18:00 | FT | Zulte Waregem 3 : 1 Lokeren |
12:30 | FT | Westerlo 1 : 1 KAA Gent |
16:30 | FT | Rapid Wien 3 : 0 SV Ried |
16:30 | FT | SV Grodig 2 : 1 SCR Altach |
19:00 | FT | RNK Split 2 : 1 Osijek |
17:00 | FT | NK Zagreb 3 : 3 Rijeka |
15:45 | FT | FC Wil 0 : 0 FC Aarau |
15:45 | FT | FC Wohlen 2 : 2 FC Le Mont |
13:00 | FT | FC Ufa 1 : 2 FC Rostov |
14:00 | FT | Brondby IF 1 : 2 OB Odense |
14:00 | FT | Utsiktens BK 0 : 0 Mjallby |
14:00 | FT | Syrianska 1 : 3 Angelholm FF |
16:00 | FT | IK Frej 2 : 2 Degerfors IF |
16:00 | FT | GAIS 0 : 0 Ljungskile SK |
14:00 | FT | FC Poltava 2 : 2 FC Sumy |
12:00 | FT | AC Milan 1 : 0 Inter Milan |
12:30 | FT | ADO Den Haag 1 : 2 Veria FC |
13:30 | Ssp | FC Ingolstadt 1 : 0 Celta Vigo |
14:00 | FT | St Johnstone 0 : 1 Blackpool |
14:00 | FT | Walsall 1 : 1 Aston Villa |
14:00 | FT | Celtic Glasgow 2 : 0 Rennes |
14:00 | FT | Bradford PA 3 : 1 Guiseley |
14:00 | FT | Southport 2 : 3 Everton U23 |
14:00 | FT | Port Vale 2 : 2 Getafe CF |
14:00 | FT | Achilles 29 2 : 1 Al Wasl FC |
15:00 | FT | PEC Zwolle 1 : 3 Levante |
15:20 | FT | Arsenal 6 : 0 Lyon |
16:00 | FT | Rio Ave 1 : 2 Moreirense |
16:00 | FT | Willem II 2 : 0 Ankaraspor |
16:00 | FT | Besiktas 0 : 0 Lille |
16:30 | FT | Antalyaspor 2 : 5 Marseille |
16:30 | FT | Lucon FC 2 : 0 Angers |
16:30 | FT | Nea Salamis 1 : 2 Anorthosis |
17:00 | FT | VW Hamme 0 : 1 Cercle Brugge |
17:00 | FT | Heerenveen 2 : 0 Banni Yas |
17:00 | FT | Roeselare 1 : 2 Olsa Brakel |
17:00 | Ssp | Galatasaray 0 : 0 Udinese Calcio |
17:00 | FT | Amiens 0 : 1 Sedan |
18:30 | FT | AS Lucchese 0 : 4 Empoli FC |
18:30 | FT | Hellas Verona 1 : 1 Rizespor |
18:45 | FT | Cesena FC 2 : 1 Genoa |
10:30 | FT | NAC Breda 0 : 1 RKC Waalwijk |
10:30 | FT | FC Groningen 2 : 1 Roda JC |
14:00 | FT | Aberdeen 1 : 0 Brighton |
15:20 | FT | Arsenal 1 : 0 VfL Wolfsbourg |
16:00 | FT | Hannover 96 0 : 0 Hull City |
16:30 | FT | Besiktas 2 : 2 OGC Nice |
16:30 | FT | Arouca 0 : 1 Maritimo |
14:00 | FT | Al-Majd 0 : 0 Al-Jaish SC |
14:00 | FT | Al Mohafaza 1 : 1 Al-Wahda |
19:30 | FT | ES Setif 1 : 1 Al Merreikh |
14:00 | FT | USK Anif 4 : 1 USC Eugendorf |
16:00 | FT | WSG Tirol 3 : 0 FC Hard |
12:30 | FT | SCR Altach II 3 : 0 Kufstein |
14:00 | FT | FC Gorodeya 6 : 1 FC Smorgon |
14:00 | FT | FC Bereza 2 : 0 FC Orsha |
15:00 | FT | FC Slonim 0 : 4 FC Lida |
15:30 | FT | Montana 6 : 0 Botev Plovdiv |
17:00 | FT | Pomorie 3 : 0 Oborishte |
17:00 | FT | FC Sozopol 2 : 1 Bansko |
15:00 | FT | Pribram 2 : 3 Jablonec |
15:00 | FT | Slovacko 4 : 3 Dukla Prague |
15:00 | FT | Brno 2 : 1 Banik Ostrava |
18:15 | FT | Teplice 2 : 2 Sigma Olomouc |
12:00 | FT | Naestved BK 2 : 1 AC Horsens |
13:00 | FT | Vejle BK 1 : 1 FC Fredericia |
13:00 | FT | Skive IK 0 : 2 Vendsyssel |
13:00 | FT | FC Jaro 0 : 2 HIFK |
13:00 | FT | HJK Helsinki 2 : 1 FC KTP |
15:30 | FT | RoPS 1 : 1 IFK Mariehamn |
15:30 | FT | Inter Turku 0 : 2 FC Lahti |
13:00 | FT | TPS 0 : 1 JJK Jyvaskyla |
13:00 | FT | PS Kemi 3 : 0 Ekenas IF |
13:00 | FT | TPV Tampere 0 : 3 JaPS |
15:30 | FT | KaPa 0 : 1 FC Vaajakoski |
15:30 | FT | NJS 2 : 3 Atlantis |
15:30 | FT | BK-46 3 : 0 Narpes Kraft |
15:30 | FT | GrIFK 2 : 0 MuSa |
15:30 | FT | Kiffen 1 : 2 JIPPO |
15:30 | FT | FC Futura 1 : 0 Klubi 04 |
13:00 | FT | GBK 1 : 2 FC Santa Claus |
15:30 | FT | Jakobstads 3 : 1 AC Kajaani |
15:30 | FT | KPV Kokkola 5 : 0 OPS |
15:30 | FT | FC YPA 7 : 0 Kerho 07 |
15:30 | FT | FC Kiisto 1 : 1 TP-47 |
13:00 | FT | LSK Hansa 1 : 1 SV Meppen |
16:00 | FT | Paksi FC 4 : 0 Bekescsaba |
17:00 | FT | Dundalk 1 : 1 Cork City |
18:00 | FT | UCD 1 : 0 Finn Harps |
13:00 | FT | Preilu BJSS 1 : 1 AFA Olaine |
15:00 | FT | Salaspils FC 1 : 0 FK Ogre |
15:00 | FT | FK Auda 2 : 5 Rigas FS |
15:30 | FT | FC Petrocub 0 : 4 Speranta |
16:00 | FT | Baerum SK 0 : 1 Ranheim |
16:00 | FT | Sandnes Ulf 3 : 2 Bryne FK |
16:00 | FT | Asane 0 : 1 Nest-Sotra |
16:00 | FT | FK Haugesund 2 : 2 Stabaek |
16:00 | FT | Odds BK 3 : 2 Tromso |
18:00 | FT | Sandefjord 1 : 2 Rosenborg |
14:00 | FT | Alta IF 0 : 1 Raufoss IL |
14:00 | FT | Nybergsund 2 : 2 Fram Larvik |
16:00 | FT | Moss FK 2 : 1 Sprint-Jeloy |
14:00 | FT | Eidsvold TF 5 : 0 Arendal |
14:00 | FT | Sola 3 : 1 Flekkeroy IL |
14:00 | FT | Egersunds IK 6 : 0 Odda FK |
14:00 | FT | FK Vidar 4 : 1 FK Donn |
17:00 | FT | Energetyk 0 : 4 Dolcan Zabki |
15:00 | Pen | LKS Lomza 6 : 7 Chrobry Glogow |
09:00 | FT | Belogorsk 1 : 0 Yakutiya |
11:00 | AET | Irtysh Omsk 1 : 2 Dynamo Barnaul |
14:00 | FT | Livingston 2 : 1 Clyde FC |
14:00 | FT | Arbroath 1 : 4 Dunfermline |
14:00 | FT | Falkirk 3 : 1 East Fife |
17:00 | FT | Partizan 6 : 0 Jagodina |
18:00 | FT | Cukaricki 1 : 1 Rad |
15:00 | FT | Podbrezova 0 : 2 Trencin |
18:15 | FT | NK Domzale 0 : 1 NK Maribor |
16:30 | FT | NK Krsko 1 : 0 Luka Koper |
18:15 | FT | NK Celje 1 : 1 NK Krka |
14:00 | FT | Malmo FF 3 : 0 GIF Sundsvall |
14:00 | FT | BK Hacken 3 : 0 Kalmar FF |
15:30 | FT | AIK Fotboll 4 : 2 Elfsborg |
15:45 | FT | Young Boys 1 : 1 FC Luzern |
11:45 | FT | FC Lugano 2 : 3 FC Thun |
11:45 | FT | FC Sion 1 : 0 St. Gallen |
14:00 | FT | Vaduz 2 : 2 FC Zurich |
15:00 | FT | Real Pharm 3 : 0 Nikopol |
20:00 | Pen | USA 3 : 4 Panama |
23:30 | FT | Mexico 3 : 1 Jamaica |
11:30 | FT | Wuhan FC 1 : 0 Beijing BG |
11:30 | FT | Shenzhen FC 2 : 2 Yanbian FC |
11:30 | FT | Hebei CFFC 6 : 1 Qingdao FC |
09:00 | FT | Omiya Ardija 5 : 0 Gifu |
13:00 | FT | FC Okzhetpes 1 : 2 Astana FC |
13:00 | FT | Tobol 1 : 3 Kairat Almaty |
13:00 | FT | Irtysh 2 : 0 Ordabasy |
14:00 | FT | FC Atyrau 0 : 2 FK Aktobe |
12:45 | FT | Kelantan FA 2 : 2 Sime Darby |
12:00 | FT | MuangThong 2 : 0 Saraburi FC |
11:00 | FT | Navy FC 0 : 4 Chainat FC |
13:10 | FT | Bangkok United 6 : 0 Tot SC |
11:00 | FT | Nakhon Pathom 2 : 1 Krabi FC |
11:00 | FT | Trat FC 1 : 0 Chiangmai FC |
12:00 | FT | Phichit FC 1 : 0 TTM Lopburi |
11:00 | FT | BBCU FC 1 : 0 Phuket FC |
17:30 | FT | Zamalek 2 : 0 AC Leopards |
12:00 | FT | Bandari 1 : 2 Sofapaka |
13:15 | FT | KCB 2 : 2 Mathare United |
01:30 | FT | Atlas FC 0 : 2 Queretaro |
17:00 | FT | Pumas UNAM 3 : 0 Monterrey |
01:00 | FT | FC Juarez 1 : 0 Lobos BUAP |
20:15 | FT | River Plate 3 : 1 CA Colon |
18:00 | FT | Godoy Cruz 1 : 1 San Lorenzo |
20:30 | FT | Quilmes AC 2 : 1 Racing Club |
21:30 | FT | Avai FC 1 : 2 Atletico PR |
22:30 | FT | Gremio 1 : 1 Sport Recife |
14:00 | FT | Chapecoense 2 : 1 Fluminense |
14:00 | FT | Santos FC 2 : 0 Joinville EC |
19:00 | FT | Sao Paulo FC 1 : 0 Cruzeiro |
19:00 | FT | Goias 0 : 1 Flamengo |
19:30 | FT | EC Bahia 1 : 1 Botafogo |
19:30 | FT | Criciuma 0 : 0 Santa Cruz FC |
19:30 | FT | Nautico PE 2 : 1 EC Vitoria |
19:30 | FT | CRB Maceio 3 : 0 Paysandu |
00:00 | FT | Ceara SC 2 : 3 Mogi Mirim |
00:00 | FT | Luverdense EC 1 : 1 Oeste FC |
14:00 | FT | Londrina EC 0 : 0 Madureira |
19:00 | FT | Icasa 1 : 4 Cuiaba |
19:00 | FT | AD Confianca 2 : 0 Salgueiro |
22:00 | FT | Botafogo PB 1 : 0 America RN |
19:00 | FT | Cobreloa 2 : 1 Curico Unido |
20:00 | FT | Aucas 1 : 0 LDU Loja |
23:30 | FT | CD River Plate 0 : 4 Emelec |
16:15 | FT | Cienciano 1 : 3 FBC Melgar |
20:30 | FT | Carabobo FC 0 : 0 Urena SC |
02:00 | FT | Belen FC 0 : 2 CS Herediano |
17:05 | AET | Brazil U22 3 : 1 Panama U22 |
17:05 | FT | Mexico U22 0 : 1 Uruguay U22 |
20:00 | FT | Barranquilla 3 : 1 Leones FC |