Luxembourg Soccer, Football results
Today
Live Now
Results
My Livescore
Tomorrow
Yesterday
Teams
Competitions
Women's
News
Livescore
›
Live Score Luxembourg
England
Italy
France
Germany
Spain
Greece
Portugal
Youth Results
Europe (A-L) +
Albania
Andorra
Armenia
Austria
Azerbaijan
Belarus
Belgium
Bosnia-Herzegovina
Bulgaria
Croatia
Cyprus
Czech Republic
Denmark
England
Estonia
Faroe Islands
Finland
France
Georgia
Germany
Greece
Hungary
Iceland
Ireland
Israel
Italy
Kazakhstan
Latvia
Lithuania
Luxembourg
Europe (M-Z) +
Macedonia
Malta
Moldova
Montenegro
Northern Ireland
Netherlands
Norway
Poland
Portugal
Romania
Russia
San Marino
Scotland
Serbia
Slovakia
Slovenia
Spain
Sweden
Switzerland
Turkey
Ukraine
Wales
America +
Argentina
Bolivia
Brazil
Canada
Chile
Colombia
Costa Rica
Ecuador
El Salvador
Guatemala
Honduras
Mexico
Paraguay
Peru
Uruguay
USA
Venezuela
Asia +
Bahrain
Hong Kong
India
Iran
Japan
Kuwait
Lebanon
Malaysia
Qatar
Saudi Arabia
Singapore
Syria
South Korea
Thailand
U.A.E.
Uzbekistan
Africa +
Algeria
Cameroon
Egypt
Kenya
Mali
Morocco
Nigeria
Senegal
South Africa
Tunisia
Oceania +
Australia
New Zealand
Today
Live
Finished
Favourites
Yesterday
Tomorrow
Competitions
Luxembourg National Division
Luxembourg Promotion d'Honneur
Luxembourg
Luxembourg National Division
Standings
15:00
FT
FC Mondercange
2 : 1
Schifflange
15:00
FT
Fola Esch
0 : 3
Petange
15:00
FT
Kaerjeng
1 : 0
Marisca Mersch
15:00
FT
Mondorf-les-Bains
0 : 2
Jeunesse Esch
15:00
FT
Racing FC Union
2 : 5
Swift Hesperange
15:00
FT
UNA Strassen
0 : 1
Progres Niedercorn
15:00
FT
Wiltz 71
2 : 2
Victoria Rosport
16:00
FT
Differdange
2 : 0
Dudelange
15:00
FT
Differdange
2 : 0
UNA Strassen
15:00
FT
Dudelange
2 : 1
Mondorf-les-Bains
15:00
FT
Jeunesse Esch
3 : 0
Kaerjeng
15:00
FT
Marisca Mersch
2 : 1
FC Mondercange
15:00
FT
Swift Hesperange
4 : 1
Fola Esch
15:00
FT
Victoria Rosport
3 : 1
Progres Niedercorn
14:00
FT
Schifflange
4 : 1
Racing FC Union
15:00
FT
Petange
1 : 0
Wiltz 71
Luxembourg Promotion d'Honneur
Standings
15:00
FT
Blo-Weiss Medernach
0 : 1
Rumelange
15:00
FT
FC Rodange 91
0 : 1
Berdenia Berbourg
15:00
FT
Hostert
4 : 0
Avenir
15:00
FT
Jeunesse Canach
2 : 1
Etzella Ettelbruck
15:00
FT
SC Bettembourg
2 : 1
FC Mamer
15:00
FT
Avenir
0 : 2
FC Rodange 91
15:00
FT
Berdenia Berbourg
0 : 1
Alisontia Steinsel
15:00
FT
Etzella Ettelbruck
3 : 0
Grevenmacher
15:00
FT
Rumelange
2 : 0
Jeunesse Canach
15:00
FT
Yellow Boys
1 : 2
Hostert