Russia Soccer, Football results

football live score, soccer live score, footlive.com



Russia

16:30
-
Arsenal Tula- : -CSKA Moscow
16:00
-
Anzhi- : -Arsenal TulaH2H
11:00
-
FC Ural- : -Akhmat GroznyH2H
11:00
51'
FK Tosno1 : 0RostovH2H2nd Half
08:30
FT
SKA Khabarovsk2 : 2FC UfaH2HFinished
14:30
FT
FC Amkar Perm0 : 0FK TosnoH2HFinished
16:00
FT
Zenit St. Petersburg0 : 1Arsenal TulaH2HFinished
13:30
FT
Rostov0 : 1Rubin KazanH2HFinished
11:00
FT
FC Ufa1 : 0Lokomotiv MoscowH2HFinished
16:00
FT
FC Krasnodar0 : 1CSKA MoscowH2HFinished
13:30
FT
FC Ural2 : 1AnzhiH2HFinished
11:00
FT
Dynamo Moscow2 : 0SKA KhabarovskH2HFinished
12:00
FT
Rubin Kazan U212 : 3Dynamo Moscow U21H2HFinished
11:00
FT
FK Tosno U212 : 1FC Rostov U21H2HFinished
11:00
FT
Spartak Moscow U211 : 1Amkar U21H2HFinished
06:00
FT
SKA Khabarovsk U212 : 0Ufa U21H2HFinished
09:00
FT
Amkar U215 : 2FK Tosno U21H2HFinished
06:00
FT
Ufa U212 : 0Lokomotiv Moscow U21H2HFinished
12:00
FT
FC Rostov U213 : 1Rubin Kazan U21H2HFinished
09:00
FT
Krasnodar U210 : 2CSKA Moscow U21H2HFinished
06:00
FT
Ural U211 : 3Anzhi U21H2HFinished
12:00
-
Spartak-2 Moscow- : -TyumenH2H
14:00
-
Fakel Voronezh- : -KhimkiH2H
11:00
55'
Gazovik Orenburg0 : 1Avangard KurskH2H2nd Half
11:00
55'
Rotor Volgograd0 : 0Tom TomskH2H2nd Half
10:30
80'
FK Tambov2 : 1Sibir NovossibirskH2H2nd Half
05:00
FT
Luch Energiya1 : 2FC OlimpiyetsH2HFinished
15:00
FT
Khimki1 : 1Zenit-2 Saint PetersburgH2HFinished
12:00
FT
Avangard Kursk1 : 2Luch EnergiyaH2HFinished
11:00
FT
FC Olimpiyets0 : 3Kuban KrasnodarH2HFinished
11:00
FT
Krylia Sovetov1 : 1Rotor VolgogradH2HFinished
11:00
FT
Tyumen3 : 1FK TambovH2HFinished
10:00
FT
Sibir Novossibirsk0 : 1Gazovik OrenburgH2HFinished
10:00
FT
Tom Tomsk1 : 0Fakel VoronezhH2HFinished
12:00
-
Dnepr Smolensk- : -Pskov 747
12:00
11'
Chertanovo0 : 0Dnepr SmolenskH2H1st Half
11:00
45'
FK Kolomna1 : 0Dinamo St Petersburg IIH2H1st Half
11:00
57'
Pskov 7472 : 1TekstilshchikH2H2nd Half
10:00
FT
Znamya Truda1 : 3FC Veles MoscowH2HFinished
15:00
FT
Torpedo Vladimir1 : 2DolgoprudnyH2HFinished
11:00
FT
FK Murom0 : 0Spartak KostromaH2HFinished
13:00
FT
Spartak Kostroma2 : 1Pskov 747H2HFinished
14:00
FT
Tekstilshchik2 : 0FK KolomnaH2HFinished
13:00
FT
Dolgoprudny4 : 0Znamya TrudaH2HFinished
11:00
FT
FK Murom2 : 0ChertanovoH2HFinished
14:00
-
Volga Ulyanovsk- : -SyzranH2H
11:00
49'
Krylia Sovetov II1 : 1Anzhi JuniorH2H2nd Half
11:00
52'
Neftekhimik0 : 1FK NostaH2H2nd Half
11:00
45'
Zenit Izhevsk1 : 0FC KamazH2H1st Half
10:00
FT
FC Chelyabinsk2 : 0FC Ural IIH2HFinished
14:30
FT
FK Lada0 : 0FC Orenburg IIH2HFinished
13:00
FT
FC Kamaz1 : 1Anzhi JuniorH2HFinished
13:00
FT
FK Lada0 : 2SyzranH2HFinished
13:00
FT
Mordovia Saransk0 : 0NeftekhimikH2HFinished
11:00
FT
FK Nosta0 : 1Zenit IzhevskH2HFinished
10:00
-
FC Ural II- : -Dinamo Kirov
08:00
FT
FC Orenburg II2 : 2FC ChelyabinskH2HFinished
11:00
-
Torpedo Moscow- : -Sokol
14:00
-
FK Strogino- : -Zenit PenzaH2H
12:00
13'
Energomash2 : 0Dynamo BryanskH2H1st Half
12:00
10'
FC Saturn0 : 0FK ZorkiyH2H1st Half
11:00
51'
Kaluga0 : 0FC Ararat MoscowH2H2nd Half
11:00
52'
Sokol0 : 0RyazanH2H2nd Half
14:00
FT
FK Strogino2 : 1FC SaturnH2HFinished
14:00
FT
FC Ararat Moscow2 : 0Rotor Volgograd IIH2HFinished
14:00
FT
Ryazan1 : 1EnergomashH2HFinished
12:00
FT
Dynamo Bryansk2 : 0FK ZorkiyH2HFinished
12:00
FT
Zenit Penza3 : 3Metallurg LipetskH2HFinished
11:00
FT
Kaluga1 : 0FK StroginoH2HFinished
11:00
FT
Khimik Novomoskovsk2 : 2SokolH2HFinished
11:00
FT
Torpedo Moscow0 : 0FC SaturnH2HFinished
14:00
-
FC Chayka- : -ChernomoretsH2H
12:00
12'
FC Krasnodar-21 : 0Anzhi-2 FCH2H1st Half
12:00
12'
Spartak Vladikavkaz0 : 0Akademiya FutbolaH2H1st Half
11:30
42'
Angusht1 : 1FC ArmavirH2H1st Half
11:30
42'
Legion Dynamo1 : 0Kuban-2 KrasnodarH2H1st Half
11:30
42'
SKA Rostov0 : 1AfipsH2H1st Half
11:00
57'
Biolog-Novokubansk2 : 1Dinamo StavropolH2H2nd Half
14:00
FT
Afips3 : 1Spartak NaltchikH2HFinished
14:00
FT
FC Armavir4 : 0Spartak VladikavkazH2HFinished
13:00
FT
Chernomorets5 : 0Druzhba MaykopH2HFinished
12:00
FT
Akademiya Futbola0 : 2Legion DynamoH2HFinished
12:00
FT
Dinamo Stavropol0 : 2FC ChaykaH2HFinished
12:00
FT
Mashuk KMV0 : 0FC Krasnodar-2H2HFinished
11:30
FT
Anzhi-2 FC0 : 0SKA RostovH2HFinished
11:00
FT
Biolog-Novokubansk2 : 0Kuban-2 KrasnodarFinished
11:00
-
Zvezda (W)- : -CSKA (W)