Football Live, Soccer Live, Livescore, Results, Standings, FootLive.
footlive.com




Today
    18:45
    -
    Rostov- : -PSV EindhovenH2H
    18:45
    -
    Besiktas- : -Dynamo KievH2H
    18:45
    -
    Napoli- : -BenficaH2H
    18:45
    -
    Arsenal- : -BaselH2H
    18:45
    FT
    Dinamo Zagreb0 : 4JuventusH2HFinished
    18:45
    FT
    Sevilla FC1 : 0LyonH2HFinished
    18:45
    FT
    FC Kobenhavn4 : 0Club BruggeH2HFinished
    18:45
    FT
    Leicester City1 : 0PortoH2HFinished
    18:45
    FT
    CSKA Moscow0 : 1TottenhamH2HFinished
    18:45
    FT
    Monaco1 : 1Bayer LeverkusenH2HFinished
    18:45
    FT
    Borussia Dortmund2 : 2Real MadridH2HFinished
    18:45
    FT
    Sporting Lisbon2 : 0Legia WarszawH2HFinished
    18:45
    FT
    Barnsley1 : 1Aston VillaH2HFinished
    18:45
    FT
    Birmingham2 : 2Preston North EndH2HFinished
    18:45
    FT
    Blackburn0 : 1Sheffield WednesdayH2HFinished
    18:45
    FT
    Brentford4 : 1ReadingH2HFinished
    18:45
    FT
    Bristol City1 : 0Leeds UnitedH2HFinished
    18:45
    FT
    Burton Albion1 : 1Queen's Park RangersH2HFinished
    18:45
    FT
    Cardiff City0 : 2Derby CountyH2HFinished
    18:45
    FT
    Huddersfield Town2 : 1Rotherham UnitedH2HFinished
    18:45
    FT
    Ipswich Town0 : 0BrightonH2HFinished
    18:45
    FT
    Nottingham Forest1 : 1FulhamH2HFinished
    18:45
    FT
    Wigan Athletic2 : 1WolverhamptonH2HFinished
    18:45
    FT
    Bradford City2 : 1Fleetwood TownH2HFinished
    18:45
    FT
    Charlton Athletic1 : 1Oldham AthleticH2HFinished
    18:45
    FT
    Chesterfield3 : 3GillinghamH2HFinished
    18:45
    FT
    Milton Keynes Dons1 : 3Bury FCH2HFinished
    18:45
    FT
    Port Vale3 : 1MillwallH2HFinished
    18:45
    FT
    Rochdale1 : 0BoltonH2HFinished
    18:45
    FT
    Sheffield United1 : 0Bristol RoversH2HFinished
    18:45
    FT
    Shrewsbury Town1 : 1Peterborough UnitedH2HFinished
    18:45
    FT
    Southend United2 : 1Oxford UnitedH2HFinished
    18:45
    FT
    Swindon Town1 : 3Northampton TownH2HFinished
    18:45
    FT
    Walsall1 : 4Scunthorpe UnitedH2HFinished
    18:45
    -
    Coventry City- : -WimbledonH2H
    18:45
    FT
    Accrington Stanley1 : 1Mansfield TownH2HFinished
    18:45
    FT
    Blackpool3 : 1PortsmouthH2HFinished
    18:45
    FT
    Cambridge United1 : 0Yeovil TownH2HFinished
    18:45
    FT
    Cheltenham Town0 : 0StevenageH2HFinished
    18:45
    FT
    Crawley Town1 : 1Colchester UnitedH2HFinished
    18:45
    FT
    Doncaster Rovers2 : 2Carlisle UnitedH2HFinished
    18:45
    FT
    Exeter City0 : 2Nottingham CountyH2HFinished
    18:45
    FT
    Grimsby Town1 : 0Newport CountyH2HFinished
    18:45
    FT
    Hartlepool United1 : 1Luton TownH2HFinished
    18:45
    FT
    Leyton Orient0 : 2Plymouth ArgyleH2HFinished
    18:45
    FT
    Wycombe Wanderers5 : 1Crewe AlexandraH2HFinished
    19:00
    FT
    Barnet2 : 2MorecambeH2HFinished
    18:45
    FT
    Macclesfield Town3 : 0WrexhamH2HFinished
    18:45
    FT
    Stockport County1 : 2FyldeH2HFinished
    18:45
    FT
    Hemel Hempstead Town2 : 0WhitehawkH2HFinished
    16:30
    FT
    Ascoli Picchio0 : 0CesenaH2HFinished
    18:30
    -
    Catania- : -FondiH2H
    16:30
    FT
    Gazelec Ajaccio1 : 1AmiensH2HFinished
    15:00
    FT
    Leixoes0 : 0Gil VicenteH2HFinished
    15:00
    FT
    Olhanense1 : 2Benfica BH2HFinished
    15:00
    FT
    Sporting Lisbon B5 : 1Cova PiedadeH2HFinished
    15:00
    FT
    Uniao Madeira0 : 0AD FafeH2HFinished
    16:00
    HT
    Braga B0 : 1AvesH2HHalf Time
    16:00
    46'
    Penafiel0 : 0Vitoria Guimaraes BH2H2nd Half
    16:00
    46'
    Santa Clara2 : 0VarzimH2H2nd Half
    17:00
    2'
    Portimonense0 : 0Porto BH2H1st Half
    12:00
    FT
    Alashkert0 : 0PyunikH2HFinished
    12:00
    FT
    Shirak0 : 1BanantsH2HFinished
    17:00
    FT
    Admira Wacker II2 : 3SKN St. Polten IIH2HFinished
    16:30
    30'
    SV Grodig2 : 0FC DornbirnH2H1st Half
    17:00
    FT
    Union St. Florian1 : 1Sturm Graz IIH2HFinished
    15:00
    FT
    Neftchi Baku1 : 2Sumgayit FKH2HFinished
    14:00
    FT
    Hrvatski Dragovoljac1 : 0NK SesveteH2HFinished
    14:00
    FT
    NK Zagreb0 : 0NovigradH2HFinished
    14:00
    FT
    Rudes7 : 1NK LuckoH2HFinished
    14:00
    FT
    Sibenik2 : 0ImotskiH2HFinished
    14:00
    FT
    Solin2 : 1HNK GoricaH2HFinished
    13:30
    AET
    Karvina2 : 0ProstejovAfter ET
    14:00
    FT
    MFK Chrudim1 : 3Slavia PragueFinished
    13:30
    FT
    Hlucin U191 : 8Brno U19H2HFinished
    09:00
    FT
    Teplice U191 : 0Viktoria Plzen U19H2HFinished
    17:00
    1'
    Nykobing FC0 : 0Fremad AmagerH2H1st Half
    17:00
    1'
    Skive IK0 : 0Vejle BKH2H1st Half
    16:00
    FT
    Tallinna Infonet2 : 2Nomme Kalju FCH2HFinished
    15:30
    74'
    Seinajoen JK0 : 0KuPSH2H2nd Half
    18:45
    FT
    Cork City5 : 3Galway FCH2HFinished
    18:45
    FT
    Derry City2 : 2Shamrock RoversH2HFinished
    18:45
    FT
    St Patrick's0 : 0Sligo RoversH2HFinished
    16:00
    FT
    Hapoel Acre1 : 2Maccabi Ahi NazarethH2HFinished
    16:00
    FT
    Hapoel Petah Tikva2 : 3Hapoel Ramat GanH2HFinished
    13:30
    FT
    Skonto Riga3 : 2RTUH2HFinished
    15:00
    FT
    Zalgiris Vilnius B1 : 6Vilniaus VytisH2HFinished
    13:00
    FT
    Bregalnica1 : 2Makedonija GjPH2HFinished
    13:00
    FT
    Pobeda Prilep2 : 1RabotnickiH2HFinished
    13:00
    FT
    Shkendija1 : 1RenovaH2HFinished
    13:00
    FT
    Shkupi Skopje1 : 1SileksH2HFinished
    13:00
    FT
    Vardar1 : 1Pelister BitolaH2HFinished
    17:00
    FT
    Sandefjord2 : 1Fredrikstad FKH2HFinished
    15:45
    FT
    Chojniczanka Chojnice1 : 2Wisla KrakowFinished
    15:45
    56'
    Pogon Szczecin1 : 1Jagiellonia2nd Half
    12:00
    FT
    Sevilla FC U192 : 1Lyon U19H2HFinished
    14:00
    FT
    Dinamo Zagreb U192 : 1Juventus U19H2HFinished
    13:00
    FT
    Leicester City U-190 : 2FC Porto U19H2HFinished
    14:00
    FT
    FC Kobenhavn U190 : 0Club Brugge U19H2HFinished
    13:00
    FT
    Monaco U192 : 1Bayer Leverkusen U19H2HFinished
    11:00
    FT
    Rostov U190 : 6PSV Eindhoven U19H2HFinished
    16:00
    HT
    Celtic Glasgow U190 : 2Manchester City U19H2HHalf Time
    11:00
    FT
    Besiktas U-193 : 3Dynamo Kiev U19H2HFinished
    14:00
    FT
    Napoli U192 : 3Benfica U19H2HFinished
    13:00
    FT
    Arsenal U191 : 2FC Basel U19H2HFinished
    13:30
    FT
    AFC Nove Mesto na Vahom0 : 3Spartak TrnavaFinished
    13:30
    FT
    Darmoty0 : 3Slovan BratislavaFinished
    13:30
    FT
    Malzenice0 : 1Tatran PresovFinished
    13:30
    FT
    Sered3 : 1Zlate MoravceFinished
    13:30
    FT
    Tisovec0 : 4FK PopradFinished
    13:30
    FT
    Visnove1 : 4Liptovsky MikulasFinished
    14:00
    FT
    Slovan Simonovany1 : 7MFK RuzomberokFinished
    15:30
    45'
    Thermal Ve?ký Meder0 : 1As Trencin1st Half
    16:15
    45'
    ND Gorica1 : 1Luka KoperH2H1st Half
    17:00
    FT
    AFC United5 : 1Degerfors IFH2HFinished
    17:00
    FT
    Dalkurd FF2 : 0Orgryte ISH2HFinished
    17:00
    FT
    IFK Varnamo1 : 2Trelleborgs FFH2HFinished
    11:00
    FT
    Georgia U170 : 1Bulgaria U17H2HFinished
    13:00
    FT
    Latvia U172 : 0Moldova U17H2HFinished
    13:00
    FT
    Russia U172 : 1Bosnia Herzegovina U17H2HFinished
    14:00
    FT
    Denmark U170 : 2Netherlands U17H2HFinished
    14:00
    FT
    Hungary U173 : 0Liechtenstein U17H2HFinished
    14:00
    FT
    Lithuania U170 : 1Turkey U17H2HFinished
    14:00
    FT
    Norway U172 : 2Ukraine U17H2HFinished
    15:30
    74'
    Finland U170 : 3Sweden U17H2H2nd Half
    00:45
    FT
    Atletico Nacional2 : 0Sol de AmericaFinished
    22:15
    -
    Chapecoense- : -Independiente
    00:45
    -
    CA Belgrano- : -Coritiba
    00:45
    -
    Flamengo- : -Palestino
    00:00
    -
    FC Dallas- : -SuchitepequezH2H
    00:00
    -
    Plaza Amador- : -TigresH2H
    00:00
    FT
    Antigua GFC0 : 0New York Red BullsH2HFinished
    02:00
    -
    Monterrey- : -Don BoscoH2H
    02:00
    FT
    Dragon1 : 2Portland TimbersH2HFinished
    22:00
    FT
    Arsenal Sarandi2 : 2Gimnasia La PlataH2HFinished
    00:15
    FT
    San Martin San Juan0 : 0CA ColonH2HFinished
    00:05
    Pst
    Chacarita Juniors0 : 0CA Douglas HaigH2HPostponed
    00:05
    FT
    Atlanta3 : 3Villa San CarlosH2HFinished
    00:10
    -
    Lanus- : -Boca Juniors
    00:00
    FT
    The Strongest1 : 0PetroleroH2HFinished
    00:30
    -
    Blooming- : -San JoseH2H
    23:00
    FT
    Paysandu3 : 0BragantinoH2HFinished
    22:15
    FT
    Atletico GO1 : 1JoinvilleH2HFinished
    00:00
    FT
    Brasil de Pelotas2 : 1CearaH2HFinished
    22:30
    -
    Santos- : -Internacional
    00:45
    -
    Corinthians- : -Cruzeiro
    00:45
    -
    Gremio- : -Palmeiras
    23:00
    FT
    Colo Colo3 : 1HuachipatoFinished
    00:45
    FT
    Cortulua1 : 1Once CaldasH2HFinished
    23:00
    -
    Envigado- : -Boyaca ChicoH2H
    23:30
    FT
    UES3 : 5PasaquinaH2HFinished
    00:00
    FT
    Chiapas FC2 : 1AtlanteFinished
    00:00
    FT
    Puebla FC3 : 2Leones NegrosFinished
    02:00
    FT
    Cruz Azul4 : 0Mineros de ZacatecasFinished
    02:00
    FT
    Monarcas Morelia0 : 1Guadalajara ChivasFinished
    00:00
    -
    Queretaro- : -Lobos BUAP
    00:00
    -
    Toluca- : -Club Leon
    02:00
    -
    Club America- : -Veracruz
    13:00
    FT
    FK Bokelj Kotor1 : 0FK BeraneFinished
    13:00
    FT
    FK Brskovo2 : 4FK Lovcen CetinjeFinished
    13:00
    FT
    FK Kom Podgorica1 : 5FK Buducnost PodgoricaFinished
    13:00
    FT
    FK Rudar Pljevlja0 : 0FK Decic TuziFinished
    13:00
    FT
    FK Zeta Golubovci0 : 1FK Sutjeska NiksicFinished
    13:00
    FT
    OFK Petrovac3 : 0FK Jedinstvo Bijelo PoljeFinished
    18:15
    FT
    Sport Huancayo3 : 0Universidad San MartinFinished
    20:30
    FT
    Sporting Cristal0 : 2Deportivo MunicipalFinished
    20:30
    FT
    UTC Cajamarca4 : 0Alianza AtleticoFinished
    16:00
    HT
    Real Garcilaso0 : 0Union ComercioH2HHalf Time
    18:15
    -
    Juan Aurich- : -MelgarH2H
    23:30
    -
    DC United- : -Columbus CrewH2H
    23:30
    -
    Toronto FC- : -Orlando CityH2H
    21:00
    -
    Deportivo Lara- : -AraguaH2H
    21:00
    -
    Monagas SC- : -Urena SCH2H
    23:00
    -
    Carabobo- : -TrujillanosH2H
    14:50
    FT
    Al Ain3 : 1Al JaishFinished
    10:00
    FT
    Jeonbuk Motors4 : 1FC SeoulFinished
    16:00
    FT
    Al Quwa Jawiya1 : 1Al AhedFinished
    12:45
    FT
    Darul Takzim1 : 1Bengaluru FCFinished
    13:30
    FT
    Saham1 : 1MuscatH2HFinished
    14:30
    FT
    Jaalan Club1 : 0Al-NahdaH2HFinished
    14:30
    FT
    Rustaq2 : 3Sohar SCH2HFinished
    16:30
    FT
    Al Khaboora1 : 2Al-Shabab ClubH2HFinished
    11:00
    -
    Chonburi FC- : -BBCU FCH2H
    11:00
    -
    MuangThong- : -Army UnitedH2H
    11:00
    -
    Navy FC- : -Sukhothai FCH2H
    15:25
    FT
    Al Shabab Riyadh6 : 0NajranFinished
    16:05
    FT
    Al Watani1 : 3Al Nasr RiyadhFinished
    17:15
    FT
    Al Ahli (Jeddah)2 : 1Al-FaisalyFinished
    15:15
    87'
    Hajer1 : 0Al Fateh2nd Half
    13:00
    FT
    Smouha SC3 : 2TantaH2HFinished
    16:00
    46'
    El Sharqiya0 : 0Al MasryH2H2nd Half
    16:00
    FT
    MAS Fez0 : 1FAR RabatFinished
    15:00
    FT
    Olympic Safi3 : 0FUS RabatFinished
    17:30
    FT
    Highlands Park1 : 1FC Cape TownH2HFinished
    17:30
    FT
    Maritzburg United0 : 1Polokwane CityH2HFinished
    17:30
    FT
    Orlando Pirates1 : 1Platinum StarsH2HFinished
    17:30
    -
    Baroka- : -Chippa UnitedH2H
    17:30
    Pst
    Mamelodi Sundowns0 : 0Bloemfontein CelticH2HPostponed
    14:00
    FT
    Noortekoondis (W)1 : 2SK 10 Premium (W)Finished
    15:00
    FT
    Tallinna Kalev (W)1 : 4FC Flora (W)Finished
    11:00
    FT
    Olimpia Szczecin (W)5 : 5Wroclaw (W)H2HFinished
    14:00
    FT
    Gornik Leczna (W)2 : 0Biala Podlaska (W)H2HFinished
    14:00
    FT
    Mitech Zywiec (W)1 : 0UJ Krakow WH2HFinished
    14:00
    FT
    Sosnowiec (W)0 : 0GOSiR Piaseczno (W)Finished
    14:00
    FT
    UKS Lodz (W)1 : 7Medyk Konin (W)H2HFinished
    14:00
    FT
    Walbrzych (W)1 : 3Sztorm Gdansk (W)H2HFinished
    17:00
    2'
    Goteborg (W)0 : 0Linkoping (W)1st Half


    Privacy Policy