14:00 | - | IK Start - : - Ranheim |
14:00 | - | Raufoss IL - : - Asane |
14:00 | - | Valerenga - : - Bryne FK |
15:00 | - | FK Lyn - : - Ranheim |
14:00 | - | Asane - : - Stabaek | H2H |
16:00 | FT | FK Lyn 1 : 1 Valerenga |
14:00 | FT | IK Start 1 : 1 Sandnes Ulf |
14:00 | FT | Ranheim 2 : 2 Asane |
14:00 | FT | Raufoss IL 0 : 1 Bryne FK |
14:00 | FT | Sogndal 1 : 0 Moss FK |
16:00 | - | SK Brann - : - Rosenborg |
17:15 | - | Odds BK - : - Viking FK |
15:00 | - | KFUM Oslo - : - SK Brann |
15:00 | - | Lillestrom - : - HamKam |
15:00 | - | Molde - : - FK Haugesund |
17:15 | FT | Bodo/Glimt 1 : 1 Molde |
15:00 | FT | FK Haugesund 1 : 3 Rosenborg |
15:00 | FT | Kristiansund BK 1 : 0 Tromso |
15:00 | FT | Sandefjord 0 : 1 Lillestrom |
15:00 | FT | Sarpsborg 08 0 : 2 KFUM Oslo |
15:00 | FT | SK Brann 2 : 0 Odds BK |
12:30 | FT | HamKam 0 : 1 Stromsgodset IF |
17:00 | - | Alta IF - : - Stabaek |
16:00 | - | Ranheim - : - Raufoss IL |
14:00 | - | Arendal - : - Bryne FK |
14:00 | - | IL Hodd - : - Molde |
14:00 | - | Valerenga - : - Tromso |
12:30 | - | Sogndal - : - KFUM Oslo |
15:00 | FT | Oppsal 0 : 4 Valerenga |
17:05 | FT | Strommen IF 4 : 5 Lillestrom |
17:00 | AET | Tromsdalen UIL 3 : 1 FK Lyn |
16:00 | FT | Askoy 2 : 5 SK Brann |
16:00 | FT | Baerum SK 0 : 5 Stabaek |
16:00 | FT | Elverum 2 : 4 HamKam |
16:00 | FT | Fram Larvik 0 : 3 Arendal |
16:00 | FT | Frigg 0 : 3 KFUM Oslo |
16:00 | Pen | Froya FK 7 : 8 Sogndal |
16:00 | FT | IF Floya 0 : 6 Tromso |
16:00 | FT | IK Junkeren 0 : 2 Bodo/Glimt |
16:00 | FT | IL Bjarg 0 : 3 Asane |
16:00 | AET | IL Hodd 1 : 0 Aalesunds FK |
16:00 | FT | Melhus IL 1 : 5 Ranheim |
16:00 | FT | Rade 2 : 1 Moss FK |
16:00 | FT | Skjervoy IK 0 : 1 Alta IF |
16:00 | FT | Stord 0 : 4 Lysekloster IL |
16:00 | FT | Strindheim IL 1 : 2 Molde |
16:00 | FT | Skeid 1 : 2 Raufoss IL |
12:00 | FT | Asane (W) 0 : 3 SK Brann (W) |
13:00 | - | Orn Horten - : - IL Hodd |
13:00 | - | Arendal - : - Orn Horten |
14:00 | FT | Orn Horten 2 : 3 SK Brann II |
13:00 | FT | FK Jerv 2 : 1 IL Hodd |
12:30 | FT | Brattvag 2 : 0 Notodden FK |
11:00 | FT | Lysekloster IL 2 : 1 Arendal |
13:00 | - | Follo FK - : - Skeid | H2H |
16:00 | FT | Skeid 1 : 0 Kjelsas IL |
12:00 | - | Froya FK - : - Stord |
12:00 | - | IL Bjarg - : - Askoy |
12:00 | - | Os TF - : - Fana IL |
13:00 | - | forde il - : - Asane-2 |
13:00 | - | Floro SK - : - Os TF | H2H |
13:00 | FT | Asane-2 1 : 4 Os TF |
13:00 | FT | Loddefjord 1 : 2 Fana IL |
12:00 | FT | Askoy 5 : 0 Stord |
12:00 | FT | Froya FK 1 : 3 forde il |
12:00 | FT | IL Bjarg 5 : 3 Ardal FK |
11:00 | FT | SK Djerv 1919 2 : 0 Floro SK |
14:00 | - | Odd-2 - : - IL Brodd |
15:00 | - | Sola - : - Odd-2 |
13:00 | - | IK Start II - : - Madla |
14:00 | FT | Fram Larvik 2 : 0 FK Vidar |
14:00 | FT | Madla 2 : 6 Pors Grenland |
14:00 | FT | Sandefjord-2 0 : 1 IL Brodd |
13:00 | FT | Mandalskameratene 1 : 1 Sola |
13:00 | - | Asker - : - Gamle Oslo |
13:00 | - | Baerum SK - : - Frigg |
17:15 | - | KFUM-2 - : - Skeid II |
13:00 | - | Frigg - : - Oppsal |
17:00 | FT | Oppsal 4 : 3 Sarpsborg 08 II |
17:00 | FT | Ullern IF 2 : 2 KFUM-2 |
13:00 | FT | Asker 6 : 1 Frigg |
13:00 | FT | Baerum SK 5 : 3 Askollen |
12:00 | FT | Skeid II 1 : 4 IL Flint |
13:00 | - | Melhus IL - : - Orkla FK |
13:00 | - | Tiller IL - : - Surnadal |
13:00 | FT | Melhus IL 1 : 3 Stabaek II |
13:00 | FT | Byasen 0 : 0 Rana FK |
13:00 | FT | Nardo FK 4 : 0 Orkla FK |
13:00 | FT | Tiller IL 3 : 0 Verdal IL |
12:30 | FT | SK Traeff 1 : 1 Lorenskog IF |
13:00 | FT | IF Ready 2 : 0 Bjorkelangen |
12:00 | FT | Skjetten SK 2 : 0 Skedsmo FK |
11:00 | FT | Elverum 0 : 5 IF Floya |
14:00 | FT | Ham Kam-2 3 : 1 Innstranden |