23:30 | Pen | Argentina 5 : 4 Colombia |
21:30 | Pen | Brazil 4 : 5 Paraguay |
20:00 | Pen | Germany (W) 6 : 5 France (W) |
23:30 | FT | USA (W) 1 : 0 China (W) |
23:30 | FT | Canada (W) 1 : 2 England (W) |
14:00 | FT | Angelholm FF 0 : 2 Sirius |
14:00 | FT | GAIS 0 : 2 Assyriska FF |
14:00 | FT | IK Frej 1 : 1 Ostersunds FK |
21:00 | FT | Toronto FC 0 : 0 DC United |
15:00 | FT | Targu Mures 1 : 0 FK Kukesi |
17:00 | FT | KSK Heist 0 : 10 Club Brugge |
17:00 | FT | SDC Putten 0 : 4 Utrecht |
12:00 | FT | Ujpest FC 1 : 2 Bekescsaba |
13:00 | FT | Elfsborg 1 : 1 Halmstads BK |
13:00 | FT | Randers FC 1 : 1 BK Hacken |
13:30 | FT | St. Gallen 2 : 1 FC Wil |
13:30 | FT | Newtown 2 : 4 Bala Town |
14:00 | FT | LASK Linz 1 : 0 Skenderbeu |
14:00 | FT | Vasas Budapest 2 : 0 Osijek |
14:00 | FT | FC Thun 4 : 0 FC Le Mont |
14:00 | FT | FC Kosice 1 : 0 Wisla Krakow |
15:00 | FT | Sturm Graz 5 : 2 NK Maribor |
15:00 | FT | Lechia Gdansk 4 : 1 Apoel FC |
16:00 | FT | Rupel Boom 1 : 2 KV Mechelen |
16:00 | FT | KVV Coxyde 1 : 2 Westerlo |
22:00 | FT | Mexico 2 : 2 Costa Rica |
06:00 | FT | Japan U16 3 : 1 France U16 |
13:00 | Pen | Spain U17 5 : 2 Azerbaijan U17 |
11:30 | FT | China U18 1 : 5 Japan U18 |
08:00 | FT | Japan U18 2 : 1 Slovakia U18 |
21:30 | FT | ES Setif 1 : 2 USM Alger |
18:00 | FT | AB Argir 1 : 3 B36 Torshavn |
15:00 | FT | TPS 1 : 0 AC Oulu |
16:00 | FT | HK 3 : 2 KA Akureyri |
18:45 | FT | Bohemians 0 : 1 Drogheda Utd |
18:45 | FT | Derry City 0 : 2 Cork City |
18:45 | FT | Dundalk 6 : 2 Limerick FC |
18:45 | FT | Shelbourne 3 : 2 Finn Harps |
18:45 | FT | Cobh Ramblers 1 : 1 UCD |
16:00 | FT | FK Jelgava 1 : 0 FS Metta/LU |
18:00 | FT | Sogndal 1 : 1 IL Hodd |
13:30 | FT | IK Start 3 : 1 Aalesunds FK |
16:00 | FT | Rosenborg 1 : 1 Molde |
19:00 | FT | Denmark U21 1 : 4 Sweden U21 |
09:00 | FT | Gifu 1 : 1 Thespa Kusatsu |
12:30 | FT | Zhetysu 1 : 1 FK Aktobe |
13:45 | FT | Sarawak 0 : 2 Felda United |
14:00 | FT | Pahang 1 : 1 Johor Darul FC |
14:00 | FT | Sime Darby 1 : 3 Perak FA |
11:00 | FT | Chainat FC 1 : 1 Saraburi FC |
19:30 | FT | Zamalek 1 : 0 CS Sfaxien |
19:00 | FT | Avai FC 1 : 2 Gremio |
00:00 | FT | Oeste FC 2 : 0 Ceara SC |
19:30 | FT | ABC Natal 3 : 3 Nautico PE |
19:30 | FT | EC Bahia 1 : 0 Luverdense EC |
19:30 | FT | Macae 4 : 2 Botafogo |
19:30 | FT | Mogi Mirim 0 : 1 CRB Maceio |
08:00 | FT | Mitchelton 4 : 1 Capalaba |
07:00 | FT | Sorrento FC 2 : 1 Armadale |
07:00 | FT | Subiaco 1 : 2 Bayswater City |
07:00 | FT | ECU Joondalup 1 : 2 Perth SC |
21:00 | FT | Emelec 4 : 0 LDU Loja |