FT | Al Wathba 2 : 0 Teshrin |
16:30 | FT | Liefering 3 : 1 SV Horn |
10:00 | AET | FC Vitebsk 1 : 3 Dinamo Minsk |
18:30 | FT | KRC Genk 1 : 0 Zulte Waregem |
16:00 | FT | KV Oostende 1 : 2 Lokeren |
15:00 | FT | Dukla Prague 0 : 0 Slovacko |
15:00 | FT | Teplice 5 : 0 Mlada Boleslav |
08:15 | FT | FK Pardubice 2 : 1 Znojmo |
14:00 | FT | Brighton 0 : 1 Norwich City |
14:00 | FT | Fulham 1 : 4 Brentford |
14:00 | FT | Bolton 1 : 1 Blackpool |
14:00 | FT | Leeds United 0 : 3 Blackburn |
14:00 | FT | Reading 1 : 1 Cardiff City |
14:00 | FT | Altrincham 2 : 0 Southport |
14:00 | FT | Woking 2 : 2 Welling United |
14:00 | FT | Wrexham 4 : 0 Alfreton Town |
14:00 | FT | Walsall 0 : 0 Notts County |
14:00 | FT | Luton Town 2 : 3 Exeter City |
14:00 | FT | Bromley 2 : 1 Boreham Wood |
14:00 | FT | Farnborough 1 : 4 Wealdstone |
14:00 | FT | Colwyn Bay 1 : 3 Guiseley |
12:00 | FT | Seinajoen JK 1 : 2 KuPS |
12:00 | FT | RoPS 0 : 2 HJK Helsinki |
18:00 | FT | AJ Auxerre 3 : 1 Nimes |
18:00 | FT | Creteil 1 : 0 US Orleans |
18:00 | FT | Le Havre 0 : 1 Nancy |
18:00 | FT | Niort FC 1 : 1 Arles-Avignon |
12:00 | FT | Dijon FCO 0 : 1 ESTAC Troyes |
18:00 | FT | Amiens 2 : 1 Colmar |
18:00 | FT | Lucon FC 2 : 0 US Boulogne |
18:00 | FT | US Colomiers 0 : 1 Paris FC |
18:00 | FT | Dunkerque 3 : 0 CA Bastia |
12:00 | FT | Zestafoni 2 : 0 FC Rustavi |
11:30 | FT | BFC Dynamo 2 : 1 VFC Plauen |
12:00 | FT | Platanias 1 : 0 Veria FC |
12:00 | FT | Kalloni 3 : 0 Niki Volos FC |
12:00 | FT | Paniliakos FC 0 : 3 Kalithea |
12:00 | FT | Acharnaikos 4 : 2 Panachaiki |
14:00 | FT | Pecsi MFC 0 : 0 Debrecen |
16:30 | FT | Diosgyori VTK 1 : 2 Paksi FC |
16:00 | FT | Soproni VSE 1 : 0 Soroksar |
16:00 | FT | Zalaegerszeg TE 0 : 3 Siofok |
18:45 | FT | Cork City 3 : 0 Derry City |
18:45 | FT | Drogheda Utd 0 : 1 Bohemians |
17:30 | FT | Limerick FC 1 : 1 Dundalk |
18:45 | FT | UCD 2 : 2 Finn Harps |
11:00 | FT | FK Liepaja 2 : 1 Skonto Riga |
16:00 | FT | Mosta FC 0 : 5 Hibernians FC |
18:00 | FT | Roda JC 3 : 0 Achilles 29 |
18:00 | FT | VVV Venlo 0 : 2 Jong PSV |
18:00 | FT | Jong Ajax 1 : 2 FC Eindhoven |
18:00 | FT | TOP Oss 2 : 1 Den Bosch |
14:00 | FT | Cliftonville 4 : 0 Portadown |
14:00 | FT | Glenavon 4 : 0 Glentoran FC |
14:00 | FT | Coleraine FC 0 : 1 Ballymena |
10:15 | FT | Tondela 3 : 1 Porto B |
15:00 | FT | Braga B 0 : 2 Portimonense |
15:00 | FT | CD Aves 2 : 0 SC Farense |
15:00 | FT | Freamunde 0 : 0 Santa Clara |
15:00 | FT | Trofense 0 : 3 Beira Mar |
19:30 | FT | Olhanense 1 : 2 Benfica B |
10:00 | FT | Ural U21 0 : 2 FC Rostov U21 |
06:00 | FT | FC Sakhalin 0 : 0 FK Tosno |
08:00 | FT | Tom Tomsk 1 : 0 Tyumen |
14:00 | FT | Stranraer 1 : 0 Ayr United |
14:00 | FT | Clyde FC 1 : 0 East Fife |
13:30 | FT | Rad 1 : 0 Radnicki Nis |
13:30 | FT | Donji Srem 1 : 2 Cukaricki |
13:30 | FT | Vozdovac 0 : 2 OFK Beograd |
13:30 | FT | Napredak 0 : 1 Jagodina |
16:00 | FT | Partizan 2 : 1 Radnicki 1923 |
15:30 | FT | MSK Zilina 4 : 1 FC Kosice |
17:00 | FT | NK Radomlje 0 : 3 NK Domzale |
14:00 | FT | NK Maribor 2 : 2 NK Krka |
14:00 | FT | ND Gorica 2 : 2 NK Celje |
16:15 | FT | CD Lugo 4 : 0 Real Mallorca |
15:00 | FT | CD Lealtad 1 : 0 Real Aviles |
14:00 | FT | Getafe CF II 0 : 3 SD Huesca |
16:00 | FT | Espanyol B 0 : 0 Sant Andreu |
15:30 | FT | FC Cartagena 1 : 2 Arroyo CP |
09:30 | FT | Sevilla FC B 1 : 2 La Roda |
16:15 | FT | Vaduz 0 : 1 Young Boys |
15:45 | FT | FC Zurich 0 : 1 FC Luzern |
15:45 | FT | FC Thun 4 : 1 St. Gallen |
18:00 | FT | FC Basel 6 : 0 FC Aarau |
11:00 | FT | Orduspor 1 : 6 Manisaspor |
13:00 | FT | Elazigspor 2 : 0 Bucaspor |
13:30 | FT | Newtown 2 : 1 Rhyl FC |
13:30 | FT | Pune FC 1 : 1 Bharat FC |
12:30 | FT | Saipa FC 1 : 0 Malavan FC |
04:00 | FT | Gifu 0 : 2 Cerezo Osaka |
05:00 | FT | Ehime FC 2 : 0 Oita Trinita |
16:00 | FT | Al Ramtha 0 : 3 Al Hussein |
08:00 | FT | Ordabasy 1 : 0 FC Taraz |
09:00 | FT | Zhetysu 2 : 2 Irtysh |
15:35 | FT | Al Tadhamon 0 : 8 Kazma |
15:35 | FT | Khaitan 4 : 0 Al-Shabab SC |
17:50 | FT | Yarmouk 1 : 1 Al Qadsia |
15:35 | FT | Al Fahaheel 0 : 8 Al Kuwait |
17:50 | FT | Al Sahel 0 : 5 Al Arabi |
17:50 | FT | Al-Nasr 0 : 5 Al Jahra |
05:00 | FT | FC Seoul 1 : 0 Jeju United |
12:30 | FT | Al Ahed 2 : 0 Safa SC |
12:45 | FT | PDRM 1 : 0 Sarawak |
12:45 | FT | Johor Darul FC 2 : 1 ATM |
12:45 | FT | Selangor FA 3 : 2 Sime Darby |
12:45 | FT | Felda United 1 : 4 Perak FA |
13:45 | FT | Al Suwaiq 2 : 2 Al Khaboora |
16:00 | FT | Saham 1 : 1 Sohar SC |
14:45 | FT | Al-Oruba 2 : 0 Busher |
14:50 | FT | Fanja SC 1 : 1 Sur SC |
15:00 | FT | Al-Nahda 3 : 1 Al-Seeb |
15:15 | FT | Al Ahli SC 0 : 2 Al-Arabi |
15:15 | FT | Al Shamal 1 : 5 Al Jaish |
15:15 | FT | Al Sadd SC 5 : 1 AL Gharafa |
17:30 | FT | Qatar SC 2 : 1 Al Wakra SC |
12:00 | FT | Navy FC 2 : 0 Saraburi FC |
13:45 | FT | Al Fujairah 1 : 0 Al Wahda |
14:00 | FT | Al Dhafra 2 : 2 Al Nasr SC |
16:30 | FT | Ajman Club 2 : 2 Banni Yas |
12:00 | FT | Olmaliq FK 3 : 2 Andijon PFK |
01:00 | FT | Isidro Metapan 2 : 0 Aguila |
01:00 | FT | CD Vida 1 : 1 CD Victoria |
23:00 | FT | Club America 1 : 0 Cruz Azul |
01:00 | FT | Chiapas FC 2 : 2 Pachuca FC |
02:05 | FT | Club Leon 4 : 5 Queretaro |
03:00 | FT | Club Tijuana 3 : 4 Monterrey |
01:00 | FT | Atlante 0 : 1 Necaxa |
02:30 | FT | FC Merida 2 : 2 Lobos BUAP |
22:15 | FT | CA Aldosivi 2 : 0 Godoy Cruz |
21:30 | FT | Marilia AC 1 : 2 Ituano FC |
21:30 | FT | Palmeiras 3 : 1 Mogi Mirim |
18:30 | FT | Bangu 3 : 0 Cabofriense |
19:00 | FT | Macae 3 : 1 Barra Mansa |
21:00 | FT | Colo Colo 1 : 2 Cobresal |
07:00 | FT | Balcatta 2 : 1 Subiaco |
18:30 | FT | KSK Heist 3 : 1 Sint-Truiden |
18:00 | FT | Woluwe Zaventem 2 : 3 Tubize |
18:00 | FT | Mons 1 : 1 Eendracht Aalst |
18:00 | FT | Roeselare 1 : 1 KAS Eupen |