15:00 | FT | Chelsea 2 : 0 Hull City |
16:00 | FT | Swansea City 1 : 2 Tottenham |
15:00 | FT | Getafe CF 0 : 0 Barcelona |
19:00 | FT | Cordoba CF 0 : 0 Levante |
21:00 | FT | Malaga CF 1 : 0 Celta Vigo |
16:00 | FT | Sevilla FC 0 : 0 SD Eibar |
16:00 | FT | FC Nantes 2 : 1 Bordeaux |
19:00 | FT | SC Bastia 2 : 0 Rennes |
19:00 | FT | Lorient 3 : 1 FC Metz |
13:00 | FT | OGC Nice 0 : 0 Saint-Etienne |
16:00 | FT | Lille 3 : 0 Toulouse FC |
20:00 | FT | Monaco 1 : 0 Marseille |
17:00 | FT | SSD Palermo 2 : 1 Sassuolo |
19:45 | FT | Lazio 3 : 0 Atalanta |
11:30 | FT | Juventus 1 : 1 Sampdoria |
14:00 | FT | Genoa 0 : 1 AS Roma |
14:00 | FT | Parma FC 0 : 0 Cagliari |
17:00 | FT | Cesena FC 1 : 4 Fiorentina |
19:45 | FT | AC Milan 2 : 0 Napoli |
17:00 | FT | Konyaspor 0 : 5 Galatasaray |
11:30 | FT | Karabukspor 3 : 2 Bursaspor |
17:00 | FT | Gaziantepspor 0 : 1 Besiktas |
16:00 | FT | Gil Vicente 1 : 1 Academica |
16:00 | FT | Pacos Ferreira 2 : 1 Arouca |
20:15 | FT | Belenenses 0 : 1 Braga |
16:00 | FT | Guimaraes 0 : 0 Rio Ave |
20:00 | FT | Maritimo 0 : 0 Estoril |
20:00 | FT | FC Porto 0 : 2 Benfica |
17:00 | FT | KRC Genk 3 : 0 KV Kortrijk |
19:00 | FT | K Lierse SK 3 : 3 Westerlo |
17:00 | FT | Anderlecht 3 : 0 KV Oostende |
19:00 | FT | Zulte Waregem 1 : 0 Lokeren |
17:30 | FT | NAC Breda 0 : 2 Heerenveen |
18:45 | FT | ADO Den Haag 2 : 2 Excelsior |
18:45 | FT | Willem II 0 : 1 PEC Zwolle |
11:30 | FT | Ajax 3 : 1 Utrecht |
15:45 | FT | Feyenoord 2 : 2 AZ Alkmaar |
15:00 | FT | Dundee United 0 : 2 Aberdeen |
15:00 | FT | Hamilton 2 : 1 Dundee FC |
15:00 | FT | SCR Altach 2 : 0 Sturm Graz |
17:30 | FT | Austria Wien 1 : 0 SV Grodig |
16:00 | FT | Ethnikos Achnas 4 : 2 AEL |
11:35 | FT | China 4 : 0 Kyrgyzstan |
13:00 | FT | Uzbekistan 1 : 0 Palestine |
12:05 | FT | Al Raed 1 : 0 Al Shoalah |
12:30 | FT | Najran 2 : 0 Al Orubah |
12:00 | FT | Tirana 2 : 0 Skenderbeu |
12:00 | FT | Vllaznia 1 : 0 KF Laci |
15:00 | FT | Apolonia Fier 0 : 1 Elbasani |
09:00 | FT | Foutoua 0 : 1 Al-Karamah |
12:00 | FT | Al Mohafaza 0 : 0 Nawaeir |
12:00 | FT | Al Misfat 0 : 0 Al Jehad SC |
12:00 | FT | Al-Wahda 3 : 1 Hutteen SC |
15:00 | FT | Birmingham 6 : 1 Reading |
15:00 | FT | Bolton 0 : 0 Ipswich Town |
15:00 | FT | Brentford 3 : 1 Blackburn |
15:00 | FT | Leeds United 0 : 1 Fulham |
15:00 | FT | Walsall 3 : 1 Barnsley FC |
15:00 | FT | York City 2 : 3 Wimbledon |
15:00 | FT | Morecambe 3 : 0 Luton Town |
15:00 | FT | Oxford United 2 : 1 Bury FC |
15:00 | FT | Gloucester City 2 : 0 Barrow |
15:00 | FT | Guiseley 0 : 2 Chorley |
15:00 | FT | Bromley 2 : 0 Leiston |
15:00 | FT | Southport 1 : 1 Wrexham |
15:00 | FT | Concord Rangers 0 : 0 Barnet |
15:00 | FT | Braintree Town 1 : 0 Sudbury |
15:00 | FT | Woking 2 : 0 Eastleigh |
12:30 | FT | St Pauli 0 : 1 SV Darmstadt |
13:00 | FT | SC Verl 5 : 0 FC Kray |
17:30 | FT | Levadiakos 1 : 2 Olympiakos |
13:00 | FT | Panionios 2 : 0 OFI Crete |
15:15 | FT | PAS Giannina 1 : 0 Atromitos |
15:15 | FT | Ergotelis 0 : 2 Xanthi |
13:00 | FT | Panachaiki 2 : 0 Kalithea |
13:00 | FT | Aps Zakynthos 0 : 1 Lamia FC |
13:00 | FT | Pierikos FC 1 : 1 Aiginiakos |
14:00 | FT | Pescara 0 : 0 AS Avellino |
14:00 | FT | Bologna FC 2 : 2 Frosinone |
14:00 | FT | Carpi FC 1 : 0 Modena |
14:00 | FT | Cittadella 0 : 1 SSC Bari |
14:00 | FT | Crotone 0 : 1 Pro Vercelli |
13:30 | FT | L'Aquila 0 : 1 Pro Piacenza |
14:00 | FT | AC Prato 1 : 1 US Grosseto |
15:00 | FT | Pisa 2 : 1 Ancona |
16:00 | FT | Ascoli 2 : 0 Santarcangelo |
18:30 | FT | Gubbio 1 : 1 Pistoiese |
11:30 | FT | Savona FBC 2 : 1 Forli FC |
17:00 | FT | Spal 0 : 2 Carrarese |
13:30 | FT | Sudtirol 0 : 0 Pavia |
14:00 | FT | Renate 2 : 1 Bassano Virtus |
10:00 | FT | Albinoleffe 0 : 1 Lumezzane |
13:30 | FT | Venezia 2 : 0 Sassari Torres |
15:00 | FT | Monza Calcio 1 : 1 Arezzo |
15:00 | FT | Barletta 1 : 0 Salernitana |
16:00 | FT | Lecce 0 : 1 Martina Franca |
15:00 | FT | Matera 0 : 0 Ischia |
17:00 | FT | Juve Stabia 2 : 0 AS Melfi |
15:00 | FT | Mosta FC 1 : 2 Naxxar Lions |
15:30 | FT | Achilles 29 3 : 0 VVV Venlo |
15:00 | FT | Ballymena 0 : 2 Crusaders FC |
15:00 | FT | Glenavon 2 : 3 Coleraine FC |
17:00 | FT | Freamunde 1 : 1 CD Aves |
15:00 | FT | Chaves 1 : 1 Olhanense |
15:00 | FT | Tondela 1 : 0 Beira Mar |
15:00 | FT | Leixoes 2 : 1 Uniao Madeira |
15:00 | FT | Braga B 3 : 2 Benfica B |
15:00 | FT | Trofense 1 : 2 Portimonense |
15:00 | FT | Livingston 0 : 1 Falkirk |
15:00 | FT | Peterhead FC 1 : 4 Stranraer |
15:00 | FT | Clyde FC 0 : 1 Albion Rovers |
17:15 | FT | CD Lugo 0 : 1 Real Betis |
11:15 | FT | Real Mallorca 1 : 1 Numancia |
20:00 | FT | CE Sabadell 1 : 2 CD Leganes |
17:00 | FT | Guijuelo 3 : 0 UP Langreo |
11:00 | FT | Real Aviles 3 : 1 Zamora CF |
15:15 | FT | Coruxo FC 0 : 0 UD Somozas |
17:00 | FT | SD Leioa 2 : 4 Toledo |
11:00 | FT | Conquense 1 : 1 CD Tudelano |
11:00 | FT | Valencia CF B 2 : 1 Cornella |
11:00 | FT | Villarreal B 4 : 0 Elche B |
17:00 | FT | Hercules CF 0 : 0 Espanyol B |
17:30 | FT | Cadiz CF 3 : 0 Cordoba B |
18:00 | FT | Marbella FC 0 : 0 CD El Palo |
11:00 | FT | Lorca FC 1 : 1 Sevilla FC B |
11:00 | FT | UD Melilla 1 : 1 CP Cacereno |
16:00 | FT | UCAM Murcia 2 : 2 San Roque |
16:00 | FT | La Roda 1 : 1 RB Linense |
16:00 | FT | Real Jaén CF 3 : 1 Lucena |
12:00 | FT | Bucaspor 1 : 1 Gaziantep FK |
12:00 | FT | Altinordu FK 3 : 0 Orduspor |
12:00 | FT | Ankaraspor 0 : 0 Samsunspor |
14:00 | FT | Kayserispor 3 : 1 Adanaspor |
11:30 | FT | Giresunspor 2 : 0 Karsiyaka |
11:30 | FT | Boluspor 0 : 2 Antalyaspor |
16:30 | FT | Alanyaspor 0 : 2 Elazigspor |
11:00 | FT | Arsinspor 3 : 0 Payasspor |
11:30 | FT | Golcukspor 0 : 0 Yesil Bursa |
11:30 | FT | Aksarayspor 0 : 2 Eyupspor |
11:30 | FT | Tire 1922 2 : 3 Tuzlaspor |
11:00 | FT | Duzyurtspor 0 : 3 Inegolspor |
11:30 | FT | BAKspor 1 : 2 Hatayspor |
11:30 | FT | Kartalspor 1 : 1 Tokatspor |
11:30 | FT | Umraniyespor 2 : 0 Ofspor |
11:30 | FT | Aydınspor 2 : 0 Pendikspor |
14:30 | FT | Bala Town 3 : 1 Cefn Druids |
13:00 | FT | Bangor City 0 : 0 Rhyl FC |
13:00 | FT | Kazma 2 : 1 Al-Nasr |
13:00 | FT | Al Tadhamon 1 : 0 Al Sahel |
12:15 | FT | Al Ahed 3 : 1 Tadamon Sour |
13:30 | FT | Al Ansar 1 : 0 Safa SC |
13:00 | FT | Al Khor SC 1 : 0 Al-Arabi |
13:00 | FT | Qatar SC 1 : 3 Al-Duhail SC |
15:30 | FT | Al Wakra SC 2 : 1 Al Jaish |
12:45 | FT | Al Wasl FC 3 : 1 Al Fujairah |
12:50 | FT | Banni Yas 0 : 3 Al Ain |
12:30 | FT | Pyramids FC 1 : 3 Zamalek |
13:00 | FT | FUS Rabat 2 : 1 FAR Rabat |
15:00 | FT | MAS Fez 1 : 1 Olympic Safi |
13:00 | FT | AS Marsa 1 : 0 JS Kairouan |
13:00 | FT | Club Africain 2 : 1 AS Gabes |
13:00 | FT | AS Djerba 1 : 0 ES Metlaoui |
13:00 | FT | EGS Gafsa 1 : 2 CA Bizertin |
01:00 | FT | Aguila 1 : 0 FAS |
23:30 | FT | Quilmes AC 0 : 1 River Plate |
19:30 | FT | Petrolero 2 : 0 Real Potosi |
19:00 | FT | San Jose 2 : 0 Blooming |
17:00 | FT | LDU Loja 1 : 0 LDU Quito |
17:00 | FT | Emelec 1 : 0 Olmedo |
20:00 | FT | Zulia 2 : 2 Zamora FC |
19:00 | FT | Palestino 3 : 0 Huachipato |
16:00 | FT | ES Setif 0 : 1 Auckland City |
19:00 | FT | ASV Geel 3 : 0 Roeselare |
19:00 | FT | Tubize 0 : 0 KAS Eupen |
19:00 | FT | Mons 1 : 1 RWS Bruxelles |