football live score, soccer live score, footlive.com

Spain Soccer, Football results





Spain

19:45
-
Barcelona- : -Girona FC
17:30
-
CD Leganes- : -Las Palmas
12:00
-
Celta Vigo- : -SD Eibar
17:45
-
CD Leganes- : -Real MadridH2H
20:00
-
Getafe CF- : -Celta VigoH2H
19:45
-
Real Betis- : -Real MadridH2H
17:30
HT
RCD Espanyol0 : 1VillarrealH2HHalf Time
15:15
FT
Atletico Madrid2 : 0Athletic BilbaoH2HFinished
11:00
FT
Real Sociedad3 : 0LevanteH2HFinished
19:45
FT
Malaga CF1 : 2Valencia CFH2HFinished
17:30
FT
Deportivo Alaves1 : 0Deportivo La CorunaH2HFinished
15:15
FT
SD Eibar0 : 2BarcelonaH2HFinished
12:00
FT
Las Palmas1 : 2Sevilla FCH2HFinished
20:00
FT
Girona FC3 : 0CD LeganesH2HFinished
20:00
FT
Deportivo La Coruna0 : 1Real BetisH2HFinished
19:45
FT
Valencia CF3 : 1LevanteH2HFinished
17:30
FT
Celta Vigo2 : 2RCD EspanyolH2HFinished
15:15
FT
Barcelona0 : 0Getafe CFH2HFinished
11:00
FT
Sevilla FC1 : 0Girona FCH2HFinished
19:00
-
Cadiz CF- : -Lorca CF
17:00
-
Rayo Vallecano- : -SD Huesca
20:00
-
Sporting Gijon- : -Osasuna
19:00
-
CD Lugo- : -Barcelona BH2H
17:00
64'
Cultural Leonesa2 : 2Rayo VallecanoH2H2nd Half
17:00
64'
Numancia1 : 0Cadiz CFH2H2nd Half
15:00
FT
Cordoba CF1 : 2Granada CFH2HFinished
11:00
FT
Sevilla FC B0 : 3UD AlmeriaH2HFinished
19:30
FT
Gimnastic Tarragona0 : 2Real ZaragozaH2HFinished
19:00
FT
Lorca CF0 : 0Sporting GijonH2HFinished
17:00
FT
AD Alcorcon1 : 1CD TenerifeH2HFinished
17:00
FT
Real Oviedo0 : 0Albacete BalompieH2HFinished
15:00
FT
Osasuna0 : 0Reus DeportiuH2HFinished
20:00
FT
Real Valladolid3 : 2SD HuescaH2HFinished
19:30
FT
Real Zaragoza2 : 0CD LugoH2HFinished
19:00
FT
CD Tenerife5 : 1Cordoba CFH2HFinished
17:00
FT
Rayo Vallecano2 : 0Sevilla FC BH2HFinished
17:00
FT
Reus Deportiu3 : 0Lorca CFH2HFinished
15:00
FT
SD Huesca1 : 0Cultural LeonesaH2HFinished
16:00
FT
Gimnastica Segoviana2 : 0UD SanseH2HFinished
16:00
FT
Guijuelo1 : 1Real Madrid CastillaH2HFinished
16:00
FT
Pontevedra CF3 : 0Racing FerrolH2HFinished
16:00
FT
Talavera CF1 : 1Coruxo FCH2HFinished
15:30
FT
Navalcarnero0 : 2Rayo MajadahondaH2HFinished
11:00
FT
Atletico Madrid B1 : 2ToledoH2HFinished
11:00
FT
Celta Vigo B3 : 0CercedaH2HFinished
11:00
FT
Union Adarve1 : 1CF FuenlabradaH2HFinished
16:00
FT
Rapido de Bouzas1 : 1Real Valladolid BH2HFinished
11:30
FT
Union Adarve1 : 1Real Valladolid BH2HFinished
18:00
FT
Real Madrid Castilla2 : 3NavalcarneroH2HFinished
16:00
FT
CF Fuenlabrada1 : 1Gimnastica SegovianaH2HFinished
16:00
FT
Racing Ferrol0 : 2GuijueloH2HFinished
16:00
FT
Toledo1 : 3Union AdarveH2HFinished
15:30
FT
Cerceda1 : 1Atletico Madrid BH2HFinished
15:30
FT
Rapido de Bouzas2 : 1Celta Vigo BH2HFinished
11:00
FT
Rayo Majadahonda0 : 0Talavera CFH2HFinished
11:00
FT
UD Sanse1 : 0Pontevedra CFH2HFinished
16:00
-
SD Amorebieta- : -Gernika
15:00
-
SD Leioa- : -CD Tudelano
17:00
64'
Real Sociedad B1 : 0Caudal DeportivoH2H2nd Half
16:00
FT
CD Mirandes4 : 2CD VitoriaH2HFinished
16:00
FT
Pena Sport1 : 5SD LeioaH2HFinished
16:00
FT
Racing Santander1 : 0IzarraH2HFinished
16:00
FT
Real Union1 : 0BurgosH2HFinished
16:00
FT
UD Logrones0 : 1CD LealtadH2HFinished
15:00
FT
CD Tudelano2 : 0Osasuna BH2HFinished
11:00
FT
Sporting Gijon B0 : 0Athletic Bilbao BH2HFinished
16:00
FT
Arenas de Getxo1 : 1SD AmorebietaH2HFinished
15:00
FT
Gernika0 : 0BarakaldoH2HFinished
17:00
FT
Osasuna B0 : 1BarakaldoH2HFinished
17:30
FT
Caudal Deportivo0 : 3UD LogronesH2HFinished
16:00
FT
Burgos0 : 0Real Sociedad BH2HFinished
16:00
FT
Izarra1 : 0Sporting Gijon BH2HFinished
11:00
FT
CD Lealtad0 : 0CD TudelanoH2HFinished
11:00
FT
CD Vitoria1 : 0GernikaH2HFinished
16:00
FT
CF Badalona1 : 0PeraladaH2HFinished
16:00
FT
Elche CF1 : 0Atletico SaguntinoH2HFinished
16:00
FT
Lleida Esportiu4 : 0Ontinyent CFH2HFinished
11:00
FT
CE Sabadell1 : 1Pena DeportivaH2HFinished
11:00
FT
Real Mallorca1 : 0CD AlcoyanoH2HFinished
11:00
FT
Real Zaragoza B0 : 3Hercules CFH2HFinished
11:00
FT
SD Formentera1 : 1CornellaH2HFinished
11:00
FT
UE Olot1 : 0Atletico BalearesH2HFinished
16:00
FT
Valencia CF B1 : 0UE LlagosteraH2HFinished
16:00
FT
Villarreal B2 : 0CD EbroH2HFinished
18:00
FT
Ontinyent CF3 : 0SD FormenteraH2HFinished
17:00
FT
Cornella3 : 0Villarreal BH2HFinished
16:00
FT
Hercules CF0 : 0CD EbroH2HFinished
16:00
FT
Ontinyent CF1 : 1Valencia CF BH2HFinished
11:00
FT
Atletico Baleares1 : 1Elche CFH2HFinished
11:00
FT
Atletico Saguntino1 : 0Lleida EsportiuH2HFinished
11:00
FT
Pena Deportiva1 : 0UE OlotH2HFinished
11:00
FT
Peralada3 : 2CE SabadellH2HFinished
11:00
FT
UE Llagostera0 : 0Real MallorcaH2HFinished
10:30
FT
CD Alcoyano0 : 0SD FormenteraH2HFinished
19:30
-
Cordoba B- : -FC CartagenaH2H
16:30
90'
Recreativo Huelva3 : 1EcijaH2H2nd Half
16:00
FT
CF Villanovense1 : 0CD BadajozH2HFinished
16:00
FT
Merida AD0 : 0Real MurciaH2HFinished
11:00
FT
El Ejido2 : 2RB LinenseH2HFinished
11:00
FT
Marbella FC2 : 0Jumilla FCH2HFinished
11:00
FT
San Fernando CD0 : 0Las Palmas BH2HFinished
11:00
FT
UCAM Murcia2 : 1Real Betis BH2HFinished
11:00
FT
UD Melilla1 : 2Lorca DeportivaH2HFinished
10:30
FT
Granada CF B1 : 0ExtremaduraH2HFinished
16:00
FT
FC Cartagena0 : 0Merida ADH2HFinished
16:00
FT
Lorca Deportiva0 : 2El EjidoH2HFinished
11:00
FT
Granada CF B0 : 0San Fernando CDH2HFinished
11:00
FT
Las Palmas B0 : 0Marbella FCH2HFinished
11:00
FT
RB Linense2 : 0Recreativo HuelvaH2HFinished
11:00
FT
Real Murcia2 : 0CF VillanovenseH2HFinished
10:00
FT
Real Betis B1 : 1UD MelillaH2HFinished
12:00
FT
FC Barcelona (W)0 : 1Athletic Bilbao (W)H2HFinished
11:30
FT
Espanyol (W)0 : 6Levante UD WH2HFinished
11:00
FT
Madrid CFF (W)2 : 1Santa Teresa (W)H2HFinished
11:00
FT
Sevilla FC (W)3 : 2Zaragoza CFF (W)H2HFinished
12:00
FT
Atletico Madrid (W)1 : 0Valencia (W)H2HFinished
11:15
FT
Sporting de Huelva (W)1 : 3Valencia (W)H2HFinished
11:00
FT
Rayo Vallecano (W)1 : 1Espanyol (W)H2HFinished
11:00
FT
Real Sociedad (W)3 : 0Madrid CFF (W)H2HFinished
11:00
FT
Zaragoza CFF (W)1 : 1Real Betis (W)H2HFinished
16:15
FT
Boiro1 : 4SomozasH2HFinished
16:00
FT
Barbadas1 : 1Cultural AreasH2HFinished
16:00
FT
Choco1 : 1CF NoiaH2HFinished
16:00
FT
Laracha CF0 : 0CeltigaH2HFinished
16:00
FT
Ribadumia0 : 1ArosaH2HFinished
16:00
FT
SD Compostela0 : 1BergantinosH2HFinished
15:30
FT
Villalbes RC0 : 1BarcoH2HFinished
11:15
FT
Silva SD0 : 2AlondrasH2HFinished
11:00
FT
Villalonga0 : 0NegreiraH2HFinished
16:30
FT
CD Arenteiro0 : 1OurenseH2HFinished
16:00
FT
Barco0 : 1Laracha CFH2HFinished
16:00
FT
Bergantinos2 : 0NegreiraH2HFinished
16:00
FT
CF Noia3 : 2CD ArenteiroH2HFinished
16:00
FT
Cultural Areas0 : 2BoiroH2HFinished
16:00
FT
SD Compostela1 : 0BarbadasH2HFinished
11:00
FT
Ourense3 : 0VillalongaH2HFinished
16:00
FT
CD Tuilla2 : 1EI San MartinH2HFinished
16:00
FT
Covadonga1 : 1CearesH2HFinished
16:00
FT
Marino de Luanco5 : 0CondalH2HFinished
16:00
FT
Siero1 : 0Valdesoto CFH2HFinished
15:30
FT
Colunga2 : 0Gijon IndustrialH2HFinished
15:30
FT
LEntregu0 : 4LlanesH2HFinished
15:30
FT
Llanera0 : 0Real Oviedo BH2HFinished
15:30
FT
Mosconia2 : 1CD RocesH2HFinished
15:30
FT
Praviano0 : 0UP LangreoH2HFinished
11:00
FT
Real Aviles3 : 0Atletico LugonesH2HFinished
16:00
FT
Gijon Industrial1 : 0Marino de LuancoH2HFinished
16:00
FT
UP Langreo1 : 1MosconiaH2HFinished
15:30
FT
Llanes1 : 0SieroH2HFinished
15:30
FT
Real Aviles1 : 3ColungaH2HFinished
11:00
FT
Atletico Lugones0 : 1CearesH2HFinished
11:00
FT
CD Roces1 : 3LlaneraH2HFinished
11:00
FT
Condal1 : 0CD TuillaH2HFinished
11:00
FT
EI San Martin1 : 1LEntreguH2HFinished
11:00
FT
Real Oviedo B2 : 1CovadongaH2HFinished
11:00
FT
Valdesoto CF2 : 2PravianoH2HFinished
16:15
-
Velarde- : -Rayo CantabriaH2H
16:00
FT
Castro FC0 : 2EscobedoH2HFinished
16:00
FT
Gimnastica Torrelavega3 : 0SelayaH2HFinished
16:00
FT
Vimenor1 : 1TropezonH2HFinished
10:45
FT
Cultural Guarnizo2 : 1UD SamanoH2HFinished
10:45
FT
Siete Villas1 : 0EDM SantillanaH2HFinished
16:30
FT
Laredo4 : 2CayonH2HFinished
16:00
FT
Textil Escudo4 : 2BarredaH2HFinished
15:30
FT
Solares1 : 0BezanaH2HFinished
16:00
FT
Tropezon3 : 1Textil EscudoH2HFinished
16:00
FT
Velarde1 : 1Cultural GuarnizoH2HFinished
15:15
FT
Cayon0 : 2Gimnastica TorrelavegaH2HFinished
10:30
FT
Barreda1 : 1Atletico AlbericiaH2HFinished
16:00
FT
Amurrio0 : 1BalmasedaH2HFinished
10:30
FT
Basconia3 : 0CD AnaitasunaH2HFinished
10:30
FT
Portugalete2 : 0SomorrostroH2HFinished
17:15
FT
Real Sociedad C2 : 1SantutxuH2HFinished
16:30
FT
Sodupe1 : 0Sestao RiverH2HFinished
16:30
FT
Zamudio1 : 0SanturtziH2HFinished
16:00
FT
Aurrera de Vitoria1 : 2DeustoH2HFinished
16:00
FT
Lagun Onak3 : 4SCD DurangoH2HFinished
15:30
FT
Beasain1 : 0GetxoH2HFinished
15:30
FT
Club Bermeo1 : 1Alaves BH2HFinished
16:30
FT
Sestao River0 : 0Lagun OnakH2HFinished
10:15
FT
Santurtzi0 : 1SantutxuH2HFinished
16:00
FT
Reus Deportiu II1 : 0CE EuropaH2HFinished
15:30
FT
Figueres2 : 2GavaH2HFinished
11:00
FT
Espanyol B4 : 0VilafrancaH2HFinished
11:00
FT
FC Santboia2 : 2TerrassaH2HFinished
11:00
FT
Granollers3 : 1UA HortaH2HFinished
11:00
FT
L'Hospitalet0 : 1PratH2HFinished
11:00
FT
Pobla de Mafumet2 : 0Vilassar de MarH2HFinished
11:00
FT
Sant Andreu2 : 0CastelldefelsH2HFinished
17:00
FT
Santfeliuenc1 : 2Cerdanyola del VallesH2HFinished
16:00
FT
FC Asco0 : 2PalamosH2HFinished
16:00
FT
Terrassa1 : 0FigueresH2HFinished
11:00
FT
Castelldefels1 : 3PratH2HFinished
11:00
FT
CE Europa1 : 2L'HospitaletH2HFinished
11:00
FT
Cerdanyola del Valles2 : 0FC SantboiaH2HFinished
11:00
FT
Palamos1 : 1Espanyol BH2HFinished
11:00
FT
Sant Andreu4 : 0GranollersH2HFinished
11:00
FT
UA Horta0 : 1FC AscoH2HFinished
11:00
FT
Vilafranca0 : 1Pobla de MafumetH2HFinished
16:00
FT
CD Castellon2 : 1Roda FCH2HFinished
16:00
FT
Eldense0 : 0Rayo IbenseH2HFinished
16:00
FT
Novelda0 : 0Elche BH2HFinished
16:00
FT
Silla1 : 2PaternaH2HFinished
15:30
FT
Recambios Colon0 : 2Orihuela CFH2HFinished
11:15
FT
Paiporta CF1 : 0AlmazoraH2HFinished
11:00
FT
Borriol1 : 1UD AlziraH2HFinished
11:00
FT
Torre Levante3 : 0CrevillenteH2HFinished
17:00
FT
Olimpic de Xativa0 : 0BunolH2HFinished
11:00
FT
levante B2 : 0Villarreal CH2HFinished
17:00
FT
CF La Nucia1 : 0Recambios ColonH2HFinished
16:15
FT
Crevillente0 : 0levante BH2HFinished
16:00
FT
Roda FC0 : 1EldenseH2HFinished
15:30
FT
Bunol0 : 2SillaH2HFinished
15:30
FT
Orihuela CF1 : 0BorriolH2HFinished
15:30
FT
UD Alzira2 : 2NoveldaH2HFinished
11:00
FT
Paterna0 : 0Paiporta CFH2HFinished
11:00
FT
Villarreal C2 : 2CD CastellonH2HFinished
10:45
FT
Almazora0 : 2Torre LevanteH2HFinished
11:00
FT
Leganes B3 : 0Santa AnaH2HFinished
11:00
FT
Mostoles2 : 0Alcorcon BH2HFinished
11:00
FT
Parla1 : 5Trival ValderasH2HFinished
11:00
FT
Pozuelo Alarcon3 : 2Tres Cantos CDFH2HFinished
11:00
FT
San Agustin Guadalix1 : 1AlcalaH2HFinished
10:30
FT
CD Los Yebenes0 : 1Getafe CF BH2HFinished
10:30
FT
Colmenar Viejo1 : 1CD El AlamoH2HFinished
16:00
FT
Rayo Vallecano B1 : 1Internacional FCH2HFinished
11:00
FT
Alcala2 : 1Leganes BH2HFinished
11:00
FT
Getafe CF B1 : 0ParlaH2HFinished
11:00
FT
Mostoles0 : 0San Fernardo de HenaresH2HFinished
11:00
FT
Santa Ana0 : 1Pozuelo AlarconH2HFinished
10:30
FT
Alcorcon B1 : 1CD Los YebenesH2HFinished
10:30
FT
CD El Alamo2 : 1Atletico de PintoH2HFinished
10:30
FT
Colmenar Viejo0 : 2Alcobendas SportH2HFinished
10:30
FT
Tres Cantos CDF0 : 2Rayo Vallecano BH2HFinished
10:30
FT
Trival Valderas1 : 0San Agustin GuadalixH2HFinished
16:00
FT
Arandina1 : 0Unionistas de SalamancaH2HFinished
16:00
FT
CD Becerril3 : 2Real AvilaH2HFinished
16:00
FT
CF Salmantino2 : 0Zamora CFH2HFinished
15:45
FT
La Baneza3 : 0CD Numancia BH2HFinished
15:45
FT
Sporting Uxama4 : 1Burgos CF IIH2HFinished
15:30
FT
Bembibre1 : 0CD BupolsaH2HFinished
11:30
FT
Real Burgos0 : 3Atletico AstorgaH2HFinished
16:00
FT
Almazan2 : 0Atletico TordesillasH2HFinished
16:00
FT
Cultural Cebrerena2 : 4Cristo AtleticoH2HFinished
17:00
FT
Zamora CF0 : 0Unionistas de SalamancaH2HFinished
16:00
FT
CF Salmantino5 : 0Sporting UxamaH2HFinished
16:00
FT
Cristo Atletico3 : 2San Jose de SoriaH2HFinished
16:00
Pst
Real Avila0 : 0Real BurgosH2HPostp.
15:30
FT
CD Bupolsa2 : 2AlmazanH2HFinished
16:30
90'
El Palo2 : 4Velez CFH2H2nd Half
16:00
FT
Antequera CF0 : 1Linares DeportivoH2HFinished
16:00
FT
Ciudad de Torredonjimeno3 : 1MartosH2HFinished
15:30
FT
UD Almeria B0 : 1Atletico Mancha RealH2HFinished
11:00
FT
Atarfe Industrial1 : 1RinconH2HFinished
11:00
FT
Huetor Vega3 : 4Huetor TajarH2HFinished
11:00
FT
Real Jaen1 : 2Malaga CF BH2HFinished
11:00
FT
UD San Pedro2 : 1CD VillacarrilloH2HFinished
10:45
FT
Maracena0 : 1Motril CFH2HFinished
17:30
FT
Juventud Torremolinos2 : 2CD LojaH2HFinished
12:00
FT
CDE Melistar1 : 2GuadixH2HFinished
17:30
FT
Martos5 : 0UD San PedroH2HFinished
17:00
FT
CD Villacarrillo2 : 3UD Almeria BH2HFinished
16:00
FT
Linares Deportivo1 : 0El PaloH2HFinished
16:00
FT
Motril CF1 : 0Atarfe IndustrialH2HFinished
11:30
FT
CD Loja2 : 0Real JaenH2HFinished
11:15
FT
Rincon2 : 0Huetor VegaH2HFinished
11:00
FT
Guadix0 : 3MaracenaH2HFinished
11:00
FT
Malaga CF B0 : 1Antequera CFH2HFinished
11:00
FT
Velez CF1 : 0CDE MelistarH2HFinished
17:15
50'
AD Ceuta1 : 0AlgecirasH2H2nd Half
16:30
90'
Atletico Espeleno0 : 1Cadiz CF IIH2H2nd Half
16:00
FT
Arcos CF2 : 1Ciudad de LucenaH2HFinished
16:00
FT
Los Barrios2 : 0San RoqueH2HFinished
15:00
FT
Utrera1 : 0Atletico SanluquenoH2HFinished
11:00
FT
Castilleja1 : 2Puente GenilH2HFinished
11:00
FT
Guadalcacin3 : 1CD AlcalaH2HFinished
11:00
FT
Xerez CD1 : 1LebrijanaH2HFinished
15:45
FT
Recreativo Huelva B3 : 1CabecenseH2HFinished
11:30
FT
Seville FC C2 : 2GerenaH2HFinished
16:00
FT
Algeciras1 : 2Xerez CDH2HFinished
16:00
FT
Gerena4 : 0CastillejaH2HFinished
16:00
FT
Puente Genil1 : 1UtreraH2HFinished
11:30
FT
Ciudad de Lucena1 : 1Seville FC CH2HFinished
11:00
FT
Cadiz CF II1 : 2Arcos CFH2HFinished
11:00
FT
Guadalcacin1 : 1Los BarriosH2HFinished
11:00
FT
San Roque4 : 0Atletico EspelenoH2HFinished
10:30
FT
CD Alcala0 : 1LebrijanaH2HFinished
15:00
FT
CD Llosetense0 : 1CD ServerenseH2HFinished
15:00
FT
CE Santanyi1 : 1Real Mallorca BH2HFinished
11:00
FT
San Rafael0 : 2FelanitxH2HFinished
16:00
FT
Ferriolense0 : 3CollerenseH2HFinished
16:00
FT
Son Cladera1 : 2UD IbizaH2HFinished
15:30
FT
Manacor2 : 1ConstanciaH2HFinished
15:00
FT
Binissalem1 : 1PoblenseH2HFinished
15:00
FT
Mercadal2 : 2PetraH2HFinished
15:00
FT
Platges de Calvia2 : 1AlcudiaH2HFinished
15:00
FT
Santa Catalina1 : 0EsporlesH2HFinished
15:30
FT
CD Serverense0 : 3PoblenseH2HFinished
15:30
FT
Petra1 : 2AlcudiaH2HFinished
16:00
-
Buzanada- : -Lanzarote
16:00
-
Haria- : -CD Marino
15:30
-
Panaderia Pulido- : -Las Zocas
16:30
89'
Lanzarote2 : 1IbarraH2H2nd Half
12:00
FT
CD Marino2 : 1Panaderia PulidoH2HFinished
12:00
FT
La Cuadra-Union Puerto0 : 0Tenerife BH2HFinished
12:00
FT
Union Sur Yaiza1 : 0VeraH2HFinished
16:30
FT
Las Zocas2 : 3UD San FernandoH2HFinished
16:30
FT
Tenisca1 : 2CD MensajeroH2HFinished
16:15
FT
Santa Ursula3 : 2UD Los LlanosH2HFinished
16:00
FT
Atletico Union Guimar3 : 0HariaH2HFinished
12:30
FT
Villa de Santa Brigida1 : 0BuzanadaH2HFinished
21:00
FT
Estrella1 : 0El CotilloH2HFinished
12:15
FT
UD Los Llanos1 : 1Las ZocasH2HFinished
12:00
FT
Tenerife B2 : 1LanzaroteH2HFinished
12:00
FT
UD San Fernando2 : 1CD MarinoH2HFinished
12:00
FT
Vera3 : 0TeniscaH2HFinished
16:30
FT
EDMF Churra4 : 0El PalmarH2HFinished
16:00
FT
Cieza1 : 0La Hoya Lorca BH2HFinished
16:00
FT
Yeclano Deportivo2 : 0Atletico PulpilenoH2HFinished
15:45
FT
Deportiva Minera2 : 1UD Los GarresH2HFinished
15:30
FT
Aguilas1 : 1La UniónH2HFinished
15:00
FT
Real Murcia B1 : 4Nueva VanguardiaH2HFinished
11:00
FT
CD Bala Azul1 : 2MulenoH2HFinished
11:00
FT
FC Cartagena II1 : 0Huercal-OveraH2HFinished
11:00
FT
Minerva CF3 : 0UCAM Murcia BH2HFinished
10:30
FT
Pinatar Arena1 : 1Mar MenorH2HFinished
16:00
FT
Huercal-Overa2 : 2Yeclano DeportivoH2HFinished
16:00
FT
Mar Menor1 : 0El PalmarH2HFinished
16:00
FT
UD Los Garres1 : 3FC Cartagena IIH2HFinished
15:30
FT
Atletico Pulpileno1 : 0EDMF ChurraH2HFinished
15:30
FT
Muleno1 : 3Minerva CFH2HFinished
15:00
FT
Nueva Vanguardia2 : 1Deportiva MineraH2HFinished
11:00
FT
La Hoya Lorca B3 : 0CD Bala AzulH2HFinished
11:00
FT
La Unión3 : 1CiezaH2HFinished
11:00
FT
UCAM Murcia B3 : 1Real Murcia BH2HFinished
10:30
FT
Pinatar Arena3 : 1AguilasH2HFinished
16:00
FT
CD Coria2 : 3Arroyo CPH2HFinished
16:00
FT
Jerez2 : 1MontijoH2HFinished
16:00
FT
Moralo2 : 0OlivenzaH2HFinished
16:00
FT
Santa Amalia1 : 0ValdiviaH2HFinished
15:30
FT
Diocesano0 : 3EMD AceuchalH2HFinished
11:30
FT
Calamonte0 : 0CD Don BenitoH2HFinished
11:30
FT
CF Trujillo0 : 2PlasenciaH2HFinished
11:15
FT
Extremadura UD B1 : 4CacerenoH2HFinished
11:00
FT
Castuera3 : 2PueblonuevoH2HFinished
17:30
FT
Azuaga4 : 1AmanecerH2HFinished
16:00
FT
EMD Aceuchal1 : 0Santa AmaliaH2HFinished
15:30
FT
Amanecer2 : 0JerezH2HFinished
15:30
FT
Plasencia2 : 2CacerenoH2HFinished
12:00
FT
CF Trujillo1 : 1DiocesanoH2HFinished
11:00
FT
Olivenza1 : 1CastueraH2HFinished
17:30
HT
Oberena1 : 0CortesH2HHalf Time
15:30
FT
Cantolagua2 : 1ArdoiH2HFinished
15:30
FT
Cirbonero3 : 1River EgaH2HFinished
15:30
FT
Iruna3 : 1IdoyaH2HFinished
11:00
FT
Burlades2 : 0HuarteH2HFinished
17:00
FT
Valle Egues0 : 1PamplonaH2HFinished
16:00
FT
CD Baztan1 : 1Beti KozkorH2HFinished
15:30
FT
CD Gares0 : 1MutilveraH2HFinished
15:30
FT
San Juan1 : 0TxantreaH2HFinished
15:30
FT
Subiza3 : 0CorellanoH2HFinished
17:00
FT
Beti Kozkor3 : 2CD GaresH2HFinished
15:00
FT
Ardoi0 : 1SubizaH2HFinished
16:00
FT
Casalarreina3 : 4NaxaraH2HFinished
16:00
FT
CD Alfaro5 : 0VillegasH2HFinished
16:00
90'
Oyonesa0 : 2CD CalahorraH2H2nd Half
16:00
FT
Tedeon1 : 0AgoncilloH2HFinished
15:30
FT
Anguiano2 : 4SD LogronesH2HFinished
15:30
FT
Arnedo1 : 2CD VareaH2HFinished
15:30
FT
Calasancio1 : 1Haro DeportivoH2HFinished
15:30
FT
CD Pradejon1 : 1River EbroH2HFinished
11:00
FT
CD Berceo2 : 0Yague CFH2HFinished
17:30
FT
UD Logrones B3 : 0VianesH2HFinished
16:00
FT
Haro Deportivo3 : 1CD PradejonH2HFinished
16:00
FT
Naxara2 : 1OyonesaH2HFinished
16:00
FT
UD Logrones B2 : 0ArnedoH2HFinished
16:00
FT
Vianes1 : 0AgoncilloH2HFinished
15:30
FT
CD Calahorra4 : 0TedeonH2HFinished
11:00
FT
CD Varea3 : 3AnguianoH2HFinished
10:30
FT
Villegas0 : 0CasalarreinaH2HFinished
16:00
FT
UD Fraga2 : 2TamariteH2HFinished
15:30
FT
Binefar3 : 1BelchiteH2HFinished
15:30
FT
Brea4 : 0La AlmuniaH2HFinished
15:30
FT
Sabinanigo1 : 1BorjaH2HFinished
15:30
FT
Tarazona3 : 1SD EjeaH2HFinished
15:30
FT
Teruel1 : 0UteboH2HFinished
15:00
FT
Carinena0 : 0CD CaspeH2HFinished
15:00
FT
Robres2 : 0Atletico MonzonH2HFinished
11:30
FT
Valdefierro2 : 1IlluecaH2HFinished
11:00
FT
Sarinena2 : 1AlmudevarH2HFinished
16:30
FT
Sarinena3 : 0IlluecaH2HFinished
16:00
FT
CD Caspe0 : 0TeruelH2HFinished
16:00
FT
Utebo2 : 3SabinanigoH2HFinished
15:30
FT
Atletico Monzon0 : 3BreaH2HFinished
15:30
FT
Borja0 : 0RobresH2HFinished
15:30
FT
La Almunia1 : 0BinefarH2HFinished
15:30
FT
Tarazona3 : 2UD FragaH2HFinished
15:00
FT
Tamarite3 : 1ValdefierroH2HFinished
11:00
FT
Almudevar2 : 0CarinenaH2HFinished
16:00
FT
Almagro FC0 : 1Villarrobledo CPH2HFinished
16:00
FT
La Roda1 : 2PedronerasH2HFinished
15:30
FT
Atletico Ibanes4 : 2Albacete BH2HFinished
15:30
FT
Marchamalo1 : 1CD VillacanasH2HFinished
15:30
FT
Mora1 : 1Quintanar del ReyH2HFinished
11:00
FT
Conquense3 : 0MadridejosH2HFinished
11:00
FT
Tomelloso2 : 1AzuquecaH2HFinished
17:30
FT
Villarrubia3 : 2CD MiguelturrenoH2HFinished
15:30
FT
Ciudad Real2 : 1SocuellamosH2HFinished
15:30
FT
Guadalajara2 : 1AlmansaH2HFinished
17:00
FT
Almansa0 : 1ConquenseH2HFinished
16:00
FT
La Roda1 : 0Atletico IbanesH2HFinished
16:00
FT
Madridejos1 : 1VillarrubiaH2HFinished
16:00
FT
Quintanar del Rey1 : 1GuadalajaraH2HFinished
11:00
FT
Azuqueca0 : 1Almagro FCH2HFinished