football live score, soccer live score, footlive.com

Sweden Soccer, Football results





Sweden

17:00
-
IFK Varnamo- : -Falkenbergs FF
17:00
-
Varbergs BoIS- : -Degerfors IF
17:00
-
AFC Eskilstuna- : -Norrby IF
17:00
-
Gefle IF- : -Landskrona BoIS
15:30
-
GAIS- : -IK Frej
13:00
-
Halmstads BK- : -Oster IF
14:00
-
IK Brage- : -Orgryte IS
17:00
-
AFC Eskilstuna- : -Gefle IFH2H
17:00
-
IK Frej- : -IK BrageH2H
17:00
-
Orgryte IS- : -IFK VarnamoH2H
17:00
FT
Oster IF1 : 3GAISH2HFinished
15:30
FT
Helsingborgs IF2 : 0Orgryte ISH2HFinished
13:00
FT
IFK Varnamo1 : 3Halmstads BKH2HFinished
16:00
FT
IK Frej2 : 1Landskrona BoISH2HFinished
16:00
FT
Varbergs BoIS1 : 2Oster IFH2HFinished
14:00
FT
Degerfors IF2 : 2IK BrageH2HFinished
14:00
FT
Falkenbergs FF0 : 0Norrby IFH2HFinished
17:00
FT
GAIS0 : 1AFC EskilstunaH2HFinished
17:00
FT
Gefle IF1 : 2Jonkopings SodraH2HFinished
15:30
-
Elfsborg- : -Trelleborgs FF
15:30
-
Sirius- : -Djurgardens IF
13:00
-
GIF Sundsvall- : -IFK Goteborg
13:00
-
Kalmar FF- : -Hammarby IF
13:00
-
Malmo FF- : -Dalkurd FF
16:00
-
Ostersunds FK- : -BK Hacken
14:00
-
AIK Fotboll- : -IFK Norrkoping
17:00
-
Dalkurd FF- : -ElfsborgH2H
17:00
-
BK Hacken- : -AIK FotbollH2H
17:00
-
Ostersunds FK- : -SiriusH2H
17:00
FT
Orebro SK2 : 1Kalmar FFH2HFinished
17:00
FT
Elfsborg1 : 1IFK GoteborgH2HFinished
15:30
FT
Malmo FF2 : 0BK HackenH2HFinished
13:00
FT
Hammarby IF0 : 1AIK FotbollH2HFinished
16:00
FT
IFK Norrkoping4 : 2Dalkurd FFH2HFinished
14:00
FT
GIF Sundsvall2 : 3Ostersunds FKH2HFinished
14:00
FT
Sirius1 : 1Trelleborgs FFH2HFinished
17:00
FT
IF Brommapojkarna2 : 1Kalmar FFH2HFinished
17:00
FT
Djurgardens IF2 : 0Orebro SKH2HFinished
17:00
FT
Hammarby IF3 : 2Malmo FFH2HFinished
17:45
-
Tyreso- : -Arameiska-Syrianska
17:00
-
Enskede IK- : -Sollentuna FK
17:30
FT
IF Sylvia2 : 0Oskarshamns AIKFinished
17:00
FT
Karlberg BK3 : 2Vasalund IFFinished
13:00
-
Vaxjo DFF (W)- : -Kalmar (W)
12:00
-
Goteborg (W)- : -Pitea IF (W)
15:00
FT
Eskilstuna United (W)1 : 1Vaxjo DFF (W)H2HFinished
13:00
FT
Pitea IF (W)3 : 2Hammarby (W)H2HFinished
13:00
FT
Vittsjo GIK (W)0 : 1Goteborg (W)H2HFinished
13:00
FT
Limhamn Bunkeflo (W)1 : 0Linkoping (W)H2HFinished
11:45
FT
Kalmar (W)2 : 3Djurgarden IF (W)H2HFinished
17:00
-
Skovde AIK- : -Husqvarna FF
15:00
-
Oddevold- : -Lunds BK
14:00
-
Mjallby- : -Grebbestads IF
14:00
-
Tvaakers IF- : -Angelholm FF
17:00
-
Torns- : -Eskilsminne IF
15:00
FT
Ljungskile SK4 : 1OddevoldH2HFinished
14:00
FT
Husqvarna FF1 : 2FK KarlskronaH2HFinished
14:00
FT
Lunds BK4 : 5Oskarshamns AIKH2HFinished
14:00
FT
Utsiktens BK3 : 2MjallbyH2HFinished
13:00
FT
Eskilsminne IF3 : 0Atvidaberg FFH2HFinished
13:00
FT
Kristianstad FF3 : 3Skovde AIKH2HFinished
17:00
FT
Grebbestads IF0 : 1Tvaakers IFH2HFinished
17:00
FT
Angelholm FF0 : 1TornsH2HFinished
15:00
-
Assyriska FF- : -Sollentuna FK
15:00
-
Sandvikens IF- : -Vasteras SK
14:00
-
BK Forward- : -Akropolis IF
14:00
-
Nykoping- : -Syrianska
13:00
-
Umea- : -Karlslunds IF
14:30
FT
Akropolis IF2 : 2Skelleftea FFH2HFinished
14:00
FT
Karlslunds IF1 : 3NykopingH2HFinished
14:00
FT
Syrianska1 : 1UmeaH2HFinished
14:00
FT
Vasteras SK0 : 1Assyriska FFH2HFinished
14:00
FT
Linkoping City1 : 1Sandvikens IFH2HFinished
14:00
FT
Sollentuna FK1 : 1BK ForwardH2HFinished
12:00
FT
Rynninge IK1 : 2Carlstad UnitedH2HFinished
15:00
-
Orebro U21- : -Hammarby U21
14:00
-
IF Elfsborg U21- : -Malmo U21
15:00
FT
Hammarby U210 : 1AFC Eskilstuna U21Finished
13:00
-
IK Gauthiod- : -Vanersborgs FK
12:00
-
Vanersborgs IF- : -Vargarda IK
17:00
-
FBK Karlstad- : -Karlstad
17:00
-
Torslanda- : -Hisingsbacka
17:00
FT
FC Trollhattan3 : 2Stenungsunds IFH2HFinished
13:00
FT
Orebro Syrianska0 : 0IK GauthiodH2HFinished
14:00
FT
Hisingsbacka1 : 1Nordvarmland FFH2HFinished
14:00
FT
Karlstad3 : 1Vanersborgs IFH2HFinished
14:00
FT
Vargarda IK3 : 0TorslandaH2HFinished
13:00
FT
Vanersborgs FK2 : 1FBK KarlstadH2HFinished
17:00
FT
Skoftebyns IF2 : 4IFK UddevallaH2HFinished
15:00
-
Vasalund IF- : -IFK Lidingo
14:30
-
FC Gute- : -BKV Norrtalje
14:00
-
IFK Mora FK- : -Stromsbergs IF
14:00
-
IFK Stocksund- : -Gamla Upsala
12:00
-
Skiljebo SK- : -Karlberg BK
12:00
-
Sundbybergs IK- : -Taby
17:30
-
Valbo FF- : -BollnasH2H
16:00
FT
BKV Norrtalje1 : 3Vasalund IFH2HFinished
14:00
FT
Taby5 : 1IFK Mora FKH2HFinished
14:00
FT
Bollnas0 : 3IFK StocksundH2HFinished
12:00
FT
Karlberg BK4 : 0Sundbybergs IKH2HFinished
12:00
FT
Stromsbergs IF0 : 5FC GuteH2HFinished
11:00
FT
Gamla Upsala1 : 2Skiljebo SKH2HFinished
18:00
FT
IFK Lidingo2 : 0Valbo FFH2HFinished
13:00
-
Pitea IF- : -IFK Lulea
11:00
-
Ytterhogdals IK- : -Boden BK
17:00
-
IFK Umea- : -Taftea IK
17:00
-
Harnosands FF- : -IFK TimraH2H
12:00
FT
Hudiksvalls FF1 : 2Pitea IFH2HFinished
14:00
FT
Friska Viljor5 : 2Ytterhogdals IKH2HFinished
14:00
FT
Kramfors-Alliansen1 : 2IFK UmeaH2HFinished
13:00
FT
Boden BK3 : 1Gottne IFH2HFinished
12:00
FT
IFK Lulea4 : 0Harnosands FFH2HFinished
11:00
FT
IFK Timra2 : 2IFK OstersundH2HFinished
11:00
FT
Taftea IK1 : 1Gällivare MalmbergetH2HFinished
14:00
-
IF Sylvia- : -Nora BK
14:00
-
Motala- : -AFK Linkoping
14:00
-
Newroz FC- : -Enskede IK
13:00
-
Sodertalje- : -Varmbols FC
12:00
-
Haninge- : -Sleipner
12:00
-
Varmdo IF- : -Aspudden-Tellus
15:00
FT
Sleipner2 : 3Huddinge IFH2HFinished
14:00
FT
AFK Linkoping0 : 3HaningeH2HFinished
14:00
FT
Aspudden-Tellus1 : 4MotalaH2HFinished
14:00
FT
Eskilstuna City FK1 : 4Newroz FCH2HFinished
12:00
FT
Enskede IK1 : 1SodertaljeH2HFinished
12:00
FT
Nora BK1 : 0Varmdo IFH2HFinished
12:00
FT
Varmbols FC0 : 3IF SylviaH2HFinished
17:00
-
IFK Malmo- : -Prespa Birlik
13:00
-
FC Rosengard- : -Assyriska BK
13:00
-
Varbergs GIF- : -Vinbergs IF
12:00
-
Kvarnby IK- : -Savedalen IF
12:00
-
Hogaborgs BK- : -Lindome
12:00
-
Ullared IK- : -BK Olympic
17:00
-
Hittarps IK- : -IS Halmia
11:00
FT
Lindome1 : 2FC RosengardH2HFinished
14:00
FT
IS Halmia3 : 1Hogaborgs BKH2HFinished
12:00
FT
BK Olympic0 : 0Varbergs GIFH2HFinished
12:00
FT
Prespa Birlik1 : 1Kvarnby IKH2HFinished
11:30
FT
Savedalen IF1 : 0Hittarps IKH2HFinished
11:30
FT
Vinbergs IF1 : 3IFK MalmoH2HFinished
17:30
FT
Assyriska BK3 : 1Ullared IKH2HFinished
13:00
-
Osterlen- : -Nassjo FF
13:00
-
Rappe- : -Dalstorps IF
13:00
-
Raslatts SK- : -Asarums IF
12:00
-
Berga- : -IFO Bromolla IF
17:00
-
Nosaby IF- : -SolvesborgH2H
14:00
FT
Lindsdals IF0 : 5OsterlenH2HFinished
14:00
FT
Solvesborg0 : 0Raslatts SKH2HFinished
13:00
FT
Asarums IF1 : 3Assyriska TurabdinH2HFinished
13:00
FT
Dalstorps IF1 : 0Nosaby IFH2HFinished
12:00
FT
IFK Hassleholm0 : 1BergaH2HFinished
12:00
FT
IFO Bromolla IF1 : 0Hassleholms IFH2HFinished
11:00
FT
Nassjo FF1 : 1RappeH2HFinished