Football Live, Soccer Live, Livescore, Results, Standings, FootLive.

football live score, soccer live score, footlive.com




Today
    16:00
    FT
    Watford2 : 0West HamH2HFinished
    20:00
    49'
    Brighton1 : 2Stoke CityH2H2nd Half
    11:00
    FT
    Malaga CF3 : 2Deportivo La CorunaH2HFinished
    15:15
    FT
    RCD Espanyol0 : 2Valencia CFH2HFinished
    17:30
    FT
    Las Palmas0 : 2LevanteH2HFinished
    19:45
    FT
    Athletic Bilbao1 : 1VillarrealH2HFinished
    20:00
    52'
    SD Eibar2 : 0Real BetisH2H2nd Half
    11:30
    FT
    Crotone0 : 1GenoaH2HFinished
    14:00
    FT
    Benevento1 : 2SassuoloH2HFinished
    14:00
    FT
    Sampdoria3 : 2JuventusH2HFinished
    14:00
    FT
    Spal1 : 1FiorentinaH2HFinished
    14:00
    FT
    Torino1 : 1Chievo VeronaH2HFinished
    14:00
    FT
    Udinese0 : 1CagliariH2HFinished
    19:45
    FT
    Inter Milan2 : 0AtalantaH2HFinished
    19:45
    58'
    Hellas Verona2 : 1BolognaH2H2nd Half
    14:30
    FT
    FC Schalke 042 : 0Hamburger SVH2HFinished
    17:00
    FT
    Werder Bremen4 : 0Hannover 96H2HFinished
    14:00
    FT
    Caen1 : 1NiceH2HFinished
    16:00
    FT
    Lyon0 : 0MontpellierH2HFinished
    20:00
    FT
    Bordeaux1 : 1MarseilleH2HFinished
    18:00
    FT
    Amiens3 : 0LilleH2HFinished
    11:30
    FT
    ADO Den Haag4 : 1Heracles AlmeloH2HFinished
    13:30
    FT
    Groningen4 : 2Vitesse ArnhemH2HFinished
    13:30
    FT
    PEC Zwolle0 : 1PSV EindhovenH2HFinished
    13:30
    FT
    Utrecht3 : 1ExcelsiorH2HFinished
    15:45
    FT
    Roda JC0 : 1AZ AlkmaarH2HFinished
    15:00
    FT
    Hearts1 : 1Partick ThistleH2HFinished
    08:30
    FT
    FC Ufa2 : 0FC UralH2HFinished
    11:00
    FT
    Anzhi0 : 1Lokomotiv MoscowH2HFinished
    13:30
    FT
    Rostov0 : 0FC Amkar PermH2HFinished
    16:00
    FT
    Zenit St. Petersburg5 : 0FK TosnoH2HFinished
    11:00
    FT
    FC Encamp0 : 2UE EngordanyH2HFinished
    11:00
    FT
    UE Santa Coloma0 : 2Santa ColomaH2HFinished
    15:00
    FT
    UE Sant Julia1 : 0LusitanosH2HFinished
    13:00
    FT
    Lushnja0 : 1Flamurtari VloreH2HFinished
    16:00
    FT
    Skenderbeu1 : 1FC KamzaH2HFinished
    16:00
    FT
    Teuta Durres1 : 0VllazniaH2HFinished
    13:00
    FT
    FK Kukesi1 : 2Partizani TiranaH2HFinished
    13:00
    FT
    Luftetari Gjirokaster1 : 1KF LaciH2HFinished
    11:00
    FT
    Ararat0 : 1PyunikH2HFinished
    10:00
    FT
    Alashkert II3 : 3Avan AcademyH2HFinished
    10:00
    FT
    Ararat II1 : 3Banants IIH2HFinished
    10:00
    FT
    Artsakh2 : 1Gandzasar IIH2HFinished
    10:00
    FT
    FC Lori5 : 0ErebuniH2HFinished
    10:00
    FT
    Shirak II2 : 3Pyunik IIH2HFinished
    15:30
    FT
    Red Bull Salzbourg5 : 0Sturm GrazH2HFinished
    13:00
    FT
    Neftchi Baku2 : 3FK GabalaH2HFinished
    19:00
    FT
    KSK Heist (W)0 : 1Oud-Heverlee (W)H2HFinished
    13:30
    FT
    Zulte Waregem0 : 1KRC GenkH2HFinished
    17:00
    FT
    Club Brugge3 : 0Waasland-BeverenH2HFinished
    19:00
    FT
    Lokeren0 : 3KAA GentH2HFinished
    15:00
    FT
    Union Saint-Gilloise1 : 1TubizeH2HFinished
    13:30
    FT
    Eendracht Aalst2 : 0Patro EisdenH2HFinished
    14:00
    FT
    VW Hamme3 : 2Berchem SportH2HFinished
    15:00
    FT
    Siroki Brijeg3 : 0Gosk GabelaH2HFinished
    17:00
    FT
    Borac Banja Luka0 : 1ZeljeznicarH2HFinished
    10:30
    FT
    Dunav Ruse0 : 1Cherno More VarnaH2HFinished
    15:30
    FT
    Vitosha Bistritsa0 : 0Levski SofiaH2HFinished
    15:30
    FT
    FC Vereya2 : 0FC EtarH2HFinished
    12:30
    FT
    Pomorie1 : 1Litex LovechH2HFinished
    13:00
    FT
    Montana0 : 1Botev VratsaH2HFinished
    14:00
    FT
    Dinamo Zagreb2 : 0Lokomotiva zagrebH2HFinished
    17:00
    FT
    NK Istra 19611 : 3Hajduk SplitH2HFinished
    14:00
    FT
    AEL3 : 1Nea SalamisH2HFinished
    16:00
    FT
    Ermis Aradippou1 : 2AnorthosisH2HFinished
    17:00
    FT
    Pafos FC1 : 0DoxaH2HFinished
    12:30
    FT
    Ethnikos FC Assias0 : 3Asil LysiH2HFinished
    12:30
    FT
    PO Xylotymbou3 : 2HalkanorasH2HFinished
    14:00
    FT
    Karvina2 : 1JablonecH2HFinished
    14:00
    FT
    Mlada Boleslav1 : 2Bohemians 1905H2HFinished
    09:15
    FT
    Viktoria Zizkov0 : 1Graffin VlasimH2HFinished
    12:30
    FT
    Banik Sokolov1 : 0MFK VitkoviceH2HFinished
    12:30
    FT
    Fremad Amager1 : 0Vejle BKH2HFinished
    13:30
    FT
    Esbjerg fB4 : 0Brabrand IFH2HFinished
    13:30
    FT
    FC Fredericia3 : 2Skive IKH2HFinished
    13:30
    FT
    Nykobing FC2 : 2HB KogeH2HFinished
    13:30
    FT
    Thisted FC1 : 1FC RoskildeH2HFinished
    13:30
    FT
    Viborg FF2 : 0VendsysselH2HFinished
    11:00
    FT
    Lyngby BK1 : 3Randers FCH2HFinished
    13:00
    FT
    AC Horsens0 : 0OB OdenseH2HFinished
    15:00
    FT
    SonderjyskE3 : 0FC CopenhagenH2HFinished
    17:00
    FT
    Brondby IF4 : 2FC NordsjaellandH2HFinished
    18:00
    FT
    AaB Aalborg0 : 1FC MidtjyllandH2HFinished
    12:00
    FT
    Fortuna Hjorring (W)7 : 0BSF (W)H2HFinished
    13:15
    FT
    Leeds United2 : 1MiddlesbroughH2HFinished
    19:45
    64'
    Lens2 : 1NiortH2H2nd Half
    13:00
    FT
    Guingamp (W)1 : 0Lille (W)Finished
    13:30
    FT
    Lyon (W)5 : 1FC Fleury (W)Finished
    13:30
    FT
    Montpellier (W)4 : 1Girondins Bordeaux (W)Finished
    13:30
    FT
    Paris FC (W)2 : 1Soyaux (W)Finished
    12:30
    FT
    FC Ingolstadt1 : 0SC Fortuna DusseldorfH2HFinished
    12:30
    FT
    MSV Duisbourg3 : 0FC Erzgebirge AueH2HFinished
    12:30
    FT
    St Pauli2 : 2SSV Jahn RegensburgH2HFinished
    19:30
    78'
    SG Dynamo Dresden1 : 0FC KaiserslauternH2H2nd Half
    10:00
    FT
    SC Sand (W)1 : 0USV Jena WH2HFinished
    13:00
    FT
    1. FC Koln (W)0 : 8Turbine Potsdam (W)H2HFinished
    13:00
    FT
    SC Freiburg (W)0 : 31. FFC Frankfurt (W)H2HFinished
    14:00
    FT
    SGS Essen (W)0 : 4VfL Wolfsburg (W)H2HFinished
    13:30
    FT
    Fleury-Merogis2 : 0ArrasH2HFinished
    13:30
    FT
    AS Vitre0 : 2LimogesH2HFinished
    13:00
    FT
    Xanthi2 : 0PanioniosH2HFinished
    15:15
    FT
    PAS Giannina1 : 1PanaitolikosH2HFinished
    15:15
    FT
    Platanias0 : 3Asteras TripolisH2HFinished
    17:30
    FT
    Panathinaikos1 : 1AEK AthensH2HFinished
    17:30
    FT
    PAOK Salonika2 : 1AtromitosH2HFinished
    13:00
    Pst
    Acharnaikos0 : 0Veria FCH2HPostp.
    13:00
    FT
    Aiginiakos1 : 1PanegialiosH2HFinished
    13:00
    FT
    Apollon Larissa3 : 0PanserraikosH2HFinished
    13:00
    FT
    Ergotelis2 : 3Aris ThessalonikiH2HFinished
    13:00
    FT
    Kalithea0 : 1Doxa DramasH2HFinished
    13:00
    FT
    Karaiskakis2 : 1Sparta FCH2HFinished
    13:00
    FT
    Panachaiki0 : 0KissamikosH2HFinished
    12:00
    FT
    Budafoki1 : 0GyirmotH2HFinished
    12:00
    FT
    Cegledi VSE2 : 0SoroksarH2HFinished
    12:00
    FT
    Kisvarda FC1 : 0MTK BudapestH2HFinished
    12:00
    FT
    Siofok0 : 0Szeged 2011 FCH2HFinished
    12:00
    FT
    Szolnoki MAV0 : 1Budaorsi SCH2HFinished
    12:00
    FT
    Vac FC1 : 1Nyiregyhaza SpartacusH2HFinished
    15:00
    FT
    Bekescsaba3 : 1Dorogi FCH2HFinished
    15:00
    FT
    Csakvari TK2 : 1Kazincbarcikai SCH2HFinished
    15:00
    FT
    Gyori ETO FC1 : 2MosonmagyarovariH2HFinished
    15:00
    FT
    Zalaegerszeg TE0 : 0Soproni VSEH2HFinished
    16:30
    FT
    Salernitana1 : 1CremoneseH2HFinished
    19:30
    76'
    Palermo0 : 2CittadellaH2H2nd Half
    13:30
    FT
    Fano0 : 1SudtirolH2HFinished
    13:30
    FT
    Renate0 : 0TeramoH2HFinished
    13:30
    FT
    Sambenedettese0 : 0Bassano VirtusH2HFinished
    13:30
    FT
    Vicenza Calcio0 : 2AC MestreH2HFinished
    14:00
    Canc
    Modena0 : 0PordenoneH2HCanceled
    17:30
    FT
    AC FeralpiSalo1 : 2AlbinoleffeH2HFinished
    17:30
    FT
    AC Reggiana3 : 0Ravenna CalcioH2HFinished
    17:30
    FT
    Gubbio0 : 0FermanaH2HFinished
    13:30
    FT
    Alessandria1 : 3ViterbeseH2HFinished
    13:30
    FT
    Arezzo2 : 0CuneoH2HFinished
    15:30
    FT
    AS Livorno2 : 1Olbia CalcioH2HFinished
    15:30
    FT
    Giana Erminio5 : 0PratoH2HFinished
    15:30
    FT
    Pistoiese2 : 1PiacenzaH2HFinished
    15:30
    FT
    Pontedera0 : 0MonzaH2HFinished
    17:30
    FT
    US Gavorrano2 : 0CarrareseH2HFinished
    19:45
    61'
    Pro Piacenza0 : 2PisaH2H2nd Half
    13:30
    FT
    Catanzaro2 : 1Cosenza CalcioH2HFinished
    12:00
    FT
    FS Metta/LU3 : 1FK ProgressFinished
    11:00
    FT
    FK Jonava2 : 2Atlantas KlaipedaH2HFinished
    11:00
    FT
    Suduva Marijampole3 : 0Zalgiris VilniusH2HFinished
    11:00
    FT
    Utenis Utena1 : 3FK TrakaiH2HFinished
    14:00
    FT
    Progres Niedercorn5 : 0RosportH2HFinished
    14:00
    FT
    UNA Strassen0 : 3Jeunesse EschH2HFinished
    15:00
    FT
    Esch1 : 6DudelangeH2HFinished
    15:00
    FT
    Fola Esch2 : 1RM Hamm BenficaH2HFinished
    15:00
    FT
    Petange1 : 1Mondorf-les-BainsH2HFinished
    15:00
    FT
    Racing FC Union3 : 2FC Rodange 91H2HFinished
    17:00
    FT
    Hostert2 : 1DifferdangeH2HFinished
    13:00
    FT
    Floriana FC1 : 0Sliema WanderersH2HFinished
    15:00
    FT
    Hamrun Spartans0 : 0Valletta FCH2HFinished
    13:00
    FT
    Qrendi FC0 : 2Rabat AjaxH2HFinished
    13:00
    FT
    San Gwann FC0 : 6Pieta HotspursH2HFinished
    15:15
    FT
    Melita FC1 : 2Zejtun CorinthiansH2HFinished
    15:15
    FT
    Sirens FC5 : 1Zabbar St. PatrickH2HFinished
    19:00
    FT
    AZ Alkmaar Am4 : 2Jong AjaxH2HFinished
    19:00
    FT
    Jong PSV2 : 0Jong FC UtrechtH2HFinished
    13:30
    FT
    Perugia U191 : 1Ternana U19H2HFinished
    13:30
    FT
    PSV/FC Eindhoven (W)1 : 2AFC Ajax (W)Finished
    13:00
    FT
    ASV De Dijk1 : 2AFCH2HFinished
    13:30
    FT
    TEC VV3 : 1FC LiendenH2HFinished
    17:00
    FT
    Kristiansund BK3 : 2SandefjordH2HFinished
    17:00
    FT
    Lillestrom0 : 1MoldeH2HFinished
    17:00
    FT
    Rosenborg2 : 0Viking FKH2HFinished
    17:00
    FT
    Sarpsborg 081 : 0Aalesunds FKH2HFinished
    17:00
    FT
    Stabaek1 : 1SogndalH2HFinished
    17:00
    FT
    Stromsgodset IF2 : 1SK BrannH2HFinished
    17:00
    FT
    Tromso2 : 0FK HaugesundH2HFinished
    17:00
    FT
    Valerenga2 : 0Odds BKH2HFinished
    14:30
    FT
    Slask Wroclaw1 : 2Arka GdyniaH2HFinished
    17:00
    FT
    Legia Warszaw1 : 0Gornik ZabrzeH2HFinished
    17:00
    FT
    Zaglebie Lubin0 : 0Korona KielceH2HFinished
    11:00
    FT
    Gornik Leczna0 : 3Odra OpoleH2HFinished
    16:45
    FT
    Miedz Legnica1 : 1Rakow CzestochowaH2HFinished
    11:00
    FT
    Legionovia Legionowo0 : 3Olimpia ElblagH2HFinished
    12:00
    FT
    Gryf Wejherowo0 : 1Stal Stalowa WolaH2HFinished
    16:00
    FT
    GKS Belchatow3 : 2Blekitni StargardH2HFinished
    14:30
    AET
    AD Oliveirense2 : 3MaritimoAfter ET
    15:00
    FT
    Academica1 : 0Nacional MadeiraFinished
    15:00
    Pen
    Caldas SC4 : 2AroucaPen: 3-1
    15:00
    Pen
    FC Vizela4 : 6Vilaverdense FCPen: 2-4
    15:00
    FT
    Moreirense5 : 2FelgueirasFinished
    15:00
    FT
    SC Farense2 : 1LeixoesFinished
    15:00
    FT
    Uniao De Leiria0 : 3AvesFinished
    15:00
    FT
    Uniao Madeira4 : 2FreamundeFinished
    16:00
    FT
    Santa Clara2 : 0ChavesFinished
    16:00
    FT
    SC Ideal1 : 4Cova PiedadeFinished
    16:00
    AET
    SC Praiense3 : 2VilafranquenseAfter ET
    20:15
    FT
    Guimaraes2 : 1FeirenseFinished
    12:00
    FT
    Academy Pandev1 : 1FK RabotnickiH2HFinished
    12:00
    FT
    Pobeda Prilep0 : 2SileksH2HFinished
    12:00
    FT
    Shkendija4 : 0FK SkopjeH2HFinished
    12:00
    FT
    Shkupi Skopje4 : 1FK RenovaH2HFinished
    12:00
    FT
    Vardar1 : 0Pelister BitolaH2HFinished
    16:00
    FT
    Concordia Chiajna1 : 2Astra GiurgiuH2HFinished
    18:45
    FT
    Dinamo Bucharest0 : 2CFR ClujH2HFinished
    18:45
    FT
    FC Voluntari0 : 0Viitorul ConstantaH2HFinished
    10:00
    FT
    FK Tambov3 : 1Zenit-2 Saint PetersburgH2HFinished
    11:00
    FT
    Kuban-2 Krasnodar3 : 0Druzhba MaykopH2HFinished
    12:00
    FT
    FC Armavir3 : 1Anzhi-2 FCH2HFinished
    15:00
    FT
    Dundee United3 : 0FalkirkH2HFinished
    12:00
    FT
    Javor Ivanjica0 : 2PartizanH2HFinished
    12:00
    FT
    Zemun1 : 0FK Macva SabacH2HFinished
    16:00
    FT
    Spartak Subotica3 : 1Borac CacakH2HFinished
    12:00
    FT
    Academica Clinceni5 : 2CS BalotestiH2HFinished
    16:00
    FT
    CS Mioveni1 : 1FC HermannstadtH2HFinished
    13:00
    FT
    Slovan Bratislava1 : 0Spartak TrnavaH2HFinished
    14:00
    FT
    NK Domzale1 : 0NK KrskoH2HFinished
    14:00
    FT
    NK Rudar Velenje2 : 0ND GoricaFinished
    13:00
    FT
    Jadran Dekani3 : 0NK VerzejH2HFinished
    13:00
    FT
    NK Brda Dobrovo1 : 1BreziceH2HFinished
    13:00
    FT
    NK Tabor Sezana0 : 3NK RadomljeH2HFinished
    13:00
    FT
    NS Mura6 : 0NK FuzinarH2HFinished
    11:00
    FT
    Numancia1 : 2Gimnastic TarragonaH2HFinished
    15:00
    FT
    Rayo Vallecano1 : 0Barcelona BH2HFinished
    17:00
    FT
    Osasuna2 : 3AD AlcorconH2HFinished
    17:00
    FT
    Sevilla FC B1 : 1Cordoba CFH2HFinished
    19:00
    FT
    Cultural Leonesa1 : 1Granada CFH2HFinished
    19:30
    FT
    Sporting Gijon0 : 3Cadiz CFH2HFinished
    11:00
    FT
    Coruxo FC1 : 0Rapido de BouzasH2HFinished
    11:00
    FT
    Rayo Majadahonda2 : 1CercedaH2HFinished
    14:45
    FT
    Real Valladolid B1 : 2UD SanseH2HFinished
    15:30
    FT
    Navalcarnero2 : 1Gimnastica SegovianaH2HFinished
    15:30
    FT
    Racing Ferrol0 : 1CF FuenlabradaH2HFinished
    16:00
    FT
    Guijuelo3 : 3Pontevedra CFH2HFinished
    16:00
    FT
    SD Ponferradina1 : 2Celta Vigo BH2HFinished
    16:00
    FT
    Talavera CF2 : 0Union AdarveH2HFinished
    11:00
    FT
    CD Tudelano1 : 0Sporting Gijon BH2HFinished
    16:00
    FT
    Burgos1 : 1Athletic Bilbao BH2HFinished
    16:00
    FT
    Real Union2 : 2Arenas de GetxoH2HFinished
    16:00
    FT
    UD Logrones1 : 2CD MirandesH2HFinished
    17:30
    FT
    Caudal Deportivo1 : 1IzarraH2HFinished
    11:00
    FT
    CD Ebro2 : 2CF BadalonaH2HFinished
    11:00
    FT
    Cornella2 : 1Real Zaragoza BH2HFinished
    11:00
    FT
    Ontinyent CF0 : 0Atletico BalearesH2HFinished
    11:00
    FT
    Real Mallorca2 : 0Elche CFH2HFinished
    11:00
    FT
    SD Formentera1 : 1UE OlotH2HFinished
    11:00
    FT
    UE Llagostera0 : 0Pena DeportivaH2HFinished
    16:00
    FT
    CD Alcoyano0 : 2PeraladaH2HFinished
    17:00
    FT
    Hercules CF1 : 2Atletico SaguntinoH2HFinished
    10:00
    FT
    Lorca Deportiva3 : 2Las Palmas BH2HFinished
    10:30
    FT
    Real Betis B3 : 3Jumilla FCH2HFinished
    11:00
    FT
    Ecija1 : 1San Fernando CDH2HFinished
    11:00
    FT
    UD Melilla0 : 1Merida ADH2HFinished
    16:00
    FT
    CD Badajoz0 : 0FC CartagenaH2HFinished
    16:00
    FT
    El Ejido2 : 0Cordoba BH2HFinished
    16:00
    FT
    RB Linense3 : 3Granada CF BH2HFinished
    16:00
    FT
    Recreativo Huelva1 : 0Marbella FCH2HFinished
    16:30
    FT
    Extremadura0 : 1Real MurciaH2HFinished
    16:30
    FT
    UCAM Murcia0 : 0CF VillanovenseH2HFinished
    11:00
    FT
    Espanyol (W)0 : 2Athletic Bilbao (W)H2HFinished
    11:30
    FT
    Rayo Vallecano (W)3 : 0Santa Teresa (W)H2HFinished
    15:00
    FT
    Real Betis (W)2 : 4Atletico Madrid (W)H2HFinished
    09:30
    FT
    MSK Zilina B7 : 1Slavoj TrebisovH2HFinished
    12:00
    FT
    Sered4 : 1Inter BratislavaH2HFinished
    13:45
    FT
    Jonkopings Sodra1 : 1Trelleborgs FFFinished
    15:00
    FT
    Grasshopper Zurich2 : 0FC ThunH2HFinished
    15:00
    FT
    Lausanne-Sport3 : 1LuzernH2HFinished
    15:00
    FT
    Young Boys2 : 1FC ZurichH2HFinished
    15:00
    FT
    Chiasso4 : 0WohlenH2HFinished
    19:00
    FT
    Vaduz2 : 0SchaffhausenH2HFinished
    11:00
    FT
    Alanyaspor1 : 0Yeni MalatyasporH2HFinished
    11:00
    FT
    Genclerbirligi1 : 2KayserisporH2HFinished
    13:30
    FT
    Trabzonspor4 : 3OsmanlisporH2HFinished
    16:30
    FT
    Fenerbahce4 : 1SivassporH2HFinished
    17:00
    FT
    Karabukspor0 : 2KasimpasaH2HFinished
    10:00
    FT
    Balikesirspor2 : 3EskisehirsporH2HFinished
    10:00
    FT
    Samsunspor0 : 0AdanasporH2HFinished
    12:30
    FT
    Altinordu FK3 : 3GiresunsporH2HFinished
    15:00
    FT
    Rizespor3 : 0IstanbulsporH2HFinished
    15:00
    FT
    Gaziantepspor0 : 3BolusporH2HFinished
    10:00
    FT
    Amed SK0 : 1Afjet AfyonsporH2HFinished
    10:30
    FT
    Bucaspor1 : 1BodrumsporH2HFinished
    10:30
    FT
    Sancaktepespor1 : 0KastamonusporH2HFinished
    10:30
    FT
    Bandirmaspor4 : 1KaragumrukH2HFinished
    10:30
    FT
    BugsasSpor2 : 0Nazilli BelediyesporH2HFinished
    10:30
    FT
    Karsiyaka1 : 2Altay IzmirH2HFinished
    10:30
    FT
    Nigde Belediyespor1 : 0KirklarelisporH2HFinished
    10:30
    FT
    Pendikspor3 : 0KahramanmarassporH2HFinished
    10:30
    FT
    Sakaryaspor3 : 1FethiyesporH2HFinished
    17:30
    FT
    Chornomorets Odessa2 : 1Olimpik DonetskH2HFinished
    14:30
    FT
    Cardiff MU1 : 1Cefn DruidsH2HFinished
    19:45
    63'
    Gap Connah's Quay0 : 1The New Saints2nd Half
    14:20
    FT
    Al Ahli Manama0 : 0Al Shabab ManamaH2HFinished
    17:35
    FT
    Malkiya2 : 1Al-Ittihad BahrainH2HFinished
    14:20
    FT
    Al-Riffa0 : 0East RiffaH2HFinished
    15:00
    FT
    Al Hadd1 : 1Al Najma ManamaH2HFinished
    16:35
    FT
    Manama0 : 1MuharraqH2HFinished
    10:30
    FT
    Sheikh Jamal3 : 0Team BJMCH2HFinished
    12:45
    FT
    Brothers Union1 : 0Sheikh RusselH2HFinished
    10:30
    FT
    Sheikh Moni Arambagh0 : 0Saif SCH2HFinished
    12:35
    FT
    Shanghai Shenhua1 : 0Shanghai SIPGFinished
    06:30
    FT
    Metro Gallery FC1 : 0Hong Kong RangersH2HFinished
    09:30
    FT
    Yuen Long0 : 3Kitchee SCH2HFinished
    12:00
    FT
    TSW Pegasus3 : 2Wofoo Tai Po FCH2HFinished
    12:00
    FT
    Chennaiyin FC2 : 3Sporting Clube de GoaH2HFinished
    14:30
    FT
    Bengaluru FC2 : 0Mumbai FCH2HFinished
    11:00
    FT
    Sepidrood Rasht1 : 2Zob AhanH2HFinished
    11:15
    FT
    Mobarake Sepahan3 : 0Tractor SaziH2HFinished
    11:15
    FT
    Siah Jamegan0 : 0EsteghlalH2HFinished
    11:45
    FT
    Naft Tehran0 : 1Saipa FCH2HFinished
    13:00
    FT
    Foolad Khuzestan1 : 0Pars Jonoubi JamH2HFinished
    14:00
    FT
    Persepolis Tehran0 : 0Padideh FCH2HFinished
    10:45
    -
    Saba Qom- : -Mes RafsanjanH2H
    11:00
    -
    Gol Gohar- : -Rah Ahan FCH2H
    07:00
    FT
    Fagiano Okayama1 : 1Avispa FukuokaH2HFinished
    07:00
    FT
    JEF United Ichihara2 : 1Yokohama FCH2HFinished
    07:00
    FT
    Matsumoto Yamaga0 : 1Kyoto Purple SangaH2HFinished
    07:00
    FT
    Montedio Yamagata4 : 1GifuH2HFinished
    07:00
    FT
    Oita Trinita2 : 1Roasso KumamotoH2HFinished
    07:00
    FT
    Renofa Yamaguchi1 : 1Ehime FCH2HFinished
    07:00
    FT
    Shonan Bellmare1 : 1Machida ZelviaH2HFinished
    07:00
    FT
    Thespa Kusatsu1 : 4V-Varen NagasakiH2HFinished
    07:00
    FT
    Tokyo Verdy2 : 1Tokushima VortisH2HFinished
    07:00
    FT
    Zweigen Kanazawa2 : 1Mito HollyHockH2HFinished
    14:00
    FT
    Al Ramtha0 : 0That RasH2HFinished
    16:30
    FT
    Al Ahli Amman0 : 1Al FaisalyH2HFinished
    16:30
    FT
    Al Aqaba0 : 2Al WihdatH2HFinished
    06:00
    FT
    FC Seoul3 : 2Jeju UnitedFinished
    06:00
    FT
    Gangwon FC1 : 2Ulsan HyundaiFinished
    06:00
    FT
    Jeonbuk Motors2 : 3Suwon BluewingsFinished
    12:15
    FT
    Al-Nabi Shayth1 : 1Al AnsarH2HFinished
    12:15
    FT
    Islah Bourj0 : 1SafaH2HFinished
    14:00
    FT
    Nejmeh Beirut1 : 2Salam ZghartaH2HFinished
    13:00
    FT
    Al Sadd SC4 : 1Umm Salal SCH2HFinished
    15:10
    FT
    Al-Arabi2 : 4Al Rayyan SCH2HFinished
    15:10
    FT
    Al-Duhail SC8 : 2Al Kharaitiyat SCH2HFinished
    16:40
    FT
    Al Taawon1 : 1Al Ahli (Jeddah)H2HFinished
    10:00
    FT
    Binh Duong4 : 0Dong Tam Long AnH2HFinished
    10:00
    FT
    Can Tho1 : 2Song Lam Nghe AnH2HFinished
    10:00
    FT
    CLB TP Ho Chi Minh2 : 4Than Quang NinhH2HFinished
    10:00
    FT
    Ha Noi FC1 : 0Quang NamH2HFinished
    10:00
    FT
    Hai Phong1 : 2Hoang Anh Gia LaiH2HFinished
    10:00
    FT
    SHB Da Nang2 : 3Saigon FCH2HFinished
    10:00
    FT
    Thanh Hoa2 : 0Sanna Khanh HoaH2HFinished
    09:00
    FT
    Dinamo Samarkand1 : 5Lokomotiv TashkentH2HFinished
    09:00
    FT
    FC Bunyodkor3 : 0Buxoro FKH2HFinished
    09:00
    FT
    Nasaf Qarshi4 : 0Pakhtakor TashkentH2HFinished
    09:00
    FT
    Neftchi Fergana2 : 1Mashal MuborakH2HFinished
    09:00
    FT
    Olmaliq FK2 : 1Navbahor NamanganH2HFinished
    09:00
    FT
    Qizilqum Zarafshon2 : 1Metallurg BekabadH2HFinished
    09:00
    FT
    Sogdiana Jizzakh2 : 1Qo'qon 1912H2HFinished
    13:30
    FT
    TP Mazembe2 : 1SuperSport UnitedFinished
    18:00
    FT
    Ismaily SC0 : 2Al Ahly CairoH2HFinished
    12:00
    Pst
    FUS Rabat0 : 0Chabab Rif Al HoceimaH2HPostp.
    15:00
    FT
    Rapide Oued Zem1 : 0Olympique KhouribgaH2HFinished
    17:00
    FT
    Hassania Agadir2 : 2FAR RabatH2HFinished
    19:00
    FT
    Wydad Casablanca0 : 0Racing CasablancaH2HFinished
    02:00
    FT
    CS Herediano2 : 2Santos GuapilesH2HFinished
    17:00
    FT
    CS Cartagines2 : 0Perez ZeledonH2HFinished
    17:00
    FT
    Municipal Grecia1 : 1AD CarmelitaH2HFinished
    19:30
    FT
    Limon2 : 1Guadalupe FCH2HFinished
    22:00
    FT
    Municipal Liberia1 : 5Deportivo SaprissaH2HFinished
    21:00
    FT
    Aguila2 : 1Municipal LimenoH2HFinished
    21:00
    FT
    Chalatenango1 : 0Isidro MetapanH2HFinished
    21:00
    FT
    FAS1 : 1AlianzaH2HFinished
    21:00
    FT
    Luis Angel Firpo2 : 2Santa TeclaH2HFinished
    21:00
    FT
    Pasaquina1 : 2DragonH2HFinished
    21:00
    FT
    Sonsonate3 : 2CD AudazH2HFinished
    23:00
    FT
    CSD Comunicaciones2 : 1Antigua GFCH2HFinished
    17:00
    FT
    Deportivo Sanarate0 : 2Deportivo PetapaH2HFinished
    18:00
    FT
    Deportivo Malacateco1 : 1CSD MunicipalH2HFinished
    18:00
    FT
    Suchitepequez2 : 0Siquinala FCH2HFinished
    20:00
    FT
    Coban Imperial2 : 0MarquenseH2HFinished
    00:00
    FT
    Xelaju MC0 : 0GuastatoyaH2HFinished
    01:00
    FT
    Real Espana3 : 2CD MotaguaH2HFinished
    22:00
    FT
    CD Olimpia0 : 1CD MarathonH2HFinished
    23:00
    FT
    Cruz Azul1 : 0VeracruzH2HFinished
    23:00
    FT
    Queretaro1 : 1Pumas UNAMH2HFinished
    01:00
    FT
    Monterrey2 : 0TigresH2HFinished
    01:06
    FT
    Club Leon0 : 2Guadalajara ChivasH2HFinished
    03:00
    FT
    Necaxa1 : 2Monarcas MoreliaH2HFinished
    18:00
    FT
    Toluca3 : 1TijuanaH2HFinished
    00:30
    FT
    Santos Laguna0 : 1Club AmericaH2HFinished
    01:00
    FT
    Celaya2 : 1Correcaminos UATFinished
    03:00
    FT
    FC Juarez1 : 0Venados FCFinished
    22:00
    FT
    Zacatepec0 : 0Alebrijes De OaxacaFinished
    02:00
    FT
    Tampico Madero3 : 1Mineros de ZacatecasFinished
    00:00
    FT
    Chorrillo FC0 : 0Tauro FCFinished
    23:00
    FT
    Deportivo Arabe Unido0 : 1Plaza AmadorFinished
    00:30
    FT
    Independiente1 : 0River PlateH2HFinished
    20:00
    FT
    CA Tigre2 : 0Estudiantes de La PlataH2HFinished
    20:00
    FT
    Union Santa Fe0 : 0Chacarita JuniorsH2HFinished
    22:15
    FT
    Boca Juniors1 : 2Racing ClubH2HFinished
    00:30
    FT
    Talleres Cordoba0 : 1Rosario CentralH2HFinished
    20:00
    47'
    Gimnasia La Plata1 : 0CA Patronato ParanaH2H2nd Half
    22:15
    -
    Club Olimpo- : -Godoy CruzH2H
    20:00
    FT
    Almagro2 : 1Boca UnidosH2HFinished
    20:00
    FT
    Brown de Adrogue0 : 0RivadaviaH2HFinished
    20:00
    FT
    Flandria2 : 0All BoysH2HFinished
    20:00
    FT
    Guillermo Brown1 : 1CA AldosiviH2HFinished
    21:00
    FT
    San Martin Tucuman1 : 1Quilmes ACH2HFinished
    20:00
    50'
    Deportivo Riestra0 : 0Los AndesH2H2nd Half
    20:00
    FT
    Villa San Carlos1 : 0San TelmoH2HFinished
    20:00
    52'
    Acassuso0 : 0Deportivo EspanolH2H2nd Half
    20:05
    HT
    CA Platense0 : 1ComunicacionesH2HHalf Time
    23:00
    FT
    Nacional Potosi2 : 0PetroleroH2HFinished
    19:00
    FT
    The Strongest5 : 0Oriente PetroleroH2HFinished
    21:15
    FT
    San Jose2 : 0GuabiraH2HFinished
    23:30
    FT
    Blooming4 : 0Universitario SucreH2HFinished
    19:00
    FT
    Atletico GO1 : 1ChapecoenseH2HFinished
    19:00
    FT
    EC Vitoria1 : 1CruzeiroH2HFinished
    19:00
    FT
    Flamengo3 : 0CorinthiansH2HFinished
    19:00
    FT
    Sao Paulo0 : 0BotafogoH2HFinished
    19:00
    FT
    Sport Recife1 : 0EC BahiaH2HFinished
    21:00
    FT
    Atletico Mineiro (MG)3 : 0CoritibaH2HFinished
    21:00
    FT
    Atletico PR3 : 1Vasco da GamaH2HFinished
    21:00
    FT
    Santos1 : 0GremioH2HFinished
    19:00
    FT
    Fluminense2 : 0Ponte PretaH2HFinished
    22:00
    -
    Avai- : -PalmeirasH2H
    23:10
    FT
    Millonarios FC5 : 1Deportivo CaliH2HFinished
    14:00
    FT
    Junior Barranquilla1 : 0Deportivo PastoH2HFinished
    00:30
    FT
    La Equidad0 : 1Deportes TolimaH2HFinished
    23:10
    FT
    Deportivo Capiata0 : 1Independiente FBCH2HFinished
    21:00
    FT
    Olimpia Asuncion2 : 0Sportivo TrinidenseH2HFinished
    23:10
    FT
    Sportivo Luqueno0 : 2Club GuaraniH2HFinished
    22:10
    -
    Nacional- : -General DiazH2H
    17:00
    FT
    Deportivo Macara1 : 0Fuerza AmarillaH2HFinished
    20:00
    FT
    Guayaquil City FC1 : 0LDU QuitoH2HFinished
    22:30
    FT
    Emelec2 : 1Independiente Del ValleH2HFinished
    23:00
    FT
    Nacional Montevideo1 : 0Atletico FenixH2HFinished
    19:00
    FT
    Boston River0 : 1Defensor SportingH2HFinished
    20:00
    FT
    Liverpool Montevideo2 : 4Sud AmericaH2HFinished
    20:00
    FT
    Montevideo Wanderers1 : 0Rampla JuniorsH2HFinished
    20:00
    FT
    Racing Club Montevideo5 : 2DanubioH2HFinished
    22:00
    FT
    Penarol3 : 0Plaza ColoniaH2HFinished
    16:00
    FT
    Union Comercio1 : 0UTC CajamarcaH2HFinished
    18:15
    FT
    Juan Aurich2 : 0Alianza LimaH2HFinished
    20:30
    FT
    universitario2 : 2Sporting CristalH2HFinished
    20:30
    36'
    Comerciantes Unidos1 : 1MelgarH2H1st Half
    23:00
    FT
    Monagas SC1 : 0Deportivo LaraFinished
    23:00
    FT
    Carabobo0 : 0Mineros de GuayanaFinished
    08:00
    FT
    Perth Glory0 : 2Melbourne VictoryH2HFinished
    05:30
    FT
    Newcastle Jets (W)1 : 2Canberra United (W)Finished
    05:30
    FT
    Perth Glory (W)3 : 1Melbourne Victory (W)Finished
    05:00
    FT
    Fiji0 : 2EstoniaFinished