13:00 | FT | Cyprus U17 0 : 4 France U17 |
13:30 | FT | Burnley FC 1 : 3 Everton |
18:00 | FT | Sevilla FC 2 : 1 Villarreal |
13:00 | FT | Rennes 2 : 0 Lille |
16:00 | FT | Saint-Etienne 1 : 0 FC Metz |
16:00 | FT | Guingamp 2 : 7 OGC Nice |
20:00 | FT | Lyon 1 : 0 Marseille |
14:00 | FT | Chievo Verona 1 : 2 Genoa |
14:00 | FT | Juventus 2 : 0 SSD Palermo |
17:00 | FT | Cesena FC 0 : 1 Inter Milan |
17:00 | FT | Lazio 2 : 1 Torino FC |
17:00 | FT | Napoli 6 : 2 Hellas Verona |
19:45 | FT | AC Milan 1 : 1 Fiorentina |
16:00 | FT | Estoril 1 : 2 Belenenses |
20:15 | FT | Braga 2 : 1 Benfica |
20:00 | FT | Rio Ave 3 : 2 Penafiel |
13:30 | FT | Club Brugge 2 : 2 KAA Gent |
11:30 | FT | Cambuur 0 : 1 Feyenoord |
13:30 | FT | Utrecht 1 : 5 PSV Eindhoven |
13:30 | FT | PEC Zwolle 2 : 2 Heerenveen |
15:45 | FT | Excelsior 2 : 1 FC Twente |
14:00 | FT | Dinamo Zagreb 5 : 0 Osijek |
18:00 | FT | Rijeka 1 : 1 RNK Split |
14:00 | FT | FC Wil 2 : 3 FC Chiasso |
13:00 | FT | Randers FC 3 : 0 OB Odense |
16:00 | FT | Hobro IK 0 : 2 FC Copenhagen |
18:00 | FT | Esbjerg fB 0 : 0 Brondby IF |
17:00 | FT | Apoel FC 1 : 0 Nea Salamis |
12:15 | FT | GAIS 0 : 0 Hammarby IF |
18:20 | FT | Sirius 0 : 1 GIF Sundsvall |
13:00 | FT | KF Laci 3 : 1 Apolonia Fier |
16:00 | FT | Teuta Durres 0 : 1 Tirana |
11:00 | FT | Ararat II 5 : 3 Ulisses II |
11:00 | FT | FC Urartu II 3 : 0 Mika II |
12:00 | FT | Neftchi Baku 0 : 0 Keshla FK |
14:30 | FT | AS Vita Club 2 : 2 ES Setif |
14:00 | FT | FC Fredericia 1 : 3 Vejle BK |
13:00 | FT | Morecambe 0 : 2 Exeter City |
12:00 | FT | HJK Helsinki 0 : 3 RoPS |
19:30 | FT | Nancy 2 : 1 Le Havre |
15:15 | FT | PAOK Salonika 4 : 1 Veria FC |
15:15 | FT | AOK Kerkyra 1 : 2 Platanias |
17:30 | FT | Xanthi 2 : 0 Niki Volos FC |
16:00 | FT | Lamia FC 1 : 0 AEL Larissa |
15:30 | FT | Debrecen 2 : 2 Ferencvaros |
19:45 | FT | UCD 1 : 2 Galway FC |
19:30 | FT | Bologna FC 2 : 1 Trapani |
11:30 | FT | Forli FC 1 : 0 AS Lucchese |
15:00 | FT | Ascoli 2 : 2 Gubbio |
19:45 | FT | US Pontedera 4 : 3 AC Prato |
11:30 | FT | Calcio Como 2 : 0 Renate |
15:00 | FT | Cremonese 2 : 1 Venezia |
17:00 | FT | Novara Calcio 1 : 0 Sudtirol |
15:00 | FT | Hostert 2 : 1 Differdange |
15:00 | FT | Wiltz 71 0 : 0 Jeunesse Esch |
15:00 | FT | Fola Esch 3 : 0 Grevenmacher |
15:00 | FT | Rumelange 1 : 1 Dudelange |
13:30 | FT | NEC Nijmegen 3 : 1 TOP Oss |
12:00 | FT | Sandefjord 0 : 0 Honefoss BK |
12:00 | FT | Nest-Sotra 2 : 2 Ranheim |
12:00 | FT | Bryne FK 0 : 5 Mjondalen IF |
12:00 | FT | Baerum SK 6 : 2 HamKam |
12:00 | FT | Tromso 1 : 0 Fredrikstad FK |
14:30 | FT | Rosenborg 3 : 1 Sandnes Ulf |
14:30 | FT | Sarpsborg 08 1 : 1 Stabaek |
17:00 | FT | Viking FK 1 : 2 Aalesunds FK |
17:00 | FT | Sogndal 0 : 1 Molde |
17:00 | FT | Lillestrom 4 : 1 IK Start |
19:00 | FT | Bodo/Glimt 2 : 1 SK Brann |
11:15 | FT | Portimonense 2 : 2 Benfica B |
15:00 | FT | Oriental 4 : 0 Trofense |
15:00 | FT | Beira Mar 1 : 0 CD Aves |
15:00 | FT | Leixoes 3 : 0 Maritimo B |
16:00 | FT | Santa Clara 2 : 2 Tondela |
16:00 | FT | Porto B 2 : 0 Freamunde |
16:00 | FT | Uniao Madeira 1 : 1 Braga B |
17:45 | FT | SC Farense 0 : 1 Chaves |
12:30 | FT | Turnovo 0 : 1 KF Shkendija |
16:00 | FT | Jagodina 1 : 0 Partizan |
16:00 | FT | CD Lugo 1 : 1 UE Llagostera |
16:00 | FT | Sporting Gijon 2 : 0 Osasuna |
16:00 | FT | Girona FC 3 : 0 CD Mirandes |
20:00 | FT | Numancia 1 : 1 CD Leganes |
11:30 | FT | CD Lealtad 2 : 2 UD Somozas |
16:00 | FT | Guijuelo 3 : 2 Coruxo FC |
16:00 | FT | UD Logrones 1 : 0 Burgos |
16:00 | FT | UE Olot 1 : 0 Sant Andreu |
15:00 | FT | Granada CF B 1 : 1 Arroyo CP |
16:00 | FT | Lorca FC 1 : 0 La Roda |
16:00 | FT | RB Linense 2 : 0 Lucena |
18:00 | FT | Mjallby 0 : 2 Kalmar FF |
15:00 | FT | FC Zurich 1 : 1 St. Gallen |
12:00 | FT | Ankaraspor 3 : 0 Orduspor |
16:30 | FT | Samsunspor 1 : 1 Elazigspor |
12:30 | FT | Sekerspor 3 : 0 Bozuyukspor |
11:30 | FT | Gumushanespor 1 : 0 BAKspor |
12:30 | FT | Inegolspor 2 : 0 Sariyer SK |
11:30 | FT | 1461 Trabzon 1 : 1 Aydınspor |
11:30 | FT | Ofspor 2 : 2 Keciorengucu |
12:30 | FT | Kartalspor 1 : 0 Pendikspor |
12:00 | FT | Kairat Almaty 2 : 0 Ordabasy |
16:45 | FT | Qatar SC 1 : 3 Al Sadd SC |
13:00 | FT | Al Wahda 1 : 0 Al Fujairah |
16:00 | FT | Al Ahli Dubai 1 : 1 Al Ain |
17:30 | FT | Ismaily SC 0 : 0 ENPPI |
13:00 | FT | Pyramids FC 0 : 0 Al Ahly |
16:45 | FT | Olympic Safi 1 : 1 FAR Rabat |
19:00 | FT | MAS Fez 1 : 1 RSB Berkane |
21:00 | FT | Alianza 0 : 2 FAS |
21:00 | FT | Pasaquina 2 : 1 Dragon |
23:00 | FT | Isidro Metapan 0 : 0 UES |
17:15 | FT | Antigua GFC 4 : 2 Halcones |
22:00 | FT | CD Olimpia 0 : 1 CD Motagua |
18:00 | FT | CA Lanus 1 : 0 San Lorenzo |
21:00 | FT | The Strongest 1 : 0 San Jose |
19:00 | FT | Petrolero 0 : 1 Blooming |
22:30 | FT | Sao Paulo FC 3 : 0 Goias |
20:30 | FT | Cerro Porteno 1 : 1 Rubio Nu |
16:30 | FT | Deportivo Quito 2 : 2 Emelec |
16:30 | FT | LDU Quito 5 : 1 Mushuc Runa |
18:30 | FT | Olmedo 1 : 0 Manta |
19:30 | FT | Tucanes 0 : 0 Aragua FC |
20:00 | FT | Carabobo FC 2 : 1 Zamora FC |
23:15 | FT | Los Caimanes 0 : 2 San Simon |