19:45 | FT | Inter Milan 1 : 1 Napoli |
17:00 | FT | AS Roma 1 : 0 Sassuolo |
17:00 | Pst | Atalanta 0 : 0 Fiorentina |
14:00 | FT | Hellas Verona 1 : 3 AC Milan |
11:30 | FT | Juventus 0 : 0 Genoa |
19:45 | FT | Frosinone 2 : 3 Lazio |
17:00 | FT | Salernitana 0 : 1 Lecce |
14:00 | FT | Monza Calcio 1 : 0 Cagliari |
19:45 | FT | Empoli FC 0 : 1 Bologna FC |
19:45 | FT | Lazio 1 : 2 Udinese Calcio |
15:15 | FT | Ascoli 4 : 1 Lecco |
15:15 | FT | Cittadella 1 : 1 Modena |
15:15 | FT | SSC Bari 0 : 1 Sampdoria |
13:00 | FT | Calcio Como 3 : 1 Pisa |
13:00 | FT | FeralpiSalo 1 : 2 Parma FC |
13:00 | FT | Sudtirol 3 : 0 Cremonese |
19:30 | FT | SSD Palermo 0 : 3 Venezia |
19:30 | FT | Sampdoria 2 : 1 Ascoli |
13:00 | - | Arezzo - : - Fermana |
16:30 | - | Spal - : - Carrarese |
19:45 | FT | Vis Pesaro 0 : 2 Cesena FC |
17:30 | FT | Fermana 1 : 1 Sestri Levante |
15:15 | FT | Gubbio 0 : 1 Perugia |
13:00 | FT | Ancona 1 : 1 Sassari Torres |
13:00 | FT | Pineto Calcio 1 : 3 Arezzo |
17:30 | FT | Carrarese 1 : 0 Juventus U23 |
17:30 | FT | US Pontedera 2 : 1 Spal |
19:45 | FT | Rimini 5 : 1 Pescara |
19:30 | FT | Cesena FC 2 : 0 Gubbio |
17:30 | FT | Alessandria 0 : 1 Renate |
13:00 | FT | Pro Sesto 0 : 1 Triestina |
19:45 | FT | Padova 0 : 0 Albinoleffe |
19:45 | FT | Renate 0 : 1 Pro Sesto |
19:45 | - | Crotone - : - Casertana |
19:45 | FT | Monterosi FC 1 : 0 Crotone |
19:45 | FT | FC Giugliano 1 : 2 Benevento |
14:00 | FT | Bologna U19 0 : 1 Empoli U19 |
09:45 | FT | AC Milan U19 2 : 0 Lazio U19 |
12:00 | FT | Torino U19 4 : 3 Genoa U19 |
17:00 | FT | Lazio U19 3 : 0 Bologna U19 |
13:30 | FT | Napoli U19 2 : 1 Pescara U19 |
13:30 | FT | Pisa U19 3 : 0 Ternana U19 |
10:30 | FT | Perugia U19 2 : 3 Bari U19 |
13:30 | - | Chisola - : - Asti |
13:30 | - | Gozzano - : - Vado FC |
13:30 | - | Pinerolo - : - RG Ticino |
13:30 | FT | ASD Alcione 2 : 1 Chisola |
13:30 | FT | Bra Calcio 1 : 0 Gozzano |
13:30 | FT | Vado FC 4 : 1 Pinerolo |
13:30 | FT | AC Crema 1908 0 : 1 Piacenza |
13:30 | FT | Calvina Sport 2 : 0 Varesina |
13:30 | - | AC Este - : - US Adriese |
13:30 | FT | AC Mestre 1 : 1 AC Este |
13:30 | FT | US Adriese 3 : 1 US Breno |
13:30 | - | Pistoiese - : - AC Prato |
13:30 | FT | Forli FC 1 : 0 ASD Fanfulla |
13:30 | FT | USD Latte Dolce 0 : 1 Ischia |
13:30 | - | Martina - : - AS Fasano |
13:30 | - | US Palmese - : - Matera |
14:00 | FT | AS Fasano 1 : 0 FBC Gravina |
14:00 | FT | Martina 2 : 0 Team Altamura |
14:00 | FT | Sancataldese 3 : 0 Akragas |
13:30 | Pst | Lamezia Terme 0 : 0 Ragusa |